Instagram İçin Kullanabileceğiniz 10 Fotoğraf Uygulaması

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 3 Dakika

Popüler paylaşım platformu Instagram her geçen gün kullanıcı sayısını arttırırken kullanıcılar da takipçi sayılarını arttırma peşine düşüyorlar. Durum böyle olunca daha iyi fotoğraf paylaşımları yapabileceğiniz 7 güzel Instagram uygulamasını sizler için paylaşmak istedik. Gelin şimdi bu uygulamalara bir göz atalım.

1- Framatic

framatic

Bu uygulama ikili üçlü kolajlar yapmanızı sağlıyor. Yani uygulamayla birlikte dilediğiniz fotoğrafları bir araya getirip farklı şekilde kolaj kombinasyonları yapabilirsiniz. Instagram’da paylaşacağınız fotoğraflar için son derece iyi bir uygulama Frmatic’i denemeniz de yarar var.

2- PicLab

piclab

PicLab uygulaması fotoğraflarınıza yazı yazmanıza, filtreler ve maskeler uygulamanıza yarıyor. Fotoğraflarınız üzerinde birçok oynama yapabileceğiniz uyulama da fotoğraflarınızı daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

3- Split Lens

split-lens

Splint Lens aynı fotoğraf içinde birden fazla yerde görünmenizi sağlayan son derece eğlenceli bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Eğlenceli fotoğraflar oluşturmanızı sağlayacak uygulamayı seveceğinize eminiz.

4- Cymera

cymera

Cymera uygulamasına bir güzellik uygulaması desek yanlış olmaz sanırım. Özellikle bayanların çok beğeneceği bir uygulama olan Cymera ile yüzünüze makyaj yapabilir veya gözlerinizi büyütebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli filtrelerinde yer aldığı uygulama ile artık fotoğraflarınızı güzelleştirmek mümkün.

5- SnapSeed

snapseed

Fotoğraflarınızda kırpma, düzenleme, efekt ve renk gibi işlemleri yapabileceğiniz bir uygulama olan SnapSeed, Instagram dışında daha birçok sosyal ağ ile de uyumlu çalışıyor. Bu da kullanıcılar açısından büyük kolaylık sağlıyor.

6- B612

b612

Bir selfie uygulaması olan B612 içerisinde çok sayıda efekt, filtre ve daha birçok eğlenceli özellikler barındırıyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan uygulama Instagram kullanıcılarının da favorileri arasında yer alıyor.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yorum Kapatma Nedir ?

7- Pixlr-o-matic

pixlr_o_matic

Bir çerçeve uygulaması olan Pixlr-o-matic fotoğraflarına çerçeve uygulamayı seven kullanıcılar için vazgeçilmezlerden birisidir. Çerçevelerin birer filtre değerinde olduğu uygulama ile fotoğraflarınıza değer katın.

8- Squaready

squaready

Fotoğraflarınızı kare formatın dışına çıkarmanızı sağlayan Squaready aynı zamanda fotoğraflarınızı kırpmanızı da sağlıyor. Uygulama ile düzenlemeler yaptığınız fotoğraflarınızı daha sonra direkt olarak Instagram’da açabilirsiniz.

9- Autodesk Pixlr

autodesk-pixlr

Fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz bir başka uygulama da Autodesk Pixlr’dır. Çeşitli efekt ve sticker seçenekleri de sunan program fotoğraf düzenleme açısından her isteğinizi karşılayacak nitelikte.

10- Phonto

phonto

Fotoğraflarınızın üzerine yazı yazmanızı sağlayan uygulama ile çeşitli boyut, font ve renklerle fotoğraflarınıza yazı ekleyebilirsiniz.

Instagram Fotoğraflarınızı Güzelleştirmenin Vakti Geldi

Bu uygulamaları kullanarak paylaştığınız fotoğraflar Instagram’da daha çok ilgi görmenizi sağlayacaktır. Bu da size takipçi olarak geri dönecektir. Tabi uygulamaları kullanırken unutmamanız gereken şey doğru fotoğraf üzerinde doğru oynamalar yapmanızdır. Fotoğrafı en iyi görüntüsüne kavuşturduğunuza emin olduğunuz zaman paylaşım yapmanız sizin için yararlı olur.

Instagram İçin Kullanabileceğiniz 10 Fotoğraf Uygulaması
4.6 (91.17%) 77 votes

Bir önceki yazımız olan Takipçi Sayısında Yer Alan K ve M harflerinin Anlamı başlıklı makalemizde Takipçi sayısındaki harfler ne manaya geliyor ve Takipçi sayısındaki k-m ne demek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram İçin Kullanabileceğiniz 10 Fotoğraf Uygulaması” üzerine 2 düşünce

 1. Fatih Yılmaz

  Merhaba Mert Bey,

  Umarım size doğru zamanda yazıyorumdur.

  Adım Fatih Yılmaz, Forward3D adında Londra merkezli bir Digital Marketing ajansı için çalışıyorum ve size müşterimiz Autodesk’e vekaleten yazıyorum.

  https://www.instatakipci.com/blog/instagram-icin-kullanabileceginiz-10-fotograf-uygulamasi/ adresindeki ‘Instagram İçin Kullanabileceğiniz 10 Fotoğraf Uygulaması’ adlı gönderinizle karşılaştım, ve buradaki ‘Autodesk Pixlr’ ile ilgili olumlu yorumunuz için size Autodesk adına teşekkür ediyoruz. Gördüğüm kadarıyla yazınızda Autodesk’in web sitesine herhangi bir link eklememişsiniz. Acaba okurlarınızın, sizin yazınızı okuduktan sonra konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmeleri için Autodesk’in, [Autodesk.com.tr] adresine bir de hyperlink ekler misiniz?

  Umuyorum bu mümkündür, yanıtınızı bekliyorum!

  Gelecekteki olası başka iş birliktelikleri için iletişim bilgilerinizi veri tabanımızda tutacağız.

  Daha fazla bilgi istiyorsanız lütfen sormaktan çekinmeyin.

  Teşekkürlerimle,

  İyi çalışmalar,

  Fatih Yılmaz

  Cevapla
 2. Bengi nunubot

  Adama bakk beee hemen adama iş sundu işte böyle uretici, uyanik, internette gezinmeyi bile kendine firsat edinebilmis firmalari destekleyelim aq millete ekmek kapisi ciksin Autodesk Pixlr uygulamasini indirin arkadaslar!!!! AUTODESK PİXLR düzgün yazın.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir