Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum Nedenleri Çözümleri

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum Nedenleri Çözümleri

Sosyal medya uygulaması Instagram birçok sevilen özelliği ile kullanıcıların gönlünde taht kurmayı başardı. Ancak bazı zamanlarda yine aynı kullanıcılar Instagram ile yaşadıkları sorunlar nedeniyle çok fazla vakit ya da nakit kaybı ile karşılaşabiliyorlar. “Instagram hesabıma giriş yapamıyorum” da bu sorunlardan biri ve bu sorunu çözmek için de önce nedenini bulmak gerekiyor.

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum Sebebi Nedir ?

Instagram’ın sürekli kendini geliştirenbir yapısı var. Bu yapı sayesinde uygulama neredeyse bir milyara yakın kullanıcıya sahip ve bu kullanıcıların yaklaşık beş yüz milyonu sevilen sosyal medya uygulamasına her ay giriş yaparak en az bir gönderi paylaşıyor. Bu paylaşımlar sayesinde karlılığını ve reklam veren sayısını da her geçen gün arttıran Instagram kullanıcılarının bazı sorunlarına maalesef çözüm bulmakta zorlanıyor.

Telefon Numaram Değişti Giriş Yapamıyorum

Instagram-hesabıma giriş yapamıyorum

Bu sorunların ilki Instagram telefon numarasının değişmesi ya da kayıtlı telefon numarasının bulunduğu hat ile cihazın çalınması sonucu ortaya çıkıyor. Eğer numaranızı değiştirir ya da telefonunuzu çaldırırsanız iki faktörlü kimlik doğrulama özelliği yüzünden Instagram hesabınıza giriş yapamayabilirsiniz.

Bu nedenle Instagram yardım sayfasına giderek Instagram’a hesabınıza neden giriş yapamadığınızı anlatan bir mesaj göndermelisiniz. Ardından Instagram yetkilileri size bir kod gönderecektir. Bu kodu beyaz bir dosya kağıdının üzerine yazarak, kağıtla birlikte bir öz çekim yapmanız ve bunu Instagram’a geri göndermeniz gerekiyor.

Bu işlemlerin ardından Instagram size bir kurtarma şifresi ya da bağlantısı gönderecektir. Ancak bu işlemler 1 ile 15 gün arası sürebilir.

Şifremi Unuttum Giriş Yapamıyorum

Diğer bir Instagram hesabına giriş yapamama nedeni şifrenizi unutmuş olmaktır. Bu durumda yapmanız gereken şifre yenileme işlemi için kullanıcı adınızı yazmak ve mail adresinize şifre sıfırlama bağlantısının gelmesini beklemek. Bu süre zarfında e-posta adresinizin gelen kutusunu ve spam kutusunu kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Kurtarma bağlantısı size ulaştığında bağlantıya tıklayarak yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Bu işlem yaklaşık 15 ile 20 dakika sürmektedir ve uygulamak çok kolaydır. Instagram’ın ve bizim anlattığımız adımları izlerseniz hiçbir zorluk yaşamazsınız.

Instagram Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım ?

Instagram-hesabıma-giriş-yapamıyorum-neden

Hesabın çalınması durumunda ise telefon numaranız değişmiş gibi işlem yapmalısınız.

Instagram yardım merkezine giderek kişisel bilgilerinizi verdikten sonra derdinizi anlatan bir metin ile birlikte Instagram’a başvuru yapın. Ardından Instagram’ın size geri dönmesini bekleyin.

Ne yazık ki şu an için çalınan hesaplar için yapılabilecek çok bir şey yok. Çalınan hesaplar için kurtarma işlemlerini yalnızca Instagram yardım merkezi yapabiliyor.

500 Internal Server Error

Eğer Instagram hesabınıza giriş yapmayı denediğiniz de bu hatayı alıyorsanız bunun sebebini merak ediyor olabilirsiniz. Instagram 500 Internal server error hatası Instagram’ın kendisinden kaynaklanmaktadır. Bu da demek oluyor ki bu durumu düzeltebilmek için sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Bir kaç saat bekleyerek tekrar giriş yapmayı deneyin eğer düzelmezse yetkililerin hataları düzeltmesi için belki bir gün bile beklemek gerekebilir.

Hesabım İsteğin Dışında Donduruldu

instagram hesabıma ulaşamıyorum

Bu sorun en sık karşılaşılan sorunlardan biri. Eğer Instagram hesabınızın isteğiniz dışında dondurulduğunu fark ederseniz yapmanız gereken e-posta hesabınızı kontrol ederek, hesabınızın neden dondurulduğunu öğrenmeye çalışmak.

Eğer ki sorun bir gönderi veya şikayetlerse Instagram hesabınızı tekrar açtırabilirsiniz ancak eğer sorun Instagram toplum kuralları ile ilgili ise hesabınızı sonsuza kadar kaybetmiş olabilirsiniz.

Instagram kurallarını ihlal etmek, uygulamanın yöneticilerine hesabınızı ya da gönderinizi ortadan kaldırma yetkisi vermektedir. Bu nedenle Instagram’ın kurallarına uymaya çalışın eğer kuralları bilmiyorsanız hem web sayfasından hem de uygulama içinden bu kurallara ulaşabilirsiniz.

Başkaları tarafından kötü niyetli olarak şikayet edildiyseniz bu konuda Instagram yetkililerine gerekli şikayet ve bilgilendirmeyi yapmanız gerekiyor ki hesabınızı haklı bulunduğunuz takdirde size iade etsinler.

Sonuç

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum sorunun başlıca nedenleri ve çözümleri bu şekildedir. Eğer siz daha farklı bir nedenden dolayı sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız. Bize sorununuzu yorum olarak gönderebilirsiniz.

Instagram kullanımında güvenliği sağlamak adına sunulan bazı sistemler var. İki aşamalı doğrulama sistemi, telefon numaranızla doğrulama gibi birçok güvenlik önlemi bulunuyor. Bu güvenlik kontrolleri kullanıcıların hesaplarına izinsiz giriş yapılmasını engelliyor. Fakat bu güvenlik önlemleri zaman zaman kullanıcıların kendi hesaplarına da girmelerine engel olabiliyor.

Kullanıcıların bu kısımda en sık yaşadığı sorun Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor sorunu. Hesabınıza giriş yapmanıza engel olan Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor sorunu ile karşılaşan kullanıcıların neler yapması gerektiğine bakalım.

Instagram Güvenlik Kodu Neden Gönderilir?

Sorunun çözümünden söz etmeden önce kod sisteminden biraz bahsedelim. Instagram zaman zaman kullanıcılardan doğrulama isteyebiliyor. Bu gibi bir durumda kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra hesabınıza giriş yaparken, kayıtlı mail adresinize kod geliyor ve bu kodla hesabınızı doğruluyorsunuz.

Bunun dışında şifre değişiklikler, benzeri tüm destek işlemcilerinde de güvenlik amaçlı olarak kod gönderimi yapılabiliyor. Ayrıca giriş için kullanılan güvenlik kodunu da unutmayalım.

İlk Aşama

Detaylı desteğe geçmeden önce birkaç küçük çözüm yolu önereceğiz. Eğer doğrulama kodunu alamıyorsanız, cihazınızdan tam olarak Instagram hesabınızdan çıkış yapın. Ardından telefonunuzun ayarlar kısmına girip, buradan Instagram uygulamasının ön bellek ve verilerini temizleyin. Sonrasında ise bir VPN kullanarak yeniden Instagram hesabınıza girmeniz ve doğrulama kodunu bir kez daha almanız gerekiyor.

Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Gelelim sorunu yaşayan kullanıcıların neler yapacağına. Instagram oldukça gelişmiş bir uygulama ancak hala yeterli destek sistemi yok. Bu nedenle yine benzeri bir destek sistemiyle yardım alacağız. Bunun için yapacağımız adımlara geçelim.

 • Öncelikle Instagram uygulamasına giriş yapıyoruz.
 • Sadece kullanıcı adımızı yazıyoruz ve giriş yap butonunun altında yer alan “giriş yapmak için yardım al” sekmesine tıklıyoruz.
 • Girişte sorun yaşama ekranına geleceksiniz. Bu kısımda da yine kullanıcı adımızı yazıyoruz ve giriş bağlantısı gönder sekmesinin altında yer alana “daha fazla yardıma mı ihtiyacın var?” seçeneğine tıklıyoruz.
Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor
Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor
 • Şimdi “Destek İsteği” kısmı açılacak.
Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor
 • Burada bazı önemli bilgiler doldurmanız gerekiyor. Kayıt olurken kullandığınız mail, iletişim için bir mail (aynı mailde olabilir) kısımlarını giriyoruz. Daha sonra “Şirket veya marka hesabı” sekmesini seçiyoruz.
 • Bir alt sekmede yer alan seçeneklerden ise “Diğer” sekmesine giriyoruz.
 • Bu kısmın altında yer alan “İlave ekle” kısmına ise sorunun çözümü için kısa bir açıklama yazmanız gerekecek.
Tüm işlemleri yaptıktan sonra

Tüm işlemleri yaptıktan sonra ise “destek iste” sekmesini kullanmanız yeterli olacak. 24-48 saat süre içerisinde size bir destek maili gönderilecektir. Fakat kodun direk olarak gönderilmeyebileceğini ekleyelim. Bu aşamada sizden, hesabın size ait olduğunuzu kanıtlamanız istenebilir. Böyle bir durumda da fotoğraf ve size gelen güvenlik kodunuzu göndermeniz gerekebilir.

Maili Yanlış Vermiş Olabilirsiniz

Tüm bu işlemlere rağmen, doğrulama kodu alamayabilirsiniz. Kayıt olurken kullandığınız mail adresinize erişimi kaybettiyseniz veya kayıt olurken mail adresinizi yanlış yazmışsanız, doğrulama kodunu hiç alamayabilirsiniz. Bu konuda da Instagram’ın açıklamaları oldukça net. Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor sorununun en büyük nedenleri de zaten bunlar.

Instagram Giriş Sorunu: Kapatılan Hesap

Instagram hesabınız topluluk kurallarına ya da kullanım koşullarına uymamanız nedeniyle kapatıldıysa hesabınıza giriş yapamazsınız. Giriş yapmaya çalıştığınızda hesabınızın kapatıldığını bildiren bir uyarı alırsınız.

Siz bir hata yapmadıysanız ve kapatılma işleminin bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bu duruma itiraz edebilirsiniz. İtirazınız Instagram yetkilileri tarafından incelendikten sonra karar bağlanacaktır.

Instagram giriş sorunu nasıl giderilir konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Şifremi Unuttum Giriş Sorunu Yaşıyorum

Bu yöntemi kullanmak için öncelikle sorunun kendi internetimizde olmadığından emin olmalıyız. Bunun için Google aracılığıyla bir arama yapmamız yeterli olacaktır. Eğer aramamız sonuç veriyor ise Instagram giriş sorunu kendi internetimizden kaynaklanmıyordur.

Eğer internetimizden emin olduysak Instagram giriş sorununun en kolay çözümü hemen bir VPN kurmaktır. 1-2 saat sonra VPN’yi kapatıp Instagram’a giriş yapabilirsek sorun kalmamış demektir.

 • Hesap Dondurma Yöntemi

Bu yöntemi kullanmak için ilk olarak instagram.com adresine girerek hesabımıza giriş yapmamız gerekir. Hesaba giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmından hesabı dondur seçeneğini seçmemiz gerekir. Hesabımızı dondurduktan 4-5 sat sonra mobil uygulamadan hesabımıza giriş yaparak aktifleştirebiliriz. Böylece Instagram giriş sorunu çözülmüş olur.

 • Instagram Giriş Desteği

Instagram’a giriş yapmak için bilgilerinizi girdiğinizde karşınıza bu sorun çıkıyor ise ekranda bulunan “giriş yapmak için yardım al” butonuna basarak işlemi başlatabilirsiniz.

Daha sonra karşımıza çıkan sayfada “Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var?” yazısına tıklamamız gerekir.

Önümüze destek isteği gönderebilmemiz için bir sayfa açılacaktır. Sayfada bulunan “kaydolurken kullandığım e-posta adresim”  ve “iletişim e-posta adresim” bölümlerini doldurmamız gerekmektedir. Aşağıda bulunan seçenekler arasından “Hesabımda e-posta adresini biliyorum ancak bu hesaba giremiyorum” kısmını seçmemiz gerekir.

İlave detaylar ekle kısmına karşımıza çıkan sorunu yazıp “destek iste” butonuna basmamız yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından mail adresinize bir kod gönderilecektir. Bu kodu bir kağıda yazıp yüzünüz görünecek şekilde kod ile çekildiğiniz fotoğrafı mail yoluyla Instagram yetkililerine ulaştırdığınızda geri dönüş sağlayacaklardır.

 • Uygulamaya Facebook Aracılığıyla Kayıt Olmak

Instagram’a üye olan kullanıcıların önemli bir kısmı direk olarak Facebook hesaplarıyla Instagram uygulamasına kayıt olmayı tercih ediyor. Bu durumda da kullanıcı otomatik olarak uygulamaya kayıt ediliyor.

Aslında buraya kadar bir sorun yok. Fakat Facebook bağlantısında bir sorun yaşandığında ya da Facebook’a erişilmediği zamanda kullanıcılar belli bir mail adresiyle üye olmadıkları için uygulama giriş aşamasında sıkıntılar yaşanabiliyor. Aslında bu noktada mail adresinin belli olduğunu söyleyelim.

Zira Facebook hesabınıza bağlı olan mail adresiniz Instagram içinde mail adresiniz oluyor. Fakat sorun belli bir şifrenin oluşmaması. En azından kullanıcının bunu bilmemesi. Bu sorunu çözebilmek içinde Facebook’a bağlı mail adresinizle Instagram şifre değiştirme işlemi uygulamanız yeterli.

Bu mail adresinize gönderilecek olan şifre değişikliği linki ile yeni bir şifre alabiliyorsunuz. Bu aşamadan sonrada artık Facebook üzerinden bağlanamasanız bile mail adresiniz ve yeni şifrenizle uygulamaya girebiliyorsunuz.

Instagram mail
Instagram sorunları
 1. Ulaşılamayan Mail Adresi

Instagram’a giriş için kullandığınız mail adresi oldukça önemli. Zira üye olduğunuz mail adresinize her ne kadar ilk aşamada erişim gerekmese de her hangi bir sorunda direk olarak mail adresinize ulaşmanız gerekiyor. En sık rastlanan sorunda bu. Kayıt olunurken kullanılan mail adresine her hangi bir sebepten erişemediğiniz zaman şifre değişikliği yapma gibi bir şansınız kalmıyor. Instagram’da bu konuda yayınladığı yardım yazısında kullanıcıları uyarıyor.

Kullanıcılardan mail adreslerine ulaşmaları isteniyor ki bunun içinde mail servis sağlayıcılarına ait iletişim adresleri veriliyor. Onun haricinde tek yöntem Instagram’a destek formu ile ulaşmak.

Aksi takdirde uygulamada da güvenlik uyarısı olarak yer aldığı gibi güvenlik açısından Instagram hesabınız size dahi geri verilmiyor. Böyle bir aksilik ile karşılaşmamak için mutlaka kayıt olurken mutlaka aktif kullandığınız bir mail adresi tercih etmelisiniz.

example.com Mail sorunu
example.com Mail sorunu
 1. .example.com Mail Sorunu

En sık rastlanan sorunlardan birisi de mail adresinin deneme mail adresi haline gelmesi. Kullandığını mail adresi ile şifre değişikliği istediğiniz zaman bazı durumlarda bu şekilde bir gösterim ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Şifre değişikliği işleminde bu tarz bir sorun ile karşılaşmanız durumunda mail adresinize şifre değişikliği maili gönderildiği söylense de deneme mailine değişim linki gönderildiği için siz bu linki göremiyorsunuz. Sorunu çözebilmek için ise mutlaka kullanıcıların Instagram ile iletişime geçmesi gerekiyor.

Durumu Instagram’a bildirmenin ardından ise gelen güvenlik koduyla beraber Instagram şifrenizi değiştirebiliyorsunuz. Bu sorun Instagram sistemleri üzerinde yaşanan sorunlardan da kaynaklı olabileceği için destek talebi oluşturmakta da yarar var. Aksi halde sorunu çözmek pek de mümkün değil.

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum İpuçları

 • Instagram ile ilgili yaşanan sorunun kaynağında internet bağlantınızda yaşadığınız problem olabilir.
 • İnternet bağlantınızı başka sayfalara giriş yaparak kontrol edebilir ve bağlantının varlığından emin olmalısınız.
 • İnternet bağlantısında problem yaşamayan bireyler Instagram giriş yapamıyorum sorunu ile karşılaşmaya devam ediyorsa Proxy ayarları ile ilgili yapacakları değişikliklerle sorunu çözme yolunu deneyebilirler.
 • VPN yöntemi ile de atlatılabilecek bu sorunda temel mantık IP engellemesinin göz ardı edilerek bireyin başka bir IP’den bağlanıyormuş görüntüsünün yaratılmaya çalışılmasıdır.
 • Proxy ve VPN gibi alternatif yöntemler elbette Instagram’ın kendi sisteminden kaynaklanan problemlere karşı çözümler üretmez.
 • VPN bazı durumlarda ücretsiz olarak kullanılabilir ama çoğu VPN programı belirli bir süre sonra ücret talep ederek daha kaliteli hizmet sunmayı taahhüt eder. Bu durumla karşılaşmamak adına Proxy ayarları üzerinden ayarları yapmanız çok daha sağlıklı olur.
 • Bütün yöntemleri denediniz ama hala bir sonuçla karşılaşmıyorsanız muhtemelen Instagram hesabınız kapatılmış veya Instagram kaynaklı başka bir sorunla karşılaşıyorsunuz demektir.

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum Çözüm Videosu:

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum nasıl kapatabilirim?

Instagram giriş sayfasından şifremi unuttum kısmına gerekli bilgileri doldurmalı ve işlemleri adım adım takip etmelisiniz. Bu adımları takip ettikten sonra mailinize şifre sıfırlama veya değiştirme linki geldiyse henüz bilgileriniz değiştirilmemiş demektir. Ancak bu tarz bir linke ulaşamadıysanız maalesef bilgileriniz değiştirilmiş demektir. Bu noktada Instagram yardımdan gerekli bilgiyi alabilir ve oradan sizlere verilen bilgiler doğrultusunda Instagram’a ulaşabilirsiniz.

Hesabım ele geçirildi ne yapmalıyım?

Hesabın size ait olduğunu ve başkaları tarafından ele geçirildiğini kanıtladığınız takdirde hesabın kapatılmasını veya size geri verilmesini sağlamanız mümkündür. Aksi takdirde hesabınızın başkalarınca kullanılmasının önüne geçemezsiniz. Bu durum kişisel bilgilerinizin ve fotoğraflarınızın kullanılmasına yol açabilir. Bu tarz problemleri yaşamamak adına Instagram giriş yapamıyorum sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz hemen giriş bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi kontrol etmelisiniz. Bu sayede karşılaşacağınız riskleri minimuma indirme şansına sahip olabilirsiniz.

Instagram Giriş Yapamıyorum Çözüm Yolları nedir?


Telefon numarasının değişmesi numarayla hesabına giriş yapmak isteyen kullanıcıların Instagram giriş yapamıyorum sorunu ile karşılaşmalarının asıl sebeplerden bir tanesidir. Telefon numarası değiştirilmiş olan kullanıcıların yapması gereken işlem Instagram yardım üzerinden yardım almalarıdır.
Bu sayede Instagram merkezine iletilecek çalınma durumuna karşılık Instagram hesabınızı geri almanızı sağlayabilir.
Ancak bu durum hem zaman alabilmekte hem de hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız açısından belirli adımları atmanızı gerektirmektedir. Bu işlem yaklaşık 15 gününüzü alabilmektedir. Bu anlamda telefon numaranızın değiştiği bir durumla karşılaştıysanız hemen sonuç alabileceğiniz bir yöntem bulunmaz.

Instagram, Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun/hata oluştu diyor ne yapmalıyım?

Bu durumda karşınıza çıkacak 2 adet çözüm vardır. Bunlardan ilki şifrenin unutulmasıdır. Kullanıcılar oldukça önem gösterdikleri Instagram hesaplarının dahi şifrelerin unutabildiklerinden Instagram hesabıma giriş yapamıyorum sorununu yaşarlar.
Bu noktada şifre sıfırlama işlemi devreye girer. Şifremi unuttum sekmesinden adım adım işlemler gerçekleştirilerek Instagram şifrenizi değiştirmeyi sağlayabilirsiniz. Bunun yanında karşılaşabileceğiniz sorunlardan bir tanesi de hesabın çalınması veya dondurulmuş olmasıdır. Bu durumda şifre hatası ile karşılaşabilecek olan kullanıcılar yukarıda anılan şifremi unuttum yöntemi ile şifrelerini tekrardan değiştirme yöntemini deneyebilirler. Ancak hesabı ele geçiren kimseler he şifreyi hem de e-mail adresinizi değiştirmiş olabilir. Bu durumda tek yapmanız gereken Instagram yardım sayfasından yardım talep etmek ve hesabın size iadesini sağlamak. Bu sürecin 2-3 hafta sürebileceğini akıldan çıkarmamanız gerekir.

Eski Instagram hesabıma nasıl girebilirim?

Telefonunuzdan veya bilgisayardan Instagramı açın ve şifre yenileme seçeneğine tıklayın daha sonra e-posta adresinizi girerek şifreyi yenile tuşuna basın. Böylelikle e-posta adresinize şifrenizi yenilemenizle ilgili mail gelecektir.

Instagram hesabım kilitlendi nasıl açabilirim?

Karşınıza gelen hesabın geçici olarak kilitlendi sekmesinin altında ki devam et seçeneğine tıklayın. Daha sonra mail doğrulama kodu gelecektir. Doğrulama kodunu aldıktan sonra tekrar giriş yapmayı deneyin. Eğer sorun hala çözülmediyse “İzin Verilen Uygulamalar” bölümünden seçili olan bütün uygulamaları kaldırarak tekrar giriş yapmayı deneyin.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 53 Ortamala: 4.9]
Enes Bulut

Yazılar: 475

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üz...

416 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   1. Normal internet uzeri hesabima giris yapabiliyorum fakat uygulama uzeri giris yapamiyorum ki sadece kendi hesabima degil arkadaslariminkinide denedim onlarin hesabinada giris yapmadi hesabin kosullari ihmal ettigi icin kapatilmistir diyor bide uzgunuz istediginiz gerceklestirilmedi Nasil duzeltebilirim ?

     1. Merhabalar , hesabınız şüpheli hareketlerden dolayı dondurulmuştur. Yaklaşık 1 ila 2 hafta arasında tekrar kullanıma açılacağını düşünüyoruz.

     1. Bnde aynı sorunu yaşıyorum dier hesaplarm açık fakat bir hesabımı dondurmuştum bir gün sonra açtım Google da giriş yapılıo ama inst uygulamasında aç deyince açılmıo dier hesabıma aktarılıyo sayfa ne yapmalıyım

    1. Instagram uygulamamda birkaç hesap birden kullanıyordum. Birisi kapatıldı uygun olmayan paylaşımlar sebebiyle diğerlerine de giriş yapılmıyor uygulamadan. Ne yaptıysam çözülmedi. Çözüm ne olabilir?

     1. Merhaba, Hesabınızın topluluk kurallarını ihlal etmiş olabilir. Bu nedenle engel yemiş olmanız büyük ihtimaldir.

    1. Merhaba,
     Instagram hesap dondurma işlemi ayarlar kısmından yapılmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için sitemizde bulunan Instagram Hesap Dondurma adlı başlığı inceleyebilirsiniz.

   2. Merhaba benim hesabıma birşey oldu hesaba giriş yapıyorum ama böyle bir yazı çıkıyor

    Bilgilerinizi verdiğiniz için teşekkür ederiz
    Bilgilerinizi inceleyeceğiz ve onayladığımızda 24 saat içerisinde hesabınıza erişebileceksiniz ?

   3. Merhaba ınstgramıma durduk yere beyaz bir sayfa geldi. Beyaz sayfa sürekli gelip gidiyor ama sayfa gidip geldiği için işlem yapmak imkansız. En son zorla çıkış yaptım yeniden gireyim düzelir diye şimdi de şifrem ve kullanıcı adım doğru olduğu halde giriş yapmıyor yine beyaz sayfa açılıyor geri gidiyor hemen. Hata diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz

 1. Instagrama giriş yaparken kendi ınternetim ile olmuyor . Başka bir yerden wifi çekerek girebiliyorum sadece
  Napmaliyim lütfen yardımcı olun

 2. Haftalar önce sadece kullanıcı adımı değiştirdim , ama haftalar sonra birden bire giris sayfasına attı beni , kullanıcı adımla da Facebook girişimle de giremiyorum sayfayı açıp saniye de atıyor beni

 3. Instagrama girmek için id şifre yazıyorum giriyorum 5 saniye sonra beni hiç birşey demeden atıyor defalarca deniyorum ama olmuyor. internette de çözümü bulamadım lütf n yardım edin

 4. Merhaba brnim adım sila
  Instagram hesabima giris yaptığım sırada şüpheli giriş denemesi diyiyor ve kod istiyor kod gönderilen numara nasıl degistirmeliyim ayrıca sifremi yenilemek için yeni bir telefon numarası verip hesabimdako numara değişir mi hesabım veya nasıl kapatırım şüpheli giriş denemesi kapanmiyor

 5. Merhaba, xbetulc hesabıma giriş yapamıyorum. Her seferinde üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu yazıyor.Yok say kısmına tekrar tekrar basınca da tekrar denemek için birkaç dakika bekleyin diyor.Facebokla da bağlantı kuramıyorum lütfen yardım edin.

 6. E posta üzerinde actigim 5 6 hesaba giriş yapamiyom ve başka bi hesap açıcam olmuyor kullanıcı engelledi diyor ve başkası benim istegramima kendi istegramina giriş yapicak başkasının hesabınada giriş yapamıyor bu sorunu çözün

 7. E posta üzerinde actigim 5 6 hesaba giriş yapamiyom ve başka bi hesap açıcam olmuyor kullanıcı engelledi diyor ve başkası benim istegramima kendi istegramina giriş yapicak başkasının hesabınada giriş yapamıyor bu sorunu çözün

 8. Ben instagramımı birkaç kez sildim geri yükledim. Çünkü telefonda alan yoktu bazı diğer uygulamalara giremiyordu. Alan boşaltmak için yani. Bugün google’dan girecektim uygulamasız, olmadı. Sonra google’da instagramın kendi uygulaması gözüktü, yükle yazıyordu oraya tıkladım. App store’a girsin mi dedi tamam dedim. Oradan girdi instagram uygulamasını buldu. Yükle dedim bu sefer de app store’dan. Yüklendi. Bilgilerimi girip giriş yapa tıkladığımda üstte; “Bu sunucu için olan sertifika geçersiz. “i.instagram.com” gibi davranmaya çalışan bir sunucuya bağlanıyor olabilirsiniz. Bu durum, gizli bilgilerinizi tehlikeye atabilir.” yazdı. Birkaç kez giriş yapa yeniden tıkladım ama olmadı. Uygulamayı silip yeniden yükledim, yeniden aynı şeyi yapmaya çalıştım birkaç kez ama yine aynı şey yazdı üstte. Orjinal uygulamayı ne nasıl taklit edebilir ki anlamıyorum. Nasıl halledebilirim bu durumu? Lütfen bir bilginiz varsa cevap verin.

  1. merhaba istagramda dolaşırken hesabim kendiliginden çıkış yaptı bir daha giremedim başka hesaptan kendi hesabima giriyorum paylaştığım resimler gorunmuyor ama hesap duruyor ama ben hiç bir şekilde giremiyorum

  1. avatar
   İnstagram~> Hadise_sude

   Bende de aynı sorun var aylardır hesabıma giriş normal olarak olmuyor facebook ile giriş yapıyorum ancak öyle oluyor. Android kullananlar için ‘Parallel space’ diye bir uygulama var onu indirebilirsiniz onunla oluyor ancak ben İOS (apple) kullandığım için o uygulama yok App store’da maalesef. :/

 9. Ya dun aksam kastı telefon sonra bende uygulamayi durdurmaya zorladim sonra verileri temizledim ve telefonu kapattim actim uygulamayi sildim tekrar yukledim bir ag baglanti sorunu diyor giremiyorum

 10. Instagrama kendi telefonumdan giriş yapamıyorum ama başkasının telefonundan girebiliyorum, kendi telefonumdan giriş yapmak istediğimde bana “üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu ” diye bir yazı çıkıyor ve günlerdir giremiyorum

 11. Ben de Instagram hesabıma giremiyorum. Hesabımda eski numaram kayıtlıydı sabah onu değiştirmek istedim ama değiştiremedim sonrada Instagram’ım çöktü ben de silip yeniden yükledim. Şimdi de kimlik doğrulaması için kod göndermesi gerekiyor ama kod bana ulaşmıyor kayıtlı olan e-posta adresimi de yenisiyle değiştirmiştim ama kodu göndermek için eski e-postamı gösteriyor ona da dediğim gibi göndermiyor.

 12. Bana yardimci olurmusunuz.lutfen .instagram hesabimi kapatdim gecici olarak . 1 aydi giriw yapamiyorum .tum forumlari denedim bir yanit yok .Allahin awkina bana yardimci olunnmm

 13. Merhaba, ben hesabim dan çikiş yapmişdim, şimdi tekrar girmeye çalişiyorum ama olmuyor
  “Sorry,there was a problem with your request” diye bir uyari geliyor..başka hesap larimda vardi ,onlardan da çikiş yapip girmeye çalişdim ama yine ayni uyari geldi
  Ne yapa bilirim??‍♀️2gunde bekledim ama duzelmedi

 14. Merhabalar yaklasik bes aydir hesabima ulasamiyorum sebebiyse yeni numarami guncellemeye calisirken surekli hata vermesi bunun sonucunda guvenlik kodu istemesi kodunda eski epostama veröffentlicht eski numarama gidiyr olmasi hesabimda yeni epostam kayitliydi zaten lutfen instagramla iletisime gectim kodla birlikte fotomuda attim bana alti haneli sifre geldi girdim tekrar kod istedi yani bir ise yaramadi lutfen ben hesabimi geri istiyorum yardimci olurmusunuz tesekjurler

 15. instagramımı 10 gün önce dondurdum şimdi giriş yapmak istiyorum fakat giremiyorum şifremi harırlamıyorum kullanıcı adımı ve mailimi biliyorum. yardımcı olursanız sevinirim. kullanıcı bulunamadı diyor şifremi unuttum deyince

    1. Merhaba,
     Konu ile ilgili sitemizde bulunan, Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim adlı başlıkta sorunun çözümü detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

 16. instagrama giriş yaptigimda böyle bi kullanıcı adı yoktur yaziyo ama kullanıcı adım aynı yani değiştirmedim napicam yaa biri yardım etsin lütfen

 17. Telefonumun sürümü ios 7 oldugu için instagram uygulamasını indiremiyorum bende safariden giriyordum ama artık instagram.com sayfası açılmıyor sadece amblemi çıkıyor nasıl düzelir acaba?

  1. Öncelikle Safari uygulamasını sıfırlamanızı yine de çözülmüyorsa telefonu sıfırlamanızı öneririz iOS cihazlar üzerinde çok bir çözüm yapılamıyor maalesef.

 18. Hesabım durduk yere kapandı ve şifremi kullanıcı adımı gırıyorum tanımadıgım bi mail gelıyo onay kodu gonder dıyor sızın gercekten sahıbı oldugunu bilmemiz gerekıyor dıyor. Şifre unuttum dıyorum baglantıyı mailime atıyor sıfreyı de degıstırıyorhm ama olmuyor gene. Giriş yaptıktans sonra ekrana bilmediğim bi mail adresi bu maıle onay attık gıbısınden dıyor ama benım maıl adresim değil ? Sorun nedir

  1. Lütfen sadece Instagram’ın resmi uygulaması ve web sitesini kullanın 3. parti uygulamalar bazen kötü niyetli bilgi hırsızlığı yapılıyor sizin de başınıza gelen durum büyük ihtimalle böyle bir şey.

   1. Merhaba adım recep baydar türkiye
    Hesabıma erişemiyorum şifrem doğru kullanı adım doğru lakin beni eposta adresime yönlendiriyor bundada gariplik var eposta adresim bana ait çıkmıyor farklı bir adres çıkıyor nere şikayet edeceğim saygılarımla

 19. Instagrama facebook hesabımla giriş yaptım facebook şifremi bilmeme rağmen ikisine de giriş yapamıyorum. Android, İos ve pc hepsini denedim olmuyor yardımcı olabilir misiniz

 20. Instagram hesabına başka.bi yerden girildiğine dair bildirim çıktı ekranda. Sonra şifre değiştirmek istedim. Yeni şifremi girdim fakat "Tekrar denemeden önce birkaç dakika bekleyin" yazısı cıktı. Ben de bekledim geri çıkmayı denesem de olmadı. Kapattım tekrardan açtım. Şifre degistirdim, e postama link gönderdim girmeyi denedim yine bozuk yazı stiliyle tekrar denemeden önce birkaç dakika bekleyin falan

 21. Merhaba, 2 instagram hesabım var, aktif olarak kullandıgımda sorun yok fakat aylardır giriş yapmadıgım hesabıma giremiyorum, şifre yenileme istediğimde beni aktif hesabıma yönlendiriyor, ulaşamadıgım hesabım için şifre yenileme yapamıyorum, telefonuma bağlantı geliyor tıkladıgımda aktif hesabımın şifre yenilenmesine yönlendiriyor oysa ben uzun zamandır kullanmadıgım hesabıma ulaşmaya çalışıyorum… Teşekkür ederim

   1. Merhaba hesabıma giriş yapamıyorum şifremi kullanıcı adımı biliyorum webten giriş yapıyo ama uygulamadan giriş yapmaya çalışırken “üzgünüz isteginizle ilgili bi hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz” diyip hata veriyor başka telefondan denedim giriyor bu telefonla başka hesaba giriş yapıyor ama kendi hesabım olmuyor lütfen yardım edermisin teşekkür ederim şimdiden

 22. Instagram hesabıma giriş yapamıyorum.dondurmuştum uzun süreden beri. Giriş yapayım dedim kullanıcı bulunmadı diyor yardımcı olursanız sevinirim

  1. Merhaba Zeynep Hanım,
   Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgünüz. Belirtmiş olduğunuz sorununuz ile ilgili instagram destek sayfasından bilgi alabilirsiniz.

  2. Betül hanım merhaba bendede sizin söylediğimiz gibi sorunlar var ben bir çözüm yolu bulamadım mail falan attım instagram a mail atıp cevap verdiler sorun gözükmüyor şekli de intagrami kullanamayorum siz ne yaptınız çözüm bulabildiniz mi bulduysanız cevap atarsanız sevinirim

 23. merhaba
  IG dm windows yükledim daha önce açmıştım masa üstü bilgisayarımdan dm lere bakabiliyordum,
  ama bir sabah açtığımda kullanıcı adı şifre bölümüne gelmiş

  ne denediysem açamadım kullanıcı adı ve şifreyi kabul etmiyor
  Error: read ECONNRESET bu hatayı veriyor

  yardım rica edebilir miyim?

 24. Instagram kendi ıphone telefonumda giriş yapamıyorum ama farklı ıphone san giriş yapa biliyorum kendi telefonumdan aldığım hata error we’re sorry but Something Went Wrong please try again olarak ne yapmam gerekiyor

 25. Merhabalar. 18 ocakta ınstagram hesabımı dondurmustum.Ancak bir hafta sonra şifremi yanlışlıkla unutmusum maıl yoluyla yenılerım dedıgımde her defasında kullanıcı yoktur dıyor ben bu hesabı dondurdum silmedim ıkı faktorlu dogrulamayıda acık bıraktım o zaman hatta belki kodla olur dedım olmadı.her yerden maıller attım bırseyler deendım olmadı yıne.sonra bı sayfadan bırsey buldum onu yaptım maıl geldı fotograf felan attım bana maılde gırıs yapmakta zorlanıyorsunuz deyıp yardım lınkını gondermısler hesabıma ulasamıyorum 2 haftadır.kural felan ıhlal etmedım.facebookla gırıs yapayım dedım baglı degılmıs hesaplar sanırım ama halledemıyorum.yardımcı olursanız sevınırım.

 26. Merhaba, Instagram telefon ve eposta adresimi güncelledim üzerinden bir kaç gün geçtikten sonra hesabın size ait olduğunu öğrenmek için e posta yada numara seç diyor fakat eski hesabim ve nuramam olduğu için kod u oraya gönderiyor ama hesaba girmeden şifre değişikliği yaptığım zaman yeni hesabıma ve telefonuma mesaj geliyor. Bu sorunu nasıl çözeceğim şimdi giriş yapamıyorum hesaba.

 27. Instagram hesabım kendi kendine kafasına göre takip beğeni yapıyor bundan kurtulmam için illa yeni hesap mı açmam lazım?

 28. Bu sorunların hepsini yaşadım neredeyse başıma gelmeyen sorun kalmamış hatırlattığınız için teşekkürler cidden 🙁

 29. Bütün nedenler farklı ama çözümler aynı, aynı hayatta olduğu gibi değil mi ya çok felsefik oldu buraya nerden düştüm ben 🙂

 30. Selam merhaba arkadaşlar ben sayfaya giremiyorum nasıl gire bilirim sayfama nolur lütfen biri bana yardımcı olsun nolur lütfen arkadaşlar 🙁

 31. Instagram hesabıma bir bildirim geldi şu noktadan hesabınıza giriş yapıldı diye böyle bir olay nasıl olabiliyor şifremi vs bulmaları imkansız.

 32. Geçen günki instagrama girilememesi sorunundan sonra instagramın android uygulamasından giremiyorum.paralel space uygulamasından girebiliyorum.web üzerinden giriyorum.denemediğim yöntem kalmadı.hesap donrurup açma,vpn ile girme,facebook ile giriş yapma vs..hiçbiri olmadı

 33. eposta adresıme şifre yenileme gelmiyor
  cep telefonumun numarasını son rakamlarını degıstırdım
  tek giriş yontemım eposta oda sıfre yenımele gelmıyor
  telefonuma ınstgramdan paylaşılan begenıler vs bılgıler gelıyor

  1. Merhaba biri bana yardım etsin Instagram adresimi dondurmuştum içerisinde 400 resmim var ve kayıt olduğum mail adresinin de şifresine giremiyorum maille kayıt olduğum numara da değişti Instagram i dondurdugum için giriş yapamıyorum yardım edermisiniz

 34. Merhaba instagram hesabını girmeye çalışıyorum girmiyor telefon numaramı e postamı bile kabul etmiyor böyle kullanıcı bulunmadı söylenmektedir lütfen bana yardımcı olurmusunuz

 35. Slm 1 haftadır ınstagram giremiyorum
  Kulanıcı adımı biliyorum fakat şifre yenile diyor gelen e posta şifreyi yeniliyorum uygulamada tekrar girdiğimde ınstagram tekrar şifre yenile diyor kısacası ınstagram sayfasını açamıyorum

 36. Benim hesabım kapatıldı geri açyim çunku ihlal yapmadım hesap gözüküyor ama giriş yapılmıyor iateğnızle ilgili bir sorun oluştu diyor ne yapabılırım

 37. mrb instagram hesabım kural ihlalı olarak kapıltıldı yazıyor fakat ben hangi kuralı ihlal ettim anlamıyorum bana yardımcı olur musunuz

 38. İnstegram hesabıma giremiyorum kod almama rağmen üzgünüz giriş ile ilgili sorun yaşıyoruz diyor e posta yok hesabımın üzerinde yardımcı olur musunuz

 39. Instagram başka bir yerden giriş yapıldığına dair çok kez uyarı verdi. Şifreyi yaklaşık 5-6 kez değiştirdim ama gene aynısını yaptı. Ve en son hesaptan attı, girmiyor ve hiç bir uyarı da vermiyor. Sorun nedir?

 40. 4 gündür instagram hesabıma giremiyorum üzgünüm ancak bir sorun oluştu diyim duruyor başka hesaplara girebiliyorum bir tek benim hesabıma giremiyorum başka telefondanda denedim olmadı

 41. Eski hesabımı dondurmuştum nasıl olduysa giriş yapamıyorum tüm yöntemleri denememe rağmen haftalarca uğraştım mail attım durumu kaç defa izah ettim ancak instagram ne geri dönüş yaptı ne de hesabımı geri alabildim sebep yok silmedim hesabı ancak dondurduktan 1-2 ay sonra açmak istediğimde sürekli kullanıcı bulunamadı hatası verdi ve instagrama hangi mailden yazarsanız yazın fotoğrafınız gönderildiği zaman size gönderdiğiniz mail üzerinden otomatik yanıt sistemiyle dönüş yapıyorlar ama 5 dk içinde bir yetkilinin size güvenip dönüş yapması neredeyse imkansız. Ya da bilmiyorum nasıl bir yöntemleri varsa yüzü direkt algılayan bir sistem oluşturulmuş gibi belki de o yöntemle gönderilen fotoları sistem tanımlıyor. Yardım merkezinde her şey otomatiğe alınmış zaten güzelim hesabım yok yere kapandı google birçok durum okuyup herkese sordum kimse de yardım etmedi bilindik yöntemleri söyleyip duruyorlar şu an instagram kullanmak bile içimden gelmiyor

  1. aynı sorunu ben de yaşıyorum. bir sürü fotoğrafım vardı ve hepsi gitti. instagramın adını bile duymak istemiyorum. çok kötü oldu.

 42. merhaba
  instagram hesabımın üzerinde mail adresimi değiştirdim fakat sonrasında kapanıp eski mailimi onay kodu yollamaya başladı. sorun şuki eski malimi kapattım ve geri de alamıyorum
  defalarca mail atmama rağmen adam akıllı cevap vermiyorlar. Nasıl yardım alabiliriz veya nereye başvurmalıyız?

 43. Merhaba 2 gündür instagram hesabıma giriş yapamıyorum ne uygulama üzerinden nede internet üzerinden.ilginç olan ise ne kullanıcı adı ve şifre sorgulayan sayfayı göstermeden beni tabletimin uygulamaların olduğu sayfaya geri atıyor ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkür ederim.

 44. Instagram hesabım iki gün önce güncellendi ve hesabım o günden itibaren açılmıyor. Eski sürüm yükleme de yapılmıyor. Telefon desteklemiyor ne yapabilirim.

 45. Instagram uygulamasina dokunuyorum,beyaz ekran çıkıyor,tekrar uygulama karsima cikiyor,instagram acilmiyor.butun uygulamalar aciliyor.telefonum asus zenfone 6.

 46. Merhaba yaklaşık 2011 2012 yıllarında açmış olduğum insatagram hesabıma hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Numaramı kapatmıştım baya önce numara yok. E posta adresimi de hatırlayamıyorum. Ben bu hesabımı bir şekilde alıp kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba?

 47. Merhaba hesabim emailime facebook hesabima vede telefon numarama bagli ve hepsine kod vede baglanti geliyor ama uygulama uzerinden 2 gundur giris yapamiyorum error diyor sıkınti felan diyor kardesim bi el atin meslek haline getirdim girmedigim zaman sıkıntıya giriyorum ama google chromeden girebiliyorun oda pek kullanisli degil

 48. Merhaba iPhone kullanıyorum safariden instagramıma giriş yapabiliyorum fakat uygulamadan 3 gün oldu giriş yapamıyorum hata üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu yazıyor acil yardım

 49. 1 haftadır instagram uygulamasına giremiyorum hata veriyor sürekli.instegrama girmek istediğimde instagram durduruldu diye yazı çıkıp kapanıyor.verileri sildim,önbelleği temizledim zorunlu durmaya zorladım ve uygulamayı silip tekrar yüklediğimde aynı sorunla karşılaştım son güncellemeden snra oldu sanırım lütfen rica etsem yardımcı olurmusunuz

 50. Merhaba, yaklaşık bir hafta önce hesabımı geçici olarak kapattım (dondurdum). Şu an giriş yapmaya çalışıyorum hata veriyor masaüstü sitesinden denedim yine aynı şekilde giriş yapamıyorum bilen birileri yardımcı olabilir mi lütfen?

 51. Instagram adresimi geçenelrde kendi isteğimle dondurdum. Şimdide açmaya calısıyorum fakat hata, üZgünüz isteğiniz gerçekleştirilemedi diyor. Kullanıcı adımı bliyorum şifremi biliyorum mailim telefon numaram hepsi kayıtlı hatta instagramım facebook a bile bağlı ama yine de gitiş sağlayamıyorum. Hep aynı uyarıyı veriyo. Aynı durumu yaşayan var mı acaba?

 52. merhabalar yaklaşık 10 gün önce instagram hesabımı dondurdum. Geri açmak için instagram uygulamasına girdim kullanıcı adı ve şifremi girdiğim de “hata vererek” “ Üzgünüz isteğiniz ile ilgili bir sorun oluştu” cümlesiyle karşı karşıya kalıyorum. Başka cihazlardan defalarca denememe rağmen hep aynı hata çıkıyor ekrana.
  Googledan instagrama girmeye çalıştığımda ise internete bağlı değilsiniz uyarısı alıyorum
  Ancak internetim açık çünkü başka hesaplara erişim sağlayabiliyorum
  Yalnızca kendi instagramıma erişim sağlayamıyorum
  Yardımcı olursanız çok sevinirim

 53. Hesabım e posta doğur şifrem dogru ama hata veriyor ne yaptıysam girmiyor lütfen yardımcı olur musunuz hata verip duruyor hiç bi yerden giriş yapamıyorum ciddi olan bir ilişkim giremediğinden dolayı bitecek güvensizlik problemleri yaşıyoruz artık lütfen yardımcı olun 🙏🏼

 54. Programdan giris yapamyorum ama webden yada baska cihazdan yapyorum kendi yüklü olan programdan giris yapamyorum benim hesabımada baska birinin hesabınada sorun ne olabilir giris engeli mi var bilen varsa bana ulassın

 55. Yaklaşık bi 7 sene falan oldu 7 senedir instagramım bendeydi ne çalındı ne kapandı daha 10 15 dakika önce durduk yere hesabım kapatıldı birini taklit ediyormuşum ya zaten hesabın sahibi benim yardımcı olurmusunuz nasıl açabilirim tekrar benim için önemli çünkü

 56. Hesabim calinmisti sifremide bildigi icin istgram hesabimi kapatmis . Geri alamuyorum lutfen yardimci olun benim kişisel hesabimdir ve cok uzun yillardir kullniyorum hicbir zaman sikayet dahi glmedi

 57. Ben instagram şifremi unuttum ve hesabıma giremiyorum o kadar form yolladımki geri dönüş olmadı lütfen yardım edeemisiniz saygılar

 58. Merhaba instagram dan çıkış yapıp sonra cep telden birdaha girmeye çalışınca (BİLİNMEYEN BİR AĞ HATASI )oluştu der bu konuda yardım rica edeceğim

 59. Merhaba. Instagram hesabıma giriş yapamıyorım. Kullanıcı adım için de, bağlı oduğu mail adresi için de böyle bir hesap yoktur diyor ve ben hesabımı kapatmamıştım. Nedeni ne olabilir ve bu durum çözülebilir mi? Hesabımı geri alabilir miyim? Bana yardımcı olur musunuz?

 60. Instagram hesabımı kendi isteğimle dondurdum . Şuan aktif hale getirmek istiyorum . Tüm uğraşlarıma rağmen kullanıcı adımı biliyorum şifremi biliyorum girdiğimde hata uyarısı ile karşılaşıyorum . Instagram ekibine adımları izleyerek mail attım . Sorunumu bildirdim gerekli gönderilen kod ile istenilen şekilde cevap verdim henüz dönüş sağlanmadı .
  Daha başka ne yapmak gerekiyor bilemiyorum 24-48 arasında dondurulan hesabın beklemesi gerektiğini okudum ama beni 08/02/2020 tarihinde dondurmuştum . Yaklaşık 6 gün oldu . Ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı okurmuşsunuz ?

 61. Merhaba.sayfa adim @mybutiktoka.sayfama;sayfaniz bi baskasinin eline gecti sifre degistir diye bi yazi geldi.eski sifremi kabul etmiyo.sifremi unuttum diyince gonderdigi link direk sayfaya giriyo ve oyazi hemen geliyo.yani yine sifre olusturamiyorum.

 62. Abi ben güvenlik kodu girdim telefona galiba yanlışlıkla. Hesabıma giriyorum ardından güvenlik kodunu gir diyo 6 haneli ve ben kodu bilemiyorum yardımıcı olurmusunuz.

 63. Bir haftadır hesabıma giremiyorum. Safari’den giriyorum ama uygulamadan giriş yapmak isteyince “üzgünüz bir sorun oluştu” gibi bir kutucuk geliyor karşıma.?

 64. Merhabalar ben instagram hesabim üzerinden İsletme hesabı açmıştım telefonumu değiştirdim ama İsletme hesabını açarken kaydettiğim mail adresini hatırlamıyorum şifreyi de hatırlamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 65. Mrb ben ikili dogrulama kodunu acmisin :(( telefonumu evde unuttugum bir gun isyerinde ki bilgisayardan giris yapayim dedim kod istedi benden. Gelen kod eski telefon ve ilk actigim mail adresime gidiyor. Mail adresimin sifresini de unuttum:(( instagram yardim sayfasindan yazdim fotografimi gonderdim ama acmadilar. Lutfen yardim eder misiniz cok uzun zamandir giremiyorum :((

 66. Instagrama başka bir telefondan giriş sağlayabiliyorum fakat kendi telefonumdan h bir hesaba girilmiyor girmeye calıştıgımda önüme çıkan yazı hata üzgünüz isteğiniz gerçekleştirilmedi diyor acil çözüm istiyorum

 67. Merhaba ben intagramımdan çıkış yaptım daha sonra tekrar girmek istediğimde hata veriyor başka telefonlardan giriş yapabiliyorum fakat kendi telefonumdan yapamıyorım üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremiyoruz diyor bilgisi olan var mı ?

  1. Merhaba Kübra Hanım,
   Uygulama nedenli sorunlar olabiliyor. Instagram uygulamasını tamamen kaldırıp tekrar yükleyerek, giriş yapmayı deneyebilirmisiniz.

   1. Lütfen yardım edin ınstagram giriş yapamıyorum şifrem doğru ama güvenlik kodu gonderiyo numaram yok kırıldı nasıl yapa bilirim lütfen yardım edin

 68. Lütfen cevap verin yardımınıza ihtiyacım var ben bir aya yakın hesabımı dondurdum dün akşam açmak istdm olmadı.Link geliyor tıklıyorum error veryr.kod istyrm tıklıyorum yinede error diye silindi mi hesap yada calindimi ?

   1. Insatagram şifremi biliyorum ama beni yeni şifre sayfasına yönlendiriyor ve yeni şifre oluşturup tekrardan ileri diyorum ancak instagram yeni şifreyi girmeme rağmen açılmıyor ne yapabilirim?

 69. Instagramda hesabıma erişemiyorum kaydolurum kaydoldugum numara şuan yok güvenlik kodu gonderiyo yanlız numaraya erişim yok 2018 de açmıştım hesabimi

 70. Merhabalar, Instagram hesabıma facebook üzerinden bağlanarak giriyorum fakat telefondan giremiyorum normal bir bilgisayardan açılıyor fakat telefondan giremiyorum sebebi ne olabilir.

 71. E posta mı degiştirdim numaram da degişti şifremi de giriyorum yanlış diyor hesaba giriş yapamıyorum bu konuda yardım alabilir miyim

 72. Merhaba ben Şeyma Instagram yanlış şifre giriminden gmail den şifre istiyor ama kayıtlı olduğum gmail başka o yüzden kod alamıyorum malesef telefon numaramda kayıtlı değil başka bir çaresi yok mu hesabımı kaybettmiş mi oluyorum

 73. İnstagramı ma hiç türlü gireyorum.Her türlü yolu denedim ama olmadı.Safariden ya da başka telefondan girebiliyorum fakat uygulamadan giremiyorum Allah aşkına yardımcı olun

 74. Merhaba ben hesabıma giriş yapamıyorum. Bir hafta bir siteden gizli hesapların hikayelerini görmek için bir program denedim sanırım ondan oldu! Mailime şifre gelmesine rağmen telefonuma da şifre gelmesine rağmen girişte şifremi girdiğinde kimliğinizi doğrulayın diyor ama nasıl yapıcam onu. Sayfa hala aktif ama ben giriş yapamıyorum lütfen yardım edin

  1. Merhaba e-posta adresiniz için şifremi unuttum diyerek giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Aksi halde hesabınıza erişmeniz mümkün olmayacaktır.

    1. Merhaba, Akıllı cihazınız ile Instagram uygulamanızın sürümleri arasında uyumsuzluk yaşanıyor olabilir. Bu gibi durumlarda uygulamayı kullanamayabilirsiniz. Lütfen sürümlerin birbirine uygun olduğundan emin olunuz.

 75. Selamün Aleyküm arkadaslar ınstagram hesabımın şifresini biliyorum ama giriş yapamıyorum sizin güvenliğiniz için şifreniz değiştirildi hatası alıyorum e postayı unuttum giremiyorum şifremi bilmeme rağmen giremiyorum çözümü varmı varsa nedir yardımcı olabilir misiniz?

 76. Selam hocam telefon numaramı değiştirdim hesabımı acamıyorum eski numarama parolama gönderiyor numara yok ve e-posta unuttum nasıl alabilirim hesabımı

 77. Kendi hesabımda fazla beğeni ve takip yaptim ınstgramda bir yazı cıktı hesabınız başkasının eline geçmiş olabilir diye sonra şifre değiştirmeye çalıştım fakat şifremi bilmiyorum sonra şifremi unuttuma basıyorum bir link gönderiyo fakat tekrar şifre bölümüne geri geliyo yani eski şifremi bilgi vermiyo 2 gun oldu şimdi bakıyorum o şifre bölümüne bile girmiyo dönüyo sadece lütfen ne yapmalıyım

  1. Merhaba, hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda gelen uyarıya itiraz edebileceğiniz bir seçenek çıkacaktır. Bu seçeneğe tıklayarak gerekli işlemleri takip edebilirsiniz.

 78. Instagram hesabım face ile bağlıydı ve ayarlar kismindan bağlantıyı kesip hesaptan çıktım şimdi de o hesba griis yaoamiyorum, beni yan hesbaima atiyor ne olur bi allahin kulu yardim etsun

  1. Merhaba, Hesaplarınızı kayıt ederken kullandığınız mail veya telefon gibi bilgileriniz, diğer hesabınız ile çakışıyor olabilir. Bu gibi durumlarda sizleri diğer hesabınıza yönlendirmektedir. Bilgilerin çakışmadığından emin olarak deneme yapmalısınız.

 79. Merhaba instagramım donduruldu ilk kod gelmedı sonra geldı suresı dolmuş dedı bayaga bır kod gelmeye başladı ardından. Denedıgımde çok kez yalnış gırdınız dedi suan açılmıyor lütfem yarfım edermısınız

  1. Merhaba, Instagram’da yaşanan teknik sıkıntılar nedeniyle böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Belirli bir süre hiçbir işlem yapmayınız, ardından tekrar deneyiniz. Sorununuz hala çözülmedi ise Instagram destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

  1. Merhabalar, Hesap dondurma işlemi yaptığınız profilinizin bilgilerini doğru hatırladığınızdan emin olduktan sonra tekrar deneyiniz.

  1. Merhabalar, Instagram hesabınız topluluk kurallarını ihlal etmeniz ya da şikayet almanız nedeniyle kapatılmış olabilir. Instagram destek hattı ile iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgi edinebilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

 80. Merhaba sadece fotoğraf yüklediğim takip takipçi bulunmayan Instagram adresime neredeyse 2 haftadır giremiyorum üzgünüz saha sonra deneyin yazısı çıkıyyor sürekli içeriğinde resimleri gözükmüyor yardım edin lütfen bu sorun nasıl düzelir

  1. Merhabalar, Instagram hesabınızın algoritmalar tarafından zararlı hesap olarak görünmekte olabilir. Hesabınızı aktifleştirmek için Instagram destek hattı ile iletişime geçebilir ve hesabınızı geri alabilirsiniz.

 81. Hesabıma giriyorum ve akış yenilenmedi diyor başka hesaplara girebiliyorum şuan bu yorumda buluna biliyorum ancak kendi hesabımda böyle diyor. Uygulamayı sildim tekrar yükledim bırakın hesaptan çıkmayı hala bir faydası yok

  1. Merhaba, cihazınızın ayarlar kısmından Instagram uygulamasının ön belleğini temizlemeyi deneyiniz. Eğer sorun devam ediyor ise uygulama sürümünü ile cihazınızın sürümü desteklenmiyor olabilir.

  1. Instagram hesabınızın şifresini unutmanız durumunda, giriş bölümünde karşınıza çıkan “Şifremi Unuttum” bölümünden, kayıt sırasında kullandığınız e-mail adresiniz ya da telefon numarası ile şifre sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

 82. Merhaba ben uygulamayı sildim yanlışlıkla geri yüklediğimde uygulama üstünden hiçbir hesaba giriş yapılmıyor, tarayıcı üstünden girebiliyorum fakat uygulama olmuyor. Silip yükledim güncellemeleri yaptım şifreleri değiştirdim ama olmuyor yardımcı olur musunuz

  1. Instagram uygulamasının sürümü ile cihazınızın desteklediği sürüm uyuşmuyor olabilir. Bu nedenle giriş yapamayabilirsiniz. Cihazınızın desteklediği instagram sürümünü kurmalısınız.

 83. Merhaba İnstagrama giriyorum ana sayfada gezebiliyorum ama kendi profilime giremiyorum siyah ekran veriyor nedenini bilen var mı yardımcı olabilecek

  1. Merhaba, Cihazınızdan Instagram uygulamasının ön belleğini temizleyip tekrar deneyiniz. Sorun devam eder ise uygulama sürümünüz ile cihaz sürümünüzün uyumlu olduğundan emin olunuz.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz ve tekrar açmak istiyorsanız blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri denemenizi önermekteyiz. Bu yöntemler haricinde https://help.instagram.com/ adresi üzerinden Instagram yardım merkezi ile de iletişime geçebilirsiniz.

 84. Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası, bir haftadan fazla bir süredir hesabıma uygulama üzerinden giremiyorum. Ama internetten hiçbir sorun olmadan girebiliyorum hesaplarımda spam ya da o tarz bir şey yok internetimde sorun yok ayrıca telefon operatör işletim sistemi her şey güncel ve bunlardada sıkıntı yok/görülmüyor. Ne yapmam gerek bilgi verebilir misiniz artık girmek istiyorum sorunsuz. birde başka cihazlardada uygulamadan giremiyorum aynı şekilde cihazıma özel değil yani.

  1. Merhaba, Instagram hesabınız ile gün içerisinde çok sayıda işlemi yapmanız durumunda bu tarz etkileşim sıkıntıları çekebilirsiniz. Instagram yardım merkezi ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 85. Yaklaşık 9 gün önce instagram hesabımı dondurdum giriş yapmaya çalışıyorum olmuyor. Tekrar tekrar denememe rağmen gün boyu giremedim sıkıntı nedir acaba çok sinirlerim bozuldu ciddi anlamda. Şifreyide doğru girdiğimden eminim . Numaramı girip yeni şifre istiyorum kullanıcı bulunamadı diyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Bi bilgisini olan bana ulaşabilir mi bekliyorum.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmediğinizden emin misiniz? Eğer dondurma işlemi yaptığınızdan emin iseniz hızlı bir şekilde Instagram yardım merkezi ile iletişime geçiniz.

  1. Merhaba, Instamgra yardım merkezi ile iletişime geçmelisiniz. Hesap kurtarma seçeneklerini deneyerek hesabınıza tekrar erişebilirsiniz.

 86. İnstgram şifremi unuttum, telefon numarası eski telefon numarası kayıtlı. Tek hatırladığım şey ınstgramda kayıtlı olan eski e postam şifresini bilmiyorum napabilirim destek formunda giremiyorum telefonumda çıkmıyor öyle bir şey başka nasıl yöntemler ile hesabımı geri alabilirim lütfen yardımcı olur musunuz

  1. Merhaba, Instagram hesabınızın hareketleri nedeniyle, topluluk kurallarına aykırı davranışları nedeniyle engellenmiş olması mümkündür. Lütfen Instagram destek hattıyla iletişime geçiniz.

 87. Merhabalar lütfen acil destek istiyorum ınstagramim kapatılmış dondurulmuş diyor yani instagram hesabımı kapatmış ve geri almak istiyorum o kadar yardim merkezine gerekli olan bilgileri verdim henüz dönüş yapılmadı nasıl yapmaliyim😣

 88. Ya merhaba arkadaşlar ben hesabıma giriş yapamadım e postayla ve numarama kod gidiyor fakat eski kayıtlı numaramı da istiyor nasıl alacağım ben instagramimi

  1. Merhaba, Instagram destek hattı üzerinden hesap kurtarma ve şifre sıfırlama işlemlerini takip ediniz. Hesabınızın sizlere ait olduğunu ispatlayarak şifrenizi yenileyebileceksiniz.

    1. Merhaba, hesap silmenizin üzerinden 30 gün geçmeden destek hattı ile iletişime geçerseniz, hesabınızı geri alma ihtimaliniz bulunabilir.

 89. Merhaba instagram hesabıma başka bir telefondan giriş yapmak zorunda kalmıştım. Sonra kendi telefonuma döndüm ve artık Hiçbir yerden giriş yapamıyorum. 24saat sonra hesap incelenip dönülecektir gibi bir uyarı cıkıyor.Ne yapmalıyım?

 90. Merhaba Instagram hesabımda hesabin başkasının eline geçti diye bir uyarı geliyor ve şifremi degistirmemi istiyor. Ancak eski şifremi hatirlamiyorum. Şifremi unuttum kısmına basinca bağlantı hesabıma yönlendiriyor ancak yine aynı uyarı geliyor bu yüzden hesabımı kullanamıyorum. Tek çözümü şifremi hatirlamakmı

  1. Merhaba, Instagram destek merkezinden bilgi talep edebilirsiniz. Ayrıca yine destek merkezi üzerinden şifre sıfırlama işlemlerini denemenizi tavsiye ederim.

 91. merahbalar bundan 1 ay önce hesabımı dondurmuştum şifremi umutmustum sifre yenileme yapıyorum e postaya girip basıyorum hep eror veriyor otomatik girmeyede basıyorum yinede girmiyor şifreyi değiştiremiyorum çözümü varmi

 92. Ben şuan İnstagram hesabıma giremiyorum. Üzgünüz bağlantı izninizle sorun oluştu diyor. Facebokk üzerinden giriş sağlayabiliyorum ama uygulama acmıyor.

 93. Insatagram hesabımın şifresini unuttum ve seçeneklerde şifremi unuttu mu basınca bna bir link yolluyo o linen basınca yine aynıyere geri dönüyor.ve hesabınız başladığını eline geçti yazıyor bana acilen yardim edebirseniz sevinirim.

 94. Turkcell ise hattınız dijital operatör den yapılabiliyor güvenli internet bölümden aile profili yerine profil yoku işaretlerseniz olacaktır

 95. İnstagramım durduk yere hiç bir paylaşım yapmadan kuralları ihlal ettiği için kapatıldı yazısı çıktı profilim kapalıdır öyle kimseyi rahatsız edecek bi durumdada bulunduğumu düşünmüyorum bana yardımcı olursanır çok sevinirim

  1. Merhaba, gün içerisinde çok sayıda takip etme işlemi gerçekleştirmek, beğeni işlemi yapmak gibi limit aşan durumlarda geçici engel alma durumu ortaya çıkabilmektedir.

 96. Merhaba iyi günler dilerim
  ıngstgram hesabı açamıyorum eposta hesap yok açılmıyor delirecem 2 yıldır araştırıyorum giremiyor çözemedim nasıl açacagım lütfen acil yardımmmmmmmmm

   1. Merhaba hesabımı dondurmak isterken yalnislikla kapattım geri giriş yapamıyorum. Email attım ama cvp verdiler geri cvp verdim ama şuan bir cvp alamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

 97. telefonum da yeterli alan olmadığı için verilerimi sildim.tekrar instagrama giriş yaptigimda ise ek hesabim yok olmuş.giremiyorum birtürlü.hesabımdaki vidyolar resimleri saklamak için torunum adına açmıştım.
  lütfen her seferinde yazmaktan bıktım..
  bana yardımcı olurmusunuz

 98. Mail adresimi ve şifremi unuttum mail adresime kod gidiyor unuttuğum için instagramıma giremiyorum instagramımı yeniden kullanmam için yardımcı olurmusunuz

 99. İnatagram hesaba giriş yapmak için şifreyide girdikten aonra hata diyor bir kaç dakika sonra tekrar dene diyor bunun çözümünü söyleyin artık

  1. Merhaba Elif hanım, Instagram hesabınıza ait olan mail adresinizi kontrol ettiniz mi? Herhangi bir bildirim gelmiş mi bu konu ile alakalı?

 100. Merhaba hesabımı dondurmak isterken yalnislikla kapattım geri giriş yapamıyorum. Email attım ama cvp verdiler geri cvp verdim ama şuan bir cvp alamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Merhaba Medine hanım, pandemi nedeniyle bu tarz mail trafiklerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bir süre daha beklemenizi tavsiye ederiz.

 101. Slm Instagram hesabımda takip ettiğim sayfaları çıkarırken uyarı geldi o uyarının içinde yanlışlıkla hesabım calındı ibaresine bastım şimdi hesabımı açamıyorum şifremi unuttum yardımcı olur musunuz

  1. Merhaba Damla hanım, gün içerisinde çok sayıda takipten çıkarma ya da takip etme işlemleri bu tarz uyarılara neden olabilmektedir. Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma talebi oluşturmanız gerekmektedir.

 102. Merhaba instagram da aktif olarak kullandığım parfüm hesabım topluluk kurallarına aykırı olduğundan dolayı kapatıldı. Ama kuralsız kaidesi yada yüz kızartıcı hiç bir hal hareket yada paylaşımda bulunmadım. Sadece ilkkez hazır ve değişik bir 30 lu etiket kullandım. Hemen kapandı hesabım lütfen bana yardım edin

 103. Merhaba, telefonum değişti , ayni marka ama sadece modeli değişti,tüm aktarımlar yapıldı ama su an giriş yapamıyorum.Şifreli bir email adresi veriyor ve buraya link gönderildi diyor ama ben o email adresini bulamıyorum.Kullanici adim belli Yardımcı olabilirseniz, çok çok mutlu olurum.

 104. Merhaba
  2 tane instagram hesabim var birini actim digerine 2 faktorlu kimlik dogrulama koymusum kod u istiyor.Bende kayitli degil .instagrama mail attim destek kismindan onlarda kayda deger bisey yazmadilar.Yardimci olabilirmisinz

 105. Merhaba bugün Instagrama girmek istediğim zaten hesabın kapatıldı uyarısı ile karşılaştım. Girmeye çalıştığımda ise hesabım tamamen silinmiş gibi yeni kullanıcı adı tanımlıyor idi. Arkadaşımın hesabından baktığımda ise benim Instagram sayfam ve kullanıcı adım bulunmuyor. Ne yaptıysam giremedim sorunun ne olduğunu anlamadım. Hesabım kural ihlali yapmadığım halde nasıl silindi. Geri gelebilir mi ?

  1. Merhaba, öncelikle hesabınızın mail adresini kontrol ediniz. Eğer bir bilgilendirme maili var ise orada size sunulan yöntemleri deneyiniz.

 106. E mail adresım kayıtlı olmasına ragmen silindi. Telefon numaramla gırmeye calısıyorum ama kurtarma kodu istiyor kurtarma kodumu unuttum ne yapabılırım.

 107. Merabah kolay gelsin ben instagram ima giris yapamıyorum yardimci ola bilirmisiniz telefonumu degiltikden sonra yasadim bu sorunu e posta sifremi bilmiyorum facebokla kayıtlı degilim sadece telefon numara kayıtlı onada sıfre gonderme olmuyor lutfen yardımcı olursanız sevınırım

 108. Merhaba ben instagram hesabıma giriş yapamıyorum iki kere sen robotmusun işaretlerini yanlış girince beni giriş selfisi gibi bir isimle kameraya yönlendirdi ve yüzümü önce sağa sonra soşasonra yukarı tekrar sağa ve sola çevirmemi istedi. İstediklerini yaptım ama akış güncelenmedi deyip duruyor ve tekrar o kameraya yönlendiriyor bana yardımcı olur musunuz

 109. Merhaba benim Instagram hesabım kapatıldı ve açamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim bide ben formu doldurdum ama bana onay mesaj istiyor

  1. Merhaba, Instagram tarafından istenilen onay işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde hesabınızı kurtaramazsınız.

 110. İnstagram hesabımı dondurdum fakat donduralı daha 4gün oldu. Suanda açmak istiyorum fakat şifre yanlış diyor kullanıcı adını bulunamadı diyor. Hesabı açarken telefon numarasıyla kayıt olmustum sms de gelmiyor. Silmediğime eminim neden böyle bi sorunla karsılasıyorum bütün yolları denedim fakat hiç bir çözümleyemedi.

 111. Merhaba, instagram hesabıma aniden topluluk kurallarına aykırı dşye uyarı gelip şifremi değişmemi istedi şifremi hatırlamıyorum mailimi yanlış girmişim oraya da giremiyorum telefonuma kof geliyor ama onunla gelince beni atıyor yardım için mail attım ama hala çözemedim yardımcı olur musunuz

 112. İnstagram hesabima giris yapamıyorum giris yapmaya çalıştığımda tekrar denemeden önce lütfen birkaç dakika bekleyiniz yazısı geliyor ne yapmalıyım

 113. Benim de ayni hesapımın şifresini giriyorum numarama kod geliyor hesapım başkasının eline gecti ve hesapımda iki kimlik dogrulama fazla istiyor gmail hesapım özerinde olmiyor giriş yapmiyorum lütfen yardımcı olun

 114. Instagram’da giriş yapacağım zaman tekrar denemeden önce lütfen birkaç dakika bekle yazısı çıkıyor bekleyip tekrar girmek istediğimde aynı yazı çıkıyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

 115. İnstagram şifremi her girdiğimde, “Lütfen tekrar denemeden önce birkaç dakika bekleyin.” diyor. Ne kadar bekleyip denesem de hesabıma giriş yapamıyorum. Bu konuda ne yapabilirim, bana yardım edebilir misin lütfen?

 116. İnstagram hesabıma erişemiyorum. Şifremi unuttum deyip sms alıyorum, sms linkine tıklayınca açılmıyor. Bir kere açıldı fakat sadece profil fotoğrafım görünüyor hiçbirşey paylaşılmıyor ve sayfa bomboş lütfen yardımcı olun.

 117. merhaba ben emine benim bir instegram hesabim vardi telefonuma su kaçtığı icin yeniden bir instegram hesabi actim ilk actigim instegrama giris yapamiyorum ne yapabilirim bana yardimci olursanız sevinirim.

 118. Benim hesabım hiçbir ihlal yapmadığım halde kapatıldı sonra form gönderdim ve tekrar etkinleiştirildi maili aldım ancak buna rağmen giriş yapamıyorum hesabınız kapatılmıştır bildirim ekranda beliriyor

 119. Merhabalar Instagram ekibi.Hesabıma giriş yaparken bir kaç dakika bekle hatası alıyorum.Bu sorunun aradan kaldırılmasını arz ve talep ediyorum.Teşekkürler Instagram ekibi

 120. Merhaba cihaz değiştirdim instagram hesabima giriş yapamıyorum . Inst sifremi yenilemeye çalıştıgimda farklı bir inst. Hesabi için kod gönderiliyor. Facebook ile baglan dediğimde ağ bağlantısı ile ilgili hata veriyor. 2gundur uğraşıyorum ne yapmam lazim

 121. Merhaba arkadaslar instagram hesabimi biliyorum giris yapabiliyorum ancak hesabi silmek istiyorum beni yardim merkezine gonderiyor ve bi link geliyor o linki actigimda giris yapmami istiyor giris yapmaya calisiyorum ancak sifre hatali diyor ancak uygulamaya ayni sifreyle giris yaptigimda giriyor.biraz garip bi durum yardimci olurmusunuz.

 122. İnstagram hesabıma giremiyorum kurtarma modıyla giriyorum şireyi yenileyip çıkış yapıyorum tekrar girince yanlış şire diyor lütfen çözüm

 123. Merha instagram hesabıma giremiyorum meilime ve telefonuma msj geliyor şifrede değiştire biliyorum ama instagrama girince kod istiyor onuda eski telefon numaramla eski meil adresime gönderiyor nasıl düzeltme bilirim bu sorunu

 124. 2 ay önce hesabım çalınmaya çalışıldı ve mail adresime gelen linkten hesabımı kurtardım farkat bu olay 4-5 sefer tekrarlanınca en son kurtarışımdan sonra “hesabımı geçici olarak dondur” seçeneğine tıkladım. Belli bir süre sonra ise hesabı açmak için bilgilerimi girdiğimde benden 6 haneli kod istendi ama bu kod bana hiçbir şekilde ulaşmadı. Daha önce gelen kodları denedim fakat sonuç yine aynı. Yardım merkezine yazdım ve hesabımın topluluk kuralları sebebiyle kapatıldığına dair mail aldım fakat ben hesabım çalınmaya çalışılmadan önce ya da sonra herhangi bir usülsüzlük yapmadım. Kaldı ki hesabımı dondurduktan sonra istesem de yapamam. Çözüm nedir acaba yardımcı olursanaız çok sevinirim…

   1. Lütfen yardımcı olabilir misiniz hesabıma giremiyorum iki de bir bu yazı geliyor ” lütfen tekrar denemeden önce bir kaç dk bekleyin ” ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

 125. Merhaba , sayfamda gezinirken bir anda hesabınız başkalarının eline geçmiş diye bir yazı çıktı her yere giriş engellendi ve sadece şifre değişikliği yapmamı istiyor şifremi hatırlamadığım icin şifremi unuttum diyorum telefonuma link geliyor açıyorum ve aynı şayfaya düşüyorum sürekli . ne yapmalıyım bilemiyorum Facebook üzerinden değişim yapmıştım şu an ona da müsade etmiyor ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

 126. Instagramdan çıkış yapıldı durduk yere mail yoluyla şifremi degistirdim fakat instagrama yine giremiyorum hata gözüküyor tekrar deneyin yazısı çıkıyor 2 gündür

 127. Merhaba bu hesabın sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı ol diye bi uyari alıyorum her türlü yöntemi denedim ama olmuyo ne yapabilirim bi bilginiz varmı.

 128. Merhaba az önce telefon numaramı onaylama için kod istedi yazdım iletişim bilgilerini verdiğin için teşekkürler 24 saat sonra destek ekibiyle iletişim korabikeceksin dedi ve başka hesaplardan girdiğimde hesabım görünmüyor yardım edermisiniz.

 129. Merhaba 09 nisan gece 12 den beri hesabıma giriş yapamıyorum Şu hatayı alıyorum Güvenlik ayarın nedeniyle bu numaraya bağlantı gönderemiyoruz mail adresim kayıtlı değil telefon numaram üzerinden kullanıyorum yardım al butonuna bastığım zaman ise hesabım çıkmıyor lütfen yardımcı olunuz

 130. Geçen hafta instagramımı dondurdum. Sonra tüm hesapların şifresi değişildi. Ve şimdi hesabımı açamıyorum. Hesap bulunamadı diyo. Dün gece instagramla iletişime geçtim ve kodu yolladım. Ama hala bi cevap alamadım. Hesabımı almak istiyorum. Bir sürü fotoğrafım vardı bana yardımcı olun lütfen

 131. instagram hesabıma giriş yapamıyordum nedenini ve çözümünü merak ediyordum neyseki hallettim güzel ve faydalı bir yazı olmuş teşekkür ederim

 132. Merhaba 2 gün önce instagram akis yenilenmiyordu sonra hesaptan attı beni bende silip geri yükledim hesaba hiç giremiyorum bu sefer napicam yardım edin acill

 133. Dondurduğum hesabıma tekrar giriş yapmaya çalıştığımda güvene almak için şifreni yeniledik yazısıyla karsılaştım. E postama erişimim olduğu halde şifremi yenilemeye çalıştığımda error veriyor nasıl olacak yardımcı olur musunuz lütfen, birkaç defa deneme rağmen düzelmedi

 134. Postegro proqramını kullandığım için şifrem deyiştirildi. Telefon numarası kayd etmemişdim. E postama da ulaşamıyorum. Başka yolu varmı???

 135. İnstagram güvenlik nedeniyle şifrenizi değiştirdik uyarısı veriyor madem güvenlik için yapıyorsunuz ben neden bana ait olan fotoğraflarımın olduğu hesabıma giriş yapamıyorum size mi kaldı şifremi değiştirmek hesabı ya tam kapatın yada erişime izin verin

 136. Hesbım önce lütfen bikaç dakika bekleyin uyarısı verdi 100 defa denedim şifre değiştirdim açılmadı telefona 30 kez sms kodu geldi girdim fakat hesabıma erişemedim. şifre değiştirdim yine denedim güvenlik kodu yollandı diyor fakat gelmiyor ve hesap bağlı değil diyor hesabımı geri istiyorum lütfen yardım edin

   1. Merhaba.
    Hesabımda uygunsuz yorum begeni eçve takipleşme vs olmamasına rağmen Instagrama giriş yapamıyorum şifremi değiştirdim sayfaya giriş yapıyor sadece profil resmim görünüyor ve anında hata uyarısı alıyorum neden olmuş olabilir veya hesabımı aktif hale nadıl getirebilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

 137. Instgram girmeye calisiyorum ama surekli şu yazi geliyor ekrana tekrr denemek icin bir kac dakika bekleyin surekli bu yazi cikyr .sifremi degiseblyrm mail veya telfn numarsndan yazrm alarak ama yinede tekrar girmel icin bir kac dakika beklyn yazisi gelyr neden olablr ne yapmam lazm(mail ve telfn numarsi ile sifre mi ve kullanci adim degistireblyrm )

 138. Merhaba kolay gelsin Instagram hesabıma giriş yapamıyorum telefon numaramı değiştirdim yeni numaramı hesabıma eklemiştim ama sms eski numarama gidiyor hala e posta adresimide değiştirdim mail gönderdim cevap geldi ama iki faktörlü kimlik doğrulaması kapalı diye yazmışlar hala giriş yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 139. Reis Instagram şifremi değiştirdim değiştirdikten sonra hesaptan çıkış yaptı şifreyi yazıp tekrar girmeye calistigimda ise (hata tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle )yazısı geliyo 3 saat girmeye çalışmadım yine aynı yazı cikiyo sence sorun nedir ??

  1. Merhabalar, şifrenizi doğru yazıp yazmadığınızdan emin olmanız gerekir. Yine aynı hata veriyorsa bağlı olduğu Facebook hesabı veya E-mail hesabı ile yeni şifre oluşturabilirsiniz.

 140. Merhabalar ben iki hafta önce hesabımı dondurdum. Hesabımda iki faktörlü uygulama açıktı. Yeniden giriş yapmayı deniyorum fakat gelen kodu girdiğim halde geçersiz diyor. Bir haftadır uğraşıyorum ve hala aynı hatayı veriyor. Yardımcı olur musunuz?

  1. Merhabalar , uygulama ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Uygulamanızın güncellemesini kontrol edin ve aynı zamanda uygulamayı silip tekrar yükleyin.

 141. Merhaba ben instegramıma giremiyorum.
  Kullanıcı adım ve şifrem doğru
  Uyarı olarak: TEKRAR DENEMEDEN ÖNCE BİRKAÇ DAKİKA BEKLE DİYOR.😔

  1. Merhabalar, akış yenilenmedi problemini çözmek için öncelikle uygulama güncellemenizin tam olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Sonra uygulamayı silip tekrar yüklemelisiniz. Bu işlemlerden sonra hala sorun devam ediyorsa , sorunu instagram yardım merkezinden instagram’a bildirmelisiniz.

  1. Merhabalar , Instagram mobilden bağlanmak yerine bilgisayardan hesabınıza giriş yapın. Daha sonra Profil> Ayarlar> İzinli Uygulamalar yolunu izleyerek menüye gidin. Bu menü içerisinde izin verilen üçüncü parti yazılımların tamamını iptal edin ve işlemi kaydedin. Daha sonra Instagram hesabınızın şifre değişikliğini sağlayın. İşlem adımlarını tamamladıktan sonra Instagram mobil uygulamasından hesabınıza giriş yapın. Bütün işlemler doğru şekilde gerçekleştirilmişse, Instagram Challenge Required hatası kısa bir süre sonra düzelecektir

 142. Merhaba 10 gündür instagram hesabıma giremiyorum şifrem doğru olmasına rağmen giriş ekranında duruyorum öylece başka telefondan denedim yine olmadı bilgisayardan denedim yine olmadı internet değiştirdim yine olmadı. Safariden girdiğimde e posta adresime mesaj geliyor şu telefondan giriş yapıldı diye ama yine giriş yapamıyorum. İnstagram destek ekibine yazdım ama bana sadece şifre sıfırlatıyorlar. Telefonuma kod almama rağmen e posta adresime giriş linki gelmesine rağmen yine giriş yapamadım her yolu denemedim olmadı. 3 gün uğraşmadım giriş yapmadım tekrar deniyim dedim ama yine olmadı lütfen yardımcı olur musunuz

  1. Merhabalar , öncelikle hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresini kayıt altında tutmalısınız. Sonra sizden isteğim uygulama güncellemenizi kontrol etmeniz.

 143. Uygulamaya girdiğimde akış yenilemedi hatası verdi ve uygulamam son güncel sürümde. Uygulamayı tekrar silip yükledim şifremi değiştirdim ama hesaba giriş yapamıyorum “user is not correct* gibi benzeri bazı hatalar veriyo lütfen yardım edin

 144. Merhaba enes hergun girdiğim instgram hesabıma tekrar giriş sağladım hatta sotry attim ve ara ara baktığımda akış yenilemedi dedi çıkış yaptım ve birdaha giremedim sifre yenileme isteği geliyor ama bir türlü duzelmiyir

 145. arkadaşlar uygulamadan ya da tarayıcıdan girmeye çalışıyorum ama çok garip bi durum ile karşı karşıyayım. hesabımın şifresi doğru eminim, yine de değiştirip tekrar denedim yine aynı sorun. giriş yap sayfasında sürekli tekrara sarıyor, bilgileri doldurup giriş yap diyorum, dolum işareti çıkıyor sonra aynı sayfada kalıp duruyorum hesabıma giremiyorum, facebook ile giriş yaparkende karşıma aynı durum çıkıyor, ne hesabın kapatıldı diyor, ne çalındı diyor ne de donduruldu diyor, hiç bi uyarı vermiyor. sadece bi kaç saniye bekletip yine o sayfada kalmaya devam ediyorum, yaşayan var mı 2 gündür kafayı yiyeceğim

 146. Merhabalar apple storeden scoial ghost uygumalası indirdikten sonra kurulumunu yaparken telefonuma kod geldi kod girdikten sonra komple ınstagram hesabım kapatıldı girş yapamıyorum destek hattına yazdım dönüş yaptılar ama formda kullanıcı adı istiyor kullanıcı adını bile yazdıgımda kabul etmiyor kullanıcı bulunamadı yazıyor arkadaşımın sayfasında girdim baktım profilime kullanıcı bulunamadı yazıyor ınstagram adresin şuan kapalı nasıl geri alabilirim teşekkürler

 147. merhaba bir bayan arkadaşım instgram şifresini yenilediği halde yenilediği şifre ile instagrama giriş yapamıyor hiç bir şekilde sadece kod ile giriş yapabiliyorum diyor bununla alakalı bilgi paylaşımı yapabilirmisiniz acaba kendisine yardımcı olmaya çlışıyorum bi haftayı geçiktir bu şekilde sorun yaşıor şimdiden ilginiz için teşekkür ederim kolay gelsin

  1. Merhabalar , öncelikle uygulama güncellemenizi kontrol etmelisiniz. Sonra mail adresiniz üzerinden bir kez daha şifrenizi değiştirip girmeyi denemelisiniz.

 148. Insatagram şifremi biliyorum ama beni yeni şifre sayfasına yönlendiriyor ve yeni şifre oluşturup tekrardan ileri diyorum ancak instagram yeni şifreyi girmeme rağmen açılmıyor ne yapabilirim?

 149. Merhaba, Instagram hesabım kapatılmış. Sebebini nasıl öğrenebilirim? Hem neden bir açıklama yapılmadan kapatılır bunu da anlamış değilim. Yanlış bir şey yaptığımı da düşünmüyorum. Çok can sıkıcı bir durum. İletişime geçebileceğimiz müşteri hizmetide yok. 😥