İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Instagram Otomatik Takip Etme Nedir?

Instagram otomatik takip programları ile hesabınızı büyütmeye ne dersiniz? Instagram üzerinde etkileşim sağlamak ve kolaylıkla takipçi kazanmak mümkündür. Bunun için çeşitli takipçi programları kullanılabilir ve takip etme programları sayesinde etkileşim arttırılarak kolaylıkla daha da tanınır hale gelmek mümkün olur.

Instagram Otomatik Takip Etme Programları Nelerdir?

Otomatik takip etme için güvenilir birkaç farklı uygulama ve program vardır. Bu uygulama ve programlar pek çok mobil cihazda kolaylıkla kullanılabilir. Akıllı telefon ve tabletlerden bu uygulama ve programlara ulaşmak mümkündür. Bilgisayar sayesinde de güvenilir pek çok takip etme programına ulaşım sağlanır. Bu programları kullanarak profili daha ön planda göstermek ve etkileşimini arttırarak tanınır hale getirmek mümkündür.

Organik takipçiler bu uygulama ve programlar sayesinde elde edilebilir. Organik takipçiler, takipçileri ve takip ettikleri olan, fotoğraf paylaşımı ve profil fotoğrafı olabilen gerçek olmayan hesaplardır. Bakıldığı zaman hesapların gerçek olup olmadığını anlamak oldukça zordur. Bu hesaplar takipçi olarak hesaba tanımlanır. Bu şekilde etkileşim sağlanarak kolaylıkla ücretsiz şekilde takipçi kazanmak mümkündür.

Oto takip botu olarak da adı geçen bu uygulama ve programlar toplu şekilde takipçi kazandırır ve hesabın yükselmesine yardımcı olur. Bu şekilde beğenilerin ve görüntülenmelerim de yükselmesi mümkün hale gelir. Otomatik takip etme programları aynı zamanda ücretli halleri ile de kendini gösterir. İstediğin kişiyi takipçi olarak kazanmana yaramasa da organik takipçiler yardımı ile takipçilerin artmasına katkıda bulunur. Bu şekilde artan takipçiler etkileşim sağladığından dolayı kolaylıkla profili öne çıkartmak mümkün hale gelecektir.

instagram otomatik takip programları

Instagram Otomatik Takip Etme Programlarının Faydaları Nelerdir?

Pek çok kişinin ücretli ya da ücretsiz şekilde kullandığı otomatik takip etme programları, kişilerin profillerini öne çıkartmak için kullandıkları bir yöntemdir. Instagramda otomatik takip etme programlarının faydaları nelerdir?

 • Bu program ve uygulamalar kolaylıkla takipçi kazandırır.
 • Kazanılan takipçiler sayesinde etkileşim hızla artar ve artan etkileşime göre yeni ve gerçek takipçiler kazanmak da mümkün hale gelir.
 • Bu kazanılan organik takipçiler ve gerçek takipçiler sonucu daha fazla beğeni ve takipçi kazanmak da kaçınılmaz hale gelir.
 • Sosyal medya kullanan pek çok kişi bu otomatik takip etme programları ve uygulamalarını sıklıkla kullanır. Bu şekilde istenildiği kadar takipçi kazanılabilir.

Instagram Otomatik Takip Etme Programlarının Zararları Nelerdir?

Instagram otomatik takip programlarının çeşitli dezavantajları olabilir:

 • Instagram’ın otomasyona karşı katı kuralları vardır ve otomatik takip programlarını kullanmak, hesabınızın askıya alınmasına veya yasaklanmasına neden olabilir.
 • Instagram oto takip programları ile kazandığınız takipçileri kısa bir süre içinde kaybedebilirsiniz, çünkü kazandığınız takipçiler profilinizin içeriğiyle ilgilenmiyor olabilir.
 • Otomatik takip programları, belirli bir kitleye ulaşma imkanı sunmaz, bu da çok sayıda alakasız hesabın takipçiniz olmasına neden olur.
 • Bu programları kullanmak zamanınızı alabilir ve sürekli hesabınızın askıya alınmadığından emin olmak için kontrol etmeyi gerektirebilir.
 • Otomatik takip, hesabınızın özgünlüğünü azaltabilir, potansiyel takipçiler ve müşteriler için hesabınızın gerçekçi gözükmemesine sebep olabilir.
instagramda otomatik takip etme

Instagram Otomatik Takip Etme Programları Nasıl Kullanılır?

Instagram takipçi programı PC üzerinden de kullanılabilir. Pek çok program ve uygulama PC üzerinden de takipçi satın almaya uygundur. Ücretli ya da ücretsiz şekilde PC üzerinden de kolaylıkla takipçi elde edilebilir ve bu şekilde organik takipçiler zamanla hesaba eklenir.

Belli bir süre içerisine yayılarak hesaba eklenen bu takipçiler, organik takipçi olduğu için gerçek olmayan hesap oldukları takipçiler ve Instagram tarafından da fark edilmez.

Instagram takipçi sayısı arttırma programı, toplu şekilde takipçi kazandırdığı için oldukça iş gören bir yöntemdir. PC, akıllı telefon ve tabletler üzerinden bu program ve uygulamalara erişim sağlamak mümkündür. Android ve IOS işletim sistemi kullanan her cihazdan bu uygulamalara erişim sağlanabilir. Instagram otomatik takip etme programları konusuna sizler için değindik.

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Veri Kullanımı Tasarrufu Nedir?
Instagram Veri Kullanımı Tasarrufu Nedir?

Instagram, günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Fotoğraf ve video paylaşımı üzerinden etkileşim imkanı sunan bu platform, ayrıc...

Instagram Hikaye Gizli Etiket Nasıl Yapılır?
Instagram Hikaye Gizli Etiket Nasıl Yapılır?

Instagram hikayelerinde, takipçilerinizin dikkatini çekmek ve etkileşimi artırmak için kişileri veya konumları etiketlemek oldukça yaygın bir uygulama...

Instagram Otomatik Takip Etme hakkında bilgi almak için ilgili blog yazımıza göz atın!

Instagram Otomatik Takip Programları Ücretli mi?

Bazı otomatik takip programları ücret karşılığında hizmet verirken, bazıları ücretsiz hizmet sağlar. Ücretli programlar genellikle daha gelişmiş özellikler sunar ve ücretsiz olanlardan daha güvenilirdir. Bu programların maliyeti büyük ölçüde değişebilir.

Instagram hesabınızı büyütmek için Instatakipçi Instagram takipçi satın alma hizmetlerini inceleyin!

Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Instagram üzerinden otomatik takipleşme adına bir özellik bulunmamaktadır. Ancak dış kaynaklı uygulamalar ve programlar kullanılarak bunu yapmak mümkündür.

Intagram otomatik takip programlarını kullanarak oromatik takip yapmak için sizlere sunduğumuz programlar tamamen ücretsiz programlardır. Hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Instagram otomatik takip programlarını kullanırken şifre veya kişisel bilgilerinizi vermediğiniz takdirde kullanırken veya kullandıktan sonra zarar görme riskiniz bulunmaz.

3. Parti takip programları şifrenizi ele geçirerek art niyetli olarak kullanılmasına sebep olabilmektedir.

Instagram takip programları hesabınızın şüpheli olarak görülmesine ve engel almasına neden olabilir.

Kullanacağınız takip programları profilinizin kendi kendine istemediğiniz kişileri takip etmesine neden olacaktır.

Enes Bulut

Yazılar: 466

Ben Enes Bulut, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Reklamcılık bölümünü tamamladıktan sonra İçerik Yazarlığı ve Editörlük alanına yöneldim. Bu alanda yaklaşık 6 yıldır Instatakipci.com bünyesinde çalışıyorum. Sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlık alanım olmak üzere birçok konuda özgün ve özel... Devamını Oku

Bu Yazıları da Sevebilirsiniz
Instagram Otomatik Takip Etme Nedir? Hakkında 11 Adet Ziyaretçi Yorumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Toplam: 61 Ortalama: 5 )

11 yorum

 1. mustafa
  mustafa

  takip bırak istiyom

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, Blog sitemiz üzerinden “Otomatik Takip Bırakma” yazımızdan yararlanabilirsiniz.

   • İnsan İnsanoğlu
    İnsan İnsanoğlu

    Sağolun 🙂

 2. Nurlan
  Nurlan

  Salam eleykum
  Takipcim 479 du
  1k olmasini isdeyrem

  • Insta Takipçi
   Insta Takipçi

   Merhaba, takipçi hizmetlerimizi web sitemiz üzerinden profesyonel bir şekilde kullanabilirsiniz.

   • Mervan
    Mervan

    Takipcilerimi nasıl cogalta bilirim

    • Enes Bulut
     Enes Bulut

     Merhabalar , takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız ana sayfamız üzerinden takipçi satın alma işlemlerinizi en ucuz ve en güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 3. Berat Kırac
  Berat Kırac

  instagram otomatik takip etmeyi kapatmaya çalısıyordum bir süredir hallettim sonunda tesekkurler

 4. Dogukan Sancak
  Dogukan Sancak

  instagram otomatik takip etme cok sacma birsey bence bu arada faydalı bir blog yazısı olmus

 5. Çınar
  Çınar

  Merhaba ben bazı sayfaları ve kişileri takip edenleri toplu olarak takip etmek istiyorum fakat düzgün bir uygulama bulamadım sizin videoda gösterdiğiniz uygulamayıda bulamadım dil Türkçe olarak anlaşılır bir uygulama varmıdır

  • Enes Bulut
   Enes Bulut

   Merhabalar , Instagram otomatik takip etme uygulamalarına bloğumuzda yer verdik.