Instagram çıkış butonu

Instagram Hatasını Sonunda Düzeltti

Instagram geçtiğimiz hafta 7.19 sürümüne güncellenmişti. Instagram köklü değişikliklere neden olan bu sürümün en beğenilen yeniliği ise uygulamaya eklenen videoların süresinin uzatılması olmuştu. Zira daha önce sadece 15 saniye olan video süresi son güncellemenin ardından 1 dakikaya yani 4 katı bir büyüme göstererek 60 saniyeye çıkartılmıştı. Instagram’ın bu yeniliği büyük beğeni alırken son güncellemede yapılan bazı hatalarda tabiri caizse kullanıcılara saç baş yoldurmuştu. Yapılan en büyük hata çıkış butonunun iptal edilmesiydi.  Aslında bu durumun hata olduğu Instagram’ın son açıklamasıyla ortaya çıktı. Daha önce güncelleme geldiği an bunun bir yenilik olduğu düşünülüyordu.

Kısa süre önce Instagram yaptığı açıklamada hatayı kabul etti. Hatanın kabul edilmesinin ardından ise hemen çalışmalar başladı. Yapılan çalışmalarda Instagram’ın hatayı düzelttiği de açıklandı. Söz konusu hatayı düzelten sürüm ise 7.19.1 olarak yayınlandı. Kullanıcıların bu sorunu çözebilmeleri için mutlaka yeni sürüme güncellemeleri gerekiyor. Düzeltilen sorun gerçekten bir hata mı yoksa aslında Instagram’ın bir denemesi miydi bilinmez ama şuan için eski duruma geri dönüş yapıldığını ve kullanıcıların uygulamadan çıkış yapabildiklerini söylemek mümkün. Konu hakkında detaylar ise eğer Instagram açıklama yapma gereği duyarsa öğrenilebilecek gibi. Zira henüz yaşanan sorunun nedeni bile açıklanmadı. Bu durumda da Instagram’ın biraz konuyu kapatmaya çalıştığını açık.

Instagram Hatasını Sonunda Düzeltti
4.5 (89.68%) 217 votes

Bir önceki yazımız olan Mina Somer Instagram Paylaşımıyla Yeni Bir Tartışma Başlattı başlıklı makalemizde Ebru Şallı, Instagram gündem ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kullanıcı Adımı Unuttum! Instagram Nasıl Giriş Yaparım?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir