Instagram PicPlayPost uygulaması

Instagram PicPlayPost Uygulaması

Instagram kullanıcılarının paylaştığı videolar ve yaratıcılıkları arttıkça, daha hoş videolar çekebilmeleri için Instagram video programları da her geçen gün artıyor. Instagram’ın video özelliğiyle beraber reklamlar alacağını ve tipik televizyondaki reklamlarla dolacağını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat Instagram’ın farklılığı videoların profesyonel ellerden değil, Instagram’da hesabı olan herhangi bir kullanıcıdan çıkması. Dolayısıyla iş kullanıcıların yaratıcılıklarına kalıyor. Hiç beklemediğiniz bir anda paylaştığınız herhangi bir video binlerce kez izlenebiliyor.

  1. PicPlayPost (iOS)

Bu uygulama ile basit oluşturarak çok sayıda videoyu birleştirebilir veya dinamik ve statik içeriği bir arada video haline getirebilirsiniz. Eşsiz bir video tecrübesi sunan uygulamayı ilk kullananlardan biri Starbucks oldu. Deniz kenarında duran statik bir sabah kahvesi fotoğrafı ile altında dinamik deniz dalgaları aynı videoda bir arada. Üstelik tüm bunları çok daha kısa süre içerisinde yapma imkanını da elde ediyorsunuz. Tek yapmanız gereken resimlerinizi uygulama aracılığı ile çalıştırmak. Ardından fon ışıkları ile birlikte rahatlıkla resim düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ardından direk sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımda da bulunma imkanına sahip olabilirsiniz.

Instagram PicPlayPost Uygulaması
4.5 (89.3%) 71 votes

Bir önceki yazımız olan Fortune 500 Şirketlerinden Büyük Başarı başlıklı makalemizde Fortune 500, Fortune ınstagram ve Fortune Şirketlerinden Büyük Başarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Sayfada Reklam Gösterme Uygulamasına Devam Kararı Aldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir