Instagram araçları

Instagram Over Uygulaması

Instagram kullanımını detaylandıran araçlara her geçen yeni bir tanesi daha ekleniyor. İşte bunlardan en dikkat çekenlerinden biri de Instagram’da farklı bir kullanım deneyimini sizlerde buluşturan Over. Over hesabınıza eklediğiniz resimlerin istediğiniz her hangi bir noktasına yada resmin arka planına yazı yazmanıza olanak sağlıyor. Yani diyelim ki hesabınıza bir resim ekleyeceksiniz ve bu resmin açıklamasını resmin üzerinde gözükmesini istiyorsunuz. İşte bu durumda tek yapmanız gereken Over’ı kullanmak.

Over’ın diğer bir ayrıcalığı ise sade düz yazı ekleme ile yetinmiyor olması. İsterseniz ekleyeceğiniz yazıyı siz resmi çekerken de ordaymış gibi gösterme şansınız bulunuyor. Yani diyelim bir manzara resmi çekiyorsunuz ve istediğiniz yazı da bu manzaranın içerisinde yer alıyormuş. İşte bu şekilde farklı bir profil oluşturmanıza olanak sağlayan Over ile kısa sürede takipçi sayınızı da büyük oranda artırma şansı elde edersiniz. Böyle bir uygulamaya ulaşmak için ise direk telefonunuzdan Appstore girmeniz yeterli olacaktır. Uygulama şuan için sadece Appstore da ücretsiz olarak yayınlanıyor. Ne yazık ki İos işletim sistemli bir telefonunuz varsa çok küçük bir miktarda olsa ödeme yapmanız gerekiyor. Tabi hiç ödeme yapmanıza gerek kalmadan bu program benzeri başka programları da kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Instagram Over Uygulaması
4.5 (90.2%) 500 votes

Bir önceki yazımız olan Ramazan Kadirov Instagram Hesabı Adresi başlıklı makalemizde Instagram haberleri, Instagram ünlüler ve Ramazan Kadirov hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Göztepe Spor’un Instagram Hesabı Artık Başkan Mehmet Sepil’e Emanet
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir