Instagram Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

Instagram Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

Instagram son zamanların en fazla popülerleşen ve en fazla kullanıcılarına sahip olan uygulamalarından birisidir. Instagram bu kadar yaygınlaşırken elbette yanında belli başlı problemler de getirmektedir.  Bu anlamda kullanıcıların Instagram üzerinde yaşadığı problemleri bildirebileceği bir Instagram Müşteri hizmetleri desteği aradığı çok aşikardır. Biz de sizlere Instagram’ın Müşteri hizmetleri var mıdır, var ise nasıl iletişime geçilir bu gibi sorulara cevap vereceğiz.

Instagram Müşteri Hizmetleri İle İletişime Geçme

Öncelikle belirtilmesi gerekir ki Instagram’ın sorunları bildirebilme anlamında bir iletişim hattı yani telefon numarası mevcut değil. Yani kullanıcılar Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istedikleri zaman ne yazık ki bir telefon numarası alamamaktadırlar. Peki, hangi yollar izlenmeli bu adımları kısaca belirteceğiz.

instatakipçi müşteri hizmetleri iletişim

Instagram’da Yaşadığım Sorunu Müşteri Hizmetlerine Nasıl İletebilirim?

Öncelikle Instagram hesabımıza giriş yapmamız gerekmektedir. Ardından hesabımızın sağ üst kısmında yer alan üç nokta işaretine tıklayarak yeni bir sayfaya geleceğiz, destek başlığı altında yer alan Sorun Bildir seçeneğini göreceksiniz. Sorun Bildirme butonuna tıklayarak Instagram’da yaşadığınız problemi belirtebilir ve bu şekilde Instagram Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmiş olabilirsiniz. Sorun Bildir seçeneğine bastıktan hemen sonra karşınıza belli başlı başlıklar ve seçenekler gelecektir, bu seçenekler arasında kendinize en uygun seçeneği seçeceksiniz ve probleminizi detaylandırarak anlatmanız gerekmektedir. Instagram hizmetleri ile iletişime geçerek üye olma, hesap çalınması, giriş sorunu, şikayet adresleri gibi çok fazla konuda yardım alabilmektesiniz.

Instagram Müşteri hizmetleri telefon numarası

Instagram için bir Müşteri hizmetleri telefon desteği bulunmasa da Instagram ve bu gibi Teknoloji problemleri için kullandığınız operatörler ve sabit hattınızdan 11870 numarasını arayarak da 7 gün 24 saat destek alabilmektesiniz. Kısacası Müşteri hizmetleri size sağlıklı olarak ancak uygulama üzerinden destek verebilecektir.

Instagram müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçilir konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Youtube Analytics

Instagram Hakkında

 • Instagram, Mike Krieger ve Kevin Systrom tarafından 2010 yılında geliştirilen bir sosyal medya platformudur.
 • Kullanıcılarına fotoğraf ve video paylaşım imkânı sunan Instagram en sık kullanılan sosyal medya platformları arasında yerini almaktadır.
 • Kuruluşundan çok kısa bir zaman sonra popüler hale gelen uygulama, kişilerin kendi yarattıklarını dünyayı sürdürebilmelerini sağlıyor.
 • Şu an da uygulama üzerinden günde 80 milyon fotoğraf paylaşımı ve 3 milyar beğeni yapılıyor.
 • Dijital dünyanın vazgeçilmez unsuru olarak kabul edilen instagram hem kişisel bir hesap olarak hem de şirket hesabı olarak kullanılabiliyor.
 • Instagram’ın hem şirket hem de kişisel hesap olarak kullanılabiliyor olması instagramı çok daha önemli bir hale getiriyor.

Instagram Müşteri Hizmetleri

 • Ancak her sosyal medya platformunda olduğu gibi bazen instagramda da çeşitli sorunlar meydana gelebiliyor.
 • Bu meydana gelen sorunları ise instagram kullanıcıları genellikle müşteri hizmetleri ile çözmek istiyor.
 • Ancak instagram iletişim merkezi ile birebir muhatap olacağınız bir telefon numarası ya da mail adresi bulunmuyor.
 • İnstagram mail adresinin ve telefon numarasının olmaması ise kişilerin yaşayacakları soruna çözüm bulamayacakları düşüncesine kapılmasına yol açıyor.
 • Instagram’da herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda telaşlanmanıza gerek yok.
 • Her ne kadar instagram yetkililerine direk ulaşabileceğiniz bir telefon numarası bulunmasa da bir destek merkezi bulunuyor.
 • Destek merkezinden yaşadığınız sorunu bildirmeniz durumunda yaşadığınız sorun ile ilgili bir bilgilendirme ve çözüm öneri alabilirsiniz.
 • Instagram Müşteri Hizmetler iletişim için İnstagram destek merkezine uygulama üzerinde yer alan Sorun Bildir butonundan ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri ile neden görüşmek istiyorsunuz?

Sorununuza öncelikle biz yardımcı olabiliriz. Aşağıdan yaşadığınız sorunu seçebilirsiniz. 

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum Nedenleri Çözümleri Instagram Hesap Çalmada Hangi Yöntemler Kullanılıyor? Instagram Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Konuyla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası nedir?

İnstagram ile iletişime geçebileceğiniz herhangi bir telefon numarası bulunmamaktadır.

Instagram Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

Instagram uzun yıllardır Türkiye’de internet üzerinden hizmet veren bir platformdur. Pek çok insanın yoğun bir şekilde kullandığı instagramda birbirinden farklı çeşitli hatalar meydana gelmektedir. Kişiler bu sorunlara çözüm bulabilmek için pek çok araştırma yapmakta ve instagram müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışmaktadır. İnstagramda karşılaştığınız sorunu instagrama nasıl bildireceğinizi ve müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçeceğinizi anlatmadan önce instagramda karşılaşılan bazı sorunlara değinmek gerekir.
instagram kullanıcılarının karşılaştığı diğer sorunları ise fotoğraf paylaşma sorunu, hesabı dondurup açtıktan sonra fotoğrafların kaybolması, beğeni ve yorum yapamama, çökme ve donma sorunu, şifre hatası sorunu şeklinde sıralayabilmek mümkündür. Bu sorunlara çözüm bulabilmek için instagrama sorun bildirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinde yer alan sorun bildir butonuna tıkladıktan sonra karşınıza bazı başlıklar çıkacaktır. Bu başlıklardan karşılaştığınız soruna en uygun başlığı seçmelisiniz. Kendinize en uygun başlığı seçtikten sonra instagrama karşılaştığınız problem ile ilgili detay vermeniz gerekmektedir. Üstelik bu detayları verirken fotoğraf ekleyebilmeniz de mümkündür. Böylelikle instagram destek merkezine sorununuzu en sağlıklı şekilde iletebilirsiniz

Instagram Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçmek Mümkün mü?

İnstagram müşteri hizmetleri ile direk iletişime geçmek mümkün değildir. Yani internetteki farklı platform ya da web sitelerindeki gibi belirli bir telefon numarası ile instagram müşteri hizmetlerine ulaşma gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak instagram kullanıcıları instagramdaki karşılaştıkları sorunlar ile ilgili instagram ile iletişime geçebilmektedir. Bu da instagram üzerinde yer alan Sorun Bildir butonu ile mümkündür.
Bu sorun bildir butonuna tıklayarak karşılaştığınız sorun ile ilgili başlığı seçmeniz gerekmektedir. Bu başlığı seçtikten sonra yaşadığınız problemi detaylı bir şekilde anlatabilir ve sorun bildirirken fotoğraf ekleyebilirsiniz. İnstagram destek merkezine ulaşarak hesap çalınması, giriş sorunu, fotoğraf ve video beğenememe, story paylaşamama gibi pek çok soruna çözüm bulabilmeniz mümkündür.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Edat

Facebook Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Halil İbrahim ER

Yazılar: 627

Merhaba ben Halil ibrahim ER 1993 İstanbul doğumluyum. Yıllardır sosyal medyanın içindeyim ve kullanıcıların yaşadıkları sorunlara, merak ettikleri konulara çözüm üretiyorum. Çalışmalarımı yıllardır sosyal medya tarafında yürüttüğüm için, uzmanlık alanımı da bu yö...

201 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. İnstagram adresimin şifresini unuttum giriş yapamıyorum gmail adresimi soruyor onuda bilmiyorum telefon değişti bana yardımcı olun lütfen

   1. Merhaba ben hesabımı kim gördü uygulamasını indirmek istedim fakat hesabim gitti güvene almam gerekir dedi ama e posta ve numara ykk nasıl geri alıcam yardımcı olur musunuz

 1. İyi günler instagrama giremiyorum şifremi unuttum gmail hesabımı hiçbir şekilde erişimim yok bana geçici süreligine gmail hesabı gönderirmisiniz

  1. Maalesef şu an için Instagram böyle bir hizmet sağlamıyor ve öngörülebilir bir süreçte de sağlayacağını düşünmüyoruz.

  1. Aynı kişiye ait ok sayıda hesap olduğunu fark ettik büyük ihtimal fotoğrafların asıl sahibi şikayet ettiği için hesabınız kapanmıştır. Eğer fotoğrafların size ait olduğunu düşünüyorsanız iletişim kısmından destek ve sorun bildir sekmelerini kullanarak iletişime geçin lütfen

   1. Merhabalar gnul67 kullanıcı adım arkadaşlarıma yorum yapamıyorum arada oluyo sonra engelle karşılaşıyorum yardımcı olurmusunuz acaba bana

 2. İnstagram şifremi unuttum ama mail üzerinden sıfırladım ama yine giriş yapamıyorum kayıtlı olan telefonuma kod gönderiyolar bende o hattı değiştirdim alamıyorum kodu şifremi sıfırladım ama yine o kod olmadığı için giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Internetim olduğu halde sayfam yenilenmiyor çıkış yaptim tekrar giriş yaparken bu sefer bilinmeyen bir ağ hatası oldu deniliyor ınstagramdan baska herşeye girebiliyorum yardımcı olurmusunuz

  2. Kullandığım hesap çok eski mail adresine bağlıydı . Şifre de telefonumda otomatik giriliyordu . Telefonum bozuldu yeni telefon aldım şifreyi de unuttum . Yardımcı olabilir misiniz . sametkrts78

 3. Merhabalar ınstgram üzerinden bir bayan ile tanıstım bazı aramızda uygunsuz konuşmalar geçti sonra bana istediklerini yapmamam durumunda eşime söyleyeceği ile tehdid etti onun hesabıyla olan ilişiği kesebilirmiyiz .

 4. İstikramım bugün kapatıldı
  Bn kuralları bozacak bişey yapmadım
  İstikramımı
  Geri verin 14k
  Olunca nicin kapattınız
  Kardeşim

  1. Merhabalar hesabınızda sıradışı bir aktivite olmuşsa veya kural dışı hareketler hesabınız güvenlik amaçlı dondurulur, şifernizin çalındığını düşünüyorsanız mail adresinize şifre sıfırlama talebi gönderebilir veya uygulama içinde destek kısmından yardım isteyebilirsiniz.

     1. Benim adıma iki hesabım vardı
      Üçüncü hesabımıda açtım vuralmustafa63 olarak ilk iki hesabımın da şifrelerini unuttugum için ve iki hesabımın da gizli olmamasından rahatsız oldum şikayet yoluyla kapatmak istedim ve üç hesabım birden kapandı.
      Şimdi sorun şu benim son ve aktif olarak kullandıgım vuralmustafa63 hesabımı geri istiyorum lütfen bana yardımcı olun

   1. Benm de hesabım dondurulmuş olabilir mi acaba hata alıyorum giriş yaparken giriş yapamıyorum neden acaba ve nezaman bu dondurulma kaldırılır lütfen yardımcı olur musunuz

   2. Merhaba ben instagram hesabıma giriş yapamıyorum şifre yenile diyorum mail adresime kod gidiyor kodu yazıyorum ama yine olmuyor hata veriyor yardımcı olur musunuz lütfen 🙁

 5. İnstagram hesabıma Facebook la bağlandım ama nedense yaklaşık 10 gündür ekli olan kişilerin aktif olup olmadığını göremiyorum bütün ayarlarım olması gerektiği gibi
  Yardımcı olursanız sevinirim

 6. Selamunaleykum hesabimi dondurmustum sifremi unuttum suan hesabimi acmak istiyorum sifremi yenileyemiyorum kullanici bulunamadi yaziyor fakat facebooka giris yap dedigimde hesap var diyor nasil acabilirim hesabimi

 7. Merhaba benim instgram ve Mail’ adresim çalındı ama her ikisine de giremiyorum kayıtlı olan hattım kapandı nasıl bi yardımcı olabilir siniz

  1. Merhaba arkadsim instagramda bir haftadir aktif gozukmiyor ama neler beğendikleri bölümune bakinca x kişiyi 30 dk önce takip etti yaziyordur ,acaba önceden x kişiye istek attiği icin ve x kisı yeni onayladigi icin 30 dk once takip etti yazmis olabilir mi .

  1. istigrama giris yapamiyorum sifreyi unutum baska arkadasim istigramini girerken hada veriyr giris saglamiyom yardmci olsaniz sevinirm yardmci olursaniz sevinirim saygilarimla

 8. merhba hesabımı dondurdum 40 gün oldu şimdi açmak istedim açamadım şifreyi unutmuşum eposta kullanıcı adı ve faceboklada giriş yapınca böyle bir kullanıcı yok diyor fakat başka bir hesap açmak istediğimde bu kullanıcı adıyla açamıyorum demekki hayla ulaşabilirim lütfen yardım edin bu nasıl iş ya yani hesap çok acil lazım işlerim vardı baya

 9. Merhaba instagrama girmek istedigimde baglanamadim.yuklemeyi kaldirip tekrar instegram yukledim.kullanici adimi yazip sifre yenileme istedim.mailime gelen linke tikladim iki ayri satira yeni sifre yazdim kabul etmiyor.defalarca sorgu gonderdim halde yeni sifre olusturamadim.hesabimi kullanamiyorum ne yapmaliyim

 10. Merhaba biri beni sahte hesapla rahatsız ediyordu şimdi ise hesabını silmiş o kişiyi nasıl bulabilirim savcılığa versem siz ıp adresini yada bilgilerini veriyormusunuz?

  1. Merhaba,
   Konu ile ilgili instagram müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. instatakipci.com olarak kimsenin bilgilerine erişemeyiz veya bilgi paylaşamında bulunmasını istememekteyiz.

 11. Merhaba,
  Instagramda yeni açtığım hesabım kurallara uymadığım gerekçesiyle instagram tarafından kapatıldı.
  Hiçbir açıklama yok, hacklenmiş olabilirim, birisi birşeyi şikayet etmiş olabilir, hiçbir neden bilmiyorum.
  Bana facebook yardım ekibinden bir mail geldi, kod gönderilmiş, bu kodu el yazımla bir kağıda yazıp 2 elimin ve yüzümün gözüktüğü bir resim atmam istenilmiş. Problem nasıl çözülebilir?
  Teşekkürler.

 12. Ben instagramıma giremiyorum girişe bastığımda bana şunu diyor üzgünüz,istediğinizle ilgili bir sorun oluştu diyor bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 13. İyi günler hesabıma giriş şüpheli bir hareket teepit ettik yazısıyla karşılaştım ve hesabıma kaydettiğim e posta adresimi de unuttum . Acaba hesabımı başka kurtarma şansım yok mu lütfen yardımcı olun .

 14. Benm de hesabım dondurulmuş olabilir mi acaba hata alıyorum giriş yaparken giriş yapamıyorum neden acaba ve nezaman bu dondurulma kaldırılır lütfen yardımcı olur musunuz

 15. Merhaba instagramımı dondurmustum açılmıyor. Şifremi kabul etmiyor. Normalde hesabım tel numaradan ve faceden bağlıydı ama faceden bağladığım zaman yeni hesap acti. E posta da yok diyo

 16. Merhabalar. 6 şubat akşamı hesabımı geçici olarak dondurdum. Hesabımı birdaha açamıyorum Mail adresimi kabul etmiyor. Form dolduruyorum site çalışmıyor hata veriyor istegimin gerçekleşmedigini sorun olduğunu kısa zamanda düzelmesi için üzerinde çalışıldığını söylüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

 17. Merhabalar hesabım sürekli kendiliğinden donduruluyor ve telefonuma güvenlik kodu geliyor. Ben o kodu girmeden sayfam yokmuş gibi görünmüyor. Bunu gün içerisinde defalarca yaşıyorum. Hatta bazen kullandığım sırada beni atıp yeni kod gönderiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim yardım eder misiniz

 18. Şifremi unuttum sadece kullanıcı adını biliyorum e-posta veya hangi numara üzerine açtım unuttum nasıl kurtara bilirim veya kapattırabilirim yardımcı olur musunuz ?

 19. Ben bir kullanıcıyı engelledim fakat engeli kaldırmak istiyorum herkesin engeli kalkıyor bir tek o kişinin engeli kalkmıyor nasıl kaldırabilirim normal engel kaldırmayı biliyorum bu normal değil kalkmıyor engel

 20. Merhabalar
  Instagram müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim. Hesabım yaklaşık 1 ay önce yanlışlıkla kapattım. Bir aydır uğraşıyorum ama açılmadı. Lütfen yardımcı olur musunuz?

 21. Merhaba ınstagram hesabim çalındı ve eski telefonla kaydolmustum ve eposta eski telefonla beraber kayboldu ve şuan hesabima erişimemiyorum lütfen yardım edin bana

 22. @efkarli.sair04 Hesabim çalındı şuan ulaşamıyorum hesabima erişimim engellendi lütfen yardım edin özel arşivlerden fotoğraf videolarım onların elinde hesabımı geri alın eğer alamıyorsaniz hesabı kapatın eski hesap şuan e posta başkasının eline geçmiş

 23. Merhaba, 5 ay önce instagram hesabımı dondurdum. Şimdi açmak istediğimde kullanıcı bulunamadı uyarısı veriyor. Kendime şifre yenileme maili gönderemiyorum. Hesabıma giriş yapabilmek için tüm bilgilere sahibim fakat hesabım açılmıyor. Dondurulan hesabı açmak için form doldurup gönderdim. Resim ve kod istedi çekip yazıp gönderdim. sonrasında galiba yardıma ihtiyacınız var diyip yardım sayfasına yönlendirdi. defalarca mail göndermeme rağmen hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. aynı mail adresi ve aynı kullanıcı adıyla yeni bir kullanıcı açmayı denedim aynı kullanıcı var diyor. başka bir instagramdan sorguladığımda kullanıcım yok. ne yapabilirim aylardır uğraşıyorum. yardımcı olabilir misiniz?

 24. Merhabalar. İnst hesabımı 1 ay önce kapatmıştım. Şimdi geri dönmek istiyorum ama şifremi unuttum. Bu yüzden hiç bir şekilde giriş yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

 25. Istegramınız geçici olarak engellendi diye haber aldım kişilerin paylaştikları hikayeleri durumları göremiyorum bana yardımcı olurmusunuz vede hesabım ne zaman açılır bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 26. Benim instagram içinde dolaşırken birden kapandı sonra giriş yaptığında eski şifre diye giriş yapmadım yani çalınmış oldu bana nasıl yardımçı olursunuz nasıl geri ala bilirim email adresi mide değiştirmiş bu almak mümkünmü

 27. Instagram hesabıma giriş yapamıyorum şifre yenilemek için göndermiş olduğunuz eposta çalındığı için ona da giriş yapamıyorum başka kurtarma şekli var mıdır

 28. Instaqram hesabimi yanlislikla sildim simdi geri almak icin tum deyilenleri yaptim ama benim hesabimda kdndi fotoqrafim yok.pasta yapma hesabimdir.pastalarimin resmini cekib gondereyimmi?.benim hesabim googlda aradigimda cikiyor resimler.ben ne yapayim hesabimi geri slmak icin

 29. merhaba ben ınstagrama geçerken olan dışı bir giriş saptandı yazıyor güvenlik için mail adresi veya telefon istiyor ama hesaplarımı unuttum geçiş yapamıyorum yardmcı olurmusunuz

 30. Slm. Benim 30 k lık bir. Satış sayfam var son 1 aydır gönderilerime beğeni sayısı çok ama çok azaldı, 1 ay önce Paylaşım yaptığımda bir çok müşterim fiyat sorardı şimdi o bile çok azaldı, instagram da paylaşımlarımın daha az kişiye ulaştığını tahmin ediyorum. Bir kısıtlama sorunumu yaşıyorum onu da bilmiyorum. Böyle bir sıkıntı olabilir mi? İşletme hesabı DEĞİL hesabım.

 31. Merhaba ben instagram hesabımı dondurmak istedim ve hesabımın ekranına instagram kurallarını ihlal ettiğiniz için hesabınız kapatılmıştır dedi ne yapmam lazım lütfen yardım edin

 32. Hesabım kural ihlalindan kapandıktan sonra itiraz ettim gmail hesabima bildirim geldi ellerim kullanici adim ve gonderdikleri kod gözükecek şekilde foto çekip attim daha sonra 2 gün sonra bana form doldurmak için yolladılar form’u doldurdum fakat 5 gün haber yok yardimcı olur musunuz ?

 33. şiddet veya şiddet uygulanacağı yönünde tehdit ile ilgili Topluluk Kurallarımızı ihlal ettiği için gönderini kaldırdık. Kurallarımızı tekrar ihlal edersen, hesabın kısıtlanabilir veya kapatılabilir.

  Giriş yaparken bunu diyor aşağıda tamam tuşuma bastığımda da girmiyor acil yardım lazım ne yapmam lazım

 34. Merhabalar Lütfen bana yardım edin Instagram hesabımda sürekli benden numara doğrulaması istiyor Her defasında numara doğrulaması yapmama rağmen Günde en az 2-3 kez hesabım doğrulamaya düşüyor Bunun nedeni nedir Lütfen bana yardım edin

 35. İnstagram hesabıma dün gece erişim sağlandıktan sonra telefonuma Facebook üzerinden doğrulama kodu geldi. Gönderilen kod eror veriyor. İnstagrama giriş sağlayamıyorum. Çözüm ararken yanlışıkla mail hesabımı instagram üzerinden sildim. Şuan şifre değişikliği de isteyemiyorum . Hiçbir şekilde erişim sağlanamıyor. Facebook üzerinden gelen kod Bugun 0850 540 06 61 üzerinden gelmeye başladı hesabımın çalındığı ile ilgili şüphelerim var sorunu nereden nasıl düzeltilebilirim artık geri dönüş sağlansın

 36. Telefon değişikliğinden dolayı eski e postama kullanmıyorum Instagram şifremi ve kullanıcı adımı biliyorum yalnız instagramda kayıtlı olan e postama güvenlik şifresi gönderiyor lar ama benim o e posta ile hiç bir iletişimim yok. Bu yüzden giriş yapamıyorum yardımcı olur musunuz hesabıma giriş yapmak gerek

 37. Merhabalar ben hesabımı dondurdum ama açmak istediğimde silinmiş neden iznim olmadan siliniyor instagramım ve herseyi denedim geri açamıyorum artık

 38. Merhaba instegramıma giriş yapamıyorum olağan dışı bir giriş denemesi saptadık sorunu ile karşıyayım acil yardım bekliyorum.profilime giriş yapamadığım için kimlik doğrulaması yapamıyorum

 39. Merhaba. 2 gündür kendi kullandığım @crn.ozsk hesabıma giriş yapamıyorum. Başka bir cihazdan girmedigim halde şüpheli giriş denemesi sorunu ile karşılaşıyorum. Lütfen 2 gundur mağdurum benim gibi onlarca insan var artık düzeltin şunu yalvaririm hesabima birdaha girememekten korkuyorum…

 40. LÜTFEN ACİLLL YARDIM
  Instagram güvenlik kodu sorunu. Şifremi unuttum sonra yeniledim fakat güvenlik kodu aşamasını bir türlü geçirtmiyor mailime kod gönderiyor giriyorum yanlış deyip kabul etmiyor. Hesabıma giremiyorum.

 41. İyı gunler benim sıkıntım ben arkadaşımın telefonundan facebook a girmiştim ve arkadasimda kendi telefonundan kendi iatgramina giriliydi ve ne olduysa onun istgrami benm faceme kayıtlı oldu ve benim kendi kullandigim istgram hesabim yok oldu ve kendi facebook um uzerinden istgrama girmeye calisiyorum lakin arkadasimin istgrami aciliyor telefonumda kendi hesabimi nasil geri alabilirim yardimci olabilirseniz sevinirim saygilar

 42. Instagrama giriş yapamiyorum şifremi yanlış girdim bikac kere şimdi de güvenlik için e posta kodu gönderildi diyor ve ben bu e postayı hiç bir şekilde hatırlamıyorum luften yardımcı olun

 43. meraba ben ınstagram hesabımı dondurdum 5 ay falan acmadım sifremi unuttum kullanıcı adım tel e-posta adresim degişmedi ama yenıleyemedım hesap kapatılmıs sanırım hesaba ulasamıyorum

 44. Onur_altuntop adresimin kullanıcı adı ama instegramım silindi ve e postamı bulamıyorum numarama da başka biri için hesap açtım telefonuma doğrulama kodu da gelmiyor e postamı da bulamıyorum lütfen yardımcı olun

 45. merhaba yaklaşık 5 gündür instegram hesabıma.giriş yapamıyorum hiçbir yazı falan çıkmıyor uygulamaya tikladigim anda beyaz bir da çıkıyor ve geri çıkıyor yardımcı olurmusunuz

  1. Merhaba; yaşadığınız sorun telefon ayarlarınız ya da operatörünüz ile alakalı olabilir. Instagram ile ilgili yaşadığnız sorunları Instagram Help aracılığıyla aşabilirsiniz.

 46. Merhaba herhangi bir kural ihlali yapmama rağmen begeni yorum engeli yedim takip isteği de atamıyorum 3.gune geldik 3 ay bekleyen de var ayarlardan ekran gorseli de attim sorun bildir diyerek alternatif öneri nedir

 47. İnstagram hesabimin şifresini unuttum ve E-MAİL YADA TELEFON NUMARASİ İLE BAĞLANTİLİ DEĞİL HESABİMİ GERİ NASİL ALABİLİRİM LUTFEN YARDİMCİ OLUN ÖNEMLİ ŞEYLER VAR HESABİMDA ERİŞMEM GEREKEN !!!!!!!!!!

 48. Merhaba instagramda son 3 ay içinde 4 kere kendi adıma farklı hesap açtım ve hepsi taklitten kapatıldı instagram kullanamıyorum. Birileri şikayet ediyor olmalı ama Hesaplar benim resimler benim ama e-maillere cevap alamıyorum 1 aydır ne yapmam gerek ? Bütün formları doldurdum kod ile selfie kimlik bilgisi ama yine de olmadı bütün emeklerim gitti lutfen yardımcı olun.

 49. Merhabalar instagram sayfamda dm mesaj kısmında sorun var gönderdiğim mesajlar gitmiyor gelen mesajları okuyorum veya okundu yapıyorum ama hala yeni mesaj gibi okudu olarak işaretlenmiyor sohbeti siliyorum siliniyor 5 sn sonra geri geliyor bug var diyenler oldu ne yapabilirim?

 50. Arkadaşlarımın beğenilerini göremiyorum hareketler kısmının yanındaki takip sekmesi çıkmıyor kalp ikonunu tıkladığımda sadece hareketler var

 51. İnstagram takip ve sen bölümü kayboldu ve yerine hareketler diye bir yazı geldi ve ben instagram arkadaşlarımın beğenisini ve kimi takip ettiğini göremiyorum benim için önemli bir konu ve 2 haftadır bu şekilde düzelmedi herşeyi denedim lakin elde var 0

 52. fatmanur.arslan.80 hesabı adıma açılmış bir sahte hesap. benim şahsi sayfamı engellediği için şikayet-spam yapamıyorum nasıl kapattırabilirim bu sayfayı

 53. Merhaba
  İnstagramım da sorun var genel olarak telefonda mı var bilmiyorum hangi hesaba girsem instagram hesaplara engel veriyor gerekçesi de hesabını takipçi beğeni arttırması için bir uygulamaya vermek ihtilali diyip 1 hafta engel veriyor az da değil yani beğeni ve post yorum takip etme takip bırakma yani sadece story atıyorum hesaba başka bir şey yapamıyorum 3 kez böyle yani 3 hafta hesabım engel yedi başka fake hesaplarıma engeli yedirtti destek şeyine tonca yazı yazmama rağmen dönüş yapılmadı arkadaşım programdan demişti bende programı sildim başka instagram versiyonlarını indirdim onlarda da bir kaç gün sorun olmadı şimdi o versiyonda sorunlar çıktı bunlar gibi. Lütfen yardım eder misiniz? Kaç gündür çileden çıktım

 54. Hesabimi dondurdum uzun süre girmedim suan girince hesap bulunamadi diyo sifre istiyorum esemes ile ama sifre kismi acilinca hesap bulunamadi diyor ayni sekilde ne yapabilirim

 55. İnstagram hesabım onay kodu istiyor ama telefon numaram ve e posta adresim eski olduğu için verdikleri koda ulaşamıyorum bu yüzden de instagrama giriş yapamıyorum yardım edebilirmisiniz

 56. instagram da ikinci bir hesabım hiç olmadı..Ancak durduk yere profil ekranında uyarı işareti yandı..sebebi ne olabilir? ikici bir hesabı hiç açmadığımı görebileceğim bi yer var mı ? ya da uygulamayı belli bir gün ya da saate geri döndürme gibi bi özellik var mı ??

 57. Merhaba,

  16.09.2019 tarihinde instagram hesabımı dondurdum. Bugün geri açmak istediğimde hata verdi. Telefon numaramı girdiğimde “isteğinizi gerçekleştiremiyoruz, tekrar deneyin.” gibi bir hata alıyorum. Kayıt oldugum mail adresimi, şifremi, kullanıcı adımı hepsini biliyorum. Ama bir türlü giriş yapamıyorum. Lütfen yardımcı olun.

 58. İos ve instagram içi ayarlarda bütün bildirimlerim açık olmasına rağmen bildirimlerimi alamıyorum. Hesabımı farklı bir cihazda da denedim aynı şekilde bildirimler gelmiyor. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

 59. Bende istagrama giremiyorum şifremi debiliyorum şifremi unuttum diyip telefonuma kod geliyor kodu giriyorum gene hata veriyor ne yapabilirim

 60. Merhaba herhangi bir kural ihlali yapmama rağmen begeni yorum engeli yedim takip isteği de atamıyorum 3.gune geldik 3 ay bekleyen de var ayarlardan ekran gorseli de attim sorun bildir diyerek alternatif öneri nedir

 61. Son 2 aydır instagram tarafından hesabınız başkasının eline geçti ve hesabınızı begeni ve takipçi kazandıran bir program ile paylaştığınız için diye engel veriyor hemde bir hafta süre ile. Hesabını o tür programlar ile paylaşmıyorum vee ŞİFREMİ onlarca kez değiştim artık çileden çıkıcam muhatap bulamıyorum

 62. Benim instagramım kapatıldı. Eski kız arkadaşım tarafından hesabımda uygunsuz ad vb. Şeyler bulunmuyordu. Hesabı geri almam için ne yapmam lazım. (Dondurma değil, direk kapatıldı.) Bunun için size soruyorum ve yapan kişi hakkında da gerekli işlemi başlatmaya çalışacağım. Hesabım bana geri gelir mi? Hesabımda uygunsuz hiçbir şey yoktu.

 63. Telefon değişikliğinden dolayı eski e postama kullanmıyorum Instagram şifremi ve kullanıcı adımı biliyorum yalnız instagramda kayıtlı olan e postama güvenlik şifresi gönderiyor lar ama benim o e posta ile hiç bir iletişimim yok. Bu yüzden giriş yapamıyorum yardımcı olur musunuz hesabıma giriş yapmak gerek

 64. İnstagram hesabımı yanlışlıkla sildim ve geri açmak istiyorum ama o zaman açtığım e posta adresimi unuttum o yüzden açamıyorum yardımcı olurmusunuz.

 65. sorun yaşıyorum. e posta kod göndermeme rağmen kod gelmiyor .. Bu Hesabın Sahibi Olduğunu Onaylamamıza Yardımcı Ol.. sorunu ile alakalı olarak yardımcı olmanızı acilen bekliyorum

 66. Merhaba. Ben ınstagram hesabımı dondurdum tekrar açmak istedim kullanıcı adımı hatırlıyorum lakin şifremi hatırlayamadığım için açamıyorum. Kod gönder vs. çıkıyor ama benim öyle bir mail hesabım yok lütfen yardımcı olun.

 67. 2 tane maıl adresı acıyorum herhangı bır amac gutmek yok 2 tane maıl adresımde kapatılıyor yardımcı olur musunuz onceden boyle bısey yoktu suan neden maıller kapatılıyor

 68. İstigram da takip ettiklerimi silecem ama engelliyorsunuz bu ne saçmalıktır arkadaş istediğimi silerim size mi sormam gerekiyor ozaman benim özel lim nerede kalıyor saçma sapan bir sistem bir zahmet içlerini ben yöneticem siz değil silmek istiyorum takip ettiklerimi okadar bu konuyla ilgil nin lütfen

 69. Yaklaşık 3 ay önce hesabımı dondurdum. Şimdi hesabımı açmaya çalıştığımda doğrulama kodu istiyor. Doğrulama kodu bana mesaj olarak gelmiyor . Başka iş için açtığım hesaba da aynı numarayı tanımlamış olduğum için sms in gelmediğini düşünüyorum.Kişisel resimlerimin olduğu şahsi hesabımdır .

 70. İyi günler, Instegram adresim başkasının eline geçti gerekli tüm adımları uyguladım, en Son resim istedikleri gönderdim, bugün 2.gün oldu ne zaman cevap verirler? Kesin cevap verirlermi?

 71. İnstgram da işletme hesabından reklam verıyorum , istedğım bütçe de reklam veriyorum hesaba para yatırıp reklam oluşturdukdan sonra hiç bir şekilde hesaba para giriş çikişı yapmiyorum ama 300 tl reklam verdğım de mesela 300 hesabdakı paranın ustune birde 102 lira ve ya daha fazla para çekmek istiyo hesabda da 300 oldunda çekemiyo nasıl çözelım bu sikıntıyı nasıl hal ede bilirız resmen hırsızlık bu

 72. Muhammed sinan ayaş

  İyi gunler diliyorum adima 10 dan fazla fake hesap açılıp saçma sapan şeyler yapiyorlar.kullandiğim hesaplarda çaliniyor.hesabimi doğrulamak istiyorum ama takipci sayim çok az hesabimi nasil doğrulanmış hesap yapabilirim. Benim adima hesap acip kotu kotu kullaniyorlar.

 73. Iznim olmadan fotoğraflarım kullanılarak adıma sahte hesap açılmıştır. Sitematik olarak fotoğraflar yüklenip bu hesap üzerinden taciz ediliyorum. Iftiraya uğruyorum. Tehdit ediliyorum. Kendi arkadaşlarıma velilerime öğrencilerime bu hesaptan takip isteği gönderiliyor. Kaç kere şikayet edilmesine rağmen hesap kapatılmadı. Hiçbir şey yapılmayacak ve bu tehdit böylece devam mı edecek? Bilgilendirirseniz çok sevinecegim. Teşekkürler.

 74. Merhaba kolay gelsin birşey sorabilirmiyim ben instegram hesabımda kaç gönderi begenebilirim sınırı kaç kaç saat içinde begenebilirim yardımcı olur musunuz

 75. İnstagram hesabımda son zamanlarda özel reklam yayınları çoğaldı bu konuda yönetici arkadaşların yardımını talep ediyorum sayfamda arkadaşların paylaşımlarını görmek istiyorum sadece teşekkürler

 76. İnstagram hesabım çalındı ve hiçbir şekilde kapanmıyor bu nasıl iş üstünde dolandırıcılık yapıyor her şikayete instagram yinede kapatmyo

 77. Merhaba benim hesabım birden hata verdi kullanıcı adımı biliyorum hesap gözüküyor ama şifremi unuttum açamıyorum kod yolla yapıyorum kod geliyor ama tekrar hata veriyor

 78. İyi günler Halil bey ben bir sıkıntı yaşıyorum Instagram ile ilgili
  Benim Instagram’daki hesabım giriş yapamıyorum bi kaç gündür
  Benden eski şifremi istiyor yalnız şifremi unuttum hiç bir şekilde hatırlayamıyorum telefon numaramı yazıyorum ama kabul etmiyor benim eski mail adresini şifreyi gönderiyor yalnız benim bu mail adresine birkaç ay önce kaybettim onu ulaşamıyorum acaba bana yardımcı olabilecek misiniz ben birkaç gündür giriş yapamıyorum olmuyor acaba ne yapmalıyım.

 79. Merhabalar.Hesabım hicbir kural ihlali olmamasına rağmen 4.seferdir kural ihlali hatası vererek kapatılıyor.Bunun nedenini bilmediğim için her açtığımda kapanmasından korkarak tedirgin oluyorum.Nedeni ile ilgili beni aydınlatırsanız çok çok sevinirim

 80. Merhaba telefonum 2 gun once çalındı ve butun herseyim gitti ve ınstagramımada e-mail üzerinden ve numara üzerinden kod gondererek gıriş yapmamı istıyor cunku ınstagramım numaram ve e mail uzerıne baglı ben e mailimin şifresini bilsem bile kod gonderıyor ve ben hıc bı sekılde gırıs yapamıyorum o baglantıları kaldırabılırmısınız bayadır ınstagramımı kullanıyorum yenı bıle açmıstım ınstsgramımı almak ıcın her turlu yolu denedim olmadı bu konu hakkında yardımcı olursanız sevınırım :(((

 81. Merhaba instagram şifremi biliyorum ama sürekli şüpheli giriş denemesi diyo kod istiyorum kod gelmiyo telefonuma lütfen yardımcı olun

 82. merhaba ben dün instagram hesabımı dondurdum. Bugün açmak istedim ama açamıyorum. üzgünüz yaptığınız işlemle ilgili bi sorun oluştu hatasını veriyor. Ne yapmam gerek. aynı telefondan başka hesaplara girebiliyorum ama kendi hesabıma giremiyorum. yardım edin lütfen.

 83. Ben yurt dışındayım ve turkiyede ki telefonum kapandı e posta adresimi bilmiyorum veya unuttum instigram hesabım her hangi bir facebook ile bağlantılı değildir instigram hesabım benim ve ailemin olduğu fotoğraflar içerir instigram hesabımın şifresini unuttum yada hesabım başkasının eline geçti bana yardımcı olmanızı dilerim(kul.mrf)