Instagram Kullanılmayan Filtreler Nasıl Kaldırılır?

Instagram Kullanılmayan Filtreler Nasıl Kaldırılır?

Bugunkü konumuz Instagram Filtreler. Instagram’ın her geçen gün kullanıcılarına biraz daha fazla özellik sunmaya başladı. Resimlerin hikayesi güncellemesi, hemen ardından gelen zoom özelliği, kısa süre sonra gelen yorum engeli sistemi gibi güncellemeler Instagram’ın bu konuda ne kadar başarılı olduğunu da net bir şekilde ortaya koyuyor. Instagram’a eklenen tüm bu yeni özelliklerle beraber hemen her güncellemede Instagram’ın en çok kullanılan özellikleri arasında yer alan filtre özelliklerinin de sürekli geliştirildiğini söylemek gerekiyor. Sürekli yeni filtrelerin eklendiği bunun yanında eski filtrelerinde yenilendiği Instagram’da artık o kadar çok filtre yer alıyor ki uygulamada paylaşım yaparken çoğu filtre kullanıcılar tarafından kullanılmıyor. Instagram Filtreler popülerlikte düşmüş gibi duruyor.

Kullanılmayan filtreleri ise kullanıcıların aslında Instagram Filtreler listesinden kaldırması da mümkün. Bu sayede çok daha fazla tercih edilen filtreleri doğrudan listeden seçme imkanı da elde edebiliyorsunuz. Bir nevi filtre kullanımını da kolaylaştırmış oluyorsunuz. Peki, bu işlemi nasıl yapıyoruz daha detaylı olarak bakalım.

  • İlk olarak Instagram hesabımıza giriş yapmanız ve ardından da paylaşım için bir fotoğraf seçmeniz gerekiyor. Daha sonra ise filtreler bölümünden en alt kısma kadar inmeniz gerekiyor.
  • Filtrelerin en alt kısmında ise “yönet” seçeneğinin olduğunu da göreceksiniz. Yönet sekmesine tıkladıktan sonra ise ekrana gelen filtrelerin yanında yer alan tik işaretlerini kaldırmanız filtrelerin listede görüntülenmemesi için yeterli oluyor. Bu sayede sadece seçtiğiniz filtreler görüntülenecektir.

 

https://www.instatakipci.com/yorum

 

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Tbt Nedir Ne İşe Yarar Neden Herkes Kullanır

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
1 Yorum
  1. Güzel bilgilendirme teşekkürler. Gereksiz instagram filtrelemelerini kaldırınca telefon belleğimizde buna göre ayarlanıyor ise süper bir bilgi. İyi oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir