Instagram Nametag İsim Etiketi

Instagram Nametag İsim Etiketi

Sosyal medya devi Instagram kendini geliştirmeye devam ediyor. Son duyurduğu güncellemesi ile Instagram nametag özelliğini devreye soktu. Barkod benzeri bir sistemin detaylarına içeriğimizde ulaşabileceksiniz.

Instagram üzerinde aktif bir şekilde gezinirken bir profile denk geldiğinizde onu takip etme işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat mevcut bir ortamdaki bir kişiye ulaşmak zor olabiliyor. Örneğin kişinin ismini öğrendiniz arama yaptınız fakat o isimden karşınıza çok fazla çıkmaktadır. Bu özellik sayesinde bu sorun tamamıyla ortadan kalkacaktır.
instagram isim etiketi

NameTag Özelliği İle Profil Bulmak Artık Çok Kolay

Bu özellik ile her profil artık kendi kimliğine sahip olacak ve onu rahatlıkla oluşturabilecek. Bu özellik ile oluşan o kimlik kartını farklı bir telefon ile okuttuğunuz anda karşınıza o kişinin profili otomatik olarak gelecektir. Bu özellik ile artık rahat bir şekilde kişilerin profillerine ulaşmak mümkün olunacak ve uzun uzun arama uğraşları sona erecektir.

instagram isim etiketi

instagram kolay profil bulma nametag

instagram nametag özelliği

Nametag nasıl oluşturulur nerede yer alıyor?

Nametag ulaşmak ve kendi kimlik kartınızı görüntülemek çok basittir. Hemen profilinize tıklayınız. İlgili profile tıkladıktan sonra sağ üst kısımda yer alan 3 satırlık tuşa bastıktan sonra İsim etiketini(nametag) seçin. İstediğiniz gibi bu kısımı özelleştirme şansınız bulunmaktadır. Farklı arkadaşınıza bu kimlik kartını taratarak denemeler yapabilir ve ne kadar kullanışlı bir sistem olduğunu görebilirsiniz.

instagram barkod okuyucu nametag

instagram isim etiketi güncellemesi

Şuanda hikayenizde bunu zaten Instagramın güncellemesi olarak görmüşsünüzdür fakat çok yakın zamanda tüm profillere ekleneceği için henüz kendi profilinizde görmemiş olabilirsiniz. Çok yakın bir süre içinde tüm hesaplarda aktif hale gelecektir.

https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek
instagram nametag güncellemesi

Yeni özellik hakkında videodan daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz;

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/trend-topic

Facebook Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
5 yorum
  1. Meral SEZGİN

    nametag özelliğinin gelmesi çok iyi oldu. Arama yapıyorduk saatlerce arkadaşımızı seçmek zorunda kalıyorduk. Daha kolay bir yöntemi var mı?

  2. Bir an önce uygulama hayata geçer inşallah. Gerçekten iyi olur, her etiketin peşinden koşmayız artık.

  3. Zekeriya ATLI

    isim etiketi yaparak aramalar yapınca bir sürü paylaşım çıkıyor. Aradığımızı neredeyse zor buluyorduk. Bu uygulama kolaylık mı sağlayacak bize şimdi?

  4. Almak istediğim etiket alınmış herhalde bir türlü alamıyorum. Acaba bu tür sorunlar var mı. yoksa benmi hata yapıyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir