Instagram uygulamaları

Instagram Hakkındaki Reklam İddiası

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram hakkında uzun süren çalışmaların ardından kullanıcılar sonunda hemen hemen tüm sorunları çözen yeni Instagram sürümüyle buluştu. Epey kapsamlı bir çalışma yürüten Instagram birçok yenilikle beraber yeni sürümde farklı bir anlayışı benimsemeye başladı. İlk olarak konum haritasında kullanıcılara verilen özgürlük ardından gelen arama kutusu desteği, bunun dışında yeni görüntüleme modları derken Instagram son bombayı da patlatmış ve çıktığı andan itibaren zorunluk kare fotoğraf paylaşımını kaldırdığını duyurmuştu. Yani artık kullanıcıların tamamen istedikleri şekilde fotoğraf paylaşmaları sağladı. Kısacası resimlerde sığmama yüzünden kırpma kesme işlemleri yapmanıza gerek kalmadı. Eğer ki kare konumda resim ekrana sığmıyorsa görüntünün döndürülebileceği ve böyle yayınlanacağı belirtildi.

Söz konusu yenilik büyük bir adım olarak gösterildi. Kullanıcılara daha özgür bir ortam sunan Instagram hakkında ilginç bir iddiada ortaya atıldı. Söz konusu bu iddia Instagram reklamlarıyla alakalı. Bildiğiniz gibi Instagram reklam politikasını değiştirmiş ve daha fazla reklama evet demişti. İddialara göre yeni sürümde kare fotoğraf paylaşımının zorunluluktan çıkmasının nedeni de reklam. Yani Instagram reklam görüntüleme işlemi için artık fotoğraf paylaşımını belli sınırlardan çıkarmaya başladı. Gerçekten bu durumun nedeni daha fazla reklam almak mı yoksa elde ki reklamları tam anlamıyla yayınlamak mı bilinmez ama kullanıcılarından bu durumdan epey bir yarar sağlayacakları kesin. Zira reklam açısından da epey bir katkı sağlandığını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Instagram Hakkındaki Reklam İddiası
4.4 (88.66%) 127 votes

Bir önceki yazımız olan Sefa Yamak İlk Instagram Sergisini Açıyor başlıklı makalemizde Instagram sergisi, Instagram ünlüler ve Sefa Yamak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’a Yeni Kaydet Özelliği Geldi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir