Instagram Hashtag Takibi Sistemi Ortaya Çıktı

Sosyal medya kullanımında en önemli noktalardan biri olan hashtag kullanımı için yeni bir adı atıldı ve Instagram Hashtag Takibi sistemi ortaya çıktı. Instagram’ın genel aktivite oranlarının arttırılmasını sağlayacak olan yeni sistem, uygulamanın sosyal medya alanında da öne çıkmasını da sağlayacak. Çeşitli programlar sayesinde Twitter uygulamasında kullanılan takip özelliğinin detayları konusunda şimdilik ortaya çıkan bilgilere bakalım. Çünkü şu an için yeni sistem hakkında verilen bilgiler oldukça sınırlı.

Instagram Hashtag Takibi Sistemi Ayrıcalıkları Neler Olacak?

Mevcut kullanılan sistemde Instagram profil ve paylaşım takibi gibi sistemler kullanılıyor. Fakat Instagram Hashtag Takibi sistemi yeni bir soluk getirecek. Bu şekilde kullanıcılar sadece diğer kullanıcıları ya da profilleri takip etmeyecek. Bunun yanında kullanıcıların paylaşımlarını öne çıkarmak ve diğer kullanıcılara rahatlıkla ulaştırmak için kullanılan hashtag paylaşımlarını da takip edebilecek.

Instagram Hashtag Takibi

Etiket olarak bilinen ve uygulamanın genel kullanımını epey bir etkileyen, hatta her takipçi kazanma yazısında önerdiğimiz etiketleri takip etmek üzere kurulu olacak olan Instagram Hashtag Takibi sayesinde, popüler etiketleri takip edebileceksiniz.

Bu etiketlere gelen yeni paylaşımları ve etiketlerin hakkında yapılan konuşmaları görebileceksiniz. Twitter uygulamasında yer alan etiket takibi benzeri bir sistem sunacak olan Instagram’ın bu özelliği sadece hikayeler paylaşımlarına değil, tüm uygulamaya getirileceği ve her etiket için kullanım yapılabileceği de belirtiliyor. Etiketin nasıl bir sistemle takip edileceği konusunda ise bilgi elde edilmiş değiliz.

Instagram Hashtag Takibi Ne Zaman Gelecek?

Sistemin kullanımının dışında yeni özelliğin ne zaman yayınlanacağı konusunda da önemli detaylar var. Instagram duyuru yapmadı fakat şu an için testlerin devam ettiğini söyleyebiliriz. Muhtemelen bu güncellemenin de yıl sonunu bulmadan yayınlandığını göreceğiz. Net tarih için konuşma şu an erken gibi duruyor.

Instagram Hashtag Takibi Sistemi Ortaya Çıktı
4.5 (89.45%) 271 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Hikayeler Artık Daha Esnek başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Instagram Hikayeler ve Instagram Hikayeler güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Instagram Hashtag Takibi Sistemi Ortaya Çıktı” üzerine bir düşünce

  1. Fatih

    Etiket takibinin yapılması gerçekten çok iyi olmuş. En çok takip edilen etiketlerin hiç alakasız paylaşımlara eklenmesinin önüne de geçilecek mi acaba? Takip ettiğimiz etiketle birlikte hiç alakası olmayan paylaşımlarda artacak gibi görünüyor. Bir çok kişi daha fazla kitleye ulaşabilmek için bu durumu suistimal edecektir.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir