Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Geri Açma Çözüldü

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Geri Açma Çözüldü

Instagram, kullanıcı deneyimini arttırmak adına sürekli yeni güncellemelerle geliyor. Bu güncellemeler olumlu izlenim bıraksa da, bazen kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak başınıza sosyal medya kazaları gelebiliyor. Bunlardan bir tanesi, Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim demeniz. Tabi ki yanlışlıkla! Yanlışlıkla sileceğimi düşünmüyorum diyorsanız, yapılan araştırmalar sonucu istatistikler var. Dünya genelindeki Instagram kullanıcılarından % 39’u bunu yaşıyor.

instagram hikaye izlenme satın al

Instagram hesabını silme durumu hoş olmasa bile, her an başımıza gelebilir. Bu yazıda böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda, yanlışlıkla hesap silmeniz durumunda ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi verilecektir. Yazıyı sonuna kadar okuyup işlemleri adım adım uygulamanız durumunda sorun ortadan kalkacaktır. Instagram hesabı geri alma işlemi tamamlanmış olacaktır. O zaman buyurun yazıya geçelim.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim

Instagram Hesabını Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açılır?

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim nasıl geri açılır diyorsanız, şunu unutmayın. Sosyal medya uygulamalarının en önemli amacı takipçi kazanmak ve bu takipçilerin kalıcılığını sağlamaktır. Bu nedenle, silinen hesap bir daha geri getirilemez diye duyduysanız, tüm bildiklerinizi bir kenara bırakın. Bizimle yeni deneyimlere şahit olun.

Adım Adım Silinen Instagram Hesabını Geri Alma:

 • Birinci adım olarak Instagram hesabınızın silinmiş olduğundan gerçekten emin olmanız gerekiyor. Bunu anlamanın ise iki yolu var. İlk olarak internet üzerinden https://instagram.com/kullanıcıadınız adrese girerek, hesabınızın olup olmadığına bakın. Burada göremiyorsanız, hesabınız silinmiş demektir. İkinci kontrol ise, Instagram’ın mobil uygulaması üzerinden olacak. uygulama üzerinden giriş yaptığınızda, hesabınızın görünmemesi gerekiyor. Görünmüyorsa hesabınız silinmiş demektir.
 • Uygulamanın özü İngilizce olduğu için, işlemleri sizden İngilizce olarak isteyecek. Üzülmeyin bu süreçte, adımları takip ederseniz dil bilmeden de çözüme kavuşacaksınız. İlk olarak masa üstünden aşağıda verilen Instagram hesap silme linkine giriş yapın. Karşınıza bazı sorular çıkacak, bunları doğru bir şekilde cevaplamanız önemli. Bunlar:
Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim

Adımlar:

1)Bu hesap bir işletmeyi, ürünü veya hizmeti temsil etmek için mi kullanılıyor?

Bu soruya ‘’hayır’’ demeniz gerekiyor.

2) Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız?

Bu bölüm güvenilirliğinizi kanıtlamak için oldukça önemli. Eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Yanlışlığı tespit edilirse sorun yaşarsınız.

3) Instagram kullanıcı adınız?

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim diyorsanız unutmamanız gereken bilgilerin başında kullanıcı adı geliyor.Bu kısım Instagram’ın sizi bulup yardımcı olabilmesi adına gereklidir. Doğru bir şekilde doldurmaya özen gösterin.

4)E-posta adresiniz?

Hesabınızı silmeden önce giriş yaparken hangi e-posta adresini kullanıyorsanız onu girin. Başka bir e-posta adresi girmeyin.

5) Hangi ülkeden yazıyorsunuz?

Bu soruya Türkiye cevabını verin. Önemli değil diye düşünüp yanlış bilgi verirseniz, işlem sonuçlanmaz.

Bekleme Zamanı

Tüm bu sorulara doğru bir şekilde cevap verdikten sonra işlem tamam. Artık sizin yapacağınız kısım az kaldı. Bundan sonrası ise Instagram’ın ne kadar hızlı incelediğine ve sonuç bulduğuna kalmış. Ancak Instagram bu bilgiler üzerine, sizden ekstra bilgiler isteyecek. İlk bilgi, bu soruları doldurduktan sonra, yazmış olduğunuz e-posta adresine bir ileti gelecek. Bu iletide sizde İngilizce dilinde yazılmış olan bir bilgi istenecek. Ve bu ileti içinde Instagram, size bir sayı gönderecek. Şimdi gelelim yapmanız gerekene.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim

Mail sonrası yapmanız gereken 1. işlem:

Beyaz bir A4 kağıdına, e-posta adresine gelen sayıyı büyük ve okunaklı bir şekilde yazıyorsunuz. Sonrasında yüz hatlarınızı belli eden bir fotoğrafı öz çekim (selfie) şeklinde çekiyorsunuz. A4 kağıdının fotoğrafını çekin. ( Yazmış olduğunuz rakamların net ve okunaklı olmasına özen gösterin.)

Selfie fotoğraf ve A4 fotoğrafını birlikte, Instagram tarafından size gönderilen maile yanıt olarak gönderiyorsunuz. İkisi birlikte gönderilecek, oraya dikkat edelim. Yanıtlama yazısı Türkçe değil de İngilizce ise ‘’Reply’’ dedikten sonra aynı şekilde iki fotoğrafı yükleyip gönderin.

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim diyenlerdenseniz artık yapmanız gereken işlemlerin sonuna geldiniz demektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken beklemek. Instagram bilgilerinizi ve gönderdiğiniz belgeler 48 saat içinde inceleyip size geri dönüş yapacak. Eğer bilgilerinizde hata yoksa, hepsini doğru bir şekilde girdiyseniz size bir mail gönderecek.

Bu mailde yer alan linke tıklayın. Bu link sizi, yeni şifrenizi belirlemenizi sağlayacak sayfaya yönlendirecek. Instagram hesabınız için istediğiniz şifreyi tamamladıktan sonra artık işlem tamam. Instagram hesabını geri alma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmış demektir. Yeni şifrenizle beraber hesabınıza tekrardan giriş yapabilirsiniz.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim

Instagram Hesabını Geri Alırken Bilmeniz Gereken Önemli Bilgiler

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim dedikten sonra yukarıdaki yazıda yer alan bilgileri denemeye karar verdiniz. Burada hesabınızın tekrardan onaylanması için dikkat etmeniz gereken birkaç önemli bilgi vereceğiz. Bu bilgiler:

 • Instagram uygulamasının sizden selfie şeklinde fotoğraf istemesinin nedeni, sizin gerçek kimliğinizden emin olmak içindir. Bu hesabın size ait olduğunu onaylamak içindir. Gönderdiğiniz fotoğrafla, önceden Instagram profil fotoğrafı olarak kullandığınız fotoğraflar incelenir ve karşılaştırılır. Bu şekilde aynı kişi olduğuna karar verilir. Bu durumdan anlaşılıyor ki fotoğraf konusunda sıkıntı yaşamamak için, profilinizde önceden siz olduğunuzu belli eden herhangi bir fotoğrafı paylaşmış olmanız gerekiyor.
 • Instagram hesabını açarken birbirinden farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Bazı kişiler e-posta adresi ile giriş yaparken, bazı kişiler de telefon numarasıyla giriş yapabilmektedir. Böyle bir durumda yazının başında Instagram hesabınıza giriş yaptığınız e-posta adresini yazın demiştik. E-posta ile giriş yapmıyorsanız bu mümkün olmayacaktır.

Böyle bir durum yaşıyorsanız, o kısma şu an güncel olarak aktif olan, kullandığınız bir e-posta adresini yazın. Instagram size mesaj gönderdiğinde, ona bu durumu açıklayın. Telefonlar giriş yaptığınız için e-posta adresinizin olmadığını ve bu nedenle başka bir e-posta adresi girdiğinizi belirtin. Bu durumda size yardımcı olacaklardır.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim

Hepsini Yaptım Ama Olmadı Diyorsanız

Instagram hesap geri alma işleminde hepsini yaptım ama olmadı diyorsunuz. Bu durumda ya girdiğiniz bilgilerde hata vardır ya da gönderdiğiniz fotoğraf onların istediği kriterlere uygun değildir. Bu durumda yapmanız gereken Instagram müşteri hizmetleri irtibata geçmek. Tüm aşamaları uyguladığınızı ama hesabınızı geri alamadığınızı belirtin. Onlarda nerde hata yaptığınızı söylesinler.

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim aşamaları bu kadar. Instagram hesabı silme hakkında daha fazla bilgi için linke tıklayın. Umarım bu yazımız, sizler için faydalı olmuştur.

Instagram Silinen Hesap Nasıl Geri Alınır?

Instagram silinen hesabı geri alma formu da denen bu formu doldurup yolladıktan sonra mail adresinize sayılardan oluşan bir kod gelir. Bu kodu bir a4 sayfasına büyük bir şekilde yazıp altına kimlik belgesini koyarak fotoğraflamanız gerekir.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Açarım?

Bunun için fotoğrafınız yoksa durumu uygun bir dille Instagram’a anlatmanız gerekir. Çünkü değerlendirmeyi yapan kişilerin de insan olduğunu unutmamalısınız.

Instagram Silinen Hesabı Geri Almak Mümkün mü?

Instagram silinen hesabı geri alma konusu elbette mümkündür. Ancak kullanıcıların Bu yöntemle hem hesabınızın geri alma işlemini gerçekleştirebilir hem de size yönelecek cezalara karşı önlem alabilirsiniz. Tüm bu yöntemlere rağmen hesabınızı geri alamadıysanız işlemleri doğru yaptığınızı kontrol etmelisiniz.

Instagram hesabı kaç günde silinir?

Instagram hesabınızı kapattığınız an itibariyle 7 gün ila 15 gün içerisinde bütün bilgileriniz tamamen silinir.

Instagram hesap yedekleme nasıl yapılır?

Öncelikle uygulamayı açın ve hesabınıza girin. Daha sonra profilinize girin. Profil kısmında sağ üst köşedeki saat simgesinin yanında ki üç çizgili simgeye tıklayın, tıkladıktan sonra ayarlara giriş yapın ve en altta ki “veri indirme” seçeneğine tıklayın, verilerinizin gönderilmesi için e-mail adresinizi girin ve böylelikle işlem tamamlanacaktır.

Instagram da silinen mesajı nasıl geri getirebilirim?

Silinen mesajların geri getirilmesini sağlamak için yapmanız gereken Instagram yardım merkezi üzerinden mesajların geri getirilmesini talep etmektir. Eğer onaylanır ve geri dönüş sağlanırsa silinen mesajlarınıza tekrardan ulaşabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 75 Ortamala: 4.4]
Enes Bulut

Yazılar: 477

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üz...

678 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ben hesabımı açtılara ama kullanıcı adı @__delete_”random” ama bunu sadece beni takip edenler görebiliyör öbür türlü kimse göremiyor bu kullanıcı adıyla instagrama giriş yapmaya çalıştığımda geçersiz kullanıcı adı deniyor ve eski kullanıcı adım artık her hesap kullanabilir

    1. Dediğiniz gibi formu doldurdum resim ve kodu yolladım daha sonra bana link geldi bu link beni instagramin yardim merkezine yonlendirdi simdi ne yapmam gerekiyor

     1. Meraba sayın istegram ekibi.
      İstegramı yanlışlıkla sildim tekrardan aktif hale getirmenizi talep ediyorum teşekkürler.

    2. Merhaba ben hesabımı kapatalı 3 aydan fazla oluyor, kendi isteğim ile tamamen sildim. Geri alabilme ihtimalım var mı? Lğtfen geri dönüş yaptın acilll!!!!

     1. Merhabalar , Instagram silinen hesabı geri ama konusunda Instagram yardım merkezi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   1. Aynı durum bende de oldu hesabın aktif olduğuna dair mail geldikten sonra hesap _deleted gibi bir isimle açık durumda ama sistemde tanımlı görünmediği için şikayet de edilmiyor 1 aydır uğraşıyorum ne açabiliyorum hesabı ne kapatabiliyorum sorunu çözebildiniz mi?

     1. Hesabının sen olduğunu onayla

      Hesabında sıradışı hareketler fark ettiğimiz için çıkışını yaptık

      Kapatılmadan önce hesabına tekrar erişebilmeni sağlıyabilmemiz için
      1 gün içinde sıradaki adımları takip et
      BÖYLE DİYOR NE YAPMAM LAZIM ??

     1. Merhaba, Instagram destek hattı ile iletişime geçerek hesap kurtarma adımlarını izleyebilirsiniz. Form doldurarak hesabınızın sizlere ait olduğunu ispatlamalısınız.

   2. Instagram adımı yazıyorum sürekli yanlış girildi uyarısı alıyorum kapatmadan önce birkaç kendi fotoğrafımı ss almıştım ismim orda da yazıyo ama sürekli uyarı veriyo yardımcı olabilirmisin lütfen

  2. 48 saat içinde dönüş yaptılar. Ancak yardım merkezine yönlendiriyorlar. Şifre yenilemek için bir link gelmedi. Şimdi ne yapmam gerekir? Bu aşamadan sonra başarabilen oldu mu? Bana da yardım edebilirseniz sevinirim.

   1. Merhaba, Instagram hesabınızı yalnışlıkla silmeniz durumunda blog yazımızda sizlere sunduğumu yöntemleri eksiksiz olarak deneyiniz. Eğer bu pronleminize çözüm olmaz ise lütfen hızlı bir şekilde Instagram destek hattı ile iletişime geçiniz.

   1. Merhabalar , Instagram silinen hesabı geri alma formu da denen bu formu doldurup yolladıktan sonra mail adresinize sayılardan oluşan bir kod gelir. Bu kodu bir a4 sayfasına büyük bir şekilde yazıp altına kimlik belgesini koyarak fotoğraflamanız gerekir.

 1. Çok teşekkür ederiz. Silinen instagram hesaplarımı geri alabilirsem bugünkü en güzel hediyem olacak. Ayrıntılı anlatım için ayrıca minnetarız.

 2. Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim ve geri almak istedim. Ancak benden nüfus kimliğini istediler. Tamam da hesap açılımı yaparken face isim kullanmıştım. Ne yapmam gerekiyor şimdi. Kendi adıma bir hesap var ben silinen hesabımı da almak istiyorum.

   1. Benim hesabım kişisel hesap değildi ve kendi fotoğrafımı koymamıştım profilime ama bu işlemleri aynen yaptım. Bakalım hesabı alabilecek miyim

  1. Siz de ilk mailden sonra yardım merkezine yönlendirildiniz mi? Fotoğraf gönderdikten ne kadar sonra geri dönüş yaptılar acaba ?

  2. Merhabalar
   Bende instegram hesabımı yanlışlıkla sildim on gün önce.. hemen formu doldurdum ve şifre geldi.. sonra şifrenin olduğu fotoğrafı gönderdim ve bir haftadır cevap gelmedi. Siz nasıl aldınız? Yardımcı olursanız sevinirim.

   1. Bende dediği şekilde foto attım ama yardım sayfasına yönlendirildiğim bi mail aldım ve oraya gittiğimde de silinen hesabı geri almanız mümkün değil diyor

  3. Nasıl yaptığınız anlatır mısınız lütfen benimkinide almama yardımcı olun.. Denedim gün içinde İngilizce yazı geldi ya yardım merkezi diyor yada geri itiraz nedenini yazın diyor yazdım cvp bekliyorum lütfen yardım edin

 3. Hesabımı geri almak için yazdıklarınızdan yola çıktım ve 48 saat daha geçmeden geri alabildim. Teşekkürler bilgilendirmeler için. Gerçekten harikasınız

 4. arkadaşlar linkteki sayfaya tıkladığınızda sayfanın en aşasında dili değiştirin deutz yani almanca yapın formun sonunda ülkenizi de deutschland girin kesin açıyorlar instagram türkiye ilgilenmiyor ben bu şekilde yaptım açtılar

 5. Bilgiler gayet güzel açıklanmış. Yalnız sitede sorun var galiba formu dolduruyorum hata veriyor istegimin gerçekleşmedigini,en kıza zamanda düzelmesi için üzerinde çalışıldığını söylüyor.

 6. benim hesabım 1 yıl önce sidlim o gün bugun hep geri almaya calısıyorm mail felan ceviri sıkıntı oluyor o yüzden pek ugrasmıyorum mail duruyor telefon numara duruyor kullanıcı adı duruyor
  nasıl yapmalıyım lütfen yardım edin
  hepsini yapıyorum kullanıcı adı hatal diyor hesabımın profili gösteren fotograflarda mevcut sildigim an videosuda mevcut neler yapilabilir

   1. Merhaba, Instagram giriş ekranından hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapamıyorsanız, hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir. Tekrar aynı hesaba erişmeniz mümkün olmayacaktır.

 7. Arkadaşlar Merhaba ben deniyorum olmuyor gmail’le kod gelmişti kodu bilmeden sildim tekrar kod gelmesini nasıl sağlayabilirim yardımcı olur musunuz lütfen Şuan açmaya denediğimde Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.Şuan benim yapmam gereken nedir. 🙁

 8. merabalar kolay gelsin dediklerinizi yaptım ama bu kullanıcı aktif diyo aktif olan kullanıcıya baktım benim hesabim değil geri alamazmıyım hesabımı lütfen yardımcı olun

 9. Yanlislikla hesabimi sildim
  Fakat geri acamiyorum
  Asamalarda hata yapiyorum sanırım bana yardimci olabilecek birileri varmi
  Hesabimi geri aktiflestirmek istiyorum
  Yardim ediin😔😔😔

 10. Merhaba hesabımı dondurmuştum geri açamıyorum herşeyi denedim. Aynı mail adresiyle hesap açmak istediğimdede böyle bir hesap var açamazsınız diyor acil yardımlarınızı rica ederim. Telefon numarasıyle kurtar dediğimde instagrammer diye bir hesap çıkıyor ama açamıyorum.

 11. ben daha ilk aşamada kullanıcı adı vs girdiğimde böyle bir kullanıcı adı yoktur diyor. silinmenin üzerinden 2 ay geçti. bundan dolayı mı acaba?

 12. Hesabım kapatıldı mailime dönüş sağladı instagram kodu gönderdim resim de gönderdim fakat daha Sonra dönüş yapılmadı bir türlü şifre vermiyor . Ne yapabilirim?

 13. Hesabımı yanlışlıkla sildim adımları takip ettikten sonra tarafıma Mail geldi şu şekilde
  Thanks for contacting us. It looks like you’re having a problem logging in. To get help with login issues or learn about what you can do if you think that your account has been compromised, visit the Help Cent
  Linke tıkladığımda hesabı geri alamazsanız gibi bişey yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

 14. Benim de acil yardıma ihtiyacım var. Göndere bastıktan sonr nasıl yardımcı olabilirim diyor başka da bir şey demiyor. Yapabilen ne olur bana da yardım etsin.tüm gün boyunca defalarca denedim olmuyor. Yardim bekliyorum

 15. Merhaba, işlemeleri sırasıyla yaptım ama yardım merkezine yönlendirdikleri mail aldım. cevaben yanlışlıkla kapandı hesabımı geri almak istiyorum yazdım ama bir yanıt gelmedi henüz. bundan sonra ne yapmalıyım. Yardımcı olabilir misiniz?
  Yardım merkezinde silinen hesabın geri alınması mümkün değil yazıyor.

 16. Merhabalar söylediğiniz adımları uyguladım fakat Bu hesap sizin bulunduğunuz hiçbir fotoğrafı içermiyor ve başka bir kişiyi veya nesneyi temsil etmek için kullanılıyor olsa dahi, söz konusu koşulları karşılayan bir fotoğraf gönderene kadar size yardımcı olamayacağımızı aklınızda bulundurun.
  böyle bir cevap geldi itiraz ettim tekrardan aynı işlemleri yapmaya çalıştığımda mail gelmedi kod olarak sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

 17. Meraba arkadaşlar.. Ben instagram hesabımı silip aynı e posta ile yeni instagram hesabı acmak istiyorum.. Aynı e postayı yeni hesap için kullanabiliyor muyum? Bi bekleme süresi var mı

  1. Merhaba; hesabınız kalıcı olarak tamamen silinmesi 30 gün sürmektedir. Kalıcı olarak hesabınız silindikten sonra aynı mail adresini kullanabilirsiniz.

   1. Bakarmıssınız ben bundan 1-2 ay önce de geri almaya çalıştım a4e resim attım mailden ama hala geri dönüş gelmedi ve şuan kullanıcı adım gözükmüyor yardımcı olabilirmisniz lütfen 🙏🏼

 18. Hesabımı 4 yıl önce arkadaşımın yardımıyla açmıştım onun E-posta adresi uzerine kuruluydu geri almam için yardım edebilir misiniz acaba

 19. Merhaba bütün dediklerinizi yaptım. Fotoğraf attıktan sonra koşullarımızı ihlal ettiği için silinmiştir yazıyor. Burdan geri dönüşü var mı en son hesabım çalındı diye yanıt gönderdim. Pek umudum kalmadı

 20. integram hesabımın silinmiş geri alma imkanım varmı uzun süredir kullanıyordum resimleril vardı.geri alan ardaşalar varmı aranızda yazarsanız sevinirim

 21. Arkadaşlar mrb,şükür silinen hasabımı geri aldım, ben de geçen hafta instagram hesabımı sildim o hafta içinde geri almak istedim, kimse yardımcı olamadı, size tavsiyem you tube de video izlemeniz adımları takip etmeniz, hem Türkiye’yi hem Almanya ‘ya mail attım iki gün sonra hesabıma aynı isimle şifreyle giriş yaptım şükür oldu darısı başınıza.

  1. Merhaba . Bende kendi hesabımı sildim. Geri almak istiyorum ama ben yardım merkezine bağlandığım zaman bu hesabı geri getirmemiz mümkün değildir diyor. Benimle iletişime özelden geçebilir misin?

 22. Merhaba benimde instagramım komple kalıcı olarak silindi nasıl geri aldın oğlumun resimleri komple gitti ve başka hiçbiryerde yok yardım edersen sevinirim…

   1. avatar
    muhammed mehdi araz

    Merhaba yanlışlıkla sildiğim hesabımı geri almak istiyorum ama formu doldururken girdiğim kullanıcı adını kabul etmiyor. Yardımcı olur musunuz ?

 23. Selamlar. Hesabımı geri aldım adımları uyguladm hesabım aktifleşti fakat mail adresimle giriş olmuyor ve hesaptaki bütün fotoğraflar ve kişiler silinmiş halde açıldı. Bunun bir çözümü yok mu

 24. Mrb hesabımı sildim ne yaptıysam geri alamadım foto falan çekip kod falan gönderdim burdaki formları doldurup denedim ama sonuç alamadım yardımcı olabilir misiniz???

 25. Instagram hesabımı sildim geri almak isterken yanlışlıkla yeni hesap açtım. Diğer hesabı geri alamayacağımı düşündüğüm için de kullanmaya başladım ama bir yolu varsa geri almak isterim açıksası. Aynı e posta üzerine başka hesap açılmışken de bu mümkün müdür

 26. Merhaba Ben instagram sildim ama fotoğrafım gözüküyor nasıl silinir yada nasıl geri alabilirim ınstagram hesabı mı yardımcı olurmusunuz

 27. Benim hesabım silindi burda yazılanları okudum E-posta diyor ama ben kendi numaramla kayıt yapmıştım. Ne yapa bilirim boyleyise?

  1. Merhaba Sami Bey,
   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Hesabınızı tekrar aktif hale getirebilmeniz için instagram destek ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

  1. Merhaba Fatih Bey,
   Hesabınızın silinmesi ile ilgili tüm detayları yazımızda paylaştık. Belirtilen adımları izleyerek hesabınızı tekrar açabilirsiniz. Sorununuz çözülmemesi durumda tekrar bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

  1. Merhaba Ali Bey,
   Yazımızı detaylı okuyarak adımları uyguladınız mı? Sorununuz hala deva ediyor ise geri dönüş yapabilirsiniz.

  1. Merhaba Ebru Hanım,
   Hesabınızın tekrar açılması için talepte bulunabilirsiniz. Ücret karşılığı sizden bilgi talep edenler ile kesinlikle bilgilerinizi paylaşmayınız. Ücretsiz hesabınızı tekrar açabilirsiniz.

   1. Merhaba,
    13 gun once instagram hesabım başkası tarafından silindi bana 14 gun ıcınde tekrar acılabıleceği söylenmişti. Denedim fakat açılmıyor.
    https://help.instagram.com/contact/1652567838289083
    linkindeki formu doldurduğumda
    İsteğin gerçekleştirilemedi
    penceresi geliyor mobilden ve başka arama mortorundan da denedim aynısı oluyor. Lütfen yardım eder misiniz ?
    İyi çalışmalar

 28. Merhaba dediklerinizi yaptım en son bana bir malie geldi şu yazıyordu;

  Hi,

  Thanks for contacting us. It looks like you’re having a problem logging in. To get help with login issues or learn about what you can do if you think that your account has been compromised, visit the Help Center:

  http://help.instagram.com/374546259294234/?ref=cr

  Thanks,

  Carolina
  Ben nasıl ne yapacağımı bulamadım eğer yardımcı olursanız çok mutlu olurum benim için önemli

  1. Merhaba hesabınızı sildikten sonra belli bir süreye kadar giriş yapıp kurtarabilirsiniz. Ancak 2 hafta geçtiyse üzerinden kurtaramazsınız.

   1. Merhaba ben dün gece hesabımı sildim yanlışlıkla tekrar giriş yapmaya çalışıyorum görünüşe göre bu hesabı silme talebinde bulunmuşsunuz diyor form falan da yolladım ne yapıcam yardım edin 🙁

     1. Merhaba form yolladım gelen cevap görünüşe göre hesabınız kapatılmış.İtiraz edecekseniz şu linke tıklayın diyor yeniden form göndermek istiyorum fakat sürekli bu istekle ilgili bir sorun oluştu yazıp duruyor ne yapacağım..

 29. Hesabimi sildim ama mesajlarda ara tusuna basan sohbet ettigim arkadasim adimi ve konusmalari gorebiliyor
  Surekli gorunecek mi yoksa tamamen mesajlarda gidecek mi

 30. Yanlışlıkla hesabı silinme talebinde bulundum giriş sağlarken de bu bilgiyi veriyo “görüşüne göre hesabı silme talebinde bulunmussunuz”, bütün aşamaları yaptım link de geldi ama şifre yenileme için değil yardım destek bölüme yonlendiriyo hesabimi tekrardan nasıl alabilirim yanlislikla oldu ,:((( yardım edin lutfenn:(((((

  1. Merhaba eğer üzerinden 14 günden fazla süre geçtiyse tekrar hesabınıza erişemezsiniz. Ancak geçmediyse bahsettiğiniz aşamalarla erişebiliyor olmanız gerekir

 31. Hi,
  Dediklerini yapmama rağmen bana klasik bir cevap vermisler
  Thanks for contacting us. It looks like you’re having a problem logging in. To get help with login issues or learn about what you can do if you think that your account has been compromised, visit the Help Center:

 32. Merhaba ben yanlışlıkla instagram hesabımı sildim ve üzerinden 14 gün geçmedi ama hesabıma asla ulaşamıyorum ve maillere cevap istediğim gibi değil yardım eder misiniz?

  1. Merhaba, hesabınızı kalıcı olarak sildiyseniz aynı hesabı geri getirmeniz mümkün değildir. Aynı kullanıcı adı ile yeni hesap açamazsınız ancak aynı e-posta hesabı ile yeni hesap açabilirsiniz.

  1. Eğer kalıcı olarak sildiyseniz geri almanız mümkün değil. Ancak dondurduysanız hesabınızı, kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte tekrar giriş yapabilirsiniz.

  1. Merhaba, hesabınıza giriş ekranından giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri almanız mümkün değildir.

  1. Merhaba, Instagram giriş ekranından hesabınıza giriş yapmayı denediğinizde giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri almanız mümkün olmayacaktır.

  1. Merhaba hesabınızı sildiyseniz ve kullanıcı adı/şifre girerek giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirmek mümkün olmayacaktır.

  1. Merhaba, Instagram giriş ekranından, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmayı deneyin. Eğer giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir ve geri getirilemez.

 33. Merhaba saın ınstagram sahıbı ben ınstagramımı yalnışlıkla sıldım acıl durumda lazım oldugu ıcın yardam ıstıyorum sızden mesajımı okıdıgınız ıçın teşşekür ederım

  1. Merhaba, Instagram giriş ekranından kullanıcı adı ve parolanızı girdiğinizde hesabınıza erişemiyorsanız, hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir. Tekrar geri getirilmesi mümkün değildir.

  1. Merhaba eğer kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir ve geri almanız mümkün olmayacaktır.

  1. Merhaba, kullanıcı adı ve şifreniz ile beraber Instagram’a giriş yapmayı denediğinizde giriş yapmıyor ve silindi uyarısı veriyorsa bu durumda hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilemez.

  1. Merhaba hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

  1. Merhaba,
   Instagram giriş ekranından kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapmayı denediğinizde giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirmek mümkün değildir.

  1. Merhaba, kullanıcı adı ve şifrenizle beraber girmeye çalıştığınızda giriş yapmıyorsa hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir. Ve tekrar geri alınamaz.

  1. Merhaba, kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapamıyorsanız, hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

  1. Merhaba,
   Kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapamıyorsanız, hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir. Bu nedenle geri getirilmesi mümkün değildir.

  1. Merhaba,
   Hesabınızı dondurduğunuzda tekrar kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Ancak hesabınızı kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giremiyorsanız kalıcı olarak silinmiştir ve bu işlem geri getirilemez.

 34. Merhaba istegramı yöneticileri.
  Ben yanlışlıkla istegramımı kapatım açmanızı rica etsen çok teşekür ederim Allah sizden razı olsun işinizi kaza bela vermesin

  1. Merhaba, Instagram kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

  1. Merhaba, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmaya çalıştığınızda giriş yapamıyorsanız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilemez.

 35. İnstagramım açıkken telefon geldi konuşmam bitince ekrana baktım, hesaptan çıkış yaptınız giriş yapınız yazıyordu. Giriş yapmaya çalıştım, silme talebinde bulundunuz diyor, hesabımı nasıl geri kurtarabilirim?

  1. Merhaba, Instagram giriş ekranından kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

  1. Merhaba, hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş sağlayamıyorsanız, hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

  1. Merhaba, hesabınızı geçici olarak kapattıysanız kullanıcı adı ve şifrenizle tekrar giriş yapabilirsiniz ancak kalıcı olarak sildiyseniz hesabınızı geri getirmeniz mümkün değildir.

  1. Merhaba, hesabınızı kalıcı olarak sildiyseniz ve kullanıcı adı/şifre ile giriş sağlayamıyorsanız tekrar hesabınızı geri almanız mümkün olmayacaktır.

  1. Merhaba, kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapamıyorsanız hesabınız Instagram tarafından kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

 36. İnstagram hesabım kapandı açmak için uğraşıyorum ve gereken her şeyi yapıyorum gönderdiğim an dosyaları şu yazı karşıma çıkıyor
  Bu istekle ilgili bir sorun oluştu en kısa sürede düzeltmek üzerine çalışıyoruz diye bir şey çıkıyor. İnstagram nasıl sorunu var anlayamadım yardımcı olur musunuz

  1. Merhaba, Hesabınız koşulları ihlal etme gerekçesiyle kapatıldıysa işleme itiraz etmeniz gerekmektedir eğer gerçekten itirazınız haklıysa onun dışında hata vermesinin nedeni teknik bir sorun olabilir. Birkaç gün sonra tekrar deneyebilirsiniz.

  1. Merhaba, Instagram uygulamanızı silmeniz durumunda cihazınızın uygulama indirme hizmetlerinden yararlanarak tekrar yükleyebilirsiniz.

  1. Merhaba, Hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz, blog yazımızdan sizlere sunduğumuz yöntemleri denemenizi tavsiye ederiz. Eğer bu yöntemler sizlere çözüm olmaz ise https://help.instagram.com/ adresi üzerinden Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

  1. Merhaba, Instagram hesabı açmak için akıllı telefonlarınıza uygulamayı indirmelisiniz. Ardından e-posta adresiniz veya telefon numaranız ile kolaylıkla hesap açabilirsiniz.

  1. Merhaba, Instagram hesabınız topluluk kurallarını ihlal etmekten ya da aldığı şikayetlerden ötürü kapatılmış olabilir. Instagram destek hattı ile iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgi almalısınız.

  1. Merhaba, Instagram hesabınıza ait olan telefon numarası var ise bu numara üzerinden şifre sıfırlama talebinde bulununuz. Eğer telefon numaranızda yok ise Instagram destek hattı ile iletişime geçerek hesap kurtarma adımlarını izleyebilirsiniz.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda sizlere sunduğumuz çözüm yollarını denemelisiniz. Eğer sorununuz çözülmedi ise Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

  1. Merhaba, Instagram destek hizmetleri doğrulama yaptıktan sonra belirli bir süre içerisinde sizlere cevap verecektir. 7 gün içerisinde cevap alamazsanız tekrar iletişime geçip süreci hızlandırabilirsiniz.

  1. Merhaba, Hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda hiç vakit kaybetmeden blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri denemelisiniz. Bu yöntemler sorunlarınızı çözmüyor ise hızlı bir şekilde Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

   1. Ya lütfen bende hesabımı yanlışlıkla sildim bu formu dolduruyorum fakat öyle bir kullanıcı kayıtlı değil diyor ne yapalım lütfen yardım edermisiniz

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmeniz durumunda 30 gün içerisinde tekrar giriş yapmadıysanız tüm bilgileriniz kalıcı olarak silinecektir.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyebilirsiniz. Sorunlarınız çözülmedi ise Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı tekrar açmak için yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyiniz. Eğer bu yöntemler işe yaramıyor ise Instagram destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

  1. Merhaba, Yanlışlıkla silmiş olduğunuz instagram hesabınızı geri açmak için blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyebilirsiniz.

  1. Merhabalar, Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmeniz durumunda tekrar açmanız maalesef mümkün değildir. Yanlışlıkla yaptığınız işlemler için yukarıda sizlere sunduğumuz çözümleri denemenizi tavsiye ederiz.

  1. Instagram Hesabınızı geri almak için sizlere blog yazımızdan sunduğumuz yöntemleri denemelisiniz. Bu yöntemlerin işe yaramaması halinde Instagram destek hattından yardım alabilirsiniz.

  1. Instagram Hesabınızı geri almak için blog yazımızda sizlere sunmuş olduğumuz çözümleri deneyebilirsiniz. Bu çözümlerin işe yaramaması durumunda Instagram Destek Hattı ile iletişime geçmelisiniz.

  1. Instagram hesabınızı yanlışlık ile sildiyseniz blog yazımızda sizlere sunulan yöntemleri deneyebilirsiniz. Hesabınızı kendi isteğiniz ile kalıcı olarak silmeniz durumunda hesabınıza ait olan tüm resimleriniz ve bilgileriniz geri getirilemeyecek şekilde silinecektir.

  1. Hesabınızın silinmesi durumunda, blog yazımızda sizlere sunduğumuz çözümleri deneyebilirsiniz. Bu çözümlerin işe yaramaması durumunda ise maalesef hesabınızı geri açmanız mümkün olmayacaktır.

  1. Kullanıcı adınızı öğrenmek için; Şifremi Unuttum bölümünden hesabınıza ait olan mail adresiniz ile şifre sıfılama talep etmelisiniz. Bu sayede kullanıcı adınız mail adresinize gelecektir.

  1. Merhaba, Yanlışlıkla silinin Instagram hesabınızı geri almak için, blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri denemelisiniz. Bu yöntemler sorunlarınıza çözüm olmuyor ise acil bir şekilde Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

  1. Merhaba, Instagram hesabını kurtarmak adına blog yazımızda sunduğumuz yöntemleri deneyebilirsin. Bu yöntemler problemlerini çözmene yardımcı olmuyor ise Instagram destek hatti ile iletişime geçmelisin.

  1. Merhaba, Instagram giriş ekranından “Şifremi Unuttum” bölümünü takip ederek, kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail bilgileriniz ya da telefon numaranız ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Eğer bu bilgilerden hiçbirini hatırlamıyor iseniz Instagram destek hattı ile iletşime geçmeli ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

  1. Merhaba, Instagram kullanıcı adınızı yanlış hatırlamanız durumunda bu tarz problemler yaşanabilmektedir. Eğer kullanıcı adınızın doğruluğundan emin iseniz Instagram Yardım Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda blog yazımızda sizlere vermiş olduğumuz yöntemleri deneyiniz. Bu yöntemlerin hesabınız için yardımcı olmadı ise lütfen Instagram Yardım Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

 37. Kalıcı olarak silmişseniz geri açılmaz demişsiniz. Silmek zaten kalıcı bir işlem değil mi? Ben bugün yanlışlıkla sildim, dondurmadim. Yazdığınız aşamaları da uyguladım. Hesabim geri gelir mi?

  1. Merhaba, hesabınızı kalıcı olarak silmeniz durumunda geri açmak için yukarıda yöntemler işe yaramaktadır. Hesap kurtarma seçeneklerini denemenizi sizlere tavsiye ederiz.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz sizler için oluşturduğumuz blog yazımızdaki yöntemleri deneyiniz. Bu yöntemler sizlere çözüm olmaz ise Instagram yardım merkezi ile iletişime geçiniz.

  1. Merhaba Mesut Bey, Hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda yukarıdaki yazımızda sizlere sunmuş olduğumuz yöntemleri sırası ile deneyiniz. Hesabınızı silmenizin üzerinden çok uzun bir süre geçmedi ise bu yöntemler sizlere yardımcı olacaktır.

  1. Merhaba, Kapanan hesabınızı geri açmak için sizlere sunduğumuz yöntemleri denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Instagram yardım merkezi üzerinden de hesap kurtarma seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda sizler için sunmuş olduğumuz blog yazımızdan tüm yöntemleri eksiksiz olarak takip etmenizi sizlere önermekteyiz.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyiniz. Ayrıca Instagram yardım merkezi üzerinden hesap kurtarma seçeneklerini de takip etmenizi sizlere öneririz.

 38. Merhabalar pazartesi günü Instagram hesabımı yanlışlıkta sildim bu Yazdıklarınızı istediklerinizi E posta yoluyla gönderdim paxartesi 48 saati geçti ama hala yanıt yok yardımcı olursanız sevinirim

  1. Merhaba, 48 saatlik süre içerisinde cevap alamamanız normal karşılanabilir. Ancak süreci hızlandırmak için tekrar iletişime geçebilirsiniz.

 39. kullanıcı adımdan kendi adımdan daha çok eminim ama ilk adımda kullanıcı adıma Girdiğiniz kısa bağlantı bir Kullanıcı değil. geçersiz instagram girişi diyor. Ne yapmalıyım? lütfen bir el atın. o hesabım 4 senedir vardı gidemez 🙂

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı açarken kullandığınız telefon numaranız ile şifre sıfırlama işlemlerini takip ediniz. Eğer telefon numaranız ile sıfırlama yapamadıysanız Instagram destek hattı ile iletişime geçiniz.

  1. Merhaba, Instagram destek hattı ile iletişime geçmeli ve Hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz. Form doldurmalı ve hesabınızın sizlere ait olduğunu ispatlamalısınız.

  1. Merhaba, kimi durumlarda geç dönüş yaşanması mümkündür. Destek hattı ile tekrar iletişime geçmenizde herhangi bir sıkıntı yoktur.

  1. Merhaba, Instagram destek hattı ile iletişime geçerek hesap kurtarma talebinde bulununuz. Hesap kurtarma taleplerinizin olumlu olması için hesabınızın size ait olduğunu kanıtlayabilmelisiniz.

  1. Merhaba, hesabınızı geri açmak adına Instagram hesap kurtarma formu doldurmalısınız. Bu forma ulaşmak için Instagram yardım merkezini ziyaret ediniz.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz instagram destek merkezi ile iletişime geçmeli ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

 40. 7 yıllık hesabım yanlışlıkla sildim Lütfen yardımcı olun yolladım kodu falan bir hafta oldu dönüş yapılmadı lütfen yardımcı olun

  1. Merhaba, hesabınızı geri açmak adına Instagram destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Hesap kurtarma adımlarını takip etmelisiniz.

  1. Merhaba, hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda Instagram destek merkezi ile iletişime geçiniz ve hesap kurtarma formu doldurunuz.

  1. Merhaba, hesabınızı geri açmak için Instagram destek hattı ile iletişime geçerek hesap kurtarma formunu doldurunuz. 7 gün içerisinde sizlere cevap atılacaktır.

  1. Merhaba, Silinen Instagram hesabınızı geri almak için, Instagram destek merkezi ile iletişime geçmeli ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

  1. Merhaba, silmiş olduğunuz Instagram hesabınızı kurtarmanız adına 30 gün içerisinde destek merkezi ile iletişime geçmeli ve başvuruda bulunmalısınız.

  1. Merhaba, Yanlışlıkla sildiğiniz hesabınızı geri almanız mümkündür. Ancak en geç 30 gün içerisinde destek merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı geri almak adına Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

 41. Verdiğiniz bilgiler için öncelikle teşekkür ederim.Hepsini uyguladım.En son ingilizce mail geldi ve beni yardım sayfasına yönlendirdi.Ben instagram giriş sayfasına başına @ işareti koymadan kullanıcı adımı ve şifremi yazdım.Sonra ekranda silinen instagram sayfamda kayıtlı telefon numarama şifre gönderdiler.O şifreyle sayfam yeniden bana iade edildi.Tekrar teşekkür ederim.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla kapattıysanız 30 günlük bir süre içerisinde tekrar açma imkanınız bulunmaktadır.

 42. Merhabalar ben instagramımı yaklaşık 2-3 yil önce silmiştim ve suan kullanıcı adımı almak icin denediğimde hesabım aktif görünüyor fakat giriş yapamiyorum cunku hesabımı siliyorum diye maili ve telefon numaramı kaldırmıştım. Suan ne yapmam gerekiyor ?

  1. Merhaba, silmiş olduğunuz hesabınızın kullanıcı adını tekrar alamazsınız. Hesap aktif değildir ancak kullanıcı adını alamayacağınız için öyle gözükebilir.

 43. Merhaba benim sizin desteğinize çok ihtiyacım var herkes gibi sorunum ortak, başka bir hesabı silmek isterken dikkatsizce kendi hesabımı siildim bütün arşivim uçtu gitti beni en çaresiz bırakan kaybettiğim aile fertlerimin sevdiklerim bütün resimleri vardı aşırı moralim bozuk bahsettiğiniz aşamaları tamamladım gelen kodu istenildiği gibi yanıtladım ama bazı yorumlarda silinen hesap asla alınamaz demişsiniz, bazı yorumlarda silinse bile 30 içinde itiraz edip alabilirsiniz demişsiniz gerçekten yaşadığım durumdan ötürü hiç sağlıklı düşünemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ? Saygılar

  1. Merhaba Nazlı hanım, Instagram ile iletişime geçtikten sonra gönderdiğiniz bilgiler incelenecek ve sizlere cevap verecektir. Eğer hesabın sizlere ait olduğunu tam anlamı ile ifade edebilirseniz ve 30 gün geçmeden başvurduysanız hesabınız açılacaktır.

 44. Merhaba instegram adresimi sildim ama profil fotoğrafı ve biyografim silinmemiş görünüyor kullanıcı bulunamadı diyor sadece onlar da kaybolacak mı yoksa takipçilerim görebilicek mi

 45. Kullanıcı adımı doğru girdiğime emin olmama rağmen böyle bir kullanıcı yok diyor.Bu hesap benim için çok önemli.Lütfen yardım edin.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı sildiysseniz 30 gün geçmeden sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyiniz ve destek hizmetleri ile iletişime geçiniz.

 46. Ben aynı şekilde dolduruyorum fakat hesabımın ismini kabul etmiyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin hesabım dün yanlışlıkla silindi lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. Merhaba, Instagram destek merkezi ile iletişime geçiniz. Instagram Help Center sitesine girerek arama bölümüne hesabımı kurtar yazınız.

  1. Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda destek hattı ile iletişime geçmeli ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

 47. Merhabalar ben formu doldurmaya çalıştığımda kullanıcı adımı ve e postamı kabul etmiyor bu konuda ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardımcı olur musunuz teşekkürler 🙏

 48. Dediğiniz gibi formu doldurdum resim ve kodu yolladım daha sonra bana link geldi bu link beni instagramin yardim merkezine yonlendirdi simdi ne yapmam gerekiyor

 49. Kardesim ben kagida gelen kodu yazdim kimlikteki adimi ve kullanici adimi okunakli şekilde yazdım sonra fotoda cektim 1 haftadır cevap gelmedi hala beklemedeyik yüzüm ve yazilar gayet net ama cevap vermediler ne yapmam lazim teşekkürler

  1. Merhaba, hesabınızı tekrar geri alabilmek adına Instagram destek merkezinden yardım istemeli ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

 50. Arkadaşlar tüm adımları denedim ancak yardım sayfasına yönlendiren mail dışında bişi gelmedi. Hesabını geri alan lütfen yazsın ne yaptığını. Şuana kadar 3 kere de mail attım lütfen yardım edin tarzında:((