Instagram Logo çalışması

Instagram Kendi Logunuzu Yapın

Instagram kendi logunuzu yapmanız için yeni bir proje ile karşınızda. Sosyal medya platformları içerisinde en çok kullanılanı ve en fazla aktif kullanıcı sayısına sahip olanlarından biri hiç şüphesiz Instagram. Bunda en büyük etki Instagram üzerinden sürekli yeni paylaşımların yapılması ve bu alanda çok ilgi çekici yeni projelere başlanılması.

Yeni projelerden biri de yeni başlayanlar için Instagram kendi logunuzu yaratma akımı

Bu akıma göre Instagram kullanıcılar hem kendi logolarını yaratacak hem de bunu fotoğraflayıp kendi hesaplarında paylaşacak. İlk günden itibaren büyük ilgi gören bu yeni akım sayesinde Instagram kullanımı oldukça eğlenceli olacak gibi. Bununla beraber birçok kullanıcı da çoktan kendi logolarını oluşturmaya başladı. En ilgi çeken logo paylaşımları ise köpek mamasından kapı tokmağına kadar cisimler ile oluşturuluyor. Bu akımın daha uzun sür devam edeceği ise kesin. Bakalım istenen ilgi toplana bilecek mi?

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/sayfa-begeni

Instagram Kendi Logunuzu Yapın
4.5 (90.61%) 264 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Dizi Projesi başlıklı makalemizde Instagram dizi projesi, Instagram kullanımı ve Instagram projeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Chelsea Handler Putin’e Instagram Üzerinden Meydan Okudu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir