Instagram İçin Chrome Eklentisi

Instagram’ın tüm güncellemelerine rağmen hala web sürümünün belli bir düzeyden kurtulamadığını söylemek gerek. Instagram İçin Chrome Eklentisi bu sebepten yükseliyor olabilir. Özellikle Instagram web sürümü üzerinden hala paylaşım yapılamıyor olması ve bunun yanında yeni özellikler resimlerin hikayesi özelliğinin de kullanılamaması Instagram’ın web sürümünün eleştiriler almasına neden oluyor. Tüm bu eleştirileri cevaplamak isteyen Instagram çok kısa bir süre önce Windows için uygulama yayınlamıştı. Uygulamanın bilgisayarlarda da kullanılmasına izin veren Instagram, Windows dışında ise hala bilgisayarlarda web sürüm üzerinden kullanılıyor.

Fakat web sürümün bu şekilde kısıtlamaları için de artık yeni çözümler var. Bunlarsan bir tanesi de web sürüm üzerinden resimlerin hikayesi paylaşımları görmeye izin veren Chrome eklentisi. İnternet dünyasında en çok kullanılan tarayıcılardan biri olarak bilinen Google Chrome tarayıcının Instagram İçin Chrome Eklentisi sayesinde artık web sürüm üzerinden de resimlerin hikayesi paylaşımlarının görüntülenmesi sağlanıyor. Peki, bu eklenti nasıl kullanılır bakalım.

  • Öncelikle Google Chrome üzerinden eklentiler bölümüne girerek Instagram için yayınlanan eklenti “Chrome IG Story” eklentisini indirmeniz gerekiyor.

  • Eklentiyi indirdikten sonra ise yapmanız gereken Instagram hesabınıza giriş yapmak. Instagram web sürümü üzerinden hesabınıza giriş yapıp ardından eklentiyi etkinleştirdiğiniz de doğrudan Instagram hikayeler paylaşımlarını da görüntüleyebiliyorsunuz. Bunun dışında Windows için artık Instagram uygulamasını indirip buradan hesabınıza girerek resimlerin hikayesi paylaşımlarınızı da görebiliyorsunuz.

https://www.instatakipci.com/

Instagram İçin Chrome Eklentisi
4.5 (89.81%) 261 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Etiket Güncellemesi başlıklı makalemizde instagram, Instagram etiket ve Instagram etiket güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Dükkan Açarak Kazanç Elde Etme
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir