Instagram Güncellemeleri

Instagram Kısıtlama Özelliği Geldi

Instagram Kısıtlama Özelliği Geldi

Her gün milyonlarca kullanıcının aktif olduğu Instagram başkasına takipçi gönderme işlemleri giderek önem kazanmaya devam etmektedir. Instagram kısıtlama özelliği geldi! Milyonlarca paylaşımın yapıldığı instagram, aynı zamanda yorum ve beğenileri de şekillendirmeye güncellemeleriyle devam ediyor. Takipçi sayısı az ya da çok olsun herkes tarafından yapılan paylaşımlara isteyenlerin yorum yapabilmesi mümkün durumda. Bu durum bazı hallerde çok daha üzücü durumların yaşanmasına sebebiyet verebiliyor. Özellikle aykırı olarak tanımlanan paylaşımların ardından tehdit, taciz olaylarının yaşandığı da bizzat instagram anketleriyle ortaya çıkarılmış bir durum. Bununla ilgili getirilen son yenilik ise kısıtlama özelliği taşıyor. Aktif duruma getirilen Restrict, istenmeyen tüm yorumlardan kurtulma anlamına geliyor. Instagram Kısıtlama […]

Instagram Karanlık (Gece) Modu Nasıl Aktif Edilir?

Instagram Karanlık (Gece) Modu Nasıl Aktif Edilir?

Instagram gece modu özelliği geldi. Instagram, son yılların en popüler uygulamalarından bir tanesidir. Instagram, fotoğraflarınızı, anılarınızı paylaşabileceğiniz bir sosyal medya platformlarından birisidir. Instagram kullanıcıları her geçen gün artmaktadır. Instagramı diğer fotoğraf uygulamalarından farklı kılan özelliği birçok filtreyi barındırıyor olmasıdır. Kullanıcılar çeşitli efektlerle zenginleştirdikleri fotoğrafları arkadaşlarıyla paylaşma şansını yakalıyor. Kullanıcılar bu fotoğrafları istedikleri düzeyde ve ücretsiz bir şekilde yapabilmektedirler. Instagram kullanıcıları Instagramı bir nevi e-ticaret alanını çevirmeyi başarmışlardır. İşletme hesabı açarak firmalar kendi markalarını tanıtıp reklamlarını yapabilme potansiyeline ulaşmışlardır. Böylelikle daha çok hedef kitleye ulaşmaya başlamışlardır. Instagram’ın Özellikleri Fotoğraf Video Direkt mesaj Canlı yayın Hikâyeler Etiket Arşiv İstatistik Kaydedilenler Öne çıkan […]

Instagram Güncellemeleri

Instagram güncellemelerinin detayları ve yeni gelen tüm instagram güncellemelerini sizler için yakından takip ediyoruz. Son dakika instagram güncellemeleri ve instagram yeniliklerini takip edin.

Instagram, yüz binlerce kullanıcıyı sanal ortamda buluşturan bir uygulamadır. İlk etapta ücretsiz olarak kullanıcılarına fotoğraf ve video paylaşımı imkânı veren Instagram daha sonrasında ise mesajlaşma özelliğini devreye sokarak kullanıcıların birbiri ile iletişim kurmasını da desteklemiştir. Anlık durum paylaşımları, fotoğraflara istenildiği biçimi verme ve daha birçok özelliği sunan Instagram kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu ve buna benzer daha birçok Instagram güncellemeleri ve Instagramda ki son haberler için instatakipci.com sitesi üzerinden blog yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek adına sürekli olarak yenilenen Instagram her gün yeni bir özelliğini kullanıcılarına tanıtmaktadır. Fotoğraf ve video eklerken çeşitli filtreleme biçimleri, anlık durum paylaşımı, konum bilgisi ve daha birçok detayı kullanıcılarına sunan Instagram, mesajlaşma bölümü ile de kullanıcıların birbiri ile iletişim halinde olmasını sağlamaktadır.

Instagram Güncellemeleri

Instagram güncellemeleri sürekli olarak artmaktadır. Bu güncellemeler ile alakalı olarak daha kaliteli bir uygulama olma yolunda ilerleyen Instagram diğer sosyal medya uygulamaları ile de eş zamanlı olarak çalışmaktadır. Böylesi kolay kullanılan ve çeşitli imkanların sunulduğu sosyal medya platformuna ait tüm güncellemelere blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güncellemelerin detaylarına ilişkin bilgileri bulabileceğiniz blog içeriklerimiz ile siz de Instagram uygulamanızı son sürüme göre güncelleyebilirsiniz.

Instagram güncellemelerinin yanı sıra Instagram kullanımının nasıl olduğuna da değindiğimiz yazılarımızda Instagram uygulaması hakkında geniş detaylara ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorununuz ile alakalı olarak tüm çözümleri size sunan blog içeriklerimiz sayesinde Instagram uygulamasını çok daha rahat ve sorunsuz kullanabilirsiniz.

Uzman yazarlarımız tarafından detaylı araştırmalar sonucu hazırlanan yazılarımızda Instagram’a ait tüm sorularınıza cevaplar bulabileceksiniz. Instagram hakkındaki son haberler, son güncellemeler ve sistem hakkındaki tüm detaylara ulaşmak için instatakipci.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.