İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Instagram Güncellemeleri

Instagram Seviye Özelliği Nedir?

Instagram Seviye Özelliği Nedir?

Instagram ilk kez yayınlandığından bugüne en hızlı şekilde kullanıcı sayısını artırmış mobil uygulamalardan birisi. Yaklaşık 11 yıldır hayatımızda olan Instagram uygulaması yüzlerce kez güncellendi. Ayrıca ilk yayınlandığı sürümünden tamamen farklı bir hâl aldı. Her ne kadar bunca güncellemeye ve de...

Instagram Yeni Güncelleme Daha Geldi

Instagram Yeni Güncelleme Daha Geldi

Sosyal medya denildiği zaman akla gelen ilk üç uygulamadan biri olan Instagram yeni güncelleme yayınladı. Uygulama için yeni bir güncelleme dönemi başlatan Instagram özellikle son dönemde ardı ardına yeni güncellemeler de yayınlamaya başlamıştı. Tasarımda yaşanan değişimler daha sonra mesajlaşma ve ...

Instagram Güncellemeleri

Instagram güncellemelerinin detayları ve yeni gelen tüm instagram güncellemelerini sizler için yakından takip ediyoruz. Son dakika instagram güncellemeleri ve instagram yeniliklerini takip edin.

Instagram, yüz binlerce kullanıcıyı sanal ortamda buluşturan bir uygulamadır. İlk etapta ücretsiz olarak kullanıcılarına fotoğraf ve video paylaşımı imkânı veren Instagram daha sonrasında ise mesajlaşma özelliğini devreye sokarak kullanıcıların birbiri ile iletişim kurmasını da desteklemiştir. Anlık durum paylaşımları, fotoğraflara istenildiği biçimi verme ve daha birçok özelliği sunan Instagram kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu ve buna benzer daha birçok Instagram güncellemeleri ve Instagramda ki son haberler için instatakipci.com sitesi üzerinden blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek adına sürekli olarak yenilenen Instagram her gün yeni bir özelliğini kullanıcılarına tanıtmaktadır. Fotoğraf ve video eklerken çeşitli filtreleme biçimleri, anlık durum paylaşımı, konum bilgisi ve daha birçok detayı kullanıcılarına sunan Instagram, mesajlaşma bölümü ile de kullanıcıların birbiri ile iletişim halinde olmasını sağlamaktadır.

Instagram Güncellemeleri

Instagram güncellemeleri sürekli olarak artmaktadır. Bu güncellemeler ile alakalı olarak daha kaliteli bir uygulama olma yolunda ilerleyen Instagram diğer sosyal medya uygulamaları ile de eş zamanlı olarak çalışmaktadır. Böylesi kolay kullanılan ve çeşitli imkanların sunulduğu sosyal medya platformuna ait tüm güncellemelere blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güncellemelerin detaylarına ilişkin bilgileri bulabileceğiniz blog içeriklerimiz ile siz de Instagram uygulamanızı son sürüme göre güncelleyebilirsiniz.

Instagram güncellemelerinin yanı sıra Instagram kullanımının nasıl olduğuna da değindiğimiz yazılarımızda Instagram uygulaması hakkında geniş detaylara ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorununuz ile alakalı olarak tüm çözümleri size sunan blog içeriklerimiz sayesinde Instagram uygulamasını çok daha rahat ve sorunsuz kullanabilirsiniz.

Uzman yazarlarımız tarafından detaylı araştırmalar sonucu hazırlanan yazılarımızda Instagram’a ait tüm sorularınıza cevaplar bulabileceksiniz. Instagram hakkındaki son haberler, son güncellemeler ve sistem hakkındaki tüm detaylara ulaşmak için instatakipci.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.