Instagram Hesabınızı Diğer Cihazlardan Çıkış Yaptırmak

Son yılların en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram, birçok cihazda aynı anda kullanılabilmektedir. Instagram hesabınızı diğer cihazlardan çıkış yaptırmak istediğinizde ise bunu nasıl yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. İşte burada da biz devreye giriyor ve ziyaretçilerimize yardımcı oluyoruz. Bu yazımızda Instagram hesabınızı diğer cihazlardan çıkış yaptırmak istediğinizde neler yapmanız gerektiğinizi anlatacağız. Vaktinizden daha fazla çalmadan asıl konumuza geçelim.

Instagram Hesabınızı Diğer Cihazlardan Çıkış Yaptırmak

Günümüz teknoloji birçok cihazı bir arada kullanmayı zorunlu hale getirmiş olup, hemen hemen herkes birden fazla cihazda Instagram kullanmaktadır. Örneğin telefonunuzda kişisel bilgisayarınızda, ofis bilgisayarınızda ve tabletinizde Instagram’ı kullanıyor olabilirsiniz. Bir süre sonra hesabınızın yalnızca bir cihazda aktif kalmasını istediğinizde Instagram hesabınızı diğer cihazlardan çıkış yaptırmak için uğraşacaksınız. Bu yazımızda sizlere bu işlemi nasıl kolayca yapabileceğinizi anlatacağız.

Instagram Hesabı Diğer Cihazlardan Nasıl Çıkış Yaptırılır?

Daha önce kullandığınız başka bir cihazdan dolayı ya da şifrenizi başka birine verdiğiniz için Instagram hesabınızın çıkış yaptırılmasını istiyorsanız şifrenizi değiştirmelisiniz. Instagram hesabınızın şifresini değiştirdiğinizde hesabınız başka bir ekranda açık olsa bile ilk dokunuşta çıkış yapacaktır. Böylece hesabınızın yalnızca kullandığınız cihazda açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram Hesabımın Hangi Cihazlarda Açık Olduğunu Görebilir miyim?

Her ne kadar şifre değiştirerek hesabınızın diğer cihazlardan çıkış yapmasını sağlamış olsanız da güvenliğiniz açısından nerelerden giriş yapıldığını öğrenmek isteyebilirsiniz. Ne yazık ki Instagram bizlere böyle bir bilgi sunmamaktadır. Facebook gibi sosyal medya uygulamaları hangi zamanda nereden hesabınıza giriş yapıldığı bilgisini vererek işinizi kolaylaştırmakta olup, Instagram şimdilik bu bilgiyi verememektedir. Facebook tarafından satın alınmasıyla birlikte bu tarz yeniliklerin yapılması beklense de henüz bu konuda atılmış bir adım bulunmamaktadır. Bu nedenle şimdilik hesabımıza giriş yapıldığında net bilgilere ulaşamıyoruz. Instagram’ın en kısa sürede bu yönde güncelleme yapması da beklentiler arasında bulunmaktadır.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Melo Instagram Hesabından Eski Takım Arkadaşlarına Destek

Instagram hesabınızı diğer cihazlardan çıkış yaptırmak konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Hesabınızı Diğer Cihazlardan Çıkış Yaptırmak
4 (80%) 4 votes

Bir önceki yazımız olan Instagramı internetsiz Kullanmak Mümkün mü? başlıklı makalemizde instagram internetsiz kullanılabilir mi ve instagramı internetsiz kullanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram Hesabınızı Diğer Cihazlardan Çıkış Yaptırmak” üzerine bir düşünce

  1. Sezgin UÇAN

    Ben onun kolay bir yolunu buldum. Ayarlar kısmından girerek komple kapatınca buluduğunuz uygulama da kapınyor. Birde öyle deneyin.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir