Instagram Hesap Hackleme Nasıl Yapılıyor?

Instagram hesap hackleme denildiğinde akla bir hesabın başkasının eline geçmesi gelmelidir. Birçok ünlü kişinin hesabının çalındığını ya da hacklendiğini duymuşsunuzdur. Bu hacklenme olayı yalnızca ünlü hesaplarda görülmemekte, birçok kullanıcı da bu şekilde hacklenerek bir daha hesabına ulaşamamaktadır.

Instagram Hesap Hackleme Nasıl Yapılır?

Instagram hesap hackleme yapılmak isteniyorsa öncelikle hesaba giriş yapılan e-mail adresi bilinmelidir. E-mail adresinin şifresi de kırılırsa ya da başka bir yolla ele geçirilebilirse hesap ekleme işi iyice kolaylaşır. En basit şekilde hesabı hackleme olayı aslında şifremi unuttum yapılarak sağlanandır. Instagram giriş sayfasına gelindiğinde altta bulunan şifremi unuttum seçeneğine tıklanarak şifre yenileme sayfasına geçilebilir. Şifremi unuttum dediğinizde Instagram sizden bilgilerinizi isteyecektir. Seçenekler arasından fotoğraflarım var seçilebilir ve kullanıcıya ait bir fotoğraf yüklenebilir. İşinde profesyonel kişiler kişinin fotoğrafına bile gerek duymadan herhangi bir fotoğrafına photoshop uygulayarak bu işlemi gerçekleştirebilirler. Fotoğraf yükleme işleminden yaklaşık 12 saat sonra şifre yenileme kodu mail adresine gelecektir. Zaten önceden ele geçirilen mail adresi sayesinde şifre değiştirilebilir ve hesap tamamen ele geçirilebilir.

Takipçi Arttırırken Instagram Hesap Hackleme

Instagram kullanıcı arasında sürekli takipçilerini arttırmaya çalışan ve bunun içinde her yolu deneyen bir kitle bulunmaktadır. Instagram takipçilerini arttırmak için sözde ücretsiz takipçi arttırma hizmeti sunduğunu iddia eden sitelere girildiğinde mutlaka kullanıcı bilgileri istenmektedir. Kişi kullanıcı adını ve şifresini buraya verdiğinde çok kısa sürede ele geçirilmekte ve takipçi sayısını arttırmak isteyen kişi hesabını da elinden kaçırmaktadır. Ücretsiz takipçi arttırma hizmeti sunduğunu iddia eden sitelerin dolandırıcı olduğunu ve tek yapmak istediklerinin hesabınızı ele geçirmek olduğunu unutmamalısınız. Yalnızca belli bir ücretle hizmet aldığınız, belli bir geçmişe sahip ve sektöründe profesyonel olan sitelerle çalışmalısınız. Takipçi satın alırken de hesap şifrenizi vermekten her zaman kaçınmalısınız.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Videoları İleri Sarma Nasıl Yapılır?

Instagram hesap hackleme nasıl yapılıyor konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Hesap Hackleme Nasıl Yapılıyor?
4.5 (89.42%) 278 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Tacizleri Nasıl Şikâyet Edilir? başlıklı makalemizde instagram tacizleri ve instagram tacizleri şikayet etme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram Hesap Hackleme Nasıl Yapılıyor?” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir