Instagram güncelleme

Instagram Haber Akışı Sistemine Geçti Mi?

Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Instagram artık 6.yılının sonunda köklü değişiklikler yapmaya başladı. Instagram’ın değişikliklerinde ilk ele aldığı konu ise tasarımı olmuştu. Zira Instagram’ın tasarımının ilk haliyle kullanılması ve tasarımın eskidiğinin düşünülmesiyle beraber logo dahil tüm tasarımlarda değişikliğe gidilmişti. Bu hamlenin gelmesiyle beraber Instagram kimi kullanıcılar tarafından eleştirilmiş kimi kullanıcılar tarafından ise beğeni ile karşılanmıştı. Son açıklanan kullanıcı sayıları da Instagram’ın doğru yolda olduğunu kanıtladı. Hal böyle olunca Instagram’da değişim hareketine devam edeceğini açıkladı. Uygulama yetkililerinden gelen bilgilere göre bu alanda ilk yeniliğin ise haber akışı sistemi olacağı belirtilmişti.

Yeni yapılan paylaşımların değil ilgi gören paylaşımların ana sayfada sıralanmasına olanak sağlayan yeni haber akışı modeli bir ara denenmiş fakat çok tepki çektiği için geri adım atılmıştı. Tasarım çalışmasından sonra Instagram yeni haber akışı sistemine yeniden döneceklerini açıklamıştı.

Haber Akışına Geçildi Mi?

Bununla beraber yeni haber akışının hayata geçmesine çok kısa bir süre kaldığını belirtmesine rağmen henüz Instagram’ın bu konuda bir bilgi vermediğini de belirtelim. Belli bölgeler için Amerika başta olmak üzere yeni güncellemenin yayınlandığı belirtiliyor. Fakat genel olarak Instagram’ın bu yeni modele ne zaman geçeceği de merak konusu oldu. Zira uygulama yetkilileri bu konuda da net bir bilgi vermedi. Şuan için ise Instagram sitesinde öncelikle ilgi gören paylaşımların yayınlandığı bir ana sayfa sistemi kullanılıyor. Bununla beraber sistemin ne zaman tam olarak hayata geçeceği ise bilinmiyor.

Instagram Haber Akışı Sistemine Geçti Mi?
4.5 (89.81%) 208 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yorum Ve Beğeni Sayısı Azalıyor Mu? başlıklı makalemizde Instagram beğeni, Instagram Yorum ve Instagram Yorum Ve Beğeni hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Koleksiyonları Düzenleme Ve Koleksiyonlara Gönderi Ekleme
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir