Instagram Prisma Filtresi İçin Yeni Güncelleme

Instagram Prisma Filtresi İçin Yeni Güncelleme

Kullanıcı sayılarını sürekli arttırmaya devam eden Facebook, artık kullanıcı sayılarını arttırmanın yanı sıra kullanıcıların uygulamada daha fazla süre geçirmesi için yeni güncellemeler yayınlamaya başladı. Instagram Prisma Filtresi için yeni güncelleme geldi. İlk olarak beğeni ifadeleri, ardından canlı yayın özellikleri ve hemen sonrasında gelen yeni tasarımlar derken Facebook’un da sürekli güncellenmeye başladığını söylemek mümkün hale geldi. Yayınlanan güncellemelerde Facebook’un en çok önem verdiği konulardan biri ise son dönemde popülerlik olmaya başladı. Zira artık Facebook popülerliği artan uygulamalara göre güncellemeler yayınlıyor.

Bu şekilde Facebook tarafından yeni yayınlanacak güncellemelerden birisinin de Prisma güncelleme olacağı açıklandı. Son dönemde fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında en çok ilgi gösterilenlerinden biri olarak bilinen Prisma uygulamasını örnek alacağı iddia edilen Facebook’un bunun için özel bir güncelleme yayınlayacağı da belirtildi. Instagram Prisma Filtresi hayli popüler bir filtre.

Söz konusu güncelleme ile beraber artık Facebook’un Prisma benzeri resim düzenleme uygulamalarını kullanıcılara sunacağı da belirtiliyor. Prisma benzeri resim düzenleme uygulamasıyla beraber yeni bir güncelleme yayınlayacağı belirtilen güncellemenin Instagram’a da dahil edileceği de belirtiliyor. Instagram filtrelerine ek olarak geleceği düşünülen Prisma özelliğine sahip filtrelerin Instagram kullanımını epey ilgi çekici bir hala getireceği de düşünülmekte. Güncellemenin çıkış tarihi için ise henüz bir açıklama yok.

https://www.instatakipci.com/

Sosyal medya sayesinde hemen her gün yeni bir akımla da karşılaşabiliyorsunuz. Prisma uygulaması internetsiz çalışılacağı duyuruldu. Facebook, Instagram, Twitter derken sosyal medya uygulamaları arasında sürekli olarak yeni bazı akımlar ortaya çıkmaya başladı. Bu akımlar ise kimi durumda bir söz kimi durumda bir fotoğraf paylaşım şekli olarak dikkat çekebiliyor. İşte son dönemde de bu şekilde ortaya çıkan akımlarından birisi de Prisma akımı olmuştu. Özellikle Instagram üzerinden sık sık paylaşımları yapılan Prima filtre kullanımı son dönemde yeni bir akım haline de dönüşmeye başladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Fotoğrafları sanat eserine dönüştüren Prisma uygulaması sayesinde kullanıcıların artık çok daha etkili paylaşımlar yapabildiğini de biliyoruz. Özellikle resimleri algılayıp ardından sanat eseri gibi yeniden çizmesi sayesinde oldukça beğeni toplayan uygulama son dönemde ise kullanım oranlarını bir hayli arttırmaya başladı. Artık bir akıma dönüşen uygulamanın sürekli olarak da güncellendiğini de belirtelim. Bu noktada Prisma uygulamasının son aldığı güncelleme ile artık çok daha işlevsel hale geldiğini de söylemek gerekiyor. Zira Prisma uygulaması son aldığı güncelleme ile beraber artık çevrim dışı olarak da çalışmaya başladı. Bu sayede artık kullanıcıların resimlerini internete bağlı değilken de oluşturmaları mümkün hale getirildi. Bu sayede kullanıcılar oluşturdukları fotoğrafları daha sonra Instagram hesaplarından da istedikleri bir anda paylaşabilecek.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.5
275

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir