Instagram kullanımı

Instagram Kullanıcıları Şikâyetçi

Son günlerde sosyal medya platformları arasında ki yarış iyice kızıştı. Özellikle Instagram ve Twitter arasında ki atışma bu yarışı körüklemeye başladı. Söz konusu yarışın ortaya çıkma nedeni ise Instagram’ın açıkladığı kullanıcı verileri. Buna göre Instagram 300 milyon kullanıcıya ulaşmış ve Twitter’ı geride bırakmıştı. Ardından yalanlayıcı ifadeler gelse de gerçek bir türlü anlaşılamadı. Şimdi ise ortaya çıkan bir haber Instagram kullanıcılarının iyice kafasını karıştırmayı başardı. Söz konusu habere göre Instagram kullanıcıları uygulamadan oldukça şikâyetçi.

Habere göre uygulama son zamanlarda birçok hata vermeye başladı. Özellikle Android sistemleri bulunana telefonlarda büyük bağlantı sorunlarının oluşması kullanıcıların Instagram’dan iyice uzaklaşmasına neden oldu. Bu yönde çıkan haberlere göre yakın bir zamanda yaşanan bu sorunlar nedeniyle birçok kullanıcı Instagram hesabını kapatacak. Böyle bir iddianın ortaya atılması ise Instagram yetkililerini hiç rahatsız etmeyecek olmuş ki her hangi bir açıklama da yapılmadı. Gelen bilgilere göre bu hatalar yeni gelecek güncelleme ile büyük ölçüde azaltılacak. Bu tarz bir güncellemenin ne zaman geleceği ise merak konusu olmaya başladı. Yetkililer de bu konu ile ilgili net bir açıklama yapmadı.

Instagram Kullanıcıları Şikâyetçi
4.5 (90.53%) 76 votes

Bir önceki yazımız olan Selma Ergeç Ve Meryem Uzerli’den Beklenmedik Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Meryem Uzerli, Meryem Uzerli Instagram ve Selma Ergeç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  GramBlr İle Instagram’ı Bilgisayardan Kullanın
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir