Instagram kullanımı

Instagram İçin Yeni 5 Filtre Geldi

Son günlerde takipçi verilerinin açıklanması ile bir anda Instagram ve Twitter arasında ki savaş kızıştı. Instagram’ın yaptığı açıklamada Twitter’ı geçtiklerini söylemesi bunun üzerine ise haberi karşı tarafın yalanlaması ve ağır sözler kullanması bir anda sosyal medya platformları arasında savaşı başlatmıştı. Bu savaştan galip ayrılmaya kesin kararlı olan Instagram ise sürekli yeni adımlar atmaya başladı. Son tartışmalardan sonra kısa süre içerisinde bu adımların ilk sonuçları geldi. Buna göre artık Instagram’a 5 yeni filtre daha ekleniyor. Instagram’a eklenen bu 5 yeni filtre ise eskilerine göre oldukça kullanışlı ve gelişmiş.

En son 2012 yılında filtre eklemesi yapan Instagram’ın bu adımı ise şimdiden oldukça konuşulmaya başlandı. Yeni eklenen filtrelerin isimleri ise şöyle; Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua. Kısa süre içerisinde hem İos hem de Android işletim sistemlerine gelen filtreler birçok özelliği de birbirinde getirdi. Artık çok daha gelişmiş bir resim düzenleme modu sunan filtreler bununla birlikte kullanıcılara eski resimleri düzenleme imkânı da verecek. Bu sayede beğenmediğiniz her hangi bir resminizi yeni filtrelerin sunduğu üstün özellikler ile düzenleme imkânını elde edebileceksiniz. Bunun dışında e çok kullanılan filtreleri ana ekrana getirme gibi ayrıcalıklı özelliklerin eklenmesi kullanıcıları epey bir sevindirdi. Bu şekilde bir yenilik ile büyük bir yol alan Instagram’a filtreleri kullanan her kullanıcıdan olumlu mesajlar geliyor. Bu adımla Instagram sosyal medya platformları ile girdiği yarışı önde bitirmeyi amaçlıyor.

Instagram İçin Yeni 5 Filtre Geldi
4.5 (89.5%) 141 votes

Bir önceki yazımız olan Galatasaray Menajer Yardımcısı Mert Çetin Taraftarları Heyecanlandırdı başlıklı makalemizde Instagram futbolcular, Mert Çetin Instagram ve Podolski hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir