Instagram Logo çalışması

Instagram Kendi Logonuzu Yapın

Sosyal medya platformları içerisinde en çok kullanılanı ve en fazla aktif kullanıcı sayısına sahip olanlarından biri hiç şüphesiz Instagram. Bunda en büyük etki Instagram üzerinden sürekli yeni paylaşımların yapılması ve bu alanda çok ilgi çekici yeni projelere başlanılması.

İşte bu yeni projelerden biri de yeni başlayan logo yaratma akımı. Bu akıma göre Instagram kullanıcılar hem kendi logolarını yaratacak hem de bunu fotoğraflayıp kendi hesaplarında paylaşacak. İlk günden itibaren büyük ilgi gören bu yeni akım sayesinde Instagram kullanımı oldukça eğlenceli olacak gibi. Bununla beraber birçok kullanıcı da çoktan kendi logolarını oluşturmaya başladı. En ilgi çeken logo paylaşımları ise köpek mamasından kapı tokmağına kadar cisimler ile oluşturuluyor. Bu akımın daha uzun sür devam edeceği ise kesin. Bakalım istenen ilgi toplana bilecek mi?

Instagram Kendi Logonuzu Yapın
4.5 (90.61%) 264 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Dizi Projesi başlıklı makalemizde Instagram dizi projesi, Instagram kullanımı ve Instagram projeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Filtreleri Gizli Konumdan Açık Hale Getirmek
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir