Instagram kullanımı

Instagram Kullanıcıları Şikâyetçi

Son günlerde sosyal medya platformları arasında ki yarış iyice kızıştı. Özellikle Instagram ve Twitter arasında ki atışma bu yarışı körüklemeye başladı. Söz konusu yarışın ortaya çıkma nedeni ise Instagram’ın açıkladığı kullanıcı verileri. Buna göre Instagram 300 milyon kullanıcıya ulaşmış ve Twitter’ı geride bırakmıştı. Ardından yalanlayıcı ifadeler gelse de gerçek bir türlü anlaşılamadı. Şimdi ise ortaya çıkan bir haber Instagram kullanıcılarının iyice kafasını karıştırmayı başardı. Söz konusu habere göre Instagram kullanıcıları uygulamadan oldukça şikâyetçi.

Habere göre uygulama son zamanlarda birçok hata vermeye başladı. Özellikle Android sistemleri bulunana telefonlarda büyük bağlantı sorunlarının oluşması kullanıcıların Instagram’dan iyice uzaklaşmasına neden oldu. Bu yönde çıkan haberlere göre yakın bir zamanda yaşanan bu sorunlar nedeniyle birçok kullanıcı Instagram hesabını kapatacak. Böyle bir iddianın ortaya atılması ise Instagram yetkililerini hiç rahatsız etmeyecek olmuş ki her hangi bir açıklama da yapılmadı. Gelen bilgilere göre bu hatalar yeni gelecek güncelleme ile büyük ölçüde azaltılacak. Bu tarz bir güncellemenin ne zaman geleceği ise merak konusu olmaya başladı. Yetkililer de bu konu ile ilgili net bir açıklama yapmadı.

Instagram Kullanıcıları Şikâyetçi
4.5 (90.53%) 76 votes

Bir önceki yazımız olan Neymar Şimdide Başka Bir Güzelle Anıldı başlıklı makalemizde Indianara Carvalho, Indianara Carvalho Instagram ve Neymar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir