Instagram reklam

Instagram Ölçüm Araçları

Instagram ölçüm araçları ile yepyeni bir reklam dünyası oluşmaya başladı. Son günlerde teknolojinin yaygınlaşması ile birlikte sosyal medya araçları da oldukça fazla kullanım oranlarına ulaştı. Özellikle Instagram’ın sürekli olarak yeni bir güncelleme çıkarması ve arkasına Facebook gibi bir destek alması bu alanda çok büyük patlama yapmasına neden oldu. Bunun farkında olan firmalar ise Instagram’ı deyim yerinde ise bir reklam madeni olarak görmeye başladı. Durumdan oldukça memnun olan Instagram ise artık reklamcılara destek vermeye hazırlanıyor.

Instagram ölçüm araçları kolaylık sağlıyor

Yeni geliştirilen uygulamalar sayesinde kısa sürede reklam yayınlanmasına ve bu alanda yenilikçi çalışmaların yapılmasına izin veren Instagram, şimdide yeni reklam izleme özellikleri kazanıyor. Yeni reklam takip özelliği sayesinde artık tüm firmalar çok daha kapsamlı ve planlı bir şekilde reklam yapma imkanı buluyor. Yeni uygulama ile artık yaptığınız tüm reklam çalışmalarını istatiksel olarak izleme imkanına kavuşuyorsunuz. Böylece ne kadar izlenme aldığınızı ve reklamın ne denli etkili olduğunu çok daha rahat analiz edebiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken Instagram’ın bu alanda yayınladığı eklentileri reklam hesabına eklemek. Bu sayede tüm reklam çalışmasını analiz edebileceksiniz. Kısa süre içerisinde daha da geliştirilmesi planlanan uygulama ise şimdiden birçok firma tarafından kullanıma başladı. Özellikle büyük firmalar hemen bu uygulamayı edinerek çok daha kapsamlı çalışmalara başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/sayfa-begeni/turk-gercek

Instagram Ölçüm Araçları
4.5 (90.69%) 159 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Kendi Logunuzu Yapın başlıklı makalemizde instagram, Instagram logo tasarımı ve Instagram Logo tasarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Stalk Nasıl Yapılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir