Instagram İOS 7.7 Sorunu

Instagram İOS Sorunu İçin Güncelleme Yayınladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Son dönemde Apple ile Instagram arasında hem tatlı bir atışma hem de ciddi bir iş birliği içerisinde çalışmaya başladı. Instagram İOS işletim sistemini yenileyerek İOS 9’a yükseltmesi Instagram’ın çalışmalarını daha da arttırmıştı. Uygulamanın bu kadar çok önem verdiği Iphone kullanıcıları için İOS 9 uyumunun sağladığı yeni Instagram’da kısa sürede oluşturulmuştu. Tüm bunlarla beraber eski İOS işletim sistemlerine de destek kesilmemiş ve Instagram sürüm güncellemesinin devam edeceği duyurulmuştu. Fakat kısa bir süre önce Instagram’ın bu konuda yeni sorunlar yaşamaya başladı.

Özellikle İOS 7.7 işletim sisteminde yaşanan sorunlar dikkatleri çekmeye başladı. Zira bu cihazları kullanan kullanıcıların Instagram’ı çökmeye başladı. Uygulamanın açılır açılmaz çökmesi ve gelen şikayetlerin de artış göstermesi bu yönde Instagram’ın da harekete geçmesine neden oldu. Uygulamanın bunun için yeni bir güncelleştirme yayınlayıp yayınlamayacağı merak konusu olurken beklene haber gelmiş ve güncelleme çıkmıştı. Instagram sonunda bu güncelleme için de açıklamayı yaptı. İOS 7.7 işletim sistemini kullanan kullanıcıların yeni güncellemeyi uygulama marketinden indirmesi de istenmeye başlandı. Yeni güncelleme ile çökme sorunun da çözüldüğü belirtiliyor. Instagram’ın bu güncelleme ile beraber eski sürümler içinde desteğinin devam edeceği duyurulmaya başlandı.

Instagram Her Geçen Gün Yeni Kullanıcıların Katılımıyla Büyümeye Devam Ediyor

Sosyal medyanın en başarılı uygulamalarından biri olarak gösterilen Instagram, kullanıcılara sunduğu yeniliklerle beraber hemen her geçen gün biraz daha fazla kullanıcı kazanmayı da başarıyor. Son olarak 500 milyon kullanıcı sayısının üzerine çıktığı bilinen sosyal medya uygulamasının elde ettiği bu başarı ile beraber artık hemen her adımının da takip edildiğini de biliyoruz. Zira yeni güncelleme yayınladığı an Instagram hemen gündem olabiliyor ya da yeni özellikleri hemen her alanda konuşulmaya başlıyor.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  PepsiCo Instagram Staj Yarışması Sonuçlandı

Bu şekilde sürekli güncellemeleri devam eden Instagram son olarak bu sıralarda bir güncelleme daha yayınladı. iOS için yayınlanan yeni güncelleme ile köklü bir değişim ya da çok net yeni bir özellik uygulamaya gelmese de söz konusu güncelleme ile beraber beğeni ve yorumlar konusunda mini değişiklikler yapıldığı belirtildi. Doğrudan Instagram tarafından yapılan açıklamada söz konusu özelliğin artık beğeni yapan kullanıcıların da beğeni sayısıyla beraber görüntülenmesi olduğunu da belirtelim. Instagram sürüm notları içerisinde yer verdiği açıklamaya göre paylaşımlara 4 beğeni ve üzerinde beğeni geldiğinde artık kullanıcılar kendilerini takip eden kullanıcıların beğeni sayıları ile beraber beğeni yapan kullanıcıları da görebilecekler. Bunun dışında yeni güncelleme ile iOS 10 üzerinde Instagram için performans iyileştirmeleri de yapıldığı belirtiliyor. Bundan sonraki güncellemede ne gibi yeniliklerin uygulamaya ekleneceği ise merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Instagram İOS Sorunu İçin Güncelleme Yayınladı
4.5 (89.2%) 300 votes

Bir önceki yazımız olan Forum Erzurum Instagram Etkinliği Düzenledi başlıklı makalemizde Forum Erzurum, Forum Erzurum Instagram ve Instagram etkinlikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir