Instagram Profilime Bakanlar Nasıl Görülür?

Instagram Profilime Bakanlar Nasıl Görülür?

instagram takipçi satın al instatakipci

Instagram kurulduğu tarih olan 2010 yılından itibaren hızla gelişmeye ve kullanıcı sayısında artış yaşamaya devam etmiştir. Bu anlamda son dönemde çok popüler olan Instagram uygulaması özellikle fotoğraf ve de video paylaşma anlamında çok fazla rağbet gören bir uygulama olmaktadır. Instagram üzerinde yer alan kullanıcıların uygulamanın bu kadar popüler olması ve kitlesini bu denli geliştirmesi üzerine son dönemlerde en çok sorulan sorulardan birisi de Instagram profilime bakanlar kimlerdir sorusudur. Öncelikle bu sorunun neden bu kadar değerli olduğunu anlatmaya çalışalım. Instagram üzerinde çok fazla kullanıcı sayısı olması ile birlikte insanlar uygulamaya çok yönelmiştir ve de Instagram’ın gizlilik kuralları sayesinde profillere erişim çok rahat değildir. Bu anlamda kullanıcılar her zaman kendi profillerini kimlerin incelediğini görmek istemektedirler. Bu yazımızda sizlere bunun mümkün olup olmayacağından bahsedeceğiz. İyi okumalar.

Instagram Türk Gerçek Beğeni Satın Al

Instagram Profilime Bakanlar Görmek Mümkün Müdür?

Öncelikle belirtilmesi gerekir ki ne yazık ki böyle bir opsiyon bulunmamaktadır yani kimse sizlere bu seçeneği sunamamaktadır. Kısaca özetleyecek olursak da eğer durum şundan ibarettir ki Instagram uygulamasının sizlere ya da hiçbir kimselere sunamadığı böyle bir özelliği başka hiç kimse de sizlere sunamayacaktır ki böyle bir şey söz konusu da olmayacaktır. Dolayısı ile Instagram profilime bakanlar aslında hep birer sır olarak kalacaktır nitekim sizler profilinize bakan kişileri göremeyeceksinizdir. Ancak belirtilmesi gerekir ki internet üzerinde bilgi kirliliği ve de dolandırıcılık eşrafı bu kadar yaygınken elbette ki sizlere de Instagram profilime bakanlar görebilme seçeneği ve fırsatları sunulabilmektedir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey bu tarz uygulamaların ya da sizlere profilinze bakan şahısları göstereceğini iddia eden insanların tamamen yalan söylediğidir. Bu anlamda da bazı insanlar bazı uygulamalara güvenerek indirebiliyorlar ve sonunda da ben denedim oldu gibi iddialarda bulunabiliyorlar.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

Bu nasıl oluyor derseniz sizler bu tarz uygulamaları indirdikten sonra bu uygulamalar üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapıyorsunuz ve kullanıcı adınız ve şifrenizi giriyorsunuz ardından da bu uygulamalar sizin bütün bilgilerinizi ele geçirmiş oluyor dolayısıyla sizlerin takipçilerinizi ve takip ettiklerinizi de çok rahat bir biçimde görüyorlar. Bunun üzerine uygulama da sizlere bu takipçilerinizin isimlerini karıştırıp random şeklinde sanki gerçekten sizin hesabınıza bakmışlar gibi sizi kandırarak asla iyi niyetli olmayan yollarla hesabınızı ele geçiriyorlar. Bu anlamda lütfen bu kişilere kanmayın ve hesabınızı ele geçirmelerine neden olacak işlemler yapmayınız.

Instagram Videomu Kimler Görüntülemiş & İzlemiş

Instagram Profilime Bakanlar İçin Vaatlerde Bulunan Web Siteleri Güvenli Midir?

Ne yazık ki Instagram üzerinde pek çok sayfa kullanıcılara belli başlı pek çok vaatte bulunarak, Instagram uygulamasında Instagram profilime bakanlar seçeneğini size sunabileceğini ikna etmeye çalışıyorlar. Öncelikle bu web siteleri ve uygulamalara asla ve asla inanmayınız.  Bu tamamen kurgu ve gerçek dışı, sahte vaatlere örnek vermek istersek eğer;  “Instagram profilime bakanlar ücretsiz”, “Instagram profilime bakanlar ve kim bakmış hangi gün bakmış ne kadar süre kadar bakmış”. “Instagram profilime bakanlar apk”, “Instagram profilime bakanlar kimdirler? Gibi sorularla karşılaşmak mümkündür.

Bu sitelerin zararları da hafife alınamayacak kadar ciddi derecede tehlikeler arz edebilmektedir. Dolayısıyla siz siz olun bu sayfalara asla itibar etmeyin ve dolandırıcıların oyunlarına gelmeyin. Nitekim bu sayfalar sizlerin Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi ele geçirecek ve daha sonra bu hesabınız kötü niyetli kişilerin büyük ihtimalle eline geçebilecek ve istemeden de olsa başka şahısların hesaplarını takibe alabilir ya da fotoğraf veya videolarını like edebilirsiniz. Bu yüzden bu tarz sayfalara inanmayın ve hesabınıza dikkat edin.

Instagram profilime bakanlar nasıl görülür konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram Türk beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Instagram hesabınızın çalınması
 • Instagram hesabınızdan gönderilerinizin silinmesi
 • Instagram hesabınızdan farklı ve sizinle alakasız gönderiler, etiketler, yorumlar yapılması
 • Instagram hesabınızın alakasız insanları takip etmesi, takip edenleri düzenlemesi
 • Instagram hesabınızla farklı hesaplara beğeni yapılması
 • Instagram reklamlarına sizin bilginiz dışında tıklanarak hesabınızın kullanılması
 • Instagram hesabınızla kurallarının ihlal edilmesi ve engellenmesi

Görüldüğü üzere Instagram hesabıma kim baktı uygulamaları hesabınızın çalınmasından engellenmesine kadar birçok sorunu karşınıza çıkarabiliyor. Bundan korunabilmek ise yalnıza sizin elinizdedir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engellediğim Kişiyi Tekrar Nasıl Bulabilirim? 2019

Instagram Profiline Bakanları Gösteren Uygulamalar

İnternetteki bazı bloglarda “bir uygulama sayesinde Instagram profilime kim baktı ise görüntüleyebiliyorum” ya da “bu uygulama son zamanlarda profil sayfamı ziyaret eden kullanıcıları listeleyebiliyor” gibi yorumlara denk gelebilirsiniz. Gerçekten de bu yorumların sahipleri, içinde takipçilerinin olduğu bir listeye bakmışlardır. Ancak bu liste profil sayfalarını görüntüleyen hesapları içermez. Takipçileri arasından tamamen rastgele hesaplar seçilerek hazırlanmış listelerdir. Çünkü bu tarz uygulamaları indirdiğinizde ya da internet sitelerine girdiğinizde sizden, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapmanız istenir. Siz bilgilerinizi girip hesabınıza giriş yaptığınız anda uygulamanın ya da internet sitesinin yöneticileri hesap bilgilerinizi ele geçirmiş olur.

Artık tüm takipçilerinizi, takip ettiğiniz hesapları, paylaşımlarınızı, paylaşımlarınızı beğenen ve onlara yorum yapan kullanıcı profillerini, özel olarak mesajlaştığınız hesapları öğrenmiştir. Tüm bu bilgilere dayanarak kimi zaman sizi son takip edenlerden, kimi zaman paylaşımlarınızı beğenen hesaplardan, kimi zaman ise rastgele seçilen takipçilerinizden oluşan bir liste hazırlanır ve sizlere teslim edilir. Siz de gerçekten “Instagram profilime kim baktı ise görebiliyorum” sanabilirsiniz. Ancak elinizdeki liste tamamen uydurmadır. Bu gibi listelere itibar etmeyiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme

Instagram profilime kim baktı” sorusunun cevabını alabilmek için kullandığınız uygulama ya da internet siteleri yalnızca Instagram hesabınızla ilgili bilgileri ele geçirmekle kalmaz, telefonunuzda ya da bilgisayarınızda bulunan tüm bilgileri ele geçirmiş olur. Telefonunuzdaki mesajları, konumunuzu, telefon görüşmelerinizi, rehberinizdeki numaraları, hatta ve hatta mobil bankacılık uygulamaları üzerinden yaptığınız işlemleri bile kaydedebilir. Böylece banka hesabınızı bile kontrol altına alabilir. Bilgisayar üzerinden girdiğiniz tüm hesapların şifrelerini kaydedebilir. Kısacası banka hesaplarınız dahil, sanal ortamda kullandığınız bütün hesaplarınızın bilgilerini kendi ellerinizle bu uygulamaları ya da internet sitelerini hazırlayan insanlara teslim etmiş olursunuz. Bu durum güvenliğiniz için çok sakıncalıdır.

Son günlerde çok merak edilse de “Instagram profilime kim baktı”, “Profil sayfamı kimler görüntüledi” ve “Kim, ne zaman profilimi ziyaret etti” gibi soruların yanıtını herhangi bir uygulama ya da internet sitesi aracılığı ile bulabilmemiz mümkün değildir. Bu yanıtı bizlere ancak Instagram verebilir. Siz de “Instagram profilime kim baktı” adı altında yazılanlara itibar edip özel hayatınız ile ilgili bilgileri riske atmayınız.

Instagram Risk Barındıran Uygulamayı Kaldırma

Eğer merakınıza yenik düşüp bu gibi uygulamalardan herhangi birini Instagram hesabınıza kurduysanız, acilen bu uygulamayı kaldırmanızı öneririz. Bu gibi uygulamaları hesabınızdan nasıl kaldıracağınızı bilmiyorsanız işte sırasıyla yapmanız gerekenler;

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram DM Kapatma Mesaj Gelmesini  Engelleme İstemiyorum 2019

 • Profil sayfanızda bulunan “Profili düzenle” kısmını giriniz.
 • Daha sonra “uygulamaları yönet” butonuna tıklayınız.
 • Karşınıza “İzinli uygulamalar” sayfası çıkacaktır. Bu sayfada “Instagram profilime kim baktı” sorusunun cevabını bulmak için indirdiğiniz uygulamayı bulunuz.
 • Uygulama isminin yanında bulunan “Erişimi iptal et” butonuna basınız.
 • Bu adımları takip ettiğinizde uygulamayı hesabınızdan başarıyla kaldırmış olacaksınız.

Instagram profilime bakanlar nasıl görülür konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Instagram Profilime Bakanlar Nasıl Görülür?
4.8 (95%) 4 vote[s]

 1. Cemre Ateş

  Instagram profilime bakanlar diye bir uygulama indirdim beş para etmiyor, hatta göstermedi bile. Yazınızı okuyunca anladım hepsi hikayeymiş. Teşekkürler. Benim merak ettiğim şu İnstagram'da engellenen kişileri tekrar nasıl aktif hale getirebilirim.

  1. Insta Takipçi

   bu tarz 3. parti uygulamaları kullanmanızı pek tavsiye etmiyoruz zira hepsi hesap şifrenizi istiyor ve hiçbir şart altında hesabınızın şifresini biz dahil hiç kimseyle paylaşmayın

 2. Celali Özen

  Lütfen acil yardım. Acaba profilime bakanları haftalık olarak listeleyebilecek bir program bulunuyor mu?

 3. Nadiye UZUN

  İnstagram hesabımda profilime bakmak isteyenleri yasaklayabilirmiyiz. Benim istemediğim isimler bakmasa mesala böyle bir uygulama var mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir