Instagram güncelleme

Instagram Hikayelere Yeni Bir Özellik Daha

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medya uygulamaları arasında son dönemde yoğunlaşan liderlik yarışı birçok yeni güncelleştirme ile taçlanmaya başladı. Başta Facebook olmak üzere birçok sosyal medya uygulaması yarışta öne geçebilmek için sürekli olarak kullanıcılara yeni bir şeyler sunmaya başladı. İşte bu uygulamalardan birisi de Facebook çatısı altında çalışan Instagram uygulaması. Son dönemde kendisine rakip olarak gösterilen Snapchat uygulamasını geride bırakmak için Snapchat üzerinde bulunan ve uygulamanın en çok kullanılan hikayeler özelliğini sisteme ekleyen Instagram, her ne kadar ilk etapta bu tercihi ile eleştirilse de aslında Instagram’ın yeni özelliğinin epey beğenildiğini de söylemek gerekiyor.

Zira paylaşım oranlarına baktığımız zaman Instagram’ın hikayeler özelliğinin en çok paylaşım yapılan türlerden biri olduğunu da söylemek gerekiyor. Ardı ardına hikayeler paylaşımlaının yapılmasıyla beraber bu alanda en çok paylaşımın yapıldığı sosyal medya uygulamalarından da biri haline gelen Instagram’ın paylaşım sayısının artmasıyla beraber yeni bir sistem hakkında daha bilgi verdiğini de belirtelim. Söz konusu yeni sistemde güncelleme ile uygulamaya dahil edildi. Zira bu sistemle beraber artık kullanıcılar doğrudan hikayeler paylaşımlarını görebilecekleri Explore tab özelliğine de kavuşmuş oldu. Hikayeler kaybolmadan önce tüm hikayeler için oluşturulan bu kategoriyle beraber özelliği çok daha aktif hale getiren Instagram’ın bundan sonrada güncellemelerine devam edeceğini belirtelim.

Instagram Hikayelere Yeni Bir Özellik Daha
4.5 (89.37%) 459 votes

Bir önceki yazımız olan WhatsApp İçin GIF Dönemi başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, WhatsApp ve WhatsApp GIF hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da Takip Nasıl Bırakılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir