Instagram Premium Hesap Nedir Nasıl Alınır 2020

Instagram Premium Hesap Nedir Nasıl Alınır 2020

Instagram uygulaması, her geçen gün yeni özelliklerle karşımıza geliyor. Yerinde saymaması ve sürekli yeni içeriklerle ortaya çıkması etkisinin zaman içerisinde kaybolmamasına neden oluyor. Paylaşımların ardından ortaya çıkan hikayeler, anket özelliği, yeni gelen emojiler… Ve şimdi de Premium hesaplar ile karşımıza çıkıyor. Instagram Premium hesap nedir sorusu akıllarda yer edinmeye başladı.

Instagram Premium hesap nedir? Instagram Premium hesap açmak için neler yapılması gerekmektedir? Merak ettiğiniz tüm sorulara hep birlikte cevap bulacağız.

Instagram Premium hesap nedir? Nasıl alınır?

Instagram dünyası rekabeti de beraberinde getirmektedir. Özellikle son zamanlarda amacının genişlemesi bunun nedenlerinden bir tanesidir. İnsanların fenomen olma isteği ile ortaya çıkan bu rekabetle, yeni özellikler daha çok anlam kazanmaya başladı. Bu kapsamda son zamanlarda adını sıkça duyuran özelliklerden bir tanesi de Premium hesapların ortaya çıkacak olması. Bu hesaplar hakkında henüz net bir bilgi yok. İçeriğinin nasıl olacağı ile ilgili sadece tahminler yürütülüyor.

Sadece şu noktaya değinmek istiyoruz. Premium denince akla genellikle ücretli hesaplar gelmektedir. Ancak bununla ilgili şu an bir bilgi yoktur. Bu nedenle ücretli olduğuna dair bir algıya kapılmayın. Sadece bu hesapların, takipçi sayısı yüksek olan kişiler tarafından açılabileceğini bilmeniz gerekiyor. Takipçi sayısı yüksek olan hesaplar, Premium hesaplara geçiş yaptığında değişiklikler daha net bir şekilde görülecek. Böylece bu özelliğin hangi alanlarda yenilikler getirdiğini de daha rahat bir şekilde gözlemlemiş olacağız.

Instagram Premium hesap

Instagram Premium hesapların faydaları neler?

Instagram Premium hesap oldukça işlevsel olacak gibi görünüyor. Bu işlevselliğin temelinde belli başlı özelliklerin neler olduğunu öğrendik. Bunlardan ilki bu hesaba sahip kişilerin, biri onları takipten çıkardığında bunu öğrenebilecek olması. Bu hesaba sahip kişilere, kişiler takipten çıktığında bildirim gelecek. Bu özellik oldukça işlevsel. Çünkü kişiler bu özellikleri üçüncü taraf uygulamalarda aramaktadır. Bu uygulamalar aracılığıyla, kimlerin takipten çıktığını öğrenebiliyordunuz. Ancak yeni gelen bu özellikle birlikte, herhangi bir uygulamaya gerek kalmadan kolay bir şekilde bildirim gelecek ve çıkan kişileri öğrenebileceksiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Nasıl Influencer Olunur?

Bilinen ikinci özellik ise, mesajları gruplar halinde toplayabilmeniz. Artık bu yenilikle beraber, mesajları belli gruplara ayırabileceksiniz. Ancak bu özelliğin içeriği hakkında henüz net bilgiye sahip değiliz. Zaman içerisinde olaylar daha da şekillenecek ve somut özellikler eklenecektir. Ve bu özellikler şimdiden fenomen olan kişileri sevindirmeye başlamış durumda.

Sonuç

Instagram Premium hesap nedir sorusu hakkında bilmeniz gereken tüm noktalara değindik. Artık Premium hesap nedir, bu hesapların faydaları nelerdir belli başlı noktalarda bilgi sahibisiniz.

Umarım yazımız faydalı olmuştur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

 

Instagram Premium Hesap Nedir?

Instagramın ileride getireceği güncellemeleriyle, Premium, yani çeşitli ayrıcalıklara ve özelliklere sahip hesapların kullanıma çıkarılacağı konuşulmaktadır. Ancak bu durum şuan için bir kesinlik kazanmamıştır.

Premium Hesaplar Ücretli Mi Olacak?

Instagram üzerinden getirilecek olan Premium hesapların ücretli olarak satın alınabileceğine dair herhangi bir belirti yoktur. Ancak yüksek takipçileri olan fenomenlere Premium hesap getirilebileceği konuşulmaktadır.

Instagram Premium Hesap Ne Ayrıcalıklar Sağlar?

Instagram premium hesapların ne tarz ayrıcalıklar getireceği kesin değildir. Ancak mesajlaşmaların gruplanabileceği, ikinci olarak ise premium kullanıcılar, kendilerini kimin takipten çıkardığını bildirimler ile görebilecektir.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir