Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Geri Açma Çözüldü

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Geri Açma Çözüldü

Instagram, kullanıcı deneyimini arttırmak adına sürekli yeni güncellemelerle geliyor. Bu güncellemeler olumlu izlenim bıraksa da, bazen kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak başınıza sosyal medya kazaları gelebiliyor. Bunlardan bir tanesi, Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim demeniz. Tabi ki yanlışlıkla! Yanlışlıkla sileceğimi düşünmüyorum diyorsanız, yapılan araştırmalar sonucu istatistikler var. Dünya genelindeki Instagram kullanıcılarından % 39’u bunu yaşıyor.

Instagram hesabını silme durumu hoş olmasa bile, her an başımıza gelebilir. Bu yazıda böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda, yanlışlıkla hesap silmeniz durumunda ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi verilecektir. Yazıyı sonuna kadar okuyup işlemleri adım adım uygulamanız durumunda sorun ortadan kalkacaktır. Instagram hesabı geri alma işlemi tamamlanmış olacaktır. O zaman buyurun yazıya geçelim.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim

Instagram hesabını yanlışlıkla sildim nasıl geri açılır?

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim nasıl geri açılır diyorsanız, şunu unutmayın. Sosyal medya uygulamalarının en önemli amacı takipçi kazanmak ve bu takipçilerin kalıcılığını sağlamaktır. Bu nedenle, silinen hesap bir daha geri getirilemez diye duyduysanız, tüm bildiklerinizi bir kenara bırakın. Bizimle yeni deneyimlere şahit olun.

Adım adım silinen Instagram hesabını geri alma:

 • Birinci adım olarak Instagram hesabınızın silinmiş olduğundan gerçekten emin olmanız gerekiyor. Bunu anlamanın ise iki yolu var. İlk olarak internet üzerinden https://instagram.com/kullanıcıadınız adrese girerek, hesabınızın olup olmadığına bakın. Burada göremiyorsanız, hesabınız silinmiş demektir. İkinci kontrol ise, Instagram’ın mobil uygulaması üzerinden olacak. uygulama üzerinden giriş yaptığınızda, hesabınızın görünmemesi gerekiyor. Görünmüyorsa hesabınız silinmiş demektir.
 • Uygulamanın özü İngilizce olduğu için, işlemleri sizden İngilizce olarak isteyecek. Üzülmeyin bu süreçte, adımları takip ederseniz dil bilmeden de çözüme kavuşacaksınız. İlk olarak masa üstünden https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 bu linke giriş yapın. Karşınıza bazı sorular çıkacak, bunları doğru bir şekilde cevaplamanız önemli. Bunlar:

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Canlı Yayın İzleme

Adımlar:

1)Bu hesap bir işletmeyi, ürünü veya hizmeti temsil etmek için mi kullanılıyor?

Bu soruya ‘’hayır’’ demeniz gerekiyor.

2) Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız?

Bu bölüm güvenilirliğinizi kanıtlamak için oldukça önemli. Eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Yanlışlığı tespit edilirse sorun yaşarsınız.

3) Instagram kullanıcı adınız?

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim diyorsanız unutmamanız gereken bilgilerin başında kullanıcı adı geliyor.Bu kısım Instagram’ın sizi bulup yardımcı olabilmesi adına gereklidir. Doğru bir şekilde doldurmaya özen gösterin.

4)E-posta adresiniz?

Hesabınızı silmeden önce giriş yaparken hangi e-posta adresini kullanıyorsanız onu girin. Başka bir e-posta adresi girmeyin.

5) Hangi ülkeden yazıyorsunuz?

Bu soruya Türkiye cevabını verin. Önemli değil diye düşünüp yanlış bilgi verirseniz, işlem sonuçlanmaz.

Bekleme Zamanı

Tüm bu sorulara doğru bir şekilde cevap verdikten sonra işlem tamam. Artık sizin yapacağınız kısım az kaldı. Bundan sonrası ise Instagram’ın ne kadar hızlı incelediğine ve sonuç bulduğuna kalmış. Ancak Instagram bu bilgiler üzerine, sizden ekstra bilgiler isteyecek. İlk bilgi, bu soruları doldurduktan sonra, yazmış olduğunuz e-posta adresine bir ileti gelecek. Bu iletide sizde İngilizce dilinde yazılmış olan bir bilgi istenecek. Ve bu ileti içinde Instagram, size bir sayı gönderecek. Şimdi gelelim yapmanız gerekene.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim

Mail sonrası yapmanız gereken 1. işlem:

Beyaz bir A4 kağıdına, e-posta adresine gelen sayıyı büyük ve okunaklı bir şekilde yazıyorsunuz. Sonrasında yüz hatlarınızı belli eden bir fotoğrafı öz çekim (selfie) şeklinde çekiyorsunuz. A4 kağıdının fotoğrafını çekin. ( Yazmış olduğunuz rakamların net ve okunaklı olmasına özen gösterin.)

Selfie fotoğraf ve A4 fotoğrafını birlikte, Instagram tarafından size gönderilen maile yanıt olarak gönderiyorsunuz. İkisi birlikte gönderilecek, oraya dikkat edelim. Yanıtlama yazısı Türkçe değil de İngilizce ise ‘’Reply’’ dedikten sonra aynı şekilde iki fotoğrafı yükleyip gönderin.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Dil Değiştirme

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim diyenlerdenseniz artık yapmanız gereken işlemlerin sonuna geldiniz demektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken beklemek. Instagram bilgilerinizi ve gönderdiğiniz belgeler 48 saat içinde inceleyip size geri dönüş yapacak. Eğer bilgilerinizde hata yoksa, hepsini doğru bir şekilde girdiyseniz size bir mail gönderecek.

Bu mailde yer alan linke tıklayın. Bu link sizi, yeni şifrenizi belirlemenizi sağlayacak sayfaya yönlendirecek. Instagram hesabınız için istediğiniz şifreyi tamamladıktan sonra artık işlem tamam. Instagram hesabını geri alma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmış demektir. Yeni şifrenizle beraber hesabınıza tekrardan giriş yapabilirsiniz.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim

Instagram hesabını geri alırken bilmeniz gereken önemli bilgiler

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim dedikten sonra yukarıdaki yazıda yer alan bilgileri denemeye karar verdiniz. Burada hesabınızın tekrardan onaylanması için dikkat etmeniz gereken birkaç önemli bilgi vereceğiz. Bu bilgiler:

 • Instagram uygulamasının sizden selfie şeklinde fotoğraf istemesinin nedeni, sizin gerçek kimliğinizden emin olmak içindir. Bu hesabın size ait olduğunu onaylamak içindir. Gönderdiğiniz fotoğrafla, önceden Instagram profil fotoğrafı olarak kullandığınız fotoğraflar incelenir ve karşılaştırılır. Bu şekilde aynı kişi olduğuna karar verilir. Bu durumdan anlaşılıyor ki fotoğraf konusunda sıkıntı yaşamamak için, profilinizde önceden siz olduğunuzu belli eden herhangi bir fotoğrafı paylaşmış olmanız gerekiyor.
 • Instagram hesabını açarken birbirinden farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Bazı kişiler e-posta adresi ile giriş yaparken, bazı kişiler de telefon numarasıyla giriş yapabilmektedir. Böyle bir durumda yazının başında Instagram hesabınıza giriş yaptığınız e-posta adresini yazın demiştik. E-posta ile giriş yapmıyorsanız bu mümkün olmayacaktır.

Böyle bir durum yaşıyorsanız, o kısma şu an güncel olarak aktif olan, kullandığınız bir e-posta adresini yazın. Instagram size mesaj gönderdiğinde, ona bu durumu açıklayın. Telefonlar giriş yaptığınız için e-posta adresinizin olmadığını ve bu nedenle başka bir e-posta adresi girdiğinizi belirtin. Bu durumda size yardımcı olacaklardır.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim

Hepsini yaptım ama olmadı diyorsanız

Instagram hesap geri alma işleminde hepsini yaptım ama olmadı diyorsunuz. Bu durumda ya girdiğiniz bilgilerde hata vardır ya da gönderdiğiniz fotoğraf onların istediği kriterlere uygun değildir. Bu durumda yapmanız gereken Instagram müşteri hizmetleri irtibata geçmek. Tüm aşamaları uyguladığınızı ama hesabınızı geri alamadığınızı belirtin. Onlarda nerde hata yaptığınızı söylesinler.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Etiket Kaldırma

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim aşamaları bu kadar.Umarım bu yazımız, sizler için faydalı olmuştur.

Instagram silinen hesabı geri alma nasıl yapılır?

Yapılan pek çok araştırmaya göre her 10 Instagram kullanıcısının 4 tanesi hesabını çeşitli sebeplerle istemeden silmek zorunda kalıyor. İstemeden olması işin en acı verici yönü olsa da emek verilen ve içinde belki yüzlerce fotoğrafın bulunduğu bir hesabı silmek kişiler açısından büyük bir hayal kırıklığına neden olabilmektedir. Ancak silinen hesabı geri alma konusunda sunulan çözümler sayesinde hesabımı yanlışlık sildim veya silinen instagram hesabı geri alma gibi konularda problem yaşamanızın önüne geçmek mümkündür. Peki, insanların yanlışlıkla sildikleri noktada hangi adımları atmak gerekir? Bu durumda karşımıza çıkacak ilk olaylardan biri Instagram silinen hesabı geri alma formu olmaktadır. Peki, bu form nasıl temin edilir? İşlemler nasıl yapılır buyurun inceleyelim.

Instagram silinen hesabı geri alma

Instagram silinen hesabı geri alma konusunda yapmanız gereken ilk şey, hesabınızın silinip silinmediğinden kesin olarak emin olmanız gerektiğidir. Zira henüz silinmemiş bir hesabı geri almak da söz konusu olmaz. Profilinizin açık olup olmadığını kontrol ettikten sonra Instagram yardım kısmından size yöneltilen sorulara doğru ve eksiksiz cevap vermeniz istenir. Instagram silinen hesabı geri alma formu da denen bu formu doldurup yolladıktan sonra mail adresinize sayılardan oluşan bir kod gelir. Bu kodu bir a4 sayfasına büyük bir şekilde yazıp altına kimlik belgesini koyarak fotoğraflamanız gerekir. Bu fotoğrafı size gelen maile cevap olarak yollamanız durumunda silinen hesabınızı geri alma için gerekli işlemleri tamamlamış olursunuz. 48 saatlik bir bekleme süresi sonrasında mailinize gelen link ile yeni bir şifre belirleyerek hesabınıza giriş sağlayabilirsiniz.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim nasıl açarım?

Emek verilen ve aylarca uğraşarak oluşturulan bir Instagram hesabının yanlışlıkla silinmesi kişiler açısından büyük bir hayal kırıklığına sebep olur. Nitekim hesabını yanlışlıkla silen ve geri alma konusunda henüz bir bilgisi olmayan kişilerin silinen Instagram hesabımı nasıl geri alabilirim sorusuna doğru cevabı bulmasına kadar geçen süreç resmen bir stres dönemidir. Ancak kullanıcıların silinen hesabı geri alma konusunda karamsar olmamaları gerekir. Instagram tarafından kullanıcılara sunulan büyük hizmetler sayesinde gerekli formu doldurup doğru adımları yürüterek emek verdiğiniz hesabınızı geri alabilmeniz mümkündür. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta silinen instagram hesabını geri alma işlemini yaparken kişilerin fotoğraflarını paylaşıp paylaşmadıklarından emin olmalıdır. Hiç kendi fotoğrafınızı paylaşmadığınız hesabınızı geri almak için kimliğinizi yolladığınızda olumsuz cevapla karşılaşmanız olasıdır. Bunun için fotoğrafınız yoksa durumu uygun bir dille Instagram’a anlatmanız gerekir. Çünkü değerlendirmeyi yapan kişilerin de insan olduğunu unutmamalısınız.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Güvenlik Kodu

Instagram Silinen Hesabı Geri Alma mümkün mü?

Instagram silinen hesabı geri alma konusu elbette mümkündür. Ancak kullanıcıların hesap geri alırken dikkat etmeleri gereken huşuları iyi bilmeleri gerekir. Aksi takdirde geri alınabilecek bir durumdaki hesabı dahi geri alamama ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle başvuru yaparken hesabınıza bağlı olan e-posta ile başvuru yapmalısınız. Hesabınız bir telefon numarası ile sisteme kayıtlı ise bu durumu Instagram’a bildirmeli ve silinen instagram hesabı geri alma için akılcı adımlar atmanız gerekir. Bunun yanında hesabınızın politika ihlalleri ve benzer durumlardan dolayı kapandığını biliyorsanız hesabınızın çalındığını bildirerek ihlallere neden olan kişinin siz olmadığını Instagram’a açıklamalısınız. Bu yöntemle hem hesabınızın geri alma işlemini gerçekleştirebilir hem de size yönelecek cezalara karşı önlem alabilirsiniz. Tüm bu yöntemlere rağmen hesabınızı geri alamadıysanız işlemleri doğru yaptığınızı kontrol etmelisiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Halil İbrahim ER

Yazılar: 978

Merhaba ben Halil ibrahim ER 1993 İstanbul doğumluyum. Yıllardır sosyal medyanın içindeyim ve kullanıcıların yaşadıkları sorunlara, merak ettikleri konulara çözüm üretiyorum. Çalışmalarımı yıllardır sosyal medya tarafında yürüttüğüm için, uzmanlık alanımı da bu yö...

137 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ben hesabımı açtılara ama kullanıcı adı @__delete_”random” ama bunu sadece beni takip edenler görebiliyör öbür türlü kimse göremiyor bu kullanıcı adıyla instagrama giriş yapmaya çalıştığımda geçersiz kullanıcı adı deniyor ve eski kullanıcı adım artık her hesap kullanabilir

    1. Dediğiniz gibi formu doldurdum resim ve kodu yolladım daha sonra bana link geldi bu link beni instagramin yardim merkezine yonlendirdi simdi ne yapmam gerekiyor

   1. Aynı durum bende de oldu hesabın aktif olduğuna dair mail geldikten sonra hesap _deleted gibi bir isimle açık durumda ama sistemde tanımlı görünmediği için şikayet de edilmiyor 1 aydır uğraşıyorum ne açabiliyorum hesabı ne kapatabiliyorum sorunu çözebildiniz mi?

   2. İnstagram adımı yazıyorum sürekli yanlış girildi uyarısı alıyorum kapatmadan önce birkaç kendi fotoğrafımı ss almıştım ismim orda da yazıyo ama sürekli uyarı veriyo yardımcı olabilirmisin lütfen

  2. 48 saat içinde dönüş yaptılar. Ancak yardım merkezine yönlendiriyorlar. Şifre yenilemek için bir link gelmedi. Şimdi ne yapmam gerekir? Bu aşamadan sonra başarabilen oldu mu? Bana da yardım edebilirseniz sevinirim.

 1. Çok teşekkür ederiz. Silinen instagram hesaplarımı geri alabilirsem bugünkü en güzel hediyem olacak. Ayrıntılı anlatım için ayrıca minnetarız.

 2. Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim ve geri almak istedim. Ancak benden nüfus kimliğini istediler. Tamam da hesap açılımı yaparken face isim kullanmıştım. Ne yapmam gerekiyor şimdi. Kendi adıma bir hesap var ben silinen hesabımı da almak istiyorum.

   1. Benim hesabım kişisel hesap değildi ve kendi fotoğrafımı koymamıştım profilime ama bu işlemleri aynen yaptım. Bakalım hesabı alabilecek miyim

  1. Merhabalar
   Bende instegram hesabımı yanlışlıkla sildim on gün önce.. hemen formu doldurdum ve şifre geldi.. sonra şifrenin olduğu fotoğrafı gönderdim ve bir haftadır cevap gelmedi. Siz nasıl aldınız? Yardımcı olursanız sevinirim.

   1. Bende dediği şekilde foto attım ama yardım sayfasına yönlendirildiğim bi mail aldım ve oraya gittiğimde de silinen hesabı geri almanız mümkün değil diyor

  2. Nasıl yaptığınız anlatır mısınız lütfen benimkinide almama yardımcı olun.. Denedim gün içinde İngilizce yazı geldi ya yardım merkezi diyor yada geri itiraz nedenini yazın diyor yazdım cvp bekliyorum lütfen yardım edin

 3. Hesabımı geri almak için yazdıklarınızdan yola çıktım ve 48 saat daha geçmeden geri alabildim. Teşekkürler bilgilendirmeler için. Gerçekten harikasınız

 4. arkadaşlar linkteki sayfaya tıkladığınızda sayfanın en aşasında dili değiştirin deutz yani almanca yapın formun sonunda ülkenizi de deutschland girin kesin açıyorlar instagram türkiye ilgilenmiyor ben bu şekilde yaptım açtılar

 5. Bilgiler gayet güzel açıklanmış. Yalnız sitede sorun var galiba formu dolduruyorum hata veriyor istegimin gerçekleşmedigini,en kıza zamanda düzelmesi için üzerinde çalışıldığını söylüyor.

 6. benim hesabım 1 yıl önce sidlim o gün bugun hep geri almaya calısıyorm mail felan ceviri sıkıntı oluyor o yüzden pek ugrasmıyorum mail duruyor telefon numara duruyor kullanıcı adı duruyor
  nasıl yapmalıyım lütfen yardım edin
  hepsini yapıyorum kullanıcı adı hatal diyor hesabımın profili gösteren fotograflarda mevcut sildigim an videosuda mevcut neler yapilabilir

 7. Arkadaşlar Merhaba ben deniyorum olmuyor gmail’le kod gelmişti kodu bilmeden sildim tekrar kod gelmesini nasıl sağlayabilirim yardımcı olur musunuz lütfen Şuan açmaya denediğimde Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.Şuan benim yapmam gereken nedir. 🙁

 8. merabalar kolay gelsin dediklerinizi yaptım ama bu kullanıcı aktif diyo aktif olan kullanıcıya baktım benim hesabim değil geri alamazmıyım hesabımı lütfen yardımcı olun

 9. Yanlislikla hesabimi sildim
  Fakat geri acamiyorum
  Asamalarda hata yapiyorum sanırım bana yardimci olabilecek birileri varmi
  Hesabimi geri aktiflestirmek istiyorum
  Yardim ediin😔😔😔

 10. Merhaba hesabımı dondurmuştum geri açamıyorum herşeyi denedim. Aynı mail adresiyle hesap açmak istediğimdede böyle bir hesap var açamazsınız diyor acil yardımlarınızı rica ederim. Telefon numarasıyle kurtar dediğimde instagrammer diye bir hesap çıkıyor ama açamıyorum.

 11. ben daha ilk aşamada kullanıcı adı vs girdiğimde böyle bir kullanıcı adı yoktur diyor. silinmenin üzerinden 2 ay geçti. bundan dolayı mı acaba?

 12. Hesabım kapatıldı mailime dönüş sağladı instagram kodu gönderdim resim de gönderdim fakat daha Sonra dönüş yapılmadı bir türlü şifre vermiyor . Ne yapabilirim?

 13. Hesabımı yanlışlıkla sildim adımları takip ettikten sonra tarafıma Mail geldi şu şekilde
  Thanks for contacting us. It looks like you’re having a problem logging in. To get help with login issues or learn about what you can do if you think that your account has been compromised, visit the Help Cent
  Linke tıkladığımda hesabı geri alamazsanız gibi bişey yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

 14. Benim de acil yardıma ihtiyacım var. Göndere bastıktan sonr nasıl yardımcı olabilirim diyor başka da bir şey demiyor. Yapabilen ne olur bana da yardım etsin.tüm gün boyunca defalarca denedim olmuyor. Yardim bekliyorum

 15. Merhaba, işlemeleri sırasıyla yaptım ama yardım merkezine yönlendirdikleri mail aldım. cevaben yanlışlıkla kapandı hesabımı geri almak istiyorum yazdım ama bir yanıt gelmedi henüz. bundan sonra ne yapmalıyım. Yardımcı olabilir misiniz?
  Yardım merkezinde silinen hesabın geri alınması mümkün değil yazıyor.

 16. Merhabalar söylediğiniz adımları uyguladım fakat Bu hesap sizin bulunduğunuz hiçbir fotoğrafı içermiyor ve başka bir kişiyi veya nesneyi temsil etmek için kullanılıyor olsa dahi, söz konusu koşulları karşılayan bir fotoğraf gönderene kadar size yardımcı olamayacağımızı aklınızda bulundurun.
  böyle bir cevap geldi itiraz ettim tekrardan aynı işlemleri yapmaya çalıştığımda mail gelmedi kod olarak sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

 17. Meraba arkadaşlar.. Ben instagram hesabımı silip aynı e posta ile yeni instagram hesabı acmak istiyorum.. Aynı e postayı yeni hesap için kullanabiliyor muyum? Bi bekleme süresi var mı

  1. Merhaba; hesabınız kalıcı olarak tamamen silinmesi 30 gün sürmektedir. Kalıcı olarak hesabınız silindikten sonra aynı mail adresini kullanabilirsiniz.

   1. Bakarmıssınız ben bundan 1-2 ay önce de geri almaya çalıştım a4e resim attım mailden ama hala geri dönüş gelmedi ve şuan kullanıcı adım gözükmüyor yardımcı olabilirmisniz lütfen 🙏🏼

 18. Hesabımı 4 yıl önce arkadaşımın yardımıyla açmıştım onun E-posta adresi uzerine kuruluydu geri almam için yardım edebilir misiniz acaba

 19. Merhaba bütün dediklerinizi yaptım. Fotoğraf attıktan sonra koşullarımızı ihlal ettiği için silinmiştir yazıyor. Burdan geri dönüşü var mı en son hesabım çalındı diye yanıt gönderdim. Pek umudum kalmadı

 20. integram hesabımın silinmiş geri alma imkanım varmı uzun süredir kullanıyordum resimleril vardı.geri alan ardaşalar varmı aranızda yazarsanız sevinirim

 21. Arkadaşlar mrb,şükür silinen hasabımı geri aldım, ben de geçen hafta instagram hesabımı sildim o hafta içinde geri almak istedim, kimse yardımcı olamadı, size tavsiyem you tube de video izlemeniz adımları takip etmeniz, hem Türkiye’yi hem Almanya ‘ya mail attım iki gün sonra hesabıma aynı isimle şifreyle giriş yaptım şükür oldu darısı başınıza.

  1. Merhaba . Bende kendi hesabımı sildim. Geri almak istiyorum ama ben yardım merkezine bağlandığım zaman bu hesabı geri getirmemiz mümkün değildir diyor. Benimle iletişime özelden geçebilir misin?

 22. Merhaba benimde instagramım komple kalıcı olarak silindi nasıl geri aldın oğlumun resimleri komple gitti ve başka hiçbiryerde yok yardım edersen sevinirim…

   1. muhammed mehdi araz

    Merhaba yanlışlıkla sildiğim hesabımı geri almak istiyorum ama formu doldururken girdiğim kullanıcı adını kabul etmiyor. Yardımcı olur musunuz ?

 23. Selamlar. Hesabımı geri aldım adımları uyguladm hesabım aktifleşti fakat mail adresimle giriş olmuyor ve hesaptaki bütün fotoğraflar ve kişiler silinmiş halde açıldı. Bunun bir çözümü yok mu

 24. Mrb hesabımı sildim ne yaptıysam geri alamadım foto falan çekip kod falan gönderdim burdaki formları doldurup denedim ama sonuç alamadım yardımcı olabilir misiniz???

 25. İnstagram hesabımı sildim geri almak isterken yanlışlıkla yeni hesap açtım. Diğer hesabı geri alamayacağımı düşündüğüm için de kullanmaya başladım ama bir yolu varsa geri almak isterim açıksası. Aynı e posta üzerine başka hesap açılmışken de bu mümkün müdür

 26. Merhaba Ben instagram sildim ama fotoğrafım gözüküyor nasıl silinir yada nasıl geri alabilirim ınstagram hesabı mı yardımcı olurmusunuz

 27. Benim hesabım silindi burda yazılanları okudum E-posta diyor ama ben kendi numaramla kayıt yapmıştım. Ne yapa bilirim boyleyise?

  1. Merhaba Sami Bey,
   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Hesabınızı tekrar aktif hale getirebilmeniz için instagram destek ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.