Instaplace Instagram

Instagram, Instaplace Uygulaması

Her geçen gün sosyal medya kullanan insan sayısı biraz daha artış göstermeye başlıyor. Sosyal medya kullanımının bu denli artış gösterdiği günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri de Instagram. Instagram yayınlandığı tarihten beri sürekli olarak kullanıcı sayısını artırmayı başarmış ve geldiğimiz noktada tam 200 milyon kullanıcı sayısına ulaşmış bir sosyal medya platformu. Instagram2ın bu denli yüksek kullanım oranına sahip olması bu alanda sürekli bir yenilik çalışmasının gerçekleştirilmesine de neden olmakta. İşte bu anlamda yeni çıkan uygulamalardan biri de Instaplace uygulaması.

Instaplace uygulaması diğer uygulamalara göre biraz daha farklı bir mantık içeren bir eklenti. Bu uygulama genel olarak tek bir amaç için kullanılıyor. Bu amaç paylaşım yaptığınız resme konum eklemek. Yani paylaşım yaptığınız sırada nerede iseniz program otomatik olarak küçük bir pencere içinde paylaşımınıza konumunuzu ekliyor. Tabi her zaman konum bildirisi yapmak yararlı olmasa da yine de sürekli yer bildirimi yapan kullanıcılar için bu oldukça iyi bir özellik. Bunun yanında uygulama sürekli olarak konumunuzun değişmesini de algılıyor ve her resimde farklı bir konumunuzu kayıt altına alabiliyorsunuz. Oldukça yüksek kullanım oranına sahip olan uygulama Instagram kullanıcıları arasında da bir hayli popüler olan bir uygulama. Kullanmak için ücretsiz olarak telefonunuza uygulamayı indirebiliyorsunuz.

Instagram, Instaplace Uygulaması
4.5 (89.71%) 313 votes

Bir önceki yazımız olan Igno Instagram Uygulaması başlıklı makalemizde Igno, Igno kullanımı ve Instagram araçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ozan Yanar’a Beşiktaş Forması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir