Instagram Go Insta Özelliği İle Geliyor

Instagram masaüstü sürümünden sonra güncellemelerine devam ediyor. Son olarak masaüstü sürümü ile kullanıcıları uzun süredir beklenen özelliği sunan Instagram, büyük oranda beğeni toplamıştı. Henüz uygulama yayını yeni yapılmışken Instagram’ın bunun sonrasında bir güncelleme daha yayınlamaya hazırlandığı da belirtildi. Instagram Go Insta Özelliği İle Geliyor. Instagram tarafından açıklanmamış olsa da yayınlanan görüntülere göre Instagram’ın bundan sonraki hamlesinin canlı yayın özelliği olacağı da belirtildi. Daha önce Facebook’un üzerinde oldukça durduğu konulardan biri olarak gösterilen canlı yayın özelliği Facebook’un ardından şimdide Instagram için yayınlanmaya hazırlanıyor.

Tıpkı Facebook gibi 24 saat canlı yayın özelliği mi sunacak yoksa Instagram Go Insta Özelliği ile gelirken belli bir sınırlaması mı olacak henüz bilinmiyor. Zira Instagram tarafından henüz bu konu hakkında net bir özellik açıklaması da yapılmadı. Instagram tarafından konu hakkında yapacağı açıklama beklense yeni canlı yayın özelliğinin bu süre içerisinde test edilmeye başlandığı da iddia ediliyor. Söz konusu canlı yayın özelliğinin Instagram’a kullanıcı sayıları konusunda ne kadar destek sağlayacağı bilinmez ama Instagram’ın bu şekilde güncellemelerine devam etmesi durumunda her geçen gün biraz daha beğeni kazanmaya devam edeceği de kesin.

https://www.instatakipci.com/blog/

Instagram Go Insta Özelliği İle Geliyor
4.5 (89.58%) 311 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Masaüstü Sürümü Sonunda Çıkışını Yaptı başlıklı makalemizde instagram, Instagram Masaüstü ve Instagram Masaüstü Sürümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Video Sesi Kapanmıyor Hala Oynamaya Devam Ediyor Hatası Çözümü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir