Instagram ünlü kullanıcılar

Instagram Fotoğrafçısından Rekor Kazanç

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram fotoğrafçısı Daniel Arnol’dan rekor kazanç. Facebook tarafından satın alındıktan sonra kısa bir süre içerisinde büyük bir patlama yapan Instagram şuan 200 milyon kullanıcı sayısını da aşmaya başladı. Hal böyle olunca Instagram kullanıcıları da sürekli olarak popüler olma ve bu platformda kendilerine yer bulmaya çalışıyor. Instagram’da hiçbir ekstra uygulama kullanmadan fenomen haline gelen birçok kullanıcıda yer alıyor.

Instagram fotoğrafçısı Daniel Arnold’dan rekor kazanç

Daniel Arnold Instagram’da oldukça popüler ve binlerce kullanıcıya ulaşan bir fotoğrafçı. Son yaptığı etkinlik ile de bunu kanıtlayan Daniel Arnold kısa süre içerisinde Instagram üzerinden 15 bin dolar para kazandı. Çektiği ve paylaşımlarını yaptığı fotoğrafları takipçileri ile paylaşan Daniel Arnold doğum gününde bu fotoğrafların hepsini satışa çıkardı. Satışa çıkardığı fotoğrafları kısa süre içerisinde 30 bin kişi tarafından satın alınan Daniel Arnold kısa süre içerisinde 15 bin dolar gibi bir paraya sahip oldu. Bunun sadece doğum günü satışı olduğunu açıklayan ünlü fotoğrafçı satışlarında devam edeceğini belirtti.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/coklu-fotograf

Instagram Fotoğrafçısından Rekor Kazanç
4.2 (83.08%) 13 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yorum Sorunu başlıklı makalemizde instagram, instagram destek ve Instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da Başkalarının Fotoğraflarındaki Etiketimizi Nasıl Kaldırırız?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir