İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Instagram Hesap Çalmada Hangi Yöntemler Kullanılıyor?

Instagram hesap çalma son zamanlarda gitgide artmıştır. Instagram hesabını çalan kişiler savcılığa şikayet edilebiliyorlar. Şikayetlerin sonucunda yakalanan kişinin suçu ispatlanır ise altı ay ila üç yıl arasına kadar hapis cezası ile cezalandırılmaktadırlar.

Instagram giriş bilgileri, lokasyon, IMEI numarası, cep numarası, IP adresi gibi bilgileri kaydetmektedir. Hesabınız çalındığında bu kişinin bulunmasında zorluk yaşanmamaktadır.

Instagram Hesap Çalmada Kullanılan Yöntemler

Instagram hesap çalma için kullanılan yöntemlerin nasıl sürdüğünü öğrenerek bu tür kötü niyetli kişilerden korunabilirsiniz. Instagram’da bir hesabı çalmak pek basit bir süreç değildir. Bilgisayarlarla ve kodlarla ilgili bir birikiminiz yoksa şifre çalmanız çok zor.

Instagram hesap çalma mobil uygulamaları, şifre kırma programı gibi programlar tehlikelidir. Asla bu tarz uygulamaları kullanmayın.

Birinci Yol – Instagram Hackleme

Bildiğiniz bir kişinin hesabını çalmak için telefon numarası, doğum tarihi gibi sistemleri deneyebilirsiniz. Şifrelerinin güvenliğine değer vermeyen kişilerin hesapları bu şekilde çalınmaktadır. Şifrelerinizi daha zor olması için hem harf hem de sayı kullanın.

İkinci Yol – Virüs İle Instagram Hesap Çalma

Genellikle internet kafeler ve okulların bilgisayarlarında hesabınızın çalınmasına neden olur. Keylogger ve Trojan yöntemidir.

Bu yöntem klavye aracılığıyla yazılan her bilgiyi kayıt eden bir uygulama bu bilgileri programın sahibine gönderir. Böylece şifreniz çalınır. Virüs koruma programınız yoksa kolayca hesabınızı çaldırabilirsiniz.

instagram hesap çalma

Üçüncü Yol – Şifre İsteyen Uygulama (App) İle Hesap Çalınması

Sahte Instagram hesap çalma uygulamaları ile şifre çalma. Takipçi arttırma, hesabına bakan kişileri görme, Instagram gizli hesapları görme gibi uygulamalar şifrelerinizi çalmak için hazırlanmaktadır.

Instagram, günümüzde oldukça fazla kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu popülaritesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Bu artışla beraber uygulamanın amacı değişmeye başladığı gibi, farklı iş kolları ya da uygulamalar da boy gösteriyor. Bunlardan bir tanesi de Instagram hesap çalma üzerine yapılan uygulamalar.

Dördüncü Yol – Tanıdığınız Birinin Hesabının Hacklemesi

Sosyal mühendislik olarak tabir edilen yoldur. Başka bir tanıdığınızın hesabını çalarak onun adına sizinle konuşup şifrenizi isteyebilirler.

Beşinci Yol – Instagram Şifresi İle Giriş Yapmak

Sahte sayfalar, takipçi kasma ve takipçi arttırma siteleri, sınırsız unfollow siteleri gibi sayfalara hesap bilgilerinizi girdiğiniz anda şifreniz o sitenin sahibine gitmektedir. Bu tarz sitelere Instagram hesap bilgilerinizi vermeyin.

Instagram hesap çalmada hangi yöntemler kullanılıyor konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hesap Çalmanın Nedenleri

Hesap çalmanın çok farklı nedenleri olduğunu söyleyebiliriz. Bazıları eski görüştüğü kişilerin neler yaptığını ya da kimlerle görüştüğünü merak ettiği için yaparken, bazı kişiler ise tamamen iş odaklı yapmaktadır. Yaptıkları bu işlemler sonucu para kazanmaktadır.

Peki Instagram hesap çalmada hangi yöntemler kullanılıyor? İnsanlar neden birinin hesabını çalmaya çalışır? Hesabınızın çalınmasına engel olmak için neler yapmanız gerekir? Bu yöntemlerden detaylı olarak bahsedeceğiz. Biri olmazsa diğerini deneyerek amacınıza ulaşma ihtimalinizi de arttırmış olursunuz. Hadi başlayalım.

Eğer Instagram hesabınız çalındıysa mutlaka “Instagram Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?” makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Hesaplar Neden Çalınır?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte iş alanları farklı sahalara kaymaya başladı. İnsanlar artık internet üzerinden gelir elde edebiliyor. Gelir elde edebilmek için ise yüksek takipçi sayısına sahip olmanız önemli. Popüler hesaplar kimi zaman reklam alarak kimi zamanda farklı tanıtımlar sonucu para kazanabilmektedir. İş sahaları bu alan olduğu için, kullandıkları hesaplar altın değerindedir.

Bu hesapların ne kadar önemli olduğunu bilen kişiler bu alanda yetenekli ise  hesap çalma yoluna gidebilmektedir. Çaldıkları bu hesapları, yüksek fiyatlara sahibine tekrar satmaktadır. Böylece hesabın sahibi, hesabına mağdur olmamak adına parayla tekrar sahip olmaktadır. Böylece insanlar başkalarının hesaplarını çalarak bu işten para kullanabilmektedir.

Diğer sebepler

 • Eski sevgiliniz ya da merak ettiğiniz biri var. Neler yaptığını ya da kimlerle konuştuğunu merak ediyorsunuz. Böyle durumlarda anlayan biriyle irtibata geçerek, hesap çalma yöntemine gidebilirsiniz. Böylece aklınızda var olan soru işaretlerini de gidermiş olursunuz.
 • Bazı uygulamalar, hesabı çalma yöntemine benzer olarak hesaba virüs gönderilebilmektedir. Bu virüs aracılığıyla hesabınızda paylaşım yaparlar. Bu paylaşımlar virüs olması nedeniyle siz kontrol edemezsiniz. Bunun amacı da kendi reklamlarının, başkaları tarafından yapılmasıdır. Virüsleri hesabınıza bulaştığında, Instagram hesap çalma yöntemi başarıyla tamamlanmış demektir.

Instagram Hesap Çalma Yöntemleri Nelerdir?

Bu hesap çalma yöntemlerini dikkatlice inceleyiniz.

Her sosyal medya uygulamasında güvenlik açığı olabilir. Bu açıkları kollayan kişiler, bu zayıf nokta aracılığıyla başka kişilerin gizli bilgilerine erişebilir ya da hesaplarını çalabilir. Özellikle önceki zamanlarda bu sorunu yaşayan uygulamalardan bir tanesi de Facebook.

Güvenlik açığı oluşması nedeniyle kullanıcılar birçok sorunla karşı karşıya kalmıştır. Bu nedenle insanların bir çoğu diğer uygulamalardan uzaklaşarak, Instagram uygulamasının daha güvenli olması nedeniyle buraya yöneldi.  

Unutulmamalıdır ki bu sorun diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi Instagram üzerinde de olabilir. Güvenlik açığı olduğunu fark eden hackerler, hiç durmadan gerekli çalışmaları yapacaktır. Buraya kadar anladığımıza göre, hesap çalmak için neler yapılması gerektiği konusuna geçelim.

keylogger hesap çalma

Keylogger ile Hesap Çalma

Instagram hesap bilgilerini çalmak için kullanılan en sık yöntemlerden birisi de keylogger aracılığı ile gerçekleştirilir. Keylogger programları bilgisayar üzerinde gerçekleştirilen her tür etkinliği takip etmeyi sağlar. Bu sayede klavye üzerinden yazdığınız her türlü kelime ve harf kayıt alınır.

Keylogger programları virüs olarak bilgisayarınıza kurulabilir ve bu sayede gizli bir şekilde çalışarak bilgisayar aktivitelerinizi kayıt altına alır. Instagram hesap bilgileri çalınırken çoğunlukla keylogger programları üzerinden hesap bilgileri kayıt edilir ve daha sonra çalınır. Keylogger programlarını önlemek için daima güvenilir bağlantılar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz ve güvenlik duvarı gibi ayarları etkin tutmalısınız.

phising oltalama

Oltalama (Phishing) Yöntemi

İngilizce de Phishing olarak geçen ve balık tutma kelimesinden türeyen bu kelime yem şeklinde linkler üzerinden bilgi hırsızlığı yapar. Oltalama yöntemi çoğu zaman önceden hazırlanan zararlı bağlantıları çeşitli metodlar ile tıklanmasını sağlayarak yapılır. Örneğin Instagram giriş ekranını kopya şeklinde içeren bir bağlantıyı size göndererek giriş yapılmamış Instagram sayfası açılır. Siz de bu bağlantı üzerinden Instagram’a giriş yaparsınız ancak bu şekilde de hesap bilgileriniz çalınır.

Oltalama yöntemi aynı zamanda Instagram dışında bir çok sosyal medya hesapları veya kredi kartı bilgileri gibi önemli verileri çalmak için de kullanılır. Oltalama yöntemine karşı hesap bilgilerinizi güvence altına almak için tıkladığınız linkleri her zaman kontrol edin. Böylece zararlı bağlantılar üzerinden hesap bilgilerinizin çalınmasına engel olursunuz.

Virüs Göndererek Birinin Hesabını Çalmak

Günümüzde sıradan instagram hesap çalma yöntemlerinin aksine, kişilerin bilgisayarına virüs bulaştırılarak bu yöntem kullanılmaktadır. Bu sistemin ayarlanabilmesi için, alanında uzman olmak gerekiyor. Özellikle yasaklı sitelerde bulunan ya da gördüğünüz herhangi bir reklama tıklamamaya özen gösterin. Bu reklamların içerisinde virüs olabilir. Cihazınızda antivirüs programı olmadığında, bu zararlı yazılımlarla savaşacak bir uygulama olmaz.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Veri Kullanımı Tasarrufu Nedir?
Instagram Veri Kullanımı Tasarrufu Nedir?

Instagram, günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Fotoğraf ve video paylaşımı üzerinden etkileşim imkanı sunan bu platform, ayrıc...

Instagram Hikaye Gizli Etiket Nasıl Yapılır?
Instagram Hikaye Gizli Etiket Nasıl Yapılır?

Instagram hikayelerinde, takipçilerinizin dikkatini çekmek ve etkileşimi artırmak için kişileri veya konumları etiketlemek oldukça yaygın bir uygulama...

Tıkladığınızda bu virüsler cihazınıza bulaşır ve size ait tüm özel bilgileri alır. Bu sadece hesap bilgilerini almakla kalmaz, bazı virüsler yaptığınız işlemler, özel bilgilerinize kadar tüm bilgileri detaylı olarak öğrenebilir. Hesabınızın çalınmasını istemiyorsanız, bilmediğiniz hiçbir reklama ya da linke tıklamayın. Cihazınızda mutlaka korunaklı bir anti virüs programı bulundurun. Bu önlemler sayesinde, karşı taraftan alacağınız zararı en aza indirebilirsiniz.

Tahmin Yürüterek Hesap Çalmak

Bu yöntem en çok kullanılan ve basit şifreleri ele geçirmek için kullanılır. Buna örnek olarak şifresi “123456” olan bir sosyal medya hesabının çalınması kolaylaşır. Çoğu hacker’ın internet üzerinde en çok kullanılan şifreler hakkında dosyaları vardır.

Bu yüzden çoğu hacker çeşitli programlar vasıtası ile en kolay şifreleri hızlıca deneyebilir ve hesap ele geçirme işlemini gerçekleştirir. Bununla birlikte şifreniz anne baba adı gibi kişisel bilgileriniz ile aynı ise bu da tahmin yürüterek hesap çalmayı kolaylaştırır. Bunun sonucu olarak Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızın şifresi daima tanınmaz, izlenemez ve mantıksız harf ve rakamlardan oluşmalıdır.

instagram hesap çalma

Üçüncü Taraf Uygulamalar ile Hesap Çalmak

Son zamanlarda oldukça işlevsel görünen uygulamalar gelişmeye başladı. Kimlerin hesabınıza baktığını görme, çıkan takipçileri öğrenebilme, takipçi sayısını ya da beğeni sayısını arttırabilme gibi uygulamalar boy gösteriyor.

Peki bu uygulamalar ne kadar güvenli? Hepsi için aynı genellemeyi yapamayız fakat birçok üçüncü taraf uygulamanın güvenliği tartışılır. Bu uygulamaları kullanabilmek için, sizden Instagram kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız isteniyor. Uygulamaların niyetini bilemeyiz. Bu yolla hesabınıza ilgili virüsleri gönderebilir ve hesabınız çalınabilir.

Yapılan araştırmalara bakıldığında sosyal medya kullanıcılarının birçoğu tanınmak istiyor. Bu istek ise beraberinde yüksek oranda takipçi, beğeni ya da buna benzer hizmetleri getiriyor. Bu uygulamaların çok fazla kullanıldığını düşünürsek, hackerlerin en çok tercih ettiği hesap yönteminin bu olduğunu görebiliriz. Bu riski göze almıyorsanız, özel bilgilerinizi girdiğiniz uygulamaları çok iyi araştırmanız gerekir. Yoksa sonuçlar oldukça zarar verici olabilir.

mail phishing

Farklı Bir E-mail Adresine Doğrulama Kodu Gelmesini Sağlamak

Hesap çalmak isteyen kişilerin kullandığı bu yöntem oldukça değişik. Bunun için uygulamanın kafasını karıştırıp, farklı bir e-mail adresine kod gelmesini sağlıyorlar. Bu kafa karışıklığını sağlamak için, çalınacak hesabın konum bilgileri detaylı olarak öğreniliyor. Bu konum bilgilerine ulaşıldığı için, Instagram kişinin kendisi olduğunu düşünerek doğrulama kodunu ilgili e-maile gönderiyor. Ve sonuç olarak Instagram hesap çalma işlemi tamamlanmış oluyor.

Instagram Hesabınız Çalınırsa Ne Olur?

Instagram gibi en çok kullanılan sosyal medya platformunda hesabınız çalınabiliyorsa bu durum kişisel bilgileriniz açısından büyük risk doğurur. Bunun en temel sebebi hesabınızı çalan kişi Instagram üzerinden size ait olan aşağıdaki tüm verilere ulaşabilir:

 • Doğum günü
 • E-mail adresi
 • Telefon numarası
 • Kişisel mesajlar
 • Paylaşmış olduğunuz tüm hikayeler
 • Doğum gününüz

Bu tür kişisel verilerin ele geçirilmesi ile diğer önemli hesaplarınız da risk altına girer. Bunun nedeni çoğu hesaplarda bu tür bilgiler ile şifreler ve doğrulama kodları belirlenir.

Hesabın Çalınmasını Engelleme Yolları

Yukarıda da gördüğünüz gibi, hesap çalmak için birbirinden farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemleri kullanabilmek için belli oranda bilgisayar ve uygulama bilgisine sahip olmanız gerekiyor. Böylece istediğiniz kişinin hesabını çalma ihtimaliniz artıyor.

Hesabı çalınan kişilerden biri de siz olabilirsiniz. Oldukça korkutucu değil mi? Hesabınızın çalınmaması ve güvenli bir şekilde kullanabilmek için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Bunlara uymanız durumunda sorun yaşamadan, uygulamayı kullanabilirsiniz. Hesabın çalınmasını engelleme yolları:

Instagram Hesabımı Nasıl Güvene Alabilirim?

 1. Hesabın çalınmasını engelleme yolları arasında belki de en önemlisi özel bilgilerin başka kişilerle paylaşılmaması dır. Siz ne kadar güvenseniz de sonunda hoş olmayan durumlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle en yakınınız dahi olsa özel bilgilerinizi, kullanıcı adı ya da şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamaya özen gösterin. Şifrenizi hiç kimseyle paylaşamadığınız gibi, hesaba giriş yapmak için kullandığınız parolanın zor olması gerekiyor. Unutmayın parola ne kadar zor olursa, insanlar hesabınızı ele geçirmekte o kadar zorlanırlar. Basit bir parola kullanıyorsanız, hemen çok daha zor ve karışık bir parola edinmeyi ihmal etmeyin.
 2. Girdiğiniz sitelerde yan taraflarda görünen reklamlar oldukça dikkat çekici olabilir ya da şuraya ulaşmak için bu linke tıklamanız gerekir gibi uyarı metinleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Fazla merakın iyi olmadığını bu sorunun sonucunu görerek deneyimle bilirsiniz. Bu konuda deneyim yaşamamak için ise tek yapmanız gereken, reklam ya da link bilmediğiniz hiçbir şeye tıklamamanız. Böylece hesabınıza ya da cihazınıza virüs bulaşmaz, özel bilgileriniz hiç kimsenin eline geçmez.
 3. Hesabınızın herkese açık olması da olası tehlikelere zemin hazırlayabilir. Özel bilgileriniz başkaları tarafından daha rahat öğrenilir. Bu nedenle hesabınız herkese açıksa, bunu diğer kişilerden gizlemeniz yararınıza olacaktır. Böylece hem diğer kişiler ne paylaştığınızı görmez hem de kimlerin sizi takip edebileceğine karar verebilirsiniz. Takipçi kısmını kendiniz yönetebilirsiniz.
 4. Takipçi arttırma ve buna benzer hizmet veren uygulamalara karşı dikkatli olmalısınız. Özellikle bu uygulamalar arasında, Instagram kullanıcı adı ve şifre isteyenler olursa iki kat dikkatli olmanızı öneriyoruz. Hepsi kötü olmamakla beraber, güvenilir olmayan yerler hesabınızı ele geçirebilir. Kötü amaçlar için kullanabilir. Bu noktada daha hassas ve dikkatli olmanızı öneriyoruz.
 5. E-mail adresinize gelen mailler tehlikeli olabilir. Bu nedenle gelen mailleri açmadan önce kimden gelip gelmediğini kontrol edin. Tanımadığınız bir yerden ya da şüpheli bir yerden gelenleri açmamanızı öneriyoruz. Açtıysanız bile ek kısmında yer alan dosyaları açmayın ve kesinlikle indirmeyin. Yoksa hem hesabınıza hem de cihaza virüsleri bulaştırıp, özel bilgilerinizin ele geçirilmesine neden olabilirsiniz.

Ekstra Bilgiler:

 • Instagram hesabı çalma son zamanlarda çok fazla araştırılan ve incelenen dijital konular arasında yer almaktadır.
 • Instagram kullanıcıları bazen yakın bir arkadaşlarının bazen sevgililerinin bazen ise hiç tanımadıkları kişilerin instagram hesaplarına erişebilmek isterler.
 • Bu doğrultu da instagram hesabı çalma yöntemlerine başvurabilirler. Peki, instagram hesabı nasıl çalınır?
 • İlk olarak instagram hesabını çalmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını instagram uygulamasına yazın.
 • Daha sonra bu kişi eğer yakın arkadaşınız ya da sevgiliniz ise kullanabileceği şifreleri deneyin.
 • Bu şifreler doğum günü, kardeşinin adı, kardeşinin doğum günü, tanışma yıldönümünüz, annesinin adı vs. şeklinde olabilmektedir.
 • Şifre deneyerek instagram hesabı çalma en popüler instagram hesap çalma yöntemlerinden bir tanesidir.
 • Bu nedenle eğer şifre kırmak isteyen değil instagram hesabını korumak isteyen kişilerden iseniz yapmanız gereken ilk şey kendinize güçlü bir instagram şifresi oluşturmaktır.

Öneriler:

 • Şifrenizde isminiz, doğum tarihiniz, sevgilinizin ismi, tanışma yıldönümünüz, ailenizden herhangi birinin ismi ya da 15790 tarzında tahmin etmesi kolay rakamlar bulundurmamalısınız.
 • Bunun dışında instagram hesabınızı koruyabilmek için şifrenizi ve kişisel bilgilerinizi başkaları ile paylaşmamalısınız.
 • Hesabınızı gizli tutarak instagram hesabınızı koruyabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin, fotoğraflarınızın ve özel tarihlerinizin başkaları tarafından öğrenilmemesi instagram hesabınızı koruyabilmeniz için en önemli noktalardan bir tanesidir.

Sonuç

Gördüğünüz gibi Instagram hesap çalmada konusu üzerine birçok yöntem ve korunma yolları bulunmaktadır. Bu konular hakkında detaylı olarak bilgi sahibisiniz. Yazdıklarımızı dikkatli bir şekilde uygulamanız durumunda mağdur olmayacağınızı göreceksiniz.

Instagram hesap çalma adına önlem almak için iki faktörlü kimlik doğrulaması yapabilirsiniz.

Instagram hesap çalmada hangi yöntemler kullanılıyor konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İnstagram hesap çalmak için; Keylogger ve trojan yöntemleri ile okullarda ve internet kafelerde instagram hesabına giren kişilerin şifreleri kaydedilir.

En yakın arkadaşınız dahi olsa güvenmemeli ve bilgilerinizi paylaşmamanız gerekmektedir.

Instagram, kişisel bilgileri içerisinde barındıran bir sosyal platform olduğu için burada yer alan profillere izinsiz erişmek, kişisel hakların ihlaline girer ve cezai işlem gerektirir.

Çift aşamalı doğrulama hem e-posta hem de telefon kaydı ile oluşturulan doğrulamadır.

Instagram hesabınızın çalınması durumunda direkt olarak destek merkezi ile itibarata geçmelisiniz.

Instagram hesabınızı silmeniz sonrasında tüm bilgileriniz de kalıcı olarak silinir.

Enes Bulut

Yazılar: 466

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Hesap Çalmada Hangi Yöntemler Kullanılıyor? Hakkında 155 Adet Ziyaretçi Yorumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 66 Ortalama: 5 )

155 yorum

 1. Beytullahengil02
  Beytullahengil02

  Hesabimi hep caliyor

  • Temur
   Temur

   Vi ped ekle kimse çalamaz

   • Seymen
    Seymen

    Bi arkadaşımın 3. Hesabını da çaldılar bana yardım edermisiniz

    • Ali
     Ali

     Cok guzel

    • Bilinmez_liman1
     Bilinmez_liman1

     Slm hesabım calındı nasıl geri ala bilirmiyim😞

     • Enes Bulut
      Enes Bulut

      Merhabalar , hesabınızın bağlı olduğu mail adresini biliyor musunuz?

   • Samet
    Samet

    ** bu hesabi kırın patladın silin kullanıcısı erkek arkadaşımı taklit ediyor

  • Kadir
   Kadir

   Nasil yaptin

  • Aleyna
   Aleyna

   Gizemalara8

  • cananzeyne
   cananzeyne

   Bunu sen kendin istedin

 2. elnureofficial
  elnureofficial

  Instaqramim calindi

  • BEREN
   BEREN

   siteye girip reklamı geçin ardından programı kurunuz %100 çalışıyor deneyin !!!!

   • Ebru
    Ebru

    Nasil yani

    • Ali Habeş
     Ali Habeş

     Hesap çalındı nasıl alabilirim

     • Enes Bulut
      Enes Bulut

      Merhaba, destek merkezine mail attınız mı acaba?

   • kadir
    kadir

    teşekkür ederiz.

 3. Nisa Bulut
  Nisa Bulut

  Nisa yöndemli

 4. Kibra
  Kibra

  avirraa04

 5. Rojbin Zeliha deniz
  Rojbin Zeliha deniz

  Benim instagram hesabım çalındı dün geri alabillirmisin . Lütfen fotoğraflarım duruyor çalan insan takipçilerimi kandirabilirim

  • Mustafa
   Mustafa

   ping at hesabı darma dağın et

   • BEREN
    BEREN

    boş işler bunlar ve ayrıcada tehlikeli benden söylemesi ava giden avalnır

  • Aliihsan
   Aliihsan

   Bana yardımcı olur musunuz

  • Hazal
   Hazal

   Çok faydalı oldu. Hesabımın şifresini buldum

  • Ciya
   Ciya

   Takipçi kazdır

 6. @lada.baki
  @lada.baki

  Hesap calma

 7. Fadime
  Fadime

  Ben de sevgilimin Facebookla instgramini çalmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhabalar maalesef hesap çalma, hackleme, patlatma gibi kişisel verilere zarar verecek hiçbir aktiviteyi doğru bulmuyor ve bu konuda sizden de aynı hassasiyeti bekliyoruz.

   • Celal
    Celal

    Sizinle bi konuda danışmam gerekiyor e posta adresimden bana ulaşabilirmisiz lütfen

    • BEREN
     BEREN

     siteye girip reklamı geçin ardından programı kurunuz %100 çalışıyor deneyin !!!!!!!

   • Bahar
    Bahar

    merhaba,
    instagram hesabım çalındı ve arkadaşlarımdan para talep ediliyor. Hesabımı nasıl alabilirim.? Yardımcı olur musunuz?

   • habip
    habip

    ben hesabımın sıfresını unutum e postayıda bılmıyom bana yardımcı olun

    • Enes Bulut
     Enes Bulut

     Merhabalar , e-posta adresinizin şifresini bilmeden Instagram hesabınızı maalesef alamazsınız.

  • Dileknur
   Dileknur

   😂😂 oda güzel

 8. idris_askina
  idris_askina

  Hesabımı bulamıyorum yardımcı olabilir misinz

 9. Lisa
  Lisa

  Var

 10. ilknur
  ilknur

  instagram hesabım calındı gerı almamda bana yardımcı olabılecek vaaaar mı lutfen ulassın bana yardıma ıhtıyacım var adıma baskalarına mesajlar atılıyormus

  • Kaan
   Kaan

   Ücretli programı var onun okadar basit olmuyor.

  • emre
   emre

   İçerik çok faydalı, teşekkürler.

  • emrullah
   emrullah

   Ben ala bilirim

   • Prenses
    Prenses

    Sana nerden ulaşabilirim.

 11. Esmer hatun
  Esmer hatun

  Benimde hesabım calindi ve geri alamıyorum lütfen yardımcı olun

 12. Yağmur Temel
  Yağmur Temel

  Konu için teşekkürler

 13. Hilal
  Hilal

  Instagram hesap Çaliniyor

 14. Kral2163
  Kral2163

  Helal olsın bremn walahhi oldı ?⚘⚘

  • BEREN
   BEREN

   Instagram hesabımı bir süre giremedim çalındığını düşünmüştüm. Destek ile iletişime geçerek hesabını tekrar aktif hale getirdim. Sizde giremiyorsanız destek ile görüşün

  • Bora
   Bora

   Lütfen bana yardımcı olun nasıl yapılıyor anlatın

 15. Hacker
  Hacker

  Arkadaşlar ben biliyorum hesap çalmak veya hesabını geri almak isteyenler instagramdan sanssizjojuk25 hesabından dm atsın nasıl olacağını anlatam

  • sabri
   sabri

   slm kardesim ekleyemiyrm insta dan

 16. BEREN
  BEREN

  siteye girip reklamı geçin ardından programı kurunuz!

 17. Can Gerek
  Can Gerek

  hesabımı çalıp üstüne kullanıcı adımı değiştirmeden hesabı komik video hesabı yaptılar ne yapabilirim bu konuda

 18. s_melekcik
  s_melekcik

  Kəndi şifrəmi unutdum

 19. team hack wolf
  team hack wolf

  bana ulaşırsanız instagramdan istediğimniz hesapları çalabilirim

  • göksel
   göksel

   instagram adresini verir misin hocam iletişime geçmem gerekiyor seninle

  • Gizem
   Gizem

   İnsta hesabım çalındı yardımcı olurmusun

  • Dilara
   Dilara

   Instagram hesabınızı verebilir misiniz iletişime gecelim

  • Demet
   Demet

   Nasil ulasabilirim

  • Furkan
   Furkan

   Allah için çok önenli ya nolur

  • Adnan
   Adnan

   Kardes nasıl ulasabılırım sana

  • Prenses
   Prenses

   Abi çok önemli nasıl ulaşabilirim sana

 20. team
  team

  arkadaşlar ben nasıl hesap çalınır biliyorum şimdiye kadar 27 kişinin instagramını çaldım %100
  instagramdan bana ulaşın

  • sabri
   sabri

   insta ismini yaz kardsm

  • Zafer
   Zafer

   Selam instagram kullanıcı adım = zafer.yildiz.73550

  • halide
   halide

   Instagram adresinizi alabilir miyim

  • Furkan
   Furkan

   Benimde istegram var çslabilirmisin.

  • Prenses
   Prenses

   Ulaşmam için bişey ver lütfen

 21. Hilal
  Hilal

  Merhabalar Ben HiLaL Hesap Nasıl Çalinir Öğrene Bilirmiyim

 22. Mhmt
  Mhmt

  Hesap çalabilirmisiniz benım için cok önemli

 23. emrullahakyel
  emrullahakyel

  Ben en güzel yöntemi biliyorum ama söylemem 🙂

 24. Amineguneyli
  Amineguneyli

  Instagramım çalındı bana instagramımı çalıp verebilirmisiniz

 25. muhammed
  muhammed

  ekleyin hepsini anlatayim bilgisayar muhendislisigi okuyorum ve bu konu hakkinda baya gelistim yardimci olurum

  • Murat Yildirim
   Murat Yildirim

   Bana bu konuda yardım edebilecek var mı?

  • Ayşe
   Ayşe

   Yardımcı olur musunuz

 26. Murat Yildirim
  Murat Yildirim

  Yardim edin 24 hesap kuruyom 2 geçince çalınıp yok oluyo yardim edin

 27. Tuğba
  Tuğba

  Merhaba instegramım calındı bana yardımcı olabılırmısınız acaba

 28. Kıvanç
  Kıvanç

  Merhaba arkadaşlar bu durum biraz sıkıntılı biliyorum ancak kendime bu konuda güveniyorum normalde ismimi verip gerçek hesabımla bunu yapmam ancak yorumları okudum ve çoğu kişinin başına gelmiş elimden geldiğince yardım eder ve büyük olasılıkla geri almanıza yardımcı olurum eğer bu konuda hesabı çalınmış olan varsa yardım ederim ancak başkasının hesabını çalmayı teklif etmeyin lütfen instagram: kivanc_cgty aktif olarak kullanıyorum ulaşmak isterseniz takip etmeden de DM atabilirsiniz.

 29. 40._.zeynepdemiral
  40._.zeynepdemiral

  Şifre ne

 30. ragad_raaa_
  ragad_raaa_

  Iyi bir uygulama

 31. hüseyin eymen
  hüseyin eymen

  Hesabım çalındı yardımcı olabilir misiniz?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba Hüseyin Bey,
   Hesabınızın çalınması ile ilgili şifre değiştirme adımlarını uygulayabilirsiniz. Mail hesabınıza gelen onay kodu ile hesabınzı geri alabilirsiniz.

   • Hamdiye
    Hamdiye

    Benim hesabım çalındı numara değiştirilmiş kod alamıyorum ne yapabilirim

    • Enes Bulut
     Enes Bulut

     Merhaba,

     Hesabınızın size ait olduğunu ispatlamak adına destek merkezinden form doldurmalısınız.

 32. Rabiya
  Rabiya

  Hesabim başkasının eline geçti lütfen yardımcı olun

  • Rabiya
   Rabiya

   Ya 2 gün önce hesabim çalındı ama hayla hesabıma ulaşamıyorum lütfen yardımcı olun

 33. arafdaaa
  arafdaaa

  Yardim edin

 34. Sema
  Sema

  Hesabımı itirdim

 35. Canan
  Canan

  Teşekkürler

 36. Tuncay
  Tuncay

  Bu hesap bana lazım bugun bana bu hesabı verebilirseniz cok sevinirim tşk

 37. ELİF
  ELİF

  bana yardım eder misin ?

 38. Celal
  Celal

  Merhaba hesap çalmak istiyorum, arkadaşımın

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Hesap çalmak suçtur.

 39. ömer faruk genc
  ömer faruk genc

  İçerik çok kaliteli.

 40. Esra
  Esra

  Instagram şifremi unuttum e postami hatirlamiyorum numarami degiştirdim ne yapabilirim acil bilgi lutfen benim için çok önemli bi sayfa telefonu sifirladigim için sadece kullanici adimi biliyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Sadece kullanıcı adı ile ulaşmanız çok zor. E-posta adresinize erişmeniz gerekir.

 41. Aslı
  Aslı

  Instagram adresinizi verebilir misiniz

 42. Ümit
  Ümit

  Tebrikler

 43. Hüseyin
  Hüseyin

  Teşekkürler

 44. zeher
  zeher

  istiqram profili nasil calim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, hesap çalmak suçtur.

 45. ceren
  ceren

  Kaliteli içerik

 46. İmran
  İmran

  hesbimi caldiler lütfen yardimci olun bana hesabı teslim edin

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba,
   Hesabınızı geri almak için, Instagram şifremi unuttum diyerek e-posta adresinize veya numaranıza kod gönderilmesini talep edebilirsiniz. Eğer ikisi de değiştirilmişse hesabı şikayet ederek kapattırabilirsiniz.

 47. Fatmanur
  Fatmanur

  Ben den çaldılar bende geli alıcam

 48. Heln
  Heln

  İnstagram hesabımı çaldılar 🙁 Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Bütün arkadaşlarımı engelemişler sayfam görülmüyor ,ismimi ,numaramı değiştirmişler lütfeen yardım istiyorum :((

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, https://help.instagram.com/368191326593075/?helpref=hc_fnav&bc[0]=Instagram%20Yard%C4%B1m&bc[1]=Gizlilik%20ve%20Emniyet%20Merkezi&bc[2]=Bir%20%C5%9Eeyi%20%C5%9Eikayet%20Edin linke tıklayarak hesabınızı nasıl alacağınızı kapsamlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 49. Ayşe
  Ayşe

  İnstagramım başkasının elinde başka hesapda açamıyorum eski hesabımı istiyorum yardımcı olun

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Hesabınız başkasının eline geçtiğinde e-posta adresinize farklı bir giriş saptadık veya benzeri bir mail gelir. E-posta adresinizi kontrol edin.
   https://www.instagram.com/accounts/manage_access/ bu bağlantı üzerinden de hesabınıza erişen hesapları iptal edin.

 50. Baki
  Baki

  Hesabımı istiyorum geri

 51. Ozge16
  Ozge16

  Hesabma ulasamyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba,
   Hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmaya çalıştığınızda hangi uyarıyı alıyorsunuz?

 52. deryakınn
  deryakınn

  benim bir tane instagram hesabım var ama ben oraya girdiğimde direkt çıkıyorum . neden? çünkü benim takipçim yok önüme kimse çıkmıyor takipçi sayımı hatırlamıyorum çünkü takipçim yok eğer yardımcı olursanız ?

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Sorununuzu daha anlaşılır bir şekilde iletir misiniz?

 53. Sanane
  Sanane

  Ilk defa denemek

 54. Sanane
  Sanane

  Benin hesabimi caldila

 55. Ciya
  Ciya

  Takipçi kazan

 56. furkan
  furkan

  ben hesap çalmak istiyorum

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Hesap çalmak ciddi bir suçtur ve yaptırımları ciddidir.

 57. efem _benim
  efem _benim

  instegram hesabım 1 haftadadıır başkasının elinde aile bireylerime tehtit mesajları geliyor

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, e-posta hesabınıza erişiminiz varsa gelen mailleri kontrol ederek hesabınızı tekrar alabilirsiniz.

 58. Mustafa
  Mustafa

  O benim hesabımı çaldı nolur bende onunkini çalabilirmiyim

 59. Ali Rıza Özdemir
  Ali Rıza Özdemir

  a.purvapal_0d6e adlı kişi Instagram hesabımı çalıştır ve ben de giriş yapamıyorum sizden bu konuda bana yardım etmenizi bekliyorum teşekkür ederim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Çalınan Instagram hesaplarınızı geri almak için Instagram Destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

 60. Ferhat
  Ferhat

  Güzel paylaşım işime yarayacak

 61. İlker
  İlker

  İyi

 62. Rana
  Rana

  Benim kullanmış olduğum bi hesap vardı hesap herkese açık şifresini unuttum e postama kod gönderiyor fakat o e postayı kullanmıyorum o hesabı nasıl geri alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden bilgi yenileme ya da hesap kurtarma talebi oluşturmalısınız.

 63. Emre
  Emre

  Hesap kirma süper

 64. Nihal
  Nihal

  hesab çalıdı nolur hesabımı verin

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Instagram destek merkezi üzerinden hesap kurtarma talebi oluşturunuz lütfen.

 65. Sultan
  Sultan

  Hesabımı çaldılar. e -posta ve numarayı değiştirmişler. fotoğraflarımı kullanıyorlar. En önemlisi argo ve cinsel içerikli konuşmalar kullanılıyor.

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhaba, hızlı bir şekilde destek hattı ile iletişime geçmelisiniz.

 66. gizem
  gizem

  merhaba
  benim instagram hesabım çalındı ve geri alamıyorum herşeyi değiştirmiş ve benim adım uzerinden insanları dolandırıyo lütfen yardım edin

 67. Ahmet
  Ahmet

  Gençler ben @openatasoy diye biri ver sanaldan tanıştık o çocuğa 30₺ karşılığında caldiriyorum 5 hesap caldirttim hepsinde Max 10dk içinde şifresini verdi bana burdan okuyorsa saolsun.

 68. Yunus onaran
  Yunus onaran

  Instagram Hesap Çalmada Hangi Yöntemler Kullanılıyor?

 69. enes yanar
  enes yanar

  Instagram Hesap Çalma Nasıl Engellenir?

 70. Bilinmez_liman1
  Bilinmez_liman1

  Mrb naslsınız iyimisiniz

 71. Engin
  Engin

  Hesabım çalındı yardımcı olur musunuz

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , hesabınızın bağLı olduğu e-posta adresi veya Facebook hesabı bilgilerine erişebiliyor musunuz?

   • Seda
    Seda

    Merhabalar benim hesabım iki defa çalınmaya çalışıldı, kurtardım ama şuan dondurdum. İlkinde hesabımdan direk çıkış yaptı giriş yapılamıyor şifremi değiştirmeyi istiyor. Maille kurtardım. İki gün sonra tekrar aynı şey oldu hesabınız başkası tarafından ele geçirilmiştir lütfen şifrenizi değiştirin diye üç saat uğraştım resmen kurtardım ama şuan dondurdum. Acaba açtığımda aynı şey başıma gelir mi? İki faktörlü kimlik doğrulama açık normalde kod geliyordu gelmedi bana yardımcı olurmu sunuz ?

 72. ilkay
  ilkay

  Merhaba , instagram hesabım çalıdı epostası değiştirilmiş , telefonuma kod almak için bağlamamıştım şuan hiçbir şekilde.geri alamiyorum ne yapmalıyım

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar, Instagram yardım merkezine durumunuzu rapor olarak iletmelisiniz.

 73. melrileyy
  melrileyy

  Çok güzel herkesin emeğine sağlık

 74. Kadir
  Kadir

  Ben bi türlü hesap çalmayı öğrenemedim

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , bu tarz işlemleri önermiyoruz.

 75. Murat
  Murat

  Meraba ben eski sevgilimin hesabıni calmak istiyom nasil olacak hic ip ucu yok calmak icin

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , maalesef bu konuda size yardımcı olamayacağım.

 76. Kadir
  Kadir

  Enes abi sevgilimin hesabını çalmışlar nasıl geri getire bilirim

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   https://help.instagram.com/368191326593075/?helpref=hc_fnav sayfasından sorununuz ile alakalı olarak iletişime geçebilirsiniz.

 77. Ahmet
  Ahmet

  Mükemmel

 78. Sedanur
  Sedanur

  Merhabalar şifresini bildiğim istagram hesabına iki korumalı faktör yüzünden giriş yapamıyorum yardımcı olurmusunuz acaba

  • Cemali Batın
   Cemali Batın

   https://www.facebook.com/help/instagram/566810106808145 üzerinden kimlik doğrulaması talep edebilirsiniz.