Instagram yemek fotoğrafları

Instagram İçin Restoran Şakası Sosyal Medyayı Salladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram’da her yeni gün yeni bir akımla karşı karşıya kalabiliyoruz. Selfie akımı, spor fotoğraflarının paylaşılması akımı, Instagram’ın zengin çocukları akımı derken şimdilerde ise Instagram’da yemek akımı moda oldu. Kullanıcıların gittikleri restoranlarda yemeklerini yemeden önce çekip Instagram’da paylaşması ise ortaya çıkan akım hiç beklenmedik bir şekilde büyüdü. Çok kısa bir süre içerisinde hemen her bölgeye yayılan yeni akım bir süre sonra sadece görüntüsü için yemek sipariş verilmesine kadar ilerledi. Hal böyle olunca Amerika’da da durumun ne boyutta olduğunu görmek için sosyal bir deney yapıldı.

Söz konusu deneye göre yeni bir restoran açıldığını gösteren bir video paylaşıldı. Söz konusu videoda yer alan restoranda ise tek amacın yemeklerin resmini çekmek olduğu belirtildi. Yemek resimlerini çekmek amaçlı açılan restoranda yemeklerin kesinlikle yenmemesi gerektiği saç spreyi ile iyi görüntü alabilmek için parlaklık verildiği de belirtildi. Kısa süre içerisinde sosyal medyada hızla yayılmaya başlayan video sosyal medyayı salladı. Bir grup yapılan bu çalışmayı beğenin de yeni restoran hakkında fikir ayrılıkları da yaşanmaya başladı. Tam sosyal medya bu konuda ikiye mi bölünüyor derken aslında çalışmanın bir sosyal deney olduğu belirtildi. Sosyal medyada günden olan deney aslında yeni akımın ne derece çılgın boyutlara geldiğini göstermeye yetti.

Instagram İçin Restoran Şakası Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.57%) 391 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Firma Hesaplarına Yönelmeye Başladı başlıklı makalemizde Instagram dükkanları, Instagram Firma ve Instagram Firma Hesapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’dan Sonra Messenger İçinde Hikayeler Güncellemesi Geliyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir