Instagram kullanımı

Instagram Fotojenik Görünüm İçin Estetik Yaptırıyorlar

Instagramda fotojenik görünme çabası estetik operasyon sayısını arttırdı. Instagram önüne geçilemez boyutlarda popüler bir sosyal medya platformu olmaya başladı. Instagram’ın bu kadar etkili bir platform haline gelmesi kullanıcıların da bu alanda popülerlik yarışına girmesine neden oldu. Bunun için birçok farklı yöntem deneyen kullanıcılar bulunuyor. Bunlar arasında Instagram takipçi satın alma ya da etkili resim paylaşımı yapmak için yeni uygulamalar kullanmak gibi sanal çalışmalar bulunurken kimi insanlar ise etkili paylaşımlar yapmak için estetik yaptırmaya başladı. Bu tarz bir yöntem seçmek birçok insanın şaşırmasına yol açarken ne yazık ki estetik uzmanı birçok doktorun söyleminde böyle bir gerçek yatıyor.

Estetik doktoru Bekir Sivri Instagram Fotojenik Görünüm İle İlgili Açıklamada Bulundu.

Estetik doktoru Bekir Sivri’nin son yaptığı açıklamada bu duruma en büyük örnek. “Teknolojinin hızla gelişmesiyle estetik operasyonların kısa zamanda kalıcı sonuçlar vermesi insanları mutlu etmeye yetiyor. Instagram ve Facebook gibi sosyal medyanın her geçen gün daha çok kullanıldığı zamanımızda Instagram fotojenik görünmenin önemi artık daha fazla. Yapılan araştırmaya göre, insan yüzü içeren fotoğrafların beğenilme oranı, içermeyenlere göre yüzde 38 daha fazla. Fotoğraf karelerinde ağırlıklı olarak yüz ve saçlar göründüğünden, yüz güzelliğine yönelik işlemler, burun ameliyatı, kepçe kulak ameliyatı ve saç ekimi uygulamaları talep ediliyor” şeklinde açıklamalarda bulunan ünlü doktor gerçeği ortaya koyuyor gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme

Instagram Fotojenik Görünüm İçin Estetik Yaptırıyorlar
4.5 (90%) 352 votes

Bir önceki yazımız olan Deren Talu Instagram Paylaşımı Büyük Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Defne Samyeli, deren Talu ve Deren Talu Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Filtreleri Gizli Konumdan Açık Hale Getirmek
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir