Instagram Hikayeler Özelliği Artık Fotoğraf Sınırı Yok

Instagram Hikayeler Özelliği Artık Fotoğraf Sınırı Yok

Instagram Hikayeler Özelliği gümbür gümbür geliyor… Instagram’ın en büyük rakiplerinden biri olarak gösterilen Snapchat uygulamasına karşın yeni adımlar atmaya başladığını söylemek gerek. Facebook’un uygulamayı satın alamadığının açıklaması işleri değiştirdi. Instagram ile Snapchat uygulamasını geride bırakmak isteyen Facebook, Instagram’ın Snapchat uygulamasında var olan birçok özelliği de kazanmasını sağlamıştı. Bu alanda en büyük güncelleme ise Instagram Hikayeler Özelliği olmuştu. Snapchat’in en çok kullanılan uygulamalarından biri olarak bilinen resimlerin hikayesi özelliğinin uygulamaya dahil edilmesiyle beraber Instagram’ın bu alanda en çok konuşulan uygulamalardan biri haline geldiğini de söylemek gerek.

Söz konusu resimlerin hikayesi eklentisinin de yapılmasıyla beraber Snapchat’in tamamen önüne geçebileceği de düşünülen Instagram Hikayeler Özelliği ni sürekli güncellemesi de beğeni topluyor. Bu noktada geçtiğimiz günlerde öneriler güncellemesi alan uygulamanın önerilerin dışında artık yazıların renklendirilmesini de sağladığı da açıklanmıştı. Instagram’ın hikayeler özelliğinin bu kadar önem verilen bir özellik olması ve Instagram’ın da sürekli söz konusu özelliğe yeni güncellemeler eklemesi Instagram’ı bu konuda ön plana çıkarmaya başladı. Hatta öyle ki Instagram ilk etapta resimlerin hikayesi özelliği için sadece 24 fotoğraf sınırı koyduğu da bildirilmişti.

Sadece 24 fotoğraf ile hikaye oluşturabiliyorken bundan sonra yayınlanan yeni güncelleme ile beraber artık fotoğraf sınırı da kaldırıldı. Instagram’ın resimlerin hikayesi özelliğinin sevilmesiyle beraber böyle bir adım atma kararı aldığını da belirtelim. Resimlerin hikayesi özelliği için yayınlanacak olan güncellemelerin ise bu şekilde devam edeceği de belirtiliyor. Fakat Instagram’ın henüz bu konuda açıklamalar yapmadığını da belirtelim. Yani şuan için resimlerin hikayesi özelliğinin ne gibi güncellemeler alacağı Instagram açıklama yapılmadığı için merak konusu.

https://www.instatakipci.com/begeni

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Tbt Nedir Ne İşe Yarar Neden Herkes Kullanır

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir