Instagram Güncelleme

Instagram Güncellemesiyle Oluşan Hatalar

Instagram için en büyük adım geçtiğimiz günlerde atıldı. Uzun süredir yapılan çalışmalardan sonra Instagram için 7.5 sürümü yayınlandı. Yayınlanan bu sürüm neredeyse tüm Instagram işleyişinde değişiklikler yaptı. Özellikle kullanıcıların kare fotoğraf paylaşım zorunluluğu ortadan kaldırılınca 7.5 sürüm en dikkat çeken güncelleme sürümü oldu. Tüm bunlarla beraber arka planı yani işleyişi de değiştiren Instagram verdiği bu haberin yanı sıra bazı sorunları da beraberinde getirdi. Yeni güncelleme ile ortaya çıkan bu sorunlar ise kullanıcıların epey bir canını sıkmaya başladı. Söz konusu sorunların başında ise güncelleme sorunu geliyor.

Daha önce 7.3 sürümü bulunan Instagram’ın 7.5 sürümüne geçiş aşamasında sorunlar yaşanıyor. Kullanıcıların gönderdikleri mesajlara göre uygulama marketlerde güncel gözükse dahi sürüm notlarında güncelleme gözükmüyor. Hatta yeni özelliklerde kullanılamıyor. Bu sorunun çözümü için ise birkaç farklı yöntem olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak kullanıcıların Instagram’ı silip yeniden yüklemesini gerekiyor. Silme işleminden sonra telefonunun yeniden başlatılması da önemli. Bunun yanında Instagram’a ait ön belleğin de temizlenmiş olması gerekiyor. Uygulamalar sekmesinden bu işlemi yapabiliyorsunuz. Eğer ki uygulama mağazasından da uygulamaya güncelleme yetkisi verdiyseniz sorununuz bu adımlar sonrasında çözülecektir. Yine en sağlam çözüm için baştan Instagram kurmakta yarar var. Zira artık son indireceğiniz Instagram uygulaması otomatik olarak en güncel sürüm olacaktır. Yani sorun kendiliğinden çözülecek.

Instagram Güncellemesiyle Oluşan Hatalar
4.5 (89.19%) 442 votes

Bir önceki yazımız olan Arda Turan’dan Duygulandıran Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da Analiz Sistemi Detayları Belli Oluyor?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir