İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açarım ? (Çözüldü)

Instagram, kullanıcı deneyimini arttırmak adına sürekli yeni güncellemelerle geliyor. Bu güncellemeler olumlu izlenim bıraksa da, bazen kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak başınıza sosyal medya kazaları gelebiliyor. Bunlardan bir tanesi, Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim sorunu.

Instagram hesap silme durumu hoş olmasa bile, her an başımıza gelebilir. Bu yazıda böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda, yanlışlıkla hesap silmeniz durumunda ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi vereceğiz. Yazıyı sonuna kadar okuyup işlemleri adım adım uygulamanız durumunda sorun ortadan kalkacaktır. Instagram hesabı geri alma işlemi tamamlanmış olacaktır. O zaman buyurun yazıya geçelim.

Instagram Hesabını Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açılır?

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim nasıl geri açılır diyorsanız, şunu unutmayın. Sosyal medya uygulamalarının en önemli amacı takipçi kazanmak ve bu takipçilerin kalıcılığını sağlamaktır. Bu nedenle, silinen hesap bir daha geri getirilemez diye duyduysanız, tüm bildiklerinizi bir kenara bırakın. Bizimle yeni deneyimlere şahit olun.

Adım Adım Silinen Instagram Hesabını Geri Alma:

 • Birinci adım olarak Instagram hesabınızın silinmiş olduğundan gerçekten emin olmanız gerekiyor. Bunu anlamanın ise iki yolu var. İlk olarak internet üzerinden Instagram adresine girerek, hesabınızın olup olmadığına bakın. Burada göremiyorsanız, hesabınız silinmiş demektir. İkinci kontrol ise, Instagram’ın mobil uygulaması üzerinden olacak. Uygulama üzerinden giriş yaptığınızda, hesabınızın görünmemesi gerekiyor. Görünmüyorsa hesabınız silinmiş demektir.
 • Uygulamanın özü İngilizce olduğu için, işlemleri sizden İngilizce olarak isteyecek. Üzülmeyin bu süreçte, adımları takip ederseniz dil bilmeden de çözüme kavuşacaksınız. İlk olarak masa üstünden Instagram Hesabım Donduruldu başlıklı Instagram Destek bağlantısına giriş yapın. Karşınıza bazı sorular çıkacak, bunları doğru bir şekilde cevaplamanız önemli. Bunlar:
Instagram Hesabını Geri Almak İçin Adımlar

Instagram Hesabını Geri Almak İçin Adımlar:

Bahsetmiş olduğumuz linke girdiğinizde sizledi doldurmanız gereken bir form kaşılayacak. Bu alanlar ;

 • Nüfus cüzdanında yazan adınız soyadınız
 • E-posta adresiniz
 • Hesabınız için kullandığınız kullanıcı adınız
 • Cep telefonu numaranız
 • Son olarak hesabın kalıcı olarak kapatılmasına kararına neden olan itiraz

şeklindedir. Bu alanları eksiksiz ve net bir şekilde doldurduğunuzdan emin olun.

Silinen Instagram Hesabım İçin Geri Alma İşlemleri Yaptıktan Sonra Ne Yapmalıyım ?

Silinen Instagram Hesabım İçin Geri Alma İşlemleri Yaptıktan Sonra Ne Yapmalıyım ?

Tüm bu sorulara doğru bir şekilde cevap verdikten sonra işlem tamam. Bundan sonrası ise Instagram’ın ne kadar hızlı incelediğine ve sonuç bulduğuna kalmış. Ancak Instagram bu bilgiler üzerine, her Instagram takipçisinden istediği gibi sizden de ekstra bilgiler isteyecek. İlk bilgi, bu soruları doldurduktan sonra, yazmış olduğunuz e-posta adresine bir ileti gelecek. Bu iletide sizde İngilizce dilinde yazılmış olan bir bilgi istenecek. Ve bu ileti içinde Instagram, size bir sayı gönderecek. Şimdi gelelim yapmanız gerekene.

Mail Sonrası Yapmanız Gereken İşlemler

 • Beyaz bir A4 kağıdına, e-posta adresine gelen sayıyı büyük ve okunaklı bir şekilde yazıyorsunuz. Sonrasında yüz hatlarınızı belli eden bir fotoğrafı öz çekim (selfie) şeklinde çekiyorsunuz. A4 kağıdının fotoğrafını çekin. ( Yazmış olduğunuz rakamların net ve okunaklı olmasına özen gösterin.)
 • Selfie fotoğraf ve A4 fotoğrafını birlikte, Instagram tarafından size gönderilen maile yanıt olarak gönderiyorsunuz. İkisi birlikte gönderilecek, oraya dikkat edelim. Yanıtlama yazısı Türkçe değil de İngilizce ise ‘’Reply’’ dedikten sonra aynı şekilde iki fotoğrafı yükleyip gönderin.

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim diyenlerdenseniz artık yapmanız gereken işlemlerin sonuna geldiniz demektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken beklemek. Instagram bilgilerinizi ve gönderdiğiniz belgeler 48 saat içinde inceleyip size geri dönüş yapacak. Eğer bilgilerinizde hata yoksa, hepsini doğru bir şekilde girdiyseniz size bir mail gönderecek.

Bu mailde yer alan linke tıklayın. Bu link sizi, yeni şifrenizi belirlemenizi sağlayacak sayfaya yönlendirecek. Instagram hesabınız için istediğiniz şifreyi tamamladıktan sonra artık işlem tamam. Instagram hesabını geri alma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmış demektir. Yeni şifrenizle beraber hesabınıza tekrardan giriş yapabilirsiniz.

Instagram Hesabını Geri Alırken Bilmeniz Gereken Önemli Bilgiler Nelerdir ?

Instagram Hesabını Geri Alırken Bilmeniz Gereken Önemli Bilgiler Nelerdir ?

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim dedikten sonra yukarıdaki yazıda yer alan bilgileri denemeye karar verdiniz. Burada hesabınızın tekrardan onaylanması için dikkat etmeniz gereken birkaç önemli bilgi vereceğiz. Bu bilgiler:

 • Instagram uygulamasının sizden selfie şeklinde fotoğraf istemesinin nedeni, sizin gerçek kimliğinizden emin olmak içindir. Bu hesabın size ait olduğunu onaylamak içindir. Gönderdiğiniz fotoğrafla, önceden Instagram profil fotoğrafı olarak kullandığınız fotoğraflar incelenir ve karşılaştırılır. Bu şekilde aynı kişi olduğuna karar verilir. Bu durumdan anlaşılıyor ki fotoğraf konusunda sıkıntı yaşamamak için, profilinizde önceden siz olduğunuzu belli eden herhangi bir fotoğrafı paylaşmış olmanız gerekiyor.
 • Instagram hesabını açarken birbirinden farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Bazı kişiler e-posta adresi ile giriş yaparken, bazı kişiler de telefon numarasıyla giriş yapabilmektedir. Böyle bir durumda yazının başında Instagram hesabınıza giriş yaptığınız e-posta adresini yazın demiştik. E-posta ile giriş yapmıyorsanız bu mümkün olmayacaktır.
Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Veri Kullanımı Tasarrufu Nedir?
Instagram Veri Kullanımı Tasarrufu Nedir?

Instagram, günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Fotoğraf ve video paylaşımı üzerinden etkileşim imkanı sunan bu platform, ayrıc...

Instagram Hikaye Gizli Etiket Nasıl Yapılır?
Instagram Hikaye Gizli Etiket Nasıl Yapılır?

Instagram hikayelerinde, takipçilerinizin dikkatini çekmek ve etkileşimi artırmak için kişileri veya konumları etiketlemek oldukça yaygın bir uygulama...

Böyle bir durum yaşıyorsanız, o kısma şu an güncel olarak aktif olan, kullandığınız bir e-posta adresini yazın. Instagram size mesaj gönderdiğinde, ona bu durumu açıklayın. Telefonlar giriş yaptığınız için e-posta adresinizin olmadığını ve bu nedenle başka bir e-posta adresi girdiğinizi belirtin. Bu durumda size yardımcı olacaklardır.

Hepsini Yaptım Ama Olmadı Diyorsanız Ne Yapmalısınız ?

Instagram hesap geri alma işleminde hepsini yaptım ama olmadı diyorsunuz. Bu durumda ya girdiğiniz bilgilerde hata vardır ya da gönderdiğiniz fotoğraf onların istediği kriterlere uygun değildir. Bu durumda yapmanız gereken Instagram müşteri hizmetleri ile irtibata geçmek. Tüm aşamaları uyguladığınızı ama hesabınızı geri alamadığınızı belirtin. Onlar da nerede hata yaptığınızı söylesinler.

Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim aşamaları bu kadar. Instagram hesabı silme hakkında daha fazla bilgi için Instagram Hesabım Donduruldu uzantısına göz atabilirsiniz. Umarım bu yazımız, sizler için faydalı olmuştur.

Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Instagram silinen hesabı geri alma formu da denen bu formu doldurup yolladıktan sonra mail adresinize sayılardan oluşan bir kod gelir. Bu kodu bir a4 sayfasına büyük bir şekilde yazıp altına kimlik belgesini koyarak fotoğraflamanız gerekir.

Bunun için fotoğrafınız yoksa durumu uygun bir dille Instagram’a anlatmanız gerekir. Çünkü değerlendirmeyi yapan kişilerin de insan olduğunu unutmamalısınız.

Instagram silinen hesabı geri alma konusu elbette mümkündür. Ancak kullanıcıların Bu yöntemle hem hesabınızın geri alma işlemini gerçekleştirebilir hem de size yönelecek cezalara karşı önlem alabilirsiniz. Tüm bu yöntemlere rağmen hesabınızı geri alamadıysanız işlemleri doğru yaptığınızı kontrol etmelisiniz.

Instagram hesabınızı kapattığınız an itibariyle 7 gün ila 15 gün içerisinde bütün bilgileriniz tamamen silinir.

Öncelikle uygulamayı açın ve hesabınıza girin. Daha sonra profilinize girin. Profil kısmında sağ üst köşedeki saat simgesinin yanında ki üç çizgili simgeye tıklayın, tıkladıktan sonra ayarlara giriş yapın ve en altta ki “veri indirme” seçeneğine tıklayın, verilerinizin gönderilmesi için e-mail adresinizi girin ve böylelikle işlem tamamlanacaktır.

Silinen mesajların geri getirilmesini sağlamak için yapmanız gereken Instagram yardım merkezi üzerinden mesajların geri getirilmesini talep etmektir. Eğer onaylanır ve geri dönüş sağlanırsa silinen mesajlarınıza tekrardan ulaşabilirsiniz.

Enes Bulut

Yazılar: 466

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açarım ? (Çözüldü) Hakkında 714 Adet Ziyaretçi Yorumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 84 Ortalama: 4.9 )

714 yorum

 1. Bilge Arslan
  Bilge Arslan

  Konu için teşekkür ederiz.

  • Atahan
   Atahan

   Ben hesabımı açtılara ama kullanıcı adı @__delete_”random” ama bunu sadece beni takip edenler görebiliyör öbür türlü kimse göremiyor bu kullanıcı adıyla instagrama giriş yapmaya çalıştığımda geçersiz kullanıcı adı deniyor ve eski kullanıcı adım artık her hesap kullanabilir

   • Emrullah sancaktutan
    Emrullah sancaktutan

    BEndede şuan aynısı oldu giriş yapamıyorum şifre yenileme gelmiyor öneriniz varmı

    • Naza
     Naza

     Dediğiniz gibi formu doldurdum resim ve kodu yolladım daha sonra bana link geldi bu link beni instagramin yardim merkezine yonlendirdi simdi ne yapmam gerekiyor

     • Ebubekir
      Ebubekir

      Bana da aynısı nı attılar. Daha sonra hesap açma linki geldi mi

     • Sümeyye
      Sümeyye

      Aynısı benim de başıma geldi yani çözüm sunmuyorlar

     • Musa
      Musa

      Son durum nedir?

     • Onur karasu
      Onur karasu

      Meraba sayın istegram ekibi.
      İstegramı yanlışlıkla sildim tekrardan aktif hale getirmenizi talep ediyorum teşekkürler.

     • Insta Takipçi
      Insta Takipçi

      Merhaba, Instagram hesabınızı geri almak için Instagram destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

    • Anarr_008
     Anarr_008

     Bana yardımcı olurmusunuz? Profıle gırıyom sılınmıs dıyıor?

     • Şeval
      Şeval

      Ben alamadım az önce gitti

    • Alper
     Alper

     Faydalı oldu

     • Yusuf
      Yusuf

      2 gün oldu kafayı yiyeceğim kardeşim yanışlı silmiş nasıl geri alabirz

     • Insta Takipçi
      Insta Takipçi

      Merhaba, Instagram destek hizmetleri ile iletişime geçmeyi denediniz mi?

    • Büşra
     Büşra

     Teşekkürler

    • Tuğba
     Tuğba

     Merhaba ben hesabımı kapatalı 3 aydan fazla oluyor, kendi isteğim ile tamamen sildim. Geri alabilme ihtimalım var mı? Lğtfen geri dönüş yaptın acilll!!!!

     • Enes Bulut
      Enes Bulut

      Merhabalar , Instagram silinen hesabı geri ama konusunda Instagram yardım merkezi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   • Ayşe
    Ayşe

    Aynı durum bende de oldu hesabın aktif olduğuna dair mail geldikten sonra hesap _deleted gibi bir isimle açık durumda ama sistemde tanımlı görünmediği için şikayet de edilmiyor 1 aydır uğraşıyorum ne açabiliyorum hesabı ne kapatabiliyorum sorunu çözebildiniz mi?

   • Süleyman ÜNAL
    Süleyman ÜNAL

    Nasıl aldınız lütfen banada söylermisiniz

    • Fatmagül
     Fatmagül

     Yanlişlikla silinen hesabim

     • Büşra şimşek
      Büşra şimşek

      Hesabının sen olduğunu onayla

      Hesabında sıradışı hareketler fark ettiğimiz için çıkışını yaptık

      Kapatılmadan önce hesabına tekrar erişebilmeni sağlıyabilmemiz için
      1 gün içinde sıradaki adımları takip et
      BÖYLE DİYOR NE YAPMAM LAZIM ??

     • Enes Bulut
      Enes Bulut

      Merhaba, sizlere herhangi bir link gönderildi mi?

    • Omer_muldur
     Omer_muldur

     Sayin istegram kulanicisi hesabim başka biri tarafi dan silindi geri almasini tanep ediyorum

     • Insta Takipçi
      Insta Takipçi

      Merhaba, Instagram destek hattı ile iletişime geçerek hesap kurtarma adımlarını izleyebilirsiniz. Form doldurarak hesabınızın sizlere ait olduğunu ispatlamalısınız.

   • Yusuf
    Yusuf

    Instagram adımı yazıyorum sürekli yanlış girildi uyarısı alıyorum kapatmadan önce birkaç kendi fotoğrafımı ss almıştım ismim orda da yazıyo ama sürekli uyarı veriyo yardımcı olabilirmisin lütfen

   • Sseda
    Sseda

    Nasıl açtınız

   • Talha
    Talha

    Merhaba benim hesabım yanlışlıkla silinmiş sen nasıl yapabildin

   • Nihat
    Nihat

    Ben hesap geri istiyorum intsgram hesabım görülmüyor intsgram giremiyorum biran önce açılmasın istiyorum

    • Enes Bulut
     Enes Bulut

     Merhaba, hesabınız neden kapatıldı acaba?

   • Ferdi
    Ferdi

    Yanışkla hesabımı sildim istgram

  • eliyev489
   eliyev489

   Merhaba ben instagram hesabımı unutdum

  • Gulcin
   Gulcin

   48 saat içinde dönüş yaptılar. Ancak yardım merkezine yönlendiriyorlar. Şifre yenilemek için bir link gelmedi. Şimdi ne yapmam gerekir? Bu aşamadan sonra başarabilen oldu mu? Bana da yardım edebilirseniz sevinirim.

   • Ayşe
    Ayşe

    Hesabinizi geri alabildinizmi bu yöntemle olmuyo bende defalarca denedim sonrasinda farkli bi yöntemle aldim

    • Rahime Nur
     Rahime Nur

     Nasil aldin söyler misin?

    • Derya
     Derya

     Ben hiç yapamıyorum siz nasıl geri aldiniz kullanici adimi hatali diyor

     • merve
      merve

      bana da aynısı oluyor lütfen yardım edin

    • Ayşe
     Ayşe

     Nasıl aldınız acaba?

    • Canan
     Canan

     Nasıl aldın Bana da yardım eder misin

    • Sinem eser
     Sinem eser

     Nasil bir yöntemle aldiniz?

    • Sibel
     Sibel

     Nasil aldin lütfen yardimcii olur musun 😫😫

     • Burcu
      Burcu

      Merhaba alabildinizmi hesabinizi?

    • Meltem
     Meltem

     Nasıl aldın ben alamıyorum geri herseyi yaptıgım halde

    • Başak Aydoğanlı
     Başak Aydoğanlı

     Merhaba, nasıl alabildiniz Instagram hesabınızı geri , yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

    • Nagihan
     Nagihan

     Nasıl aldınız söylermisiniz bende yanlışla sildim hesabımı 😢

    • Derya
     Derya

     Nasıl aldınız?

    • Zühra
     Zühra

     nasıl aldın acaba

    • Özlem Doğan
     Özlem Doğan

     Farklı bir yöntemle nasıl aldınız

    • Merve
     Merve

     Nasıl aldınız yardımcı olurmusunuz

    • Rabiasumwer
     Rabiasumwer

     Nasıl aldınız acaba

    • Dilara
     Dilara

     Nasıl farklı bı yöntem

    • Doğan
     Doğan

     Nasıl aldınız bana da yardımcı olabilirmisiniz.

    • Zeynep
     Zeynep

     Nasl aldın benimle paylasirmisin

    • hilal
     hilal

     NASIL YAPTINIZ

    • kadriye danacı
     kadriye danacı

     nasıl aldınız hesabınızı geri lütfen yardım edin kendi kendine silindi hesabım

    • şenel avcı
     şenel avcı

     hangi yöntemle aldın

    • feride
     feride

     yöntem nedir

    • Hilal
     Hilal

     Hangi yöntemle aldınız

    • Nisa
     Nisa

     Farklı bir yöntem? Bana da söylet misin

    • Hilal
     Hilal

     hangi yöntem acaba

   • Ayzada
    Ayzada

    Ben dün sildim yalnişlikla hesabimi şimdi mailden foto gönderdim cvp gelmiyo hala ne zaman gelir acaba

    • Insta Takipçi
     Insta Takipçi

     Merhaba, pandemi nedeniyle cevaplar biraz geç gelebilmektedir. Lütfen 1 hafta kadar bekleyiniz.

  • Kerim
   Kerim

   Eski esabi nasıl alabilirim

  • Ümmet
   Ümmet

   Yanlislikla kapandi almak istiyorum

   • Insta Takipçi
    Insta Takipçi

    Merhaba, Instagram hesabınızı yalnışlıkla silmeniz durumunda blog yazımızda sizlere sunduğumu yöntemleri eksiksiz olarak deneyiniz. Eğer bu pronleminize çözüm olmaz ise lütfen hızlı bir şekilde Instagram destek hattı ile iletişime geçiniz.

  • Berzan
   Berzan

   Rica ederim

  • Azra
   Azra

   Nasıl qaytara bilerem sehfemi

  • Emel
   Emel

   Geri guklek istiyom

  • Eylem
   Eylem

   İnstakramına acımak istiyorum

  • Ruken sayılgan
   Ruken sayılgan

   Şahsi hesabım silindi açılmasını istiyorum

  • Rüfət Axundov
   Rüfət Axundov

   Merhaba İNSTAGRAM ekibi.
   İnstaqramı yanlışlıkala sildim tekrardan aktiv halına gətirməyinizi istiyorum
   Teşekkürler

  • Firdevs tizgili
   Firdevs tizgili

   Yanlışlıkla Instagram hesabımı sildim geri almak istiyorum ne yapmalıyım bir yol gösterir misiniz

   • Enes Bulut
    Enes Bulut

    Merhabalar , Instagram silinen hesabı geri alma formu da denen bu formu doldurup yolladıktan sonra mail adresinize sayılardan oluşan bir kod gelir. Bu kodu bir a4 sayfasına büyük bir şekilde yazıp altına kimlik belgesini koyarak fotoğraflamanız gerekir.

  • wq_rudeyna.34
   wq_rudeyna.34

   Gitmek zorundaydım

 2. Ilgaz P
  Ilgaz P

  Çözüm için teşekkürler yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum.

 3. Özgür BİRATA
  Özgür BİRATA

  Çok teşekkür ederiz. Silinen instagram hesaplarımı geri alabilirsem bugünkü en güzel hediyem olacak. Ayrıntılı anlatım için ayrıca minnetarız.

  • Neslihan
   Neslihan

   Hesabını alabildin mi resimlerle beraber

  • Dilan Doğan
   Dilan Doğan

   İnstagram hesabım silindi nasıl giri getirebilecem yaa lutfen yardim edin 🙁🙁

   • Insta Takipçi
    Insta Takipçi

    Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda, blog yazımızda bulunan yöntemleri denemenizi tavsiye ederiz.

    • Mehmet
     Mehmet

     Bu yöntemleri yazıyorum fakat kullanıcı adımı kabul etmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz

 4. Göksel ATEŞ
  Göksel ATEŞ

  Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim ve geri almak istedim. Ancak benden nüfus kimliğini istediler. Tamam da hesap açılımı yaparken face isim kullanmıştım. Ne yapmam gerekiyor şimdi. Kendi adıma bir hesap var ben silinen hesabımı da almak istiyorum.

 5. Kaan BULUT
  Kaan BULUT

  Makeleyi yazan arkadaşa teşekkür ederim. Güzel yazı olmuş

 6. Yılmaz
  Yılmaz

  Yazılarınızı takip ediyorum. Makeleniz için teşekkür ederim.

 7. Ersin yaka
  Ersin yaka

  Teşekkür ederim yazı için

 8. Aygün Aldiz
  Aygün Aldiz

  Bende yanlışlıkla silmiştim zor geri aldım konu güzel açıklanmış

  • Ayde
   Ayde

   Nasıl geri aldınız acaba bende yaptım 2 gün grçti cevap yok.

  • Furkan Alan
   Furkan Alan

   Nasıl aldın ya ben yapıyorum bir türlü olmuyor

   • Batuhan
    Batuhan

    Benim hesabım kişisel hesap değildi ve kendi fotoğrafımı koymamıştım profilime ama bu işlemleri aynen yaptım. Bakalım hesabı alabilecek miyim

    • Meltem
     Meltem

     Geri alabildiniz mi hesabı ???? Ben alamıyorummm

  • Zeyn2p
   Zeyn2p

   Siz de ilk mailden sonra yardım merkezine yönlendirildiniz mi? Fotoğraf gönderdikten ne kadar sonra geri dönüş yaptılar acaba ?

   • Dönay
    Dönay

    Beni de yardım merkezine yönlendirdiler dün siz halledebildiniz mi acaba?

  • Merve Koçak
   Merve Koçak

   Acaba banada yardımcı olurmusunuz bi haftadır deniyorum her türlü yolu olmuyor

   • Dilek
    Dilek

    Açıldı mı hesabınız

  • İsa
   İsa

   Merhabalar
   Bende instegram hesabımı yanlışlıkla sildim on gün önce.. hemen formu doldurdum ve şifre geldi.. sonra şifrenin olduğu fotoğrafı gönderdim ve bir haftadır cevap gelmedi. Siz nasıl aldınız? Yardımcı olursanız sevinirim.

   • Gülben
    Gülben

    Bende dediği şekilde foto attım ama yardım sayfasına yönlendirildiğim bi mail aldım ve oraya gittiğimde de silinen hesabı geri almanız mümkün değil diyor

    • Nagi
     Nagi

     Sonuç olarak bende aynı şeyleri yaşadım alamıyoruz dimi geri

  • Ebrar
   Ebrar

   bana da yardım ederseniz sevinirim…

  • Arzu
   Arzu

   Nasıl gerı aldınız kullanıcı adı hatalı dıyor lutfen yardımcı olun

   • Ebrar Eslem Çetin
    Ebrar Eslem Çetin

    çözebildiniz mi? ben de aynı sorunu yaşıyorum

  • deniz
   deniz

   Aygun hanim nasil yaptiniz ayrintili bisekilde aciklarmisinz

  • Berivan
   Berivan

   Nasıl yaptığınız anlatır mısınız lütfen benimkinide almama yardımcı olun.. Denedim gün içinde İngilizce yazı geldi ya yardım merkezi diyor yada geri itiraz nedenini yazın diyor yazdım cvp bekliyorum lütfen yardım edin

  • Berat
   Berat

   Ben deniyorum ama geri alamıyorum yardım edermisiniz

  • Vedat
   Vedat

   Nasıl aldınız ben alamıyorum

  • Sibel
   Sibel

   Nasil aldınız bana da yardımçı olurmusunz lütfem?

  • Melike
   Melike

   Şimdi aktif olarak girebiliyormusun

  • şenel avcı
   şenel avcı

   nasıl aldın yardımcı olur musun?

 9. Hasan ATA
  Hasan ATA

  Hesabımı geri almak için yazdıklarınızdan yola çıktım ve 48 saat daha geçmeden geri alabildim. Teşekkürler bilgilendirmeler için. Gerçekten harikasınız

  • İsa
   İsa

   Merhabalar nasıl aldınız hesabınızı.. Yardımcı olursanız sevinirim

  • Zübeyde ayhan
   Zübeyde ayhan

   Lütfen banada yardimci olurmusunuzz
   ?? Hesabimi bende yanlislikla sildim ve geri alamiyorum yardima ihtiyacim var :((

  • Asya
   Asya

   Nasıl aldınız yardımcı olur musunuz ben alamıyorum

  • İpek
   İpek

   Nasıl geri alabildiniz yardımcı olur musunuz lütfen.

  • Cansu
   Cansu

   Nasıl aldın anlatırmısın

 10. ezgi arslan
  ezgi arslan

  Hesabım silinmiş nasıl silindiğini bilmiyorum. Umarım geri alabilirim.

 11. Kaan Ardınç
  Kaan Ardınç

  Yazı için teşekkür ederim. Bende yanlışlıkla hesabı sılmıştım yazıyı görünce tekrar aldım.

  • Hira
   Hira

   Lutfen yardim edermisinn??

  • Tapar
   Tapar

   Tam olarak nasıl aldiniz

  • Mehmet
   Mehmet

   Kardeşim bana da yardımcı olurmusun bende dün sildim fakat olmuyor yapamıyorum

 12. Erhan
  Erhan

  Arkadaşlar geri aldığınız yolladığınız fotoğrafın içeriği nasıldı bilgi verirmisiniz

 13. Şerif
  Şerif

  Merhaba
  İkinci mailde Help Service sayfasına yönlendiriliyorum. Buradan sonra ne yapmalıyım?

 14. thor
  thor

  arkadaşlar linkteki sayfaya tıkladığınızda sayfanın en aşasında dili değiştirin deutz yani almanca yapın formun sonunda ülkenizi de deutschland girin kesin açıyorlar instagram türkiye ilgilenmiyor ben bu şekilde yaptım açtılar

  • Furkan Alan
   Furkan Alan

   Kral bi yazsana bana yapamıyorum acill

  • Ayşe
   Ayşe

   Nasıl yaptın tam olarak

  • Merve Koçak
   Merve Koçak

   Bana bi yardımcı olabilirmisiniz bi haftadır deniyorum her türlü yolu olmuyor

  • Merve Koçak
   Merve Koçak

   Bana yardımcı olur musunuz?

  • Merve Koçak
   Merve Koçak

   Bana bi yardımcı olabilir misiniz bu konuda :)?

 15. bilal kırkoğlu
  bilal kırkoğlu

  dediklerinizi yaptım bana bu linki gönderdiler. buradan sonra ne yapacağım lütfen yönlendirebilir misiniz lütfen. https://help.instagram.com/374546259294234/?ref=cr

 16. Furkan Alan
  Furkan Alan

  Yapabilen bana yazsın

 17. Yasemin
  Yasemin

  Bilgiler gayet güzel açıklanmış. Yalnız sitede sorun var galiba formu dolduruyorum hata veriyor istegimin gerçekleşmedigini,en kıza zamanda düzelmesi için üzerinde çalışıldığını söylüyor.

  • Ali Yılmaz
   Ali Yılmaz

   Hepsi doldurdum ama “istediğin gerçekleştirilemedi” ne yapmam lazım ? Lütfen bana yardım ediniz sevinirim

 18. ibrahim3
  ibrahim3

  benim hesabım 1 yıl önce sidlim o gün bugun hep geri almaya calısıyorm mail felan ceviri sıkıntı oluyor o yüzden pek ugrasmıyorum mail duruyor telefon numara duruyor kullanıcı adı duruyor
  nasıl yapmalıyım lütfen yardım edin
  hepsini yapıyorum kullanıcı adı hatal diyor hesabımın profili gösteren fotograflarda mevcut sildigim an videosuda mevcut neler yapilabilir

  • Ela
   Ela

   Kullanıcı adını hangi fotmatta yazılıyo benimkini kabul etmiyo

 19. Fatih kara
  Fatih kara

  Hesabim silindi geri acamak istiyorum nasıl yapacağım

  • Gizem
   Gizem

   Yardkmcı oldular mı aynı durumu bende yaşadım da

   • Insta Takipçi
    Insta Takipçi

    Merhaba, Instagram giriş ekranından hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapamıyorsanız, hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir. Tekrar aynı hesaba erişmeniz mümkün olmayacaktır.

    • ayşe
     ayşe

     hesap silme talebinde bulundunuz diyo yanlış hesabı silsim yarım saat bile olmadı bu işlemle alamazmıyım geri?

     • Insta Takipçi
      Insta Takipçi

      Merhaba, tekrar kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapmayı deneyin.

  • Şeval
   Şeval

   Banada yardım eder misiniz

 20. kader
  kader

  Arkadaşlar Merhaba ben deniyorum olmuyor gmail’le kod gelmişti kodu bilmeden sildim tekrar kod gelmesini nasıl sağlayabilirim yardımcı olur musunuz lütfen Şuan açmaya denediğimde Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.Şuan benim yapmam gereken nedir. 🙁

  • DK
   DK

   Bu konuda bir dönüş aldınız mı? Ben de 1 aydır aynı cevabı alıyorum sistemden.

 21. Elif
  Elif

  Ben denedim fotoğraf çekip gönderdim ama hala geri mail gelmedi neden acaba?

  • Pınar
   Pınar

   Benim de iki haftadır, attığım fotoğrafa cevap gelmedi hala.Siz yanıt alabildiniz mi acaba süreç çok mu uzun?

 22. eser
  eser

  merabalar kolay gelsin dediklerinizi yaptım ama bu kullanıcı aktif diyo aktif olan kullanıcıya baktım benim hesabim değil geri alamazmıyım hesabımı lütfen yardımcı olun

 23. Ümit arslan
  Ümit arslan

  Instagram hesabımı Ekim 2018 ayında sildim fakat sadece 1 kişide halen takipte görünüyorum bunun nedeni ne olabilir

 24. Zübeyde
  Zübeyde

  Yanlislikla hesabimi sildim
  Fakat geri acamiyorum
  Asamalarda hata yapiyorum sanırım bana yardimci olabilecek birileri varmi
  Hesabimi geri aktiflestirmek istiyorum
  Yardim ediin😔😔😔

 25. Durukan
  Durukan

  Merhaba hesabımı dondurmuştum geri açamıyorum herşeyi denedim. Aynı mail adresiyle hesap açmak istediğimdede böyle bir hesap var açamazsınız diyor acil yardımlarınızı rica ederim. Telefon numarasıyle kurtar dediğimde instagrammer diye bir hesap çıkıyor ama açamıyorum.

 26. EBRU
  EBRU

  ben daha ilk aşamada kullanıcı adı vs girdiğimde böyle bir kullanıcı adı yoktur diyor. silinmenin üzerinden 2 ay geçti. bundan dolayı mı acaba?

 27. emre
  emre

  kullanıcı adımı kabul etmiyor ben napıyım buna şimdi

  • Ela
   Ela

   Kullanıcı adını hangi fotmatta yazılıyo benimkini kabul etmiyo

  • Birgül
   Birgül

   Evet benimde kabul edilmiyor nasıl olacak bilmiyorum

   • Mehmet
    Mehmet

    Benim de kabul etmiyor yapabildiniz mi bana da yardımcı olurmusunuz lütfen

 28. Zehraa
  Zehraa

  Merhabalar.
  Bende tum uygulamalari yaptim. Defalarca fotograf atmama ragmen hala acilmiyor. Lutfen yardim edin..

 29. Burçin
  Burçin

  Hesabım kapatıldı mailime dönüş sağladı instagram kodu gönderdim resim de gönderdim fakat daha Sonra dönüş yapılmadı bir türlü şifre vermiyor . Ne yapabilirim?

 30. büşra
  büşra

  teşekkür ederim bütün adımları takip ettim ve hesabımı geri aldım 🙂

  • Ozcan
   Ozcan

   Büşra merhabalar hesabını kapattıktan ne kadar süre sonra bu adımları uyguladın ve ne kadar süre sonra hesabını geri aldın

  • Beytp
   Beytp

   Bende ediyorum ama bir türlü alamadım yardımcı olur musunuz

  • Pınar
   Pınar

   Büşra merhaba fotoğraf gönderdikten Sonra ne kadar bekledin benim iki hafta oldu hala ses Yok 🙁

  • Başak
   Başak

   Kaç günde hesabınızı aldınız

  • Berivan
   Berivan

   Büşra hemcinsin olarak almana çok sevindim lütfen detayları bize de yaz bizlerde alalım

   • Gizem
    Gizem

    Sana nasıl ulaşabilirim

  • Damla
   Damla

   Busra bende mail attim sana kac gun sonra cevap gelmisti

  • Hasan akbulut
   Hasan akbulut

   Lütfen nasıl geri aldığını bana da söyleye bilirmisin

  • Aysegül
   Aysegül

   Büşra nasıl geri aldın lütfen yardımcı olurmusun

  • Devrim
   Devrim

   Nasıl aldınız anlatırmısınız Büşra Hanım

 31. Hasret
  Hasret

  Kullanıcı adımı doğru yazmamarağmen kabul etmiyor yardımcı olur musunuz?

 32. Ebrar
  Ebrar

  Banada öyle oldu ne yaptın ? Ya ne olur yardım edin ya 6 kere fotograf gönderdim hepsinde yardm merkezine yönlendirildim

 33. esra
  esra

  arkadaslar her seyi denememe ragme beni yardım merkezi sayfasına yonlendiriyor napabilirim bende hesabı yanlıslıkla sildim de

  • Gulcin
   Gulcin

   Bu sorunu çözebildiniz mi? Beni de yardım merkezine yönlendiriyorlar. Hesabımı geri almayı başaramıyorum. 🙁

 34. Berivan
  Berivan

  Hesabımı yanlışlıkla sildim adımları takip ettikten sonra tarafıma Mail geldi şu şekilde
  Thanks for contacting us. It looks like you’re having a problem logging in. To get help with login issues or learn about what you can do if you think that your account has been compromised, visit the Help Cent
  Linke tıkladığımda hesabı geri alamazsanız gibi bişey yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

 35. Ebrar
  Ebrar

  Benim de acil yardıma ihtiyacım var. Göndere bastıktan sonr nasıl yardımcı olabilirim diyor başka da bir şey demiyor. Yapabilen ne olur bana da yardım etsin.tüm gün boyunca defalarca denedim olmuyor. Yardim bekliyorum

 36. Ömer oğuz
  Ömer oğuz

  dediklerinizi yaptım bana bu linki gönderdiler. buradan sonra ne yapacağım lütfen yönlendirebilir misiniz lütfen. https://help.instagram.com/374546259294234/?ref=cr

 37. Esra
  Esra

  Merhaba, işlemeleri sırasıyla yaptım ama yardım merkezine yönlendirdikleri mail aldım. cevaben yanlışlıkla kapandı hesabımı geri almak istiyorum yazdım ama bir yanıt gelmedi henüz. bundan sonra ne yapmalıyım. Yardımcı olabilir misiniz?
  Yardım merkezinde silinen hesabın geri alınması mümkün değil yazıyor.

 38. Serhat
  Serhat

  Merhabalar söylediğiniz adımları uyguladım fakat Bu hesap sizin bulunduğunuz hiçbir fotoğrafı içermiyor ve başka bir kişiyi veya nesneyi temsil etmek için kullanılıyor olsa dahi, söz konusu koşulları karşılayan bir fotoğraf gönderene kadar size yardımcı olamayacağımızı aklınızda bulundurun.
  böyle bir cevap geldi itiraz ettim tekrardan aynı işlemleri yapmaya çalıştığımda mail gelmedi kod olarak sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

 39. Nur
  Nur

  Meraba arkadaşlar.. Ben instagram hesabımı silip aynı e posta ile yeni instagram hesabı acmak istiyorum.. Aynı e postayı yeni hesap için kullanabiliyor muyum? Bi bekleme süresi var mı

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba; hesabınız kalıcı olarak tamamen silinmesi 30 gün sürmektedir. Kalıcı olarak hesabınız silindikten sonra aynı mail adresini kullanabilirsiniz.

   • Damlanur
    Damlanur

    Bakarmıssınız ben bundan 1-2 ay önce de geri almaya çalıştım a4e resim attım mailden ama hala geri dönüş gelmedi ve şuan kullanıcı adım gözükmüyor yardımcı olabilirmisniz lütfen 🙏🏼

 40. Kubra
  Kubra

  Arkadaşlar burda resimleri ayrı gönderin diyo bana gelen mailde kod altina isim.soy isim.onun altina kullanıcı adı diyo ama hangisi doğru

 41. Ayşe
  Ayşe

  Hesabımı 4 yıl önce arkadaşımın yardımıyla açmıştım onun E-posta adresi uzerine kuruluydu geri almam için yardım edebilir misiniz acaba

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba; yaşadığınız giriş problemi ile ilgili detaylı bilgiyi bu linkten alabilirsiniz; https://help.instagram.com/1068717813216421/?helpref=hc_fnav&bc[0]=368390626577968&bc[1]=1640354582954730

 42. Nagi
  Nagi

  Merhaba bütün dediklerinizi yaptım. Fotoğraf attıktan sonra koşullarımızı ihlal ettiği için silinmiştir yazıyor. Burdan geri dönüşü var mı en son hesabım çalındı diye yanıt gönderdim. Pek umudum kalmadı

 43. Buse
  Buse

  integram hesabımın silinmiş geri alma imkanım varmı uzun süredir kullanıyordum resimleril vardı.geri alan ardaşalar varmı aranızda yazarsanız sevinirim

 44. Derya
  Derya

  Hesabımı yanlışlıkla sildim. Geri alamıyorum.

 45. Berivan
  Berivan

  Arkadaşlar mrb,şükür silinen hasabımı geri aldım, ben de geçen hafta instagram hesabımı sildim o hafta içinde geri almak istedim, kimse yardımcı olamadı, size tavsiyem you tube de video izlemeniz adımları takip etmeniz, hem Türkiye’yi hem Almanya ‘ya mail attım iki gün sonra hesabıma aynı isimle şifreyle giriş yaptım şükür oldu darısı başınıza.

  • Berre
   Berre

   Almanyaya nasil mail atabilioz

  • Nur
   Nur

   Merhaba bende sizin gibi instagram sildim bana yardım edin

  • Anonime
   Anonime

   Merhaba . Bende kendi hesabımı sildim. Geri almak istiyorum ama ben yardım merkezine bağlandığım zaman bu hesabı geri getirmemiz mümkün değildir diyor. Benimle iletişime özelden geçebilir misin?

  • Gizem
   Gizem

   Sana nasıl ulaşabilirim ?? Hesabımı alamıyorum

 46. Neslihan
  Neslihan

  Merhaba benimde instagramım komple kalıcı olarak silindi nasıl geri aldın oğlumun resimleri komple gitti ve başka hiçbiryerde yok yardım edersen sevinirim…

 47. Eftalya
  Eftalya

  Gelen mailde yardım merkezine yönlendiriyorlar. Şifre yenilemek için link gelmedi.Ne yapacağım?

 48. Oznur
  Oznur

  Nasıl aldınız peki bu konuda yardımcı olabilir misiniz

 49. Enes
  Enes

  Hesabımı yanlışlıkla sildim ve formu giriyorum kod alamıyorum hiç bir şekilde bilgi yok yardım edin acil

  • Instatakipci Editör
   Instatakipci Editör

   Instagram Destek ekibi iletişime geçiniz, size yardımcı olabilirler.

   • muhammed mehdi araz
    muhammed mehdi araz

    Merhaba yanlışlıkla sildiğim hesabımı geri almak istiyorum ama formu doldururken girdiğim kullanıcı adını kabul etmiyor. Yardımcı olur musunuz ?

 50. Rümeysa
  Rümeysa

  Merhaba bende aynı adımları izliyorum gönder dediğimde kullanıcı adımı kabul etmiyor yardımcı olurmusunuz?

  • Mehmet
   Mehmet

   Benim de kullanıcı adımı kabul etmiyor siz yaptınız mı bana da yardımcı olurmusunuz

 51. Neşe
  Neşe

  Selamlar. Hesabımı geri aldım adımları uyguladm hesabım aktifleşti fakat mail adresimle giriş olmuyor ve hesaptaki bütün fotoğraflar ve kişiler silinmiş halde açıldı. Bunun bir çözümü yok mu

  • Gizem
   Gizem

   Hesabını nasıl aldın sana nasıl ulaşabilirim ?

 52. ferid
  ferid

  Hesabim acilmiyor yardim edin

 53. Ahmet
  Ahmet

  Mrb hesabımı sildim ne yaptıysam geri alamadım foto falan çekip kod falan gönderdim burdaki formları doldurup denedim ama sonuç alamadım yardımcı olabilir misiniz???

 54. Dilan
  Dilan

  Instagram hesabımı sildim geri almak isterken yanlışlıkla yeni hesap açtım. Diğer hesabı geri alamayacağımı düşündüğüm için de kullanmaya başladım ama bir yolu varsa geri almak isterim açıksası. Aynı e posta üzerine başka hesap açılmışken de bu mümkün müdür

 55. zuhal
  zuhal

  Istegram hesabim yanlişlikla silindi geri getiremiyorum

 56. Hasan
  Hasan

  Merhaba Ben instagram sildim ama fotoğrafım gözüküyor nasıl silinir yada nasıl geri alabilirim ınstagram hesabı mı yardımcı olurmusunuz

 57. Gunel
  Gunel

  Benim hesabım silindi burda yazılanları okudum E-posta diyor ama ben kendi numaramla kayıt yapmıştım. Ne yapa bilirim boyleyise?

 58. Sami
  Sami

  Merhaba sayın instegram ekibi.
  Hesabımı yanlışlıkla sildim aktif etmenizi talep ediyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Sami Bey,
   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Hesabınızı tekrar aktif hale getirebilmeniz için instagram destek ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 59. Fatih
  Fatih

  Lütfen yardım edin hesabı yanlışlık ile sildim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Fatih Bey,
   Hesabınızın silinmesi ile ilgili tüm detayları yazımızda paylaştık. Belirtilen adımları izleyerek hesabınızı tekrar açabilirsiniz. Sorununuz çözülmemesi durumda tekrar bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

   • Derya
    Derya

    Ben resim yolladim.Cevap olarak bana link geldi.Yardim merkezine yonlendirildim.Yani sifre yenileme gelmedi.Simdi napmam gerek?

 60. Ali
  Ali

  Hesabımı geri açmak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Ali Bey,
   Yazımızı detaylı okuyarak adımları uyguladınız mı? Sorununuz hala deva ediyor ise geri dönüş yapabilirsiniz.

 61. Ebru
  Ebru

  Instagram hesabımı yaklaşık bir iki hafta önce sildim. Tekrar açmak istiyorum. Ücretini verebiliriö. Yardımcı olun lütfen

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Ebru Hanım,
   Hesabınızın tekrar açılması için talepte bulunabilirsiniz. Ücret karşılığı sizden bilgi talep edenler ile kesinlikle bilgilerinizi paylaşmayınız. Ücretsiz hesabınızı tekrar açabilirsiniz.

   • Seda
    Seda

    Merhaba,
    13 gun once instagram hesabım başkası tarafından silindi bana 14 gun ıcınde tekrar acılabıleceği söylenmişti. Denedim fakat açılmıyor.
    https://help.instagram.com/contact/1652567838289083
    linkindeki formu doldurduğumda
    İsteğin gerçekleştirilemedi
    penceresi geliyor mobilden ve başka arama mortorundan da denedim aynısı oluyor. Lütfen yardım eder misiniz ?
    İyi çalışmalar

    • Insta Takipçi
     Insta Takipçi

     o zaman büyük ihtimalle Instagram hesabınızı silmiştir. Tamamen silindiyse maalesef açılmıyor.

 62. Gizem
  Gizem

  Merhabalar bu aşamaların hrsini denedim amahesabim silindi utfen ücret karşılığında olsa yardımcı olabilir misiniz lütfen

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 Merhaba bu adresten deneyebilir misiniz? Eğer üzerinden 14 gün geçtiyse hesabınız geri getirilemez.

 63. İsa
  İsa

  Benim bir hesabim vardi instagram hesabim şifresini hatirlamiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, giriş ekranından şifremi unuttum diyerek aşamaları devam ettirin ve kod talebinde bulunarak şifrenizi yenileyin.

 64. Aylin
  Aylin

  Merhaba dediklerinizi yaptım en son bana bir malie geldi şu yazıyordu;

  Hi,

  Thanks for contacting us. It looks like you’re having a problem logging in. To get help with login issues or learn about what you can do if you think that your account has been compromised, visit the Help Center:

  http://help.instagram.com/374546259294234/?ref=cr

  Thanks,

  Carolina
  Ben nasıl ne yapacağımı bulamadım eğer yardımcı olursanız çok mutlu olurum benim için önemli

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hata veriyor. Daha sonra tekrar deneyin

 65. Yusuf.durmaz63
  Yusuf.durmaz63

  Merhaba yanlışlıkla hesabımı sildim geri getirmek istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba hesabınızı sildikten sonra belli bir süreye kadar giriş yapıp kurtarabilirsiniz. Ancak 2 hafta geçtiyse üzerinden kurtaramazsınız.

 66. Murat şahin
  Murat şahin

  Sayın Instagram ekibi hesabımı yanlışıkla sildim geri almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesap silme işlemi gerçekleştirdiğinizde 2 hafta içerisinde hesabınıza girebilirsiniz.

   • Melike
    Melike

    Merhaba ben dün gece hesabımı sildim yanlışlıkla tekrar giriş yapmaya çalışıyorum görünüşe göre bu hesabı silme talebinde bulunmuşsunuz diyor form falan da yolladım ne yapıcam yardım edin 🙁

    • Insta Takipçi
     Insta Takipçi

     form yolladıysanız mailleriniz üzerinden takibini gerçekleştirebilirsiniz. Belli aralıklarla giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

     • Melike
      Melike

      Merhaba form yolladım gelen cevap görünüşe göre hesabınız kapatılmış.İtiraz edecekseniz şu linke tıklayın diyor yeniden form göndermek istiyorum fakat sürekli bu istekle ilgili bir sorun oluştu yazıp duruyor ne yapacağım..

     • Insta Takipçi
      Insta Takipçi

      Merhaba bazı durumlarda bu tür teknik hatalar yaşanabiliyor. Birkaç gün sonra tekrar deneyin.

 67. Aylin
  Aylin

  Merhaba dediklerinizi yaptım, çok yardımcı oldu, teşekkürler.

 68. Ferit
  Ferit

  Merhaba içerik çok faydalı oldu. Teşekkürler.

 69. Ebru
  Ebru

  Yanlıslikla sildim deneme icin

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Tekrar kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

 70. Aylin
  Aylin

  Hesabimi sildim ama mesajlarda ara tusuna basan sohbet ettigim arkadasim adimi ve konusmalari gorebiliyor
  Surekli gorunecek mi yoksa tamamen mesajlarda gidecek mi

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   O mesajlar görünmeye devam eder siz hesabı silseniz dahi.

 71. Sultan
  Sultan

  Hesabım silindi geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, eğer giriş ekranından deneyim giriş yapamadıysanız, maalesef tamamen silinmiştir. Tekrar giriş sağlanamaz.

   • Yener
    Yener

    İçerik çok faydalı teşekkürler

 72. Selda
  Selda

  Instagram hesap silme geri alınabilir mi?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Evet silme işleminin üzerinden 14 gün geçmediyse tekrar erişebilirsiniz.

 73. Burcu
  Burcu

  Yanlışlıkla hesabı silinme talebinde bulundum giriş sağlarken de bu bilgiyi veriyo “görüşüne göre hesabı silme talebinde bulunmussunuz”, bütün aşamaları yaptım link de geldi ama şifre yenileme için değil yardım destek bölüme yonlendiriyo hesabimi tekrardan nasıl alabilirim yanlislikla oldu ,:((( yardım edin lutfenn:(((((

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba eğer üzerinden 14 günden fazla süre geçtiyse tekrar hesabınıza erişemezsiniz. Ancak geçmediyse bahsettiğiniz aşamalarla erişebiliyor olmanız gerekir

 74. Burcu
  Burcu

  İnsatagram hesabımı almak istiyorum ve cvp gelmedi nasıl ilerlemem gerekiyor

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak açabilirsiniz. Eğer işe yaramazsa https://help.instagram.com/370452623149242/?helpref=hc_fnav&bc[0]=Instagram%20Yard%C4%B1m&bc[1]=Hesab%C4%B1n%C4%B1z%C4%B1%20Y%C3%B6netme bu adresten destek alabilirsiniz.

 75. Kemal
  Kemal

  Hi,
  Dediklerini yapmama rağmen bana klasik bir cevap vermisler
  Thanks for contacting us. It looks like you’re having a problem logging in. To get help with login issues or learn about what you can do if you think that your account has been compromised, visit the Help Center:

  • Kemal
   Kemal

   Uzerinden daha 10 gun bile gecmedi

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı kalıcı olarak sildiyseniz geri getirmeniz mümkün değildir.

 76. Gülcan Aşlakçı
  Gülcan Aşlakçı

  Eski hesabımı geri istiyorum

 77. Burak errolan
  Burak errolan

  İnstagram silinen hesabı geri alma

 78. Merve
  Merve

  Merhaba ben yanlışlıkla instagram hesabımı sildim ve üzerinden 14 gün geçmedi ama hesabıma asla ulaşamıyorum ve maillere cevap istediğim gibi değil yardım eder misiniz?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı kalıcı olarak sildiyseniz aynı hesabı geri getirmeniz mümkün değildir. Aynı kullanıcı adı ile yeni hesap açamazsınız ancak aynı e-posta hesabı ile yeni hesap açabilirsiniz.

 79. Talha
  Talha

  Ben yanlışlık la sildim geri alabilirmiyim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Eğer kalıcı olarak sildiyseniz geri almanız mümkün değil. Ancak dondurduysanız hesabınızı, kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte tekrar giriş yapabilirsiniz.

 80. Tugay Sapar
  Tugay Sapar

  Napmamız gerekiyo

 81. pinar
  pinar

  Tebrikler, elinize sağlık.

 82. Alperen
  Alperen

  Hesabımı kalıcı olarak sildim. Ama halen gözüküyor. Geri nasıl alabilirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Kullanıcı adı ve şifrenizle tekrar giriş sağlayamıyorsanız hesabınızın açılması mümkün olmayacaktır.

 83. kaan_soylu6327
  kaan_soylu6327

  anladim okudum

 84. Süleyman
  Süleyman

  Kişisel sebebten dolayı silmiştim tekrar kullanmak istiyorum

 85. Damla
  Damla

  İnstagram hesabım katıldı ama ben tekrar açmak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba hesabınızı dondurduysanız kullanıcı adı ve şifren ile tekrar giriş yapabilirsiniz.

 86. d.a.m.l.a.0.1
  d.a.m.l.a.0.1

  İnstagram hesabim silindi tekrar almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınıza giriş ekranından giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri almanız mümkün değildir.

 87. Mehmet Emin
  Mehmet Emin

  Instagrama hesabımı sildim geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram giriş ekranından hesabınıza giriş yapmayı denediğinizde giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri almanız mümkün olmayacaktır.

 88. Vefa
  Vefa

  merhaba sayın instagram ekibi. instagram hesabım yalnışlıkla silindi, geri almak istiyorum. lütfen yardımcı olun. Teşekkürler.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba hesabınızı sildiyseniz ve kullanıcı adı/şifre girerek giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirmek mümkün olmayacaktır.

 89. Mizgin
  Mizgin

  Nasıl aldın

 90. Nazlıcan Çınar
  Nazlıcan Çınar

  Merhaba sayın ınstagram ekibi.
  Hesabımı yanlışlıkla sildim tekrardan aktif etmenizi talep ediyorum teşekkürler.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram giriş ekranından, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmayı deneyin. Eğer giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir ve geri getirilemez.

 91. Guvanch
  Guvanch

  Merhaba saın ınstagram sahıbı ben ınstagramımı yalnışlıkla sıldım acıl durumda lazım oldugu ıcın yardam ıstıyorum sızden mesajımı okıdıgınız ıçın teşşekür ederım

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram giriş ekranından kullanıcı adı ve parolanızı girdiğinizde hesabınıza erişemiyorsanız, hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir. Tekrar geri getirilmesi mümkün değildir.

 92. Eray
  Eray

  Teşekkürler

 93. Eray eren
  Eray eren

  Hesabimi yanlişlikla sildim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba eğer kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir ve geri almanız mümkün olmayacaktır.

 94. Gönül özlü
  Gönül özlü

  İnstgramı yanlışlıkla sildim geri almak istiyoruö

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, kullanıcı adı ve şifreniz ile beraber Instagram’a giriş yapmayı denediğinizde giriş yapmıyor ve silindi uyarısı veriyorsa bu durumda hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilemez.

 95. Nurgül
  Nurgül

  İnstagramımı sildim yanlışlıkla geri açmak istiyorum bütün anılarım orda

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

 96. Kocaaslanayse
  Kocaaslanayse

  Merhaba sayin ınstegram ekibi
  Hesabimi yanlislikla sildim tekrardan aktif etmenizi talep ediyor teşekkürler.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba,
   Instagram giriş ekranından kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapmayı denediğinizde giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirmek mümkün değildir.

 97. Manolya334233
  Manolya334233

  Çok iyi

 98. Ebru
  Ebru

  Teşekkürler

 99. İclal
  İclal

  Hesabi yanlislikla sildim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, kullanıcı adı ve şifrenizle beraber girmeye çalıştığınızda giriş yapmıyorsa hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir. Ve tekrar geri alınamaz.

 100. Leyla sirek
  Leyla sirek

  Yanisikla sildim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapamıyorsanız, hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

 101. Altan özkaradeniz
  Altan özkaradeniz

  Inssgram hesabimi yanlışlıkla sildim nasil geri alabilim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba,
   Kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapamıyorsanız, hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir. Bu nedenle geri getirilmesi mümkün değildir.

 102. Yusuf açıbaş
  Yusuf açıbaş

  Merhaba istegramı yöneticileri.
  Ben yanlışlıkla istegramımı kapatım açmanızı rica etsen çok teşekür ederim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba,
   Hesabınızı dondurduğunuzda tekrar kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Ancak hesabınızı kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giremiyorsanız kalıcı olarak silinmiştir ve bu işlem geri getirilemez.

 103. Yusuf açıbaş
  Yusuf açıbaş

  Merhaba istegramı yöneticileri.
  Ben yanlışlıkla istegramımı kapatım açmanızı rica etsen çok teşekür ederim Allah sizden razı olsun işinizi kaza bela vermesin

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

 104. Munchoqkoz
  Munchoqkoz

  Hesabımı yanlışlıkla sildim geri getirmek istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmaya çalıştığınızda giriş yapamıyorsanız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilemez.

 105. Betül
  Betül

  İnstagramım açıkken telefon geldi konuşmam bitince ekrana baktım, hesaptan çıkış yaptınız giriş yapınız yazıyordu. Giriş yapmaya çalıştım, silme talebinde bulundunuz diyor, hesabımı nasıl geri kurtarabilirim?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Hemen şifrenizi ve bilgilerinizi değiştirmeyi denemeli ve e-postanıza gelen mailleri kontrol etmenizi öneririz.

 106. Sema
  Sema

  Arkadaşım help centerdaki şu şeyin linkini de eklesene yazıya…

 107. Sibel günay
  Sibel günay

  Ben hesabimi dondurmak istemistim ama o an yanlislikla sile bastim tekrar hesabimi geri istiyorum lutfen

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram giriş ekranından kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapamıyorsanız hesabınız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

 108. tanerr.beyy
  tanerr.beyy

  5

 109. Mehmet Kandemir
  Mehmet Kandemir

  Merhaba sayın insragram ekibi. Hesabımı yanlışlıkla sildim tekrardan aktif etmenizi talep ediyorum teşekkürler.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş sağlayamıyorsanız, hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

 110. solhanlim
  solhanlim

  bnada yardımcı olurmusunuz rica etsem

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba hesabınıza giriş yapamıyorsanız kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

 111. Bahar ediş
  Bahar ediş

  Eski hesabımı açmak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geçici olarak kapattıysanız kullanıcı adı ve şifrenizle tekrar giriş yapabilirsiniz ancak kalıcı olarak sildiyseniz hesabınızı geri getirmeniz mümkün değildir.

 112. Bahar ediş
  Bahar ediş

  Lütfen yardımcı olun

 113. Semra
  Semra

  Merhaba Instagram ekibi yanlışlıkla sildim tekrar yüklemek istiyorum Teşekkürler

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı kalıcı olarak sildiyseniz ve kullanıcı adı/şifre ile giriş sağlayamıyorsanız tekrar hesabınızı geri almanız mümkün olmayacaktır.

 114. Sevda
  Sevda

  Sildimhesabı geri almak istiyorum ama olmuyo

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, kalıcı olarak silinen hesaplar maalesef geri getirilemez.

 115. _babayehvaa_
  _babayehvaa_

  Merhaba insteqram hesabimi yanlişlikla sildim geri almaq istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapamıyorsanız hesabınız Instagram tarafından kalıcı olarak silinmiştir ve geri getirilmesi mümkün değildir.

 116. Sevda kırmızıgül
  Sevda kırmızıgül

  Hesabımi geri istiyorum

 117. Beytullah
  Beytullah

  İnstagram hesabım kapandı açmak için uğraşıyorum ve gereken her şeyi yapıyorum gönderdiğim an dosyaları şu yazı karşıma çıkıyor
  Bu istekle ilgili bir sorun oluştu en kısa sürede düzeltmek üzerine çalışıyoruz diye bir şey çıkıyor. İnstagram nasıl sorunu var anlayamadım yardımcı olur musunuz

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Hesabınız koşulları ihlal etme gerekçesiyle kapatıldıysa işleme itiraz etmeniz gerekmektedir eğer gerçekten itirazınız haklıysa onun dışında hata vermesinin nedeni teknik bir sorun olabilir. Birkaç gün sonra tekrar deneyebilirsiniz.

 118. damla _su_8462
  damla _su_8462

  İnstagram uygulamayı yanlışlıkla sildim geri alabilirmiyim yardımcı olurmusunuz

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram uygulamanızı silmeniz durumunda cihazınızın uygulama indirme hizmetlerinden yararlanarak tekrar yükleyebilirsiniz.

 119. esenayypek
  esenayypek

  Hesabımı yanlışklan kapattım lütfen bana yardım edin ben o hesaba onca emek verdim lütfen

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz, blog yazımızdan sizlere sunduğumuz yöntemleri denemenizi tavsiye ederiz. Eğer bu yöntemler sizlere çözüm olmaz ise https://help.instagram.com/ adresi üzerinden Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

 120. Veli Karayaka
  Veli Karayaka

  Istegram hesabimi almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabı açmak için akıllı telefonlarınıza uygulamayı indirmelisiniz. Ardından e-posta adresiniz veya telefon numaranız ile kolaylıkla hesap açabilirsiniz.

 121. Erkan
  Erkan

  Mehaba benim hesabım kapatıldı nasıl geri alabilirim yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınız topluluk kurallarını ihlal etmekten ya da aldığı şikayetlerden ötürü kapatılmış olabilir. Instagram destek hattı ile iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgi almalısınız.

 122. Özgül KÜKNER
  Özgül KÜKNER

  Instegram hesabini dondurdum nasil acabilirim mail adresimin sifresinide unuttum hicbirsekilde ulasamiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınıza ait olan telefon numarası var ise bu numara üzerinden şifre sıfırlama talebinde bulununuz. Eğer telefon numaranızda yok ise Instagram destek hattı ile iletişime geçerek hesap kurtarma adımlarını izleyebilirsiniz.

 123. Didem Bulut
  Didem Bulut

  Merhaba instagrama ekibi.
  Hesabımı yanlışıkla sildim tekrardan aktif etmenizi istiyorum teşekürler.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda sizlere sunduğumuz çözüm yollarını denemelisiniz. Eğer sorununuz çözülmedi ise Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

 124. Sema Avcı
  Sema Avcı

  Güzel bi uyugulama

 125. Elife
  Elife

  Kod geldikten sonra fotoğraf yolladım fakat hala cevap gelmedi

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek hizmetleri doğrulama yaptıktan sonra belirli bir süre içerisinde sizlere cevap verecektir. 7 gün içerisinde cevap alamazsanız tekrar iletişime geçip süreci hızlandırabilirsiniz.

 126. EsenGül Aypek
  EsenGül Aypek

  Hesabımı yanlışlıkla sildim ve geri almak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda hiç vakit kaybetmeden blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri denemelisiniz. Bu yöntemler sorunlarınızı çözmüyor ise hızlı bir şekilde Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

   • Mehmet
    Mehmet

    Ya lütfen bende hesabımı yanlışlıkla sildim bu formu dolduruyorum fakat öyle bir kullanıcı kayıtlı değil diyor ne yapalım lütfen yardım edermisiniz

    • Insta Takipçi
     Insta Takipçi

     Merhaba, kullanıcı adınızı URL olarak degilde @kullanıcıadı şeklinde girmeyi deneyiniz mi?

 127. Nesil
  Nesil

  hesabı kendim sildim de o linke girdiğimde sildiğim için kullanıcı adı bulunmamaktadır diyor nasıl olcak bu

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek hattı ile iletişime geçerek hesap kurtarma şeçeneklerini denemelisiniz.

 128. Esen Gül Aypek
  Esen Gül Aypek

  Merhaba instagram ekibi.
  Hesabımı kapattım ve geri açmak istiyorum.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmeniz durumunda 30 gün içerisinde tekrar giriş yapmadıysanız tüm bilgileriniz kalıcı olarak silinecektir.

 129. Şariban ışık
  Şariban ışık

  Yanlisikla sildim geri almak istiyirum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyebilirsiniz. Sorunlarınız çözülmedi ise Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

 130. Cansu
  Cansu

  Yanlışıkla hesabımı kapattım. Açmak istiyorum.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı geri açmak için blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyebilirsiniz.

 131. Onur karasu
  Onur karasu

  Hesabımı geri açmak istiyorum.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı tekrar açmak için yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyiniz. Eğer bu yöntemler işe yaramıyor ise Instagram destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

 132. Muhammed uğurlu
  Muhammed uğurlu

  İnsagtam hesabımı sildim yanlışlıkla geri açmak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Yanlışlıkla silmiş olduğunuz instagram hesabınızı geri açmak için blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyebilirsiniz.

 133. İlksema
  İlksema

  Kapandığım hesabımı geri Açamıyorum yardımınızı rica ediyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhabalar, Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmeniz durumunda tekrar açmanız maalesef mümkün değildir. Yanlışlıkla yaptığınız işlemler için yukarıda sizlere sunduğumuz çözümleri denemenizi tavsiye ederiz.

 134. Ferhat
  Ferhat

  Hesabım silindi yanlışlıkla nasıl alabilirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Instagram Hesabınızı geri almak için sizlere blog yazımızdan sunduğumuz yöntemleri denemelisiniz. Bu yöntemlerin işe yaramaması halinde Instagram destek hattından yardım alabilirsiniz.

 135. Berkan
  Berkan

  Kardeşim bana sinirden yanlışlıkla silmiş

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Instagram Hesabınızı geri almak için blog yazımızda sizlere sunmuş olduğumuz çözümleri deneyebilirsiniz. Bu çözümlerin işe yaramaması durumunda Instagram Destek Hattı ile iletişime geçmelisiniz.

 136. Nehir
  Nehir

  Ben fotuma nasıl ulaşıcam

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Instagram hesabınızı yanlışlık ile sildiyseniz blog yazımızda sizlere sunulan yöntemleri deneyebilirsiniz. Hesabınızı kendi isteğiniz ile kalıcı olarak silmeniz durumunda hesabınıza ait olan tüm resimleriniz ve bilgileriniz geri getirilemeyecek şekilde silinecektir.

 137. Kenan
  Kenan

  Instagram yanlışlıkla silindi geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda blog yazımızda sizlere sunduğumuz çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

 138. Hamit
  Hamit

  Kullanıcı adını yaziyorum hata veriyor arkadaşlar yardım edecek biri varmı

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Kullanıcı adınızı hatırlamamanız durumunda, şifre sıfırlama talebinde bulunmanız gerekmektedir.

 139. Şehmuz
  Şehmuz

  Hesabim silindi nasıl geri açabiliriz

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Hesabınızın silinmesi durumunda, blog yazımızda sizlere sunduğumuz çözümleri deneyebilirsiniz. Bu çözümlerin işe yaramaması durumunda ise maalesef hesabınızı geri açmanız mümkün olmayacaktır.

 140. Müslüm kırat
  Müslüm kırat

  Hesabım silindi nasil alabilirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Hesabınızı silmeniz durumunda blog yazımızda sizlere sunduğumuz çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

 141. Ahmet
  Ahmet

  Kullanıcı adımı tam olarak hatırlamıyorum ne yapmam gerek

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Kullanıcı adınızı öğrenmek için; Şifremi Unuttum bölümünden hesabınıza ait olan mail adresiniz ile şifre sıfılama talep etmelisiniz. Bu sayede kullanıcı adınız mail adresinize gelecektir.

 142. Mehmet
  Mehmet

  İstegramı yanlışlıkla sildim geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Yanlışlıkla silinin Instagram hesabınızı geri almak için, blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri denemelisiniz. Bu yöntemler sorunlarınıza çözüm olmuyor ise acil bir şekilde Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

 143. Umutcan
  Umutcan

  Mrb sayın istegram ekibi yanlişik la sildim hesabımı tekrardan aktif etmenizi talep ediyorum tesekür ederim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabını kurtarmak adına blog yazımızda sunduğumuz yöntemleri deneyebilirsin. Bu yöntemler problemlerini çözmene yardımcı olmuyor ise Instagram destek hatti ile iletişime geçmelisin.

 144. Rabia
  Rabia

  Şifremi unuttum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram giriş ekranından “Şifremi Unuttum” bölümünü takip ederek, kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail bilgileriniz ya da telefon numaranız ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Eğer bu bilgilerden hiçbirini hatırlamıyor iseniz Instagram destek hattı ile iletşime geçmeli ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

 145. Nesli
  Nesli

  Kullanıcı adına hata veriyor. Girdiğiniz kısa bağlantı kullanıcı değil diyor mail bile gönderemedim ne yapmalıyım?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram kullanıcı adınızı yanlış hatırlamanız durumunda bu tarz problemler yaşanabilmektedir. Eğer kullanıcı adınızın doğruluğundan emin iseniz Instagram Yardım Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

 146. kdr1334
  kdr1334

  Merhaba.
  Ben hesabımı yanlışlıkla sildim. Geri alabilir miyim? Teşekkürler

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda blog yazımızda sizlere vermiş olduğumuz yöntemleri deneyiniz. Bu yöntemlerin hesabınız için yardımcı olmadı ise lütfen Instagram Yardım Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

 147. Ayşenur Zeybek
  Ayşenur Zeybek

  Kalıcı olarak silmişseniz geri açılmaz demişsiniz. Silmek zaten kalıcı bir işlem değil mi? Ben bugün yanlışlıkla sildim, dondurmadim. Yazdığınız aşamaları da uyguladım. Hesabim geri gelir mi?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı kalıcı olarak silmeniz durumunda geri açmak için yukarıda yöntemler işe yaramaktadır. Hesap kurtarma seçeneklerini denemenizi sizlere tavsiye ederiz.

 148. Serkan
  Serkan

  Benim hesabım Yanmış

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz sizler için oluşturduğumuz blog yazımızdaki yöntemleri deneyiniz. Bu yöntemler sizlere çözüm olmaz ise Instagram yardım merkezi ile iletişime geçiniz.

 149. Mesut Birdal
  Mesut Birdal

  Hesabımı yanlışlıkla sildim geri almak istiyorum.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Mesut Bey, Hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda yukarıdaki yazımızda sizlere sunmuş olduğumuz yöntemleri sırası ile deneyiniz. Hesabınızı silmenizin üzerinden çok uzun bir süre geçmedi ise bu yöntemler sizlere yardımcı olacaktır.

 150. Ömür Akbaş
  Ömür Akbaş

  instagram mım kapandı geri açmak için itraz ederim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Kapanan hesabınızı geri açmak için sizlere sunduğumuz yöntemleri denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Instagram yardım merkezi üzerinden de hesap kurtarma seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 151. Ümmet Arslan
  Ümmet Arslan

  İntagramimi yanlislikla sildim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda sizler için sunmuş olduğumuz blog yazımızdan tüm yöntemleri eksiksiz olarak takip etmenizi sizlere önermekteyiz.

   • Nevzat
    Nevzat

    Boşuna uğraşmayın kendiniz sildiyseniz açamasınız kanıdı varsa Kanıtlayın

 152. Serkan Zafer
  Serkan Zafer

  Hesabımı nasıl geri acarim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Serkan Bey, Instagram hesabınızı geri açmak için yazımızda sizlere sunduğumuz seçenekleri deneyiniz.

 153. Berfin
  Berfin

  Yanlışıkla hesabımı sildim ve geri hesabımı açmak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda blog yazımızda sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyiniz. Ayrıca Instagram yardım merkezi üzerinden hesap kurtarma seçeneklerini de takip etmenizi sizlere öneririz.

 154. Seyit
  Seyit

  Link nerede bulamadım

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı kurtarma işlemlerinizi https://help.instagram.com/ adresi üzerinden yürütebilirsiniz.

 155. Nevzat
  Nevzat

  Merhabalar pazartesi günü Instagram hesabımı yanlışlıkta sildim bu Yazdıklarınızı istediklerinizi E posta yoluyla gönderdim paxartesi 48 saati geçti ama hala yanıt yok yardımcı olursanız sevinirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, 48 saatlik süre içerisinde cevap alamamanız normal karşılanabilir. Ancak süreci hızlandırmak için tekrar iletişime geçebilirsiniz.

 156. yağmur
  yağmur

  kullanıcı adımdan kendi adımdan daha çok eminim ama ilk adımda kullanıcı adıma Girdiğiniz kısa bağlantı bir Kullanıcı değil. geçersiz instagram girişi diyor. Ne yapmalıyım? lütfen bir el atın. o hesabım 4 senedir vardı gidemez 🙂

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı açarken kullandığınız telefon numaranız ile şifre sıfırlama işlemlerini takip ediniz. Eğer telefon numaranız ile sıfırlama yapamadıysanız Instagram destek hattı ile iletişime geçiniz.

 157. Berfin
  Berfin

  Hesabımı yanlışlıkla kapatım ama geri açmak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek hattı ile iletişime geçmeli ve Hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz. Form doldurmalı ve hesabınızın sizlere ait olduğunu ispatlamalısınız.

 158. Sema
  Sema

  Bu hesabı geri açmak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı geri açmak için Destek hattı ile iletişime geçiniz ve hesap kurtarma adımlarınız deneyiniz.

 159. Ceylan
  Ceylan

  Sildiğim hesabı kullanmak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı silmenizin üstünden belirli bir süre geçtikten sonra geri almanız mümkün değildir.

 160. Necati
  Necati

  ben geri aldim.Tesekkurler.

 161. Zehra
  Zehra

  Hesabm silindi

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızın topluluk kurallarını ihlal etmesi durumunda hesabınız engellenmiş olabilir.

 162. Edanur
  Edanur

  Merhabalar dediğiniz her şeyi yaptım resimi gönderdim fakat bir kaç hafta geçti sonuç alamadım. Tekrar denesem sorun yaşar mıyım.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, kimi durumlarda geç dönüş yaşanması mümkündür. Destek hattı ile tekrar iletişime geçmenizde herhangi bir sıkıntı yoktur.

 163. Zana
  Zana

  Merhaba yanlisikla instegram hesabimi sildim nasil geri alabilirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek hattı ile iletişime geçerek hesap kurtarma talebinde bulununuz. Hesap kurtarma taleplerinizin olumlu olması için hesabınızın size ait olduğunu kanıtlayabilmelisiniz.

 164. Zehra
  Zehra

  Hesabımı yanlışlıkla sildim aktıf olmasını istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geri açmak adına Instagram hesap kurtarma formu doldurmalısınız. Bu forma ulaşmak için Instagram yardım merkezini ziyaret ediniz.

 165. Alahaddin koyuncu
  Alahaddin koyuncu

  Merhaba instagram ekibi.
  Hesabımı yanlışlıkla sildim hesabımı geri almak istiyorum Teşekür ederim kolay gelsin

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz instagram destek merkezi ile iletişime geçmeli ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

 166. Hacer
  Hacer

  7 yıllık hesabım yanlışlıkla sildim Lütfen yardımcı olun yolladım kodu falan bir hafta oldu dönüş yapılmadı lütfen yardımcı olun

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezinden bu konuda bir cevap almak için 7-10 gün arasında bir süre beklemek gerekecektir.

 167. Ramazan
  Ramazan

  Hesabımı yanislikla sildim geri aktif etmek istiyorum teşekkürler.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geri açmak adına Instagram destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Hesap kurtarma adımlarını takip etmelisiniz.

 168. Salih özkan
  Salih özkan

  Kendi hesabıma giremiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızın engellenmiş olma ihtimali bulunmaktadır. Lütfen destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

 169. Melisa
  Melisa

  Kızımın hesabını donduracağım yere tamamen sildim. Hesabi geri almak istiyorum.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda Instagram destek merkezi ile iletişime geçiniz ve hesap kurtarma formu doldurunuz.

 170. Eren Karakuş
  Eren Karakuş

  Hesabımı yanlışlıkla sildim geri açılmasını istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geri açmak için Instagram destek hattı ile iletişime geçerek hesap kurtarma formunu doldurunuz. 7 gün içerisinde sizlere cevap atılacaktır.

 171. Rabia İdil Atiş
  Rabia İdil Atiş

  İnstagram hesabımı geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Hesabınızı geri almak için Instagram destek merkezi ile iletişime geçiniz ve hesap kurtarma adımlarını inceleyiniz.

 172. elcan
  elcan

  instagram hesabımı geri almak isdiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı geri almak için vakit kaybetmede Instagram destek merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

 173. Nihat
  Nihat

  Silinen hesabimi geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Silinen Instagram hesabınızı geri almak için, Instagram destek merkezi ile iletişime geçmeli ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

 174. Əsmər
  Əsmər

  Ben instagram hesapımı yanlışlıkla sildim ve geri almak istiyorum.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, silmiş olduğunuz Instagram hesabınızı kurtarmanız adına 30 gün içerisinde destek merkezi ile iletişime geçmeli ve başvuruda bulunmalısınız.

 175. Esma
  Esma

  Yanlislikla silinen hesapi geri almak mumkundur mü?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Yanlışlıkla sildiğiniz hesabınızı geri almanız mümkündür. Ancak en geç 30 gün içerisinde destek merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

 176. Orhan
  Orhan

  Sildiğim instagram hesabımı nasıl geri alabilirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı geri almak adına Instagram destek hattı ile iletişime geçmelisiniz ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

 177. Ensar
  Ensar

  Hesabım silinmiş geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geri almak adına lütfen Instagram destek merkezi ile iletişime geçiniz.

 178. Yağmur
  Yağmur

  İnstagram yanlıslıkla sildim ve formu doldurucam ama bulamıyorum yardımcı olabilir mısınız

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhabai Instagram destek merkezi ile iletişime geçmelisiniz. Hesap kurtarma işlemleri adına formu orada bulmanız mümkündür.

 179. Hasan
  Hasan

  Hesabi yanlislikla sildim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram ehsabınızın tekrar aktif etmek için lütfen Instagram destek merkezi ile iletişime geçiniz.

 180. Nihal
  Nihal

  Verdiğiniz bilgiler için öncelikle teşekkür ederim.Hepsini uyguladım.En son ingilizce mail geldi ve beni yardım sayfasına yönlendirdi.Ben instagram giriş sayfasına başına @ işareti koymadan kullanıcı adımı ve şifremi yazdım.Sonra ekranda silinen instagram sayfamda kayıtlı telefon numarama şifre gönderdiler.O şifreyle sayfam yeniden bana iade edildi.Tekrar teşekkür ederim.

 181. Beyza
  Beyza

  Yanlışlıkla kapattım

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla kapattıysanız 30 günlük bir süre içerisinde tekrar açma imkanınız bulunmaktadır.

 182. Emirkan
  Emirkan

  Merhabalar ben instagramımı yaklaşık 2-3 yil önce silmiştim ve suan kullanıcı adımı almak icin denediğimde hesabım aktif görünüyor fakat giriş yapamiyorum cunku hesabımı siliyorum diye maili ve telefon numaramı kaldırmıştım. Suan ne yapmam gerekiyor ?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, silmiş olduğunuz hesabınızın kullanıcı adını tekrar alamazsınız. Hesap aktif değildir ancak kullanıcı adını alamayacağınız için öyle gözükebilir.

 183. Nazlı
  Nazlı

  Merhaba benim sizin desteğinize çok ihtiyacım var herkes gibi sorunum ortak, başka bir hesabı silmek isterken dikkatsizce kendi hesabımı siildim bütün arşivim uçtu gitti beni en çaresiz bırakan kaybettiğim aile fertlerimin sevdiklerim bütün resimleri vardı aşırı moralim bozuk bahsettiğiniz aşamaları tamamladım gelen kodu istenildiği gibi yanıtladım ama bazı yorumlarda silinen hesap asla alınamaz demişsiniz, bazı yorumlarda silinse bile 30 içinde itiraz edip alabilirsiniz demişsiniz gerçekten yaşadığım durumdan ötürü hiç sağlıklı düşünemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ? Saygılar

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Nazlı hanım, Instagram ile iletişime geçtikten sonra gönderdiğiniz bilgiler incelenecek ve sizlere cevap verecektir. Eğer hesabın sizlere ait olduğunu tam anlamı ile ifade edebilirseniz ve 30 gün geçmeden başvurduysanız hesabınız açılacaktır.

 184. İsik
  İsik

  Merhaba instegram adresimi sildim ama profil fotoğrafı ve biyografim silinmemiş görünüyor kullanıcı bulunamadı diyor sadece onlar da kaybolacak mı yoksa takipçilerim görebilicek mi

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınız tamamen silinecektir. Kimse tarafından tekrar görüntülenemez.

 185. Gül
  Gül

  hesap silme linki nerde biri yardımcı olabilir mi?

 186. Mikail
  Mikail

  Yapıyorum sürekli adınız yanlıştır dıyo ama adım ve diğer bilgilerim doğru nasıl tekrar acabılıtım hesabı

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı sildikten sonra 30 gün içerisinde mi işlem yapmaya çalıştınız yoksa 30 gün geçtikten sonra mı?

 187. Senay
  Senay

  bilginiz için teşekkürler

 188. İsa aydın
  İsa aydın

  Hesabımı sildim nasıl geri alabilirim

 189. Ceyda
  Ceyda

  Kullanıcı adımı doğru girdiğime emin olmama rağmen böyle bir kullanıcı yok diyor.Bu hesap benim için çok önemli.Lütfen yardım edin.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba ceyda hanım, hesabınızı silmenizin üzerinden 30 gün geçti ise hesabınızı kurtarmanın imkanı bulunmamaktadır.

 190. Tuğba
  Tuğba

  Instagram hesabımı geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geri almak için kapatılmasından 30 gün geçmeden destek hattı üzerinden form doldurmalısınız.

 191. Soner köylü
  Soner köylü

  Hesabım silindi çok aşırı üzgünüm ne yapacağım

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geri almak için 30 gün geçmeden Instagram destek merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

 192. Sude
  Sude

  Yanlışlıkla başka hesabı silerken kendi hesabım olduğunu görmedim ona tıkladım

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geri alabilmek için hızlı bir şekilde destek hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

 193. Kurban
  Kurban

  instaqram Hesabimi sildim geri yuklemek istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı sildiysseniz 30 gün geçmeden sizlere sunduğumuz yöntemleri deneyiniz ve destek hizmetleri ile iletişime geçiniz.

 194. Mehmet
  Mehmet

  Ben aynı şekilde dolduruyorum fakat hesabımın ismini kabul etmiyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin hesabım dün yanlışlıkla silindi lütfen yardımcı olurmusunuz

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, e-posta adresinize hesabınızın kapatılması ile ilgili olarak bir bağlantı geldi mi acaba?

 195. Necati ersindigil
  Necati ersindigil

  Instagram hesabımı yağnişlik sildim tekrar geri istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi ile iletişime geçiniz. Instagram Help Center sitesine girerek arama bölümüne hesabımı kurtar yazınız.

 196. Esra
  Esra

  Integram sildim yanlışlıkla nasil geri istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı yanlışlıkla silmeniz durumunda destek hattı ile iletişime geçmeli ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

 197. Ayfer
  Ayfer

  Merhabalar ben formu doldurmaya çalıştığımda kullanıcı adımı ve e postamı kabul etmiyor bu konuda ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardımcı olur musunuz teşekkürler 🙏

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, mail adresinize instagram tarafından herhangi bir mail geldi mi acaba?

 198. Agalarova Boyukxanim
  Agalarova Boyukxanim

  Instgram hesapimi sildim geri qaytarmaq isteyrem

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı geri almak için destek merkezi üzerinden form doldurmalısınız ve beklemelisiniz.

 199. Mazlum
  Mazlum

  Ben telefonuma format attım benim Instagram gitti

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram bilgilerinizi mi hatırlamıyorsunuz yoksa uygulamaya mı giremiyorsunuz?

 200. Okan
  Okan

  Abi merhaba ben hepsini yapıyorum ama olmuyor çok şaçma Bİ ŞEY olmuş yardımcın olabilir misniz

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram bilgilerinizden e-posta ve telefon numaranızı doğru yazdınız mı? E-postanıza bildirim gelmiş olmalıdır.

 201. Zeynep
  Zeynep

  Hesabı geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geri almak için Instagram destek hattı iletişime geçmeli ve hesap kurtarma talebinde bulunmalısınız.

 202. sinem erkan
  sinem erkan

  Dediğiniz gibi formu doldurdum resim ve kodu yolladım daha sonra bana link geldi bu link beni instagramin yardim merkezine yonlendirdi simdi ne yapmam gerekiyor

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, bu süre içerisinde beklemeniz gerekiyor. Eğer 48 saat içerisinde bir bildirim gelmez ise tekrar form doldurunuz

 203. Mert
  Mert

  dediğiniz siteye nereden giricem link göremedim yazıda

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, destek merkezine ulaşmak için https://help.instagram.com/ adresini kullanabilirsiniz.

 204. Mehmet
  Mehmet

  Kardesim ben kagida gelen kodu yazdim kimlikteki adimi ve kullanici adimi okunakli şekilde yazdım sonra fotoda cektim 1 haftadır cevap gelmedi hala beklemedeyik yüzüm ve yazilar gayet net ama cevap vermediler ne yapmam lazim teşekkürler

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, kimi durumlarda cevap alam süresi 2 haftayı bulabilmektedir.

 205. Zeynep
  Zeynep

  silinen hesabımı geri almak istıyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, silinen hesabınızı geri almak için ilk 30 gün içerisinde talep göndermeniz gerekmektedir.

 206. Ulviyye
  Ulviyye

  Yalniwlikla hesabımı sildim geri almaq istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geri alma için Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma talebi oluşturmalısınız.

 207. İsmail
  İsmail

  Hesabımı yanlışlıkla sildim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı tekrar geri alabilmek adına Instagram destek merkezinden yardım istemeli ve hesap kurtarma adımlarını izlemelisiniz.

 208. Ümmü Gülsüm diler
  Ümmü Gülsüm diler

  Ben hesabımı kapattım geri açmak için formu doldurdum ama geri açilmiyor

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, form doldurma sürecinden sonra beklemeniz gerekecektir.

 209. Cigdem
  Cigdem

  Bir epostadan iki tane hesap var kullanmadığımı silecektim orjinali silindi ne nasıl yapacağım bil.miyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı sildikten sonra en geç 30 gün içerisinde hesap kurtarma talebinde bulunursanız hesabınız tekrar aktif edilecektir.

 210. Emin
  Emin

  Merhaba istagram ekibi
  Silinen İstagramı mı geri istiyorm

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınız neden kapatıldı acaba? Sizlere herhangi bir bildirim geldi mi?

 211. Kadir
  Kadir

  Hesabım silindi

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızın sizlerin bilgisi olmadan silindi ise Instagram destek merkezi üzerinden iletişim kurmalısınız.

 212. Mustafa Yemiş
  Mustafa Yemiş

  bende leptopda instagram acilmiyor napablirim acaba

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, ne tür bir uyarı alıyorsunuz acaba?

 213. Seda Bilgin
  Seda Bilgin

  Herşeyi dediğiniz gibi yaptım fakat cevap gelmedi

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek hattının cevap vermesi biraz vakit alabilmektedir. Lütfen 1 hafta kadar bekleyiniz.

 214. Funda
  Funda

  Arkadaşlar tüm adımları denedim ancak yardım sayfasına yönlendiren mail dışında bişi gelmedi. Hesabını geri alan lütfen yazsın ne yaptığını. Şuana kadar 3 kere de mail attım lütfen yardım edin tarzında:((

 215. Mehmet Hanifi Kartal
  Mehmet Hanifi Kartal

  Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim tekrar aktif etmenizi istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı tekrar açabilmeniz için lütfen Destek merkezi ile iletişime geçiniz. https://help.instagram.com/ iletişime geçmek adına bu adresi kullanabilirsiniz.

 216. Ferid
  Ferid

  Salam aleykum menim instagram hesabim hecneden silinib.niye hansi sebebe.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınız silindi ise e-mail adresinize bildirim maili gelmiş olması gerekmektedir.

 217. Tuğçe
  Tuğçe

  Silinen instagram hesabımı geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, silinen hesabınızı geri almak adına Instagram destek merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

 218. Hasan Yürgüç
  Hasan Yürgüç

  Merhaba Instegram Ekibi Hesabımı Sildim Ve almak istiyorum Tekrar

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı tekrar açabilmek adına Instagram destek merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

 219. Hasan
  Hasan

  Merhaba sevgili instagram ekibi. Hesabımı yanlışlıkla sildim. Tekrar etkinleştirmenizi rica ediyorum. Teşekkürler |

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Hesabınızı tekrar açmak için lütfen Instagram destek merkezi ile iletişime geçiniz.

 220. Mehmet
  Mehmet

  Meraba sayın ınstagram ekibi
  Ben yanlışlıkla hesabımı sildim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Hesabınızın yanlışlıkla silinmesi durumunda ilk 30 gün içerisinde Instagram destek merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

 221. Mustafa
  Mustafa

  Hesabıma nasıl gire bilirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızla alakalı e-mail adresinize herhangi bir bildirim geldi mi?

 222. Özer
  Özer

  Hesabımı yanliş likta kapatılmıştır
  Geri açılmasını arz ederim teşekürler

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızın kapatılması ile ilgili olarak tarafınıza bir mail yollandı mı acaba?

 223. Sevgi
  Sevgi

  Meraba sayın instagram ekibi.
  Hesabımı yanlışlıkla sildim tekrardan aktif etmenizi talep ediyorum teşekkürler.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı tekrar açmak için 30 gün içerisinde Instagram destek merkezi üzerinden “Hesap kurtarma talebi” oluşturmalısınız.

 224. Nazmi
  Nazmi

  Hesabımı acilen geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma talebi oluşturmalısınız.

 225. Hamit
  Hamit

  Hesabim yanlislikla kabandi açmama yardimci olursanız sefinirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, yanlışlıkla silmiş olduğunuz hesaplarınızla ilgili olarak Instagram destek merkezi üzerinden “Hesap kurtarma” talebi oluşturmalısınız.

 226. Gül
  Gül

  Ben de yazdım karşılığında bunları istiyor nasıl göndericem bahsettikleri ne tam olarak anlamadım ki
  Telefon faturası
  – Telefon servis sağlayıcınızdan ödeme makbuzu
  – Telefon numaranızın sahipliğinin diğer teyidi

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, bu bilgileri tarayıcıdan taratarak mail üzerinden gönderebilirsiniz.

 227. gül
  gül

  süleyman bey yardımcı olmuştu bana ve iki tane hanım lütfen kim yetkiliyse şimdi bana yazabilir mi

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

 228. Ahmet
  Ahmet

  Numaramı değiştim hesabım Gitti

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi ile iletişime geçiniz ve hesap kurtarma talebi oluşturunuz.

 229. Eda
  Eda

  Merhaba instagram hesabımı silip üstüne aynı maille hesap açtım (farklı kullanıcı adıyla). Tekrar alabilmem mümkün mü?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, aynı mail ile tekrar hesap oluşturmanız mümkündür. Ancak en azından bir 30 gün beklemeniz gerekebilir.

 230. Şebnem
  Şebnem

  Merhaba İNSTAGRAM ekibi
  Hesabımı yalnışlıkla sildim tekrardan aktif etmenizi taleb ve arz ediyorum
  Teşekkürler İnstagram ekibi!

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi ile iletişime geçmeli ve “Hesap kurtarma talebi” oluşturunuz.

 231. Tuba
  Tuba

  Hesabımı sildim formu dolduruyorum ama yine eksik diyor kullanıcı adım yanlış diyor

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, kullanıcı adınız silinen hesaba ait olduğu için kullanıcı adınızı kabul etmiyor olabilir. Hesabınıza ait yedek kod var ise onunla deneyiniz lütfen.

 232. Rabia
  Rabia

  Ben hesabımı nasıl geri getirebilirmiyim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı silmenizin ardından 30 gün geçmeden, Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma talebi oluşturmalısınız.

 233. AHMET BADA
  AHMET BADA

  Merhabalar instagram ekibi.
  Hesabımı yanlışlıkla sildim geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi ile iletişime geçmeli ve “Hesap kurtarma formu” oluşturmalısınız.

 234. Mustafa
  Mustafa

  Geri alabilirmiyim?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma talebi oluşturdunuz mu acaba?

 235. Ece
  Ece

  Selfie değil de arka kamera ile çekip atılan fotoğraflar kabul ediliyor mu

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, yüzünüz net olarak belli olduğu sürece kabul edilecektir.

 236. Sinan
  Sinan

  meraba sayın istegram ekibi.
  instegramı yanlışlıkla sildim tekrardan aktif hale getirmenizi talep ediyorum teşekkürler.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi ile iletişime geçmeli ve hesap kurtarma talep formu oluşturmalısınız.

   • Hakan
    Hakan

    Geri alma formunu dolduruyorum ama kullanıcı bulunamadığı diyor zaten silindi nasıl olacak yardımcı olursanız sevinirim

    • Ezgi Tunç
     Ezgi Tunç

     Eğer hesabınızı silmenizin üzerinden uzun bir süre geçtiyse hesabınız silinmiş olabilir. Bu durumda hesabınızı geri almak maalesef mümkün olmayacaktır. Eğer hesabınızı silmenizin üzerinden 28 gün geçmediyse Instagram Destek ile iletişime geçerek sorunu çözebilirsiniz.

 237. Berkay
  Berkay

  Yanışlikla hesapi döndürdüm

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı dondurmanız halinde hesabınızda ki bilgiler silinmez. Hesabınızı tekrar açabilirsiniz.

 238. Ece
  Ece

  Merhaba işlemi yaptım fotoğrafı da gönderdim ama 5 gün oldu ama hâlâ geri dönüş alamadım

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Ece hanım, pandemi nedeniyle geri dönüşlerde bu tarz aksamalar yaşanabilmektedir. 7 günlük bir bekleme süresi geçtikten sonra hala cevap alamazsanız tekrar iletişime geçme yolunu tercih edebilirsiniz.

 239. Lava
  Lava

  İnstagram hasabim geri getirmek istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi ile iletişime geçerek Hesap kurtarma talep formu oluşturmalısınız.

 240. Burcu
  Burcu

  Merhaba , silinen instagram hesabini geri alirken kullandigimiz linki nasil bulabilirim?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, https://help.instagram.com/ bu link üzerinden destek merkezine ulaşabilirsiniz.

 241. Ferhaf
  Ferhaf

  Merhaba ben instagram şifresini unutdum telefon numarasınıda unutum giremiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden destek formu doldurmalısınız.

 242. Arzu horoz
  Arzu horoz

  Merhaba yanlışlıkla instagram hesabımı sildim tekrardan aktif hale gelmesini istiyorum teşekkürler.

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Arzu hanım, Instagram destek merkezi ile ileişime geçerek “Hesap kurtarma talep formu” oluşturmalısınız.

 243. Elnura
  Elnura

  Merhabalrr ben hesabımı yanlışlıkla sildim ve yardım almak için baş vurdum anlatılanları eksiksiz yaptım ama daha bi sonuç alamadım yardımcı olursanız.. teşekkürler 🙏🏻

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Elnura hanım, başvuru mailinizin üzerinden ne kadar süre geçti acaba?

 244. Esmira
  Esmira

  Hesabima ulasamuyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınıza ulaşmak isterken ne tür bir hata alıyorsunuz acaba?

 245. Melis
  Melis

  Silinen hesabımı geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, silinen hesabınızı geri almak için Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma talebi oluşturmalısınız.

 246. semanur
  semanur

  Merhaba bende hesabımı dün yanlışlıkla sildim formu doldurup gönderdim.Bana gelen mailde belirtilen kodu ismimi ve kullanıcı ismimi a4 kağıdına yazıp fotoğrafımı çekip dün akşam gönderdim şuana kadar tarafima geri dönüş olmadı sebebi nedir bana yardımcı olabilirmisiniz

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Semanur hanım, Pandemi nedeniyle incelemelerde aksaklıklar yaşanmaktadır. Bir süre beklemenizi tavsiye ederiz.

 247. Metin
  Metin

  İstagram hesabımı yanlışlıkla sildim nasıl kurtarabilirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma talebi oluşturmanız gerekmektedir. 30 gün geçmeden talep oluşturmanızı tavsiye ederiz.

 248. Adar
  Adar

  Merhaba sayın isegram yöneticileri
  isegram hesabım yanışlıkla silindi
  Hesa bımı geri istiorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı geri almak için Instagram destek merkezi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 249. Mehmet
  Mehmet

  Hesap yanlışlıkla sildim nasıl geri alabilirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden “hesap kurtarma talebi” oluşturmalısınız.

 250. Ersem Yalçin
  Ersem Yalçin

  Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim geri almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma talep formu oluşturmalısınız.

 251. Fatih Şahin
  Fatih Şahin

  efendim Instagram yanlış likla sildim her yönü denedim açamadım acabilen var ise ücret veririm

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Fatma, Instagram destek merkezi üzerinden form doldurunuz mu acaba?

 252. İsa demir
  İsa demir

  Yanlışlıkla hesabımı sildim açmak istiyorum hesabımı ve resmimi gösteren
  Kayıtlı bir resmim var sayfamla ilgili

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi ile ileitşime geçmeli ve hesap kurtarma talebinde bulunmalısınız.

 253. Emrah
  Emrah

  Hesabım çalındı nasıl alabilirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Emrah, Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma talebinde bulunabilirsiniz.

 254. Sevil
  Sevil

  Instagram hesabimi yanlışlıkla sildim.Geri almak istiyorum ama alamadim.bana yardımcı olur musunuz? lütfen

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma formu doldurmanız gerekmektedir.

 255. Gamze
  Gamze

  Benim eski Instagram nasıl geri alabilirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram hesabınızı kapatalı ne kadar oldu acaba?

 256. Turgut
  Turgut

  Hesabımı yanlışlıkla kapattım acilen geri almam lazım

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hızlı bir şekilde Instagram destek merkezi ile iletişime geçerek hesap kurtarma talebi oluşturabilirsiniz.

 257. Hilal kara
  Hilal kara

  Yanlışlıkla sildim lütfen geri acın

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı silmenizin üzerinden 30 gün geçmeden Instagram destek merkezi üzerinden talep oluşturmalısınız.

 258. Hacer ayaz keskin
  Hacer ayaz keskin

  Hesabım duruyor ama e postamda başka hesap çıkıyor ne yapmalıyım

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı daha önce dondurmuşmuydunuz?

 259. Mehmet bülbül
  Mehmet bülbül

  Hesabımı yanlışlık la sildim tekrar almak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesabınızı geri almak için Instagram destek merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

 260. Hakan
  Hakan

  Instagram hesabımı yanlışıkla sildim nasıl Geri alabilirin

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, hesabınızı geri almak için tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek Instagram destek merkezi ile iletişime geçiniz.

 261. Onur
  Onur

  Sayin instagram ekipi.
  Yanlislikla hesapimi sildim yeni almak istiyorum cok tesekurler

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, silinen hesabınızı geri açmak için Instagram destek ekibi ile iletişime geçmeli ve hesap kurtarmar formu düzenlemelisiniz.

 262. Hatice
  Hatice

  Hepsini yapiyorum 6 aya yakın ama neden açılmıyor hesabım yardımcı olurmusunuz.

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, 6 ay gibi uzun bir süredir hesabınız açılmıyor ise artık açılma ihtimali kalmamıitır.

 263. Şule
  Şule

  İyi günler banaa instagram mesaj geldi özür dileriz hesabımızı açbilirsiniz diye amaa link yoktu açmayaa çalıştım olmadı

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, herhangi bir süre zarfı belirtilmiş miydi acaba?

 264. Yakup
  Yakup

  Yanlislikla istegram hesabini sildim

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, 30 gün içerisinde destek merkezi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 265. Doğan
  Doğan

  İnstgram hesabımı kalıcı olarak sildim işletme hesabı 53.000 bin TL reklam vermişim faturalari reklam hesabı yönetim de kayıtlı resimleri mevcut bana yardım edin açın ücret ne işe konuşalım

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, hesabınıza ait olan faturalara mı ulaşmak istiyorsunuz?

 266. Ruhiyye Mirzəyeva
  Ruhiyye Mirzəyeva

  Ben instaqram hesabımı yalnişlikla sildim geri yüklenmesini arz ediyorum

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, Instagram hesabınızı geri açabilmek için Instagram destek merkezi üzerinden yardım talebi oluşturmanız gerekmektedir.

 267. Ruhiyye Mirzəyeva
  Ruhiyye Mirzəyeva

  Ben instaqram hesabımı yalnişlikla sildim geri yüklenmesini arz ediyorum

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma formu doldurmalısınız.

 268. ertan
  ertan

  kullanıcı adım yok diyor bunun için ne yapmalıyım sileli iki seneye yakın oldu geri almam mümkün mü

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, sildiğiniz kullanıcı adını geri alamazsınız.

 269. Deniz
  Deniz

  Hesabımı kapattım geri açmak istiyorum

 270. Şilan Aydın
  Şilan Aydın

  Dondurdugum Hesabımın şifresini unuttum

 271. Ömer cifci
  Ömer cifci

  Merhaba aylar önce hesabimi sildim. Geri almak istiyorum

 272. Levin akkilic
  Levin akkilic

  Hic bir yorum yapamiyorum eski isdegrami geri yükleyin

 273. Hande
  Hande

  Merhaba. Söylediklerinizi yaptım. Yalnızca kodu yazıp altına sadece adımı ve soyadımı yazdım kullanıcı adımı yazmayı unuttum daha sonra hepsini farklı bir kağıda yazıp aynı maile tekrar gönderdim 2 gün sonra bana sadece instagram help sayfasına atan bir link gönderdiler. Ne yapmam gerekiyor lütfen cevap verin.

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, size gönderilen sayfa üzerinde hesap kurtarma formu seçeneği var mı?

 274. Burak
  Burak

  Hesabım yanlışlıkla silindi

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, yanlışlıkla silinen hesaplarınız için Instagram destek merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 275. Hayrettin
  Hayrettin

  Instagram hesabımı geri almak için ne yapmam gerekiyo bilen varmi

 276. Güler mercan
  Güler mercan

  Ben şirket hesabımdanyalnışlıkla çıkış yaptım Bi daha giriş yapamıyorum nasıl giriş yapacam bilmiyorum

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, giriş yaparken nasıl bir hata alıyorsunuz?

 277. Büşra şimşek
  Büşra şimşek

  Hesabının sen olduğunu onayla

  Hesabında sıradışı hareketler fark ettiğimiz için çıkışını yaptık

  Kapatılmadan önce hesabına tekrar erişebilmeni sağlıyabilmemiz için
  1 gün içinde sıradaki adımları takip et. Diyor instegramıma giriş nasıl yapabilirim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim ??

 278. Remzi
  Remzi

  İnstagram hesabını şifresini unuttum

 279. Dilan Alagöz
  Dilan Alagöz

  Merhaba sayın Instagram ekibi.
  Hesabımı yanlışlıkla sildim tekrar geri alabirmiyim teşekkürler.

 280. Ariya
  Ariya

  Istegramimi geri almak istiyorum

 281. Ökkeş
  Ökkeş

  Ben Instagram hesabımı sildim baya oldu şimdi girmek istiyorum yapamıyorum

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, hesabınızı kalıcı olarak sildiyseniz geri açamazsınız.

 282. Ersin
  Ersin

  Hesabımı sildim ama yanlışlıkla oldu nasıl geri alabilirim silerken Nisan 16 kadar tekrar geri yükleye bilirsiniz yazıyordu lütfen yardımcı olun

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden hesabınızın yeniden açılması adına talep oluşturabilirsiniz.

 283. Eylem
  Eylem

  Ya benimde kapandı günlerdir uğraşıyorum kendi kendine donduruldu ama açamadım.

 284. Rabia ergün
  Rabia ergün

  Hesabıma giriş yapamıyorum .Anlamadım.

 285. Reyhan
  Reyhan

  sayfami geri getirmek istiyorum

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, eğer sayfanızı sildiğiniz zaman üzerinden 30 günden fazla geçti ise geri getiremezsiniz. Eğer geçmedi ise lütfen hızlı bir şekilde destek merkezinden hesap kurtarma adımlarını takip ediniz.

 286. Gülcan deringol
  Gülcan deringol

  instagram hesabımi yanlışlıkla sildim geri gelmesini istiyorum instagram yüklenmiyor telefonuma

 287. Bahar Özçizme
  Bahar Özçizme

  linki bulamadım ben nerede acaba?

 288. Hamza
  Hamza

  Yanlış likla bu hesap i dondurdum

 289. kadir
  kadir

  Tel hafızası dolduğu için dosyalardan yanlışlıkla instagram’ı silmişim farkında bile değilim bugün açayım dedim yenilenme olmuyor

 290. DENİZ
  DENİZ

  instagram hesabımı yanlıslıkla silmistim acaba geri getirebilir miyim diye araştırıyordum güzel bir yazı

 291. Tayfun Bağcı
  Tayfun Bağcı

  instagram hesabını benim gibi yanlıslıkla silenlere yardımcı oldugunuz icin tesekkur ederiz

 292. Günay camalova
  Günay camalova

  Silinmis hesabimi nasil geri getire bilirim

 293. Mehmet GÜNEŞ
  Mehmet GÜNEŞ

  Silinen Instagram hesabını geri almak istiyorum talebinde bulunuyorum

 294. Recai
  Recai

  Ben Facebook hesabıma bağlı Instagram yanlışlıkla silindi tekrar açamadım yardımcı olurmusun kardeşim

 295. deniz.im995
  deniz.im995

  Instagram sehifemi sehven sildim geri qaytarilmasini isdeyirem

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar, Instagram yardım merkezi üzerinden “Instagram hesabını geri alma işlemi” seçeneğine tıklayıp sorununuzu çözebilirsiniz. İyi günler..

 296. Necoo
  Necoo

  Integram hesabımı silmiştim geri almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 297. Cemil
  Cemil

  @manyasafans kalıcı sürelik kapattığım hesabın geri açılmasını istiyorum

 298. Neslihan_yldrrm
  Neslihan_yldrrm

  Instagram hesabı açmak istiyorum silinen hesap

 299. aliyenurkalkannn
  aliyenurkalkannn

  Merhaba,
  İnstagram hesabım yanlışlıkla kapandı geri açmak istiyorum.
  Teşekkürler.

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , hesabınızı tekrar açmak için, yardım merkezinden talepte bulunmanız, bir rapor göndermeniz gerekir; Instagram’ın otomatik yanıt e-postası size hesabınız hakkında bazı ekstra bilgiler soracaktır.

 300. Aslı
  Aslı

  Dün hesabım bi anda kullanıcı bulunamadı profılıne büründü. E postama kayıtlı bı hesabım yok oldu. Bunla ılgılı form doldurdum maıl gondereceklerını soyledıler? Ama neden niçin oldu anlamadım. Kişisel hesabımdı. Ne zamn gerı donerler veya başka ne yapabılırım?

 301. Krts
  Krts

  Hesabım çalındı ve silindi geri almam mümkün mü

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , Instagram yardım merkezine durumunuzu rapor olarak iletmelisiniz.

 302. Firdevs tizgili
  Firdevs tizgili

  Yanlışlıkla Instagram hesabımı sildim geri almak istiyorum ne yapmalıyım bir yol gösterir misiniz

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , Instagram silinen hesabı geri alma formu da denen bu formu doldurup yolladıktan sonra mail adresinize sayılardan oluşan bir kod gelir. Bu kodu bir a4 sayfasına büyük bir şekilde yazıp altına kimlik belgesini koyarak fotoğraflamanız gerekir.

 303. Mercan koc
  Mercan koc

  Ta hesabım nedensiz ere donduruldu anlamadım nasıl oldu napıcamıda bilmiyorum

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , hesabınızın şifresini birden fazla yanlış girdiniz mi?

 304. joon_seo_34
  joon_seo_34

  Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim nasıl geri açabilirim

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , Silinen hesabınızı geri açmak için Instagram yardım merkezi ile iletişime geçmeli ve hesap kurtarma talebinde bulunmalısınız.

 305. kamile
  kamile

  Bende Instagram hesabı sildim ama tekrar aynı hesabı geri almak istiyorum nasıl yapabilirim formu doldurdum fakat kullanıcı hesabı geçersiz yazıyor ne yapmam gerekiyor bilgi alabilirmiyim

 306. Hakan
  Hakan

  Merhaba iyi günler ben portekizde yaşıyorum 2 yil önce istagran hesabımı bazi nedenlerden dolayi sildim simdi tekrar geri açmak istiyorum bu konuda hakkinda yardımcı olabilir misiniz?

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , Instagram yardım merkezine durumunuzu mail olarak iletmelisiniz. Ayrıca hesabınıza bağlı olan mail bilgilerini biliyor olmanız gerekir.

 307. Seda
  Seda

  Instagram hesabın sildim lütfen bana yardımcı olurmusunuz

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz Instagram destek merkezi üzerinden form doldurmanız gerekmektedir.

 308. Seda
  Seda

  Instagram hesabın nasıl geri alırım

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz help.instagram adresi üzerinden destek talebi oluşturmanız gerekir.

 309. Celal
  Celal

  İnstagiram hesabimi kaybetim

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba Celal, Instagram hesabınızı nasıl kaybettiniz acaba?

 310. Ziya Altuk
  Ziya Altuk

  Yanlışlıkla silinen Instagram hesabımı geri almak istiyorum

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , Öncelikle Instagram Yardım Merkezine girmelisiniz. Karşınıza çıkan ekranda “Instagram hesabım donduruldu” kısmına giriş yapmalısınız. Bu bölümdeki bilgileri dikkatlice doldurmanız gerekmektedir. Bu maili gönderdikten sonra hesabınıza bir kod gönderilecek. Gelen kodu beyaz bir a4 kağıdına büyük ve okunaklı bir şekilde yazmalısınız. Sonra yüz hatlarınızı belli eden bir selfie çekinmelisiniz. Instagram’dan size gelen yanıta çekindiğiniz bu fotoğrafları gönderin.

 311. Yasin temelterek
  Yasin temelterek

  İsdegram iyi sildim hesabı geri alamiyorum

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , Instagram yardım merkezinden hesabınız geri açabilirsiniz.

 312. Rasim
  Rasim

  Hesabin kapatildi lutfen yardim edin indiden tesekkur

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Merhabalar, yazımızda belirttiğimiz adımları uygulamanıza rağmen bir çözüm olmadıysa en doğrusu Instagram Yardım Merkezi ile iletişime geçmenizdir. 7 gün içinde tarafınıza dönüş sağlayacaklardır.

 313. _rm_.g
  _rm_.g

  Benim hesabım kendim sildim geçerli olrak ama geri açamiyorum nasil geri açabilerim.lütfen geri istiyorum.
  _rm_.g

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Merhabalar, yazımızdaki adımları uygulamayı deneyebilirsiniz. Instagram Destek Merkezi ile iletişime geçmenizi öneririz.

 314. Memet
  Memet

  isdegram hesabımı kaptım geri açmak isdiyorm lütfen yardımcı olun nolur

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Instagram Yardım Merkez -> Instagram Hesabım Donduruldu bölümüne giderek bu adımları izleyin.

   1)Bu hesap bir işletmeyi, ürünü veya hizmeti temsil etmek için mi kullanılıyor?
   Bu soruya ‘’hayır’’ demeniz gerekiyor.

   2) Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız?
   Bu bölüm güvenilirliğinizi kanıtlamak için oldukça önemli. Eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Yanlışlığı tespit edilirse sorun yaşarsınız.

   3) Instagram kullanıcı adınız?
   Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim diyorsanız unutmamanız gereken bilgilerin başında kullanıcı adı geliyor.Bu kısım Instagram’ın sizi bulup yardımcı olabilmesi adına gereklidir. Doğru bir şekilde doldurmaya özen gösterin.

   4)E-posta adresiniz?
   Hesabınızı silmeden önce giriş yaparken hangi e-posta adresini kullanıyorsanız onu girin. Başka bir e-posta adresi girmeyin.

   5) Hangi ülkeden yazıyorsunuz?
   Bu soruya Türkiye cevabını verin. Önemli değil diye düşünüp yanlış bilgi verirseniz, işlem sonuçlanmaz.

 315. Memet
  Memet

  Hsabımı yanşkla kapdım nolur yardım edin nolur lütfen

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Instagram Yardım Merkez -> Instagram Hesabım Donduruldu bölümüne giderek bu adımları izleyin.

   1)Bu hesap bir işletmeyi, ürünü veya hizmeti temsil etmek için mi kullanılıyor?
   Bu soruya ‘’hayır’’ demeniz gerekiyor.

   2) Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız?
   Bu bölüm güvenilirliğinizi kanıtlamak için oldukça önemli. Eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Yanlışlığı tespit edilirse sorun yaşarsınız.

   3) Instagram kullanıcı adınız?
   Instagram hesabımı yanlışlıkla sildim diyorsanız unutmamanız gereken bilgilerin başında kullanıcı adı geliyor.Bu kısım Instagram’ın sizi bulup yardımcı olabilmesi adına gereklidir. Doğru bir şekilde doldurmaya özen gösterin.

   4)E-posta adresiniz?
   Hesabınızı silmeden önce giriş yaparken hangi e-posta adresini kullanıyorsanız onu girin. Başka bir e-posta adresi girmeyin.

   5) Hangi ülkeden yazıyorsunuz?
   Bu soruya Türkiye cevabını verin. Önemli değil diye düşünüp yanlış bilgi verirseniz, işlem sonuçlanmaz.

 316. Melina
  Melina

  Silinen hesabımı geri almak istiyorum

 317. Zeki Işık
  Zeki Işık

  Merhaba ben Zeki benim @zi5833175 adlı hesabıma şuanda giriş yapamamaktayım bana yardımcı olursanız çok memnun olurum şifreyi ve hesaba kayıtlı olduğum e posta adresini hatırlamıyorum

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Merhabalar, şifremi unuttum seçeneğine tıklamanız ardından e posta yerine telefon numarası ile doğrulamayı tercih ederek numaranıza gelen kodu girebilirsiniz.

 318. Kübra Şimşek
  Kübra Şimşek

  Hesabım silindi yardım edermisin

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Merhabalar, bu linke tıklayarak yazımızda belirttiğimiz adımları uygulayabilirsiniz.

 319. Yalcin
  Yalcin

  Merhaba Instagram ekibi
  Hesabimi yanlislikla sildim tekrardan aktif etmenizi talep ve arz ediyorum
  Tesekurler Instagram ekibi

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Merhabalar, bu linke tıklayarak yazımızdaki adımları uygulayabilirsiniz.

 320. Keremwqaqt
  Keremwqaqt

  Hesabımı aniden kapatıldı Ben de neden olduğunu bilmiyorum sebepsiz yere kapatıldı hiçbir şey yapmamıştım hesabım komple kapatıldı Hani komple silindi ben bu hesabı geri açtırmak istiyorum açarsanız gerçekten teşekkür ederim sebepsiz yere hesabıma neden kapatıldı yani başka bir nedeni yok mu

 321. Keremwqaqt
  Keremwqaqt

  Hesabım kapatıldı Ne olur yardım et sebepsiz yere Ama neden silindi açarsanız gerçekten çok çok teşekkür ederim

 322. İbrahim Hüseynov
  İbrahim Hüseynov

  Salam sefen Instagram sildim geri qaytarmaq mümkün olar

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Yazımızda sorunuzun cevabını açıklamaya çalıştık

 323. Esra
  Esra

  Instagram hesabım dondurdum sonra açmak istediğim zaman şifremi unuttum yaptim ama şuan açılmıyor telefona kod gelmiyor email adresime gelen bağlantıdan da giriş yapamıyorum asla, çok fazla kod istediğim için midir nedir asla yeniden kod gelmiyor hesabım gitti çok üzgünüm

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Hesabınızı dondurduktan sonra yeniden açabilmeniz için birkaç gün beklemeniz gerekiyor.

 324. _dashatarankaaa
  _dashatarankaaa

  Bu hesap benim hesabim di ama çaldı bende geri alma istiyom lotfen bana yardımcı olun

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Blog yazımızda bu soruyu cevaplamaya çalıştık.

 325. Ebru
  Ebru

  Lütfen hesap geri almak için yardım edin

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   Lütfen bu sayfayı inceleyiniz https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

 326. Talatdinler
  Talatdinler

  Yanlışlıkla arkadaşımın hesabını sildim

 327. Qasım
  Qasım

  Sayın instagram ekibi yanlışlıka silindi hesabım geri almak istiyorum

  • Ezgi Tunç
   Ezgi Tunç

   Instagram Destek ile iletişime geçerek hesabınızı geri almanız mümkündür.

 328. Sırma
  Sırma

  Hesabımı yanlışlıkla sildim geri almak istiyorum

  • İclal Bozdemir
   İclal Bozdemir

   Tekrar giriş yaparsanız açılır.

 329. Ahmet karadağ
  Ahmet karadağ

  Hesabımı geri almak istiyorum

  • İclal Bozdemir
   İclal Bozdemir

   Merhaba, eğer 30 günlük süreyi aşmadıysanız hesabınıza tekrar giriş yaparak aktif hale getirebilirsiniz.