Instagram Hikayede Soru Sorma Nasıl Yapılır?

Sosyal medya deyince aklımıza gelen yerlerden bir tanesi Instagram’dır. Fotoğraf paylaşma platformu olarak tanınan ve dünyanın her tarafından kullanıcıları bulunan Instagram bünyesinde farklı özellikler bulunmaktadır. Bunların başında çekilen fotoğrafların eklenmesiyle birlikte hikaye bölümüne çeşitli kareler eklemek gelmektedir. Sosyal medya platformları ara sıra yeniliklerle karşımıza çıkmakta, güncellemeler yapılmaktadır. Son zamanlarda Instagram hesabı olanların tercih ettiği niteliklerden bir tanesi hikaye paylaşma olmaktadır. Peki, Instagram hikayede soru sorma nasıl yapılır? Bugünkü yazımızda bu soruya cevap arayacağız ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

Instagram Hikayede Soru Sorma

Hikaye kısmına girildiğinde fotoğrafın çekilmesinin ardından sağ üst köşedeki gülen surat simgesine tıklandığında aşağıda beliren seçenekler arasında Anket yer almaktadır. Anket ifadesine tıklayıp soru sor kısmında istenilen konuya dair bir soru yazılmasıyla birlikte cevap kısmı doldurulmakta, ardından hikaye paylaşılmaktadır.

Instagram Hikaye Bölümünde Neler Yapılabilir?

Günümüz teknolojisinin geldiği son noktada dokunmatik akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler piyasaya sürülmüş durumdadır. Firmalar bünyesinde üretilen son model cihazlar müşterilerle buluşturulmakta, her biri kendi içerisinde muhtelif özellikleri barındırmaktadır. Cep telefonları aracılığıyla bağlanılan internet üzerinden işlemler yapılmakta, sosyal medya hesaplarına giriş yapılabilmektedir. Facebook, Twitter ve Instagram popüler ve bireyler tarafından tercih edilen platformlardır. Instagram hikaye kısmının gelmesiyle birlikte kullanıcılar çektikleri kareleri burada da paylaşmaktadır. Instagram hikayede soru sorma özelliği de merak edilen hususlarda hesap sahibinin takipçilerine sorularını ulaştırma ve cevap almasının bir yoludur. Anketin sonucu da aynı şekilde görülebilmektedir. Hikaye bölümünde fotoğraf veya video üzerinde soru sorularak anket yapılması mümkündür. Hikayeyi kimlerin gördüğü, toplam oy sayısı da anlaşılabilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Yeni Instagram Anket Özelliği Ortaya Çıktı

Instagram hikayede soru sorma nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram hikayede soru sorma nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Hikayede Soru Sorma Nasıl Yapılır?
İçeriğimize oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur? başlıklı makalemizde facebook hesabı açma ve facebook hesabı oluşturma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir