Instagram kullanımı

Instagram Paylaşımları İçin Estetik Yaptırmaya Başladılar

Instagram önüne geçilemez boyutlarda popüler bir sosyal medya platformu olmaya başladı. Instagram’ın bu kadar etkili bir platform haline gelmesi kullanıcıların da bu alanda popülerlik yarışına girmesine neden oldu. Bunun için birçok farklı yöntem deneyen kullanıcılar bulunuyor. Bunlar arasında Instagram takipçi satın alma ya da etkili resim paylaşımı yapmak için yeni uygulamalar kullanmak gibi sanal çalışmalar bulunurken kimi insanlar ise etkili paylaşımlar yapmak için estetik yaptırmaya başladı. Bu tarz bir yöntem seçmek birçok insanın şaşırmasına yol açarken ne yazık ki estetik uzmanı birçok doktorun söyleminde böyle bir gerçek yatıyor.

Estetik doktoru Bekir Sivri’nin son yaptığı açıklamada bu duruma en büyük örnek. “Teknolojinin hızla gelişmesiyle estetik operasyonların kısa zamanda kalıcı sonuçlar vermesi insanları mutlu etmeye yetiyor. Instagram ve Facebook gibi sosyal medyanın her geçen gün daha çok kullanıldığı zamanımızda fotojenik görünmenin önemi artık daha fazla. Yapılan araştırmaya göre, insan yüzü içeren fotoğrafların beğenilme oranı, içermeyenlere göre yüzde 38 daha fazla. Fotoğraf karelerinde ağırlıklı olarak yüz ve saçlar göründüğünden, yüz güzelliğine yönelik işlemler, burun ameliyatı, kepçe kulak ameliyatı ve saç ekimi uygulamaları talep ediliyor” şeklinde açıklamalarda bulunan ünlü doktor gerçeği ortaya koyuyor gibi.

Instagram Paylaşımları İçin Estetik Yaptırmaya Başladılar
4.5 (90%) 352 votes

Bir önceki yazımız olan Deren Talu Annesi Defne Samyeli’yi Geçti başlıklı makalemizde Defne Samyeli, deren Talu ve Deren Talu Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Hesabı Neden Kendi Kendine Takip ve Beğeni Yapar?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir