Instagram Profil Sağ Tarafta Gözüküyor Hatası Çözümü

Instagram Profil Sağ Tarafta Gözüküyor Hatası Çözümü

Bu hatayı çözmek için https://www.instatakipci.com/ sitemizdeki makaleyi detaylı şekilde okuyunuz. Instagram, sürekli cezbedecek yeni özelliklerle karşımıza geliyor. Bu özelliklerin bazıları motive edip Instagram kullanıcı sayısını bir hayli arttırmaktadır. Bazı özellikler ise tam aksine, oldukça can sıkıcı olabiliyor. Yeni özellik mi hata mı bu size kalmış ama son zamanlarda ki sorunlardan bir tanesi Instagram profil sağ tarafta gözüküyor hatası olarak karşımıza çıkıyor. Instagram Profil Sağ Tarafta Gözüküyor Hatası Çözümü oldukça basit aslında.

Instagram profil sağ tarafta gözüküyor hatası nedir? Instagram profil sağ tarafta gözüküyor hatası nasıl çözümlenir? Tüm sorulara birlikte cevap bulacağız. Instagram Profil Sağ Tarafta Gözüküyor Hatası Çözümü gelin adım adım inceleyelim.

Instagram profil sağ tarafta gözüküyor hatası nedir?

Instagram profilinin sağ tarafta görünmesi son zamanlarda gündemde olan konular arasında yer alıyor. Instagram uygulamasının her özelliği tüm kullanıcılara getirmeden önce belli bir işleyişi vardır. İlk olarak yeni özelliği sadece bazı hesaplara gönderir. Bu özellik bazı Instagram hesaplarında görünürken, doğal olarak diğerlerinde görünmez. Sonrasında yeterli beğeni alındıktan ve onay verildikten sonra, bu yeni özelliği tüm kullanıcı hesaplara tanımlarlar. Zaten şu an dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında yer almasının temel nedenlerinden bir tanesi yerinde saymaması. Her geçen gün yeni özelliklerle karşımıza çıkarak, müşteri kitlesini memnun etmesi.

Yukarıda da dediğimiz gibi bu yeni gelen özellikler, öncelikle bazı hesaplarda deneniyor. Konu başlığında bazı hesaplarda Instagram profilinin sağda çoğunda ise solda olduğunu belirtmiştik. Buradan da anladığınız gibi, Instagram bu özellik üzerinde deneme yapıyor. Bu nedenle sadece bazı hesapların bu şekilde görüntülenmesine izin verdi. Bu denemeler bazı kişiler tarafından sorun edilmezken, bazı kişiler bu durumdan rahatsız olabilir. Bu yazıyı okuduğunuza göre sizin de hoşunuza gitmeyen bir durum var. Sizde bu durumdan rahatsız olduysanız bu sorunu nasıl çözebileceğinizden bahsedeceğiz. İşin bilgi boyutunu anladığımıza göre uygulama boyutuna geçebiliriz. Instagram Profil Sağ Tarafta Gözüküyor Hatası Çözümü sandığınızdan daha kolay.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Nasıl Influencer Olunur?

Instagram profil sağ tarafta gözüküyor

Instagram profil sağ tarafta gözüküyor hatası nasıl çözülür?

Instagram profil sağ tarafta gözüküyor hatası nasıl çözülür diye soruyorsanız çözüm basit. Aslında bu yenili Instagram uygulamasının bir süre sonra tüm hesaplara bu özelliği getireceğini gösteriyor. Sadece başlangıç olarak sizde deneniyor. Fakat yine de değişiklik yapıp profili sol tarafa almak istiyorsanız yazının devamına birlikte bakalım.

Instagram profil sağ tarafta gözüküyor hatası çözüm adım adım:

-İlk olarak uygulamayı kaldırmanız gerekiyor. Instagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırın. Ve sonrasında tekrar yükleyin. Yeniden yüklediğinizde hemen giriş yapmayın. Önce telefonu kapatıp açmanız gerekiyor. Telefonu kapatıp açın. Sonrasında kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınızda büyük ihtimalle sorun kalkacak.

-Tüm adımları uygulamanıza rağmen hala sorun çözülmediyse, hesabınıza başka bir telefondan bakın. Başka bir telefondan hesabınıza giriş yaparak, profilin sağ tarafta mı yoksa sol tarafta mı olduğunu kontrol edin. Bu işlemde sonuç vermiyorsa, Instagram uygulamasına durumu iletebilirsiniz.

Ancak bu yenilik kısa zamanda diğer tüm kullanıcı hesaplarına da gelecek. Bu durumda uğraşıp uğraşmamak size kalmış.

Sonuç

Instagram profil sağ tarafta gözüküyor ne yapmalıyım sorusunun cevabını detaylı olarak inceledik. Bu sorunun neyden kaynaklı olduğu ve bu sorunun nasıl çözüleceği konusunda artık bilgi sahibisiniz.

Bu sorunu yaşayan kişilere yazımız, umarım yararlı olmuştur. Bir sonraki yazımıza kadar kendinize iyi bakın.

Instagram profil sağ tarafta gözüküyor hatası nedir?

Instagram’ın yeni yaptığı güncelleme ile profilleri sağ tarafa almasıdır. Bu özellik güncelleme ile birlikte deneme amaçlı belirli sayıda kullanıcıya gönderilmiştir.

Instagram profil hatası nasıl düzeltilir?

Instagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleyerek cihazınıza gelen güncellemenin yok olmasını sağlayarak Instagram’ı eski haline getirebilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir