Instagram Hikaye modu

Instagram Hikayeler Geldi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Görsellik denildiği zaman öne çıkan Instagram uygulaması son günlerde yeni bir oluşum içerisine girdi. Facebook’un hemen arkasından gelen ve en az Facebook güncellemeleri hatta belki de daha fazla da konuşulan Instagram güncellemeleri hız kesmeden devam ediyor. Uygulamayı başka bir hava içerisine sokan güncellemelere bugün itibariyle yeni bir tanesi daha eklendi. Yeni gelen güncellemede yine sistemsel bir güncelleme oldu ve Instagram’ın kullanım deneyimini bir kez daha değiştirdi. Söz konusu güncellememin detayları ise hem tartışmalara hem de beğeni yorumlarına da neden oldu.

Zira söz konusu güncellemenin aslında daha önce kullanılan sistemlere benzer olduğunu da söylemek gerekiyor. Özellikle SnapChat adı verilen sosyal medya uygulamasının hikaye özelliğine çok benzer bir yapıya sahip olan yeni güncelleme bu yönü dışında epey bir beğeni de kazandı. Güncellemenin yapısı ise oldukça basit. Yeni gelen güncelleme sayesinde artık Instagram üzerinden fotoğraf hikayeleri oluşturabiliyorsunuz. 24 fotoğrafa kadar destek veren sistem ile beraber kullanıcılar artık hikayelerini fotoğraflarla Instagram’a da aktarabilecek. Söz konusu sistemin Instagram kullanımını bir hayli değiştirdiğini ve bu yönü ile beğeni aldığını da belirtelim. Bunun dışında son olarak yeni güncelleme sayesinde oluşturulan hikayelerinde sadece belli başlı kullanıcılara da gönderilebileceğinin de bilgisini verelim. Yani isterseniz sadece fotoğraf hikayelerinizi arkadaşlarınıza da gönderebiliyorsunuz.

Instagram Hikayeler Geldi
4.5 (89.05%) 201 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Fotoğraflarını Sadece Onaylı Kişilerin Görmesini Sağlama başlıklı makalemizde instagram, Instagram fotoğraf ayarları ve Instagram gizli hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Hikayeler Paylaşımlarına Kimler Mesaj Atabilir?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir