Instagram Hikayeler modu

Instagram Hikayeler Fotoğrafları Nasıl Telefona İndirilir?

Instagram’ın uzun süre üzerinde çalıştığı yeni güncelleme geçtiğimiz hafta içerisinde sonunda yayınlandı. Dev sosyal medya uygulaması güncelleme konusunda yaptığı açıklamada ise artık Instagram kullanıcılarının da tıpkı Snapchat uygulamasında olduğu gibi resimlerle hikaye oluşturma modunu da aktif kıldı. Artık Instagram kullanıcılarının da resimlerle hikaye oluşturması aktif hale geldi. Kullanıcılara sunulan bu yeni özellikle beraber Instagram’ın hikaye modunun da nasıl kullanılacağı da merak konusu oldu.

Instagram uygulaması ise resmi destek sayfasından yeni özellik konusunda merak edilen kullanımları da açıklamaya başladı. Instagram tarafından oluşturulan yardım sayfasında en çok ilgi çeken konulardan birisi de Instagram resim hikayelerinin nasıl telefona indirileceği oldu. Zira uygulama resmi destek sayfasından da yaptığı açıklamayla beraber bu özelliği duyurmuştu. Peki, ama Instagram’ın yeni özelliğiyle beraber oluşturulan resim hikayeler rulosunu nasıl telefonumuza indiririz daha detaylı bakalım. Öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapıp ardından ise resimlerinizin hikayesini oluşturmanız gerekiyor. Söz konusu hikayeleri oluşturduktan sonra ise paylaşmadan önce indirme sekmesine basarak oluşturduğunuz hikayenizi telefonunuza kayıt edebiliyorsunuz. Bunun dışında paylaşılan resim hikayelerini nasıl indireceğinize gelirsek bu işlem için de öncelikle paylaşılan hikayelerin üzerine gelip sağ alt köşede üç nokta işaretine tıklamanız gerekiyor. Ardından ise fotoğrafı kaydet seçeneğine basıp oluşturulan resimlerin hikayesini telefonunuza indirebilirsiniz.

Instagram Hikayeler Fotoğrafları Nasıl Telefona İndirilir?
4.4 (88.67%) 339 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Hikayeler Paylaşımları Ne Zaman Kayboluyor? başlıklı makalemizde Instagram Hikayeler, Instagram hikayeler modu ve Instagram yeni güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Sahte Hesap Sayısı Yine Artışa Geçti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir