Instagram Reklam Servisinden İlk Kareler

Instagram geçtiğimiz aylarda açıkladığı reklam servisine ait ilk görüntüleri yayınladı.Reklam içeriğine sahip (Sponsor Reklam Görüntüleri) Ilk etapte Amerikada’ki instagram kullanıcılarının hesaplarında belirecek.

instagram-reklam_oorjf0

Önümüzdeki hafta Amerika’da aktif olarak başlayacak reklam içerikleri, ilk olarak Adidas, Ben&Jerry’s, Burberry, General Electric, Lexus, Levi’s®, Macy’s, Michael Kors, PayPal ve Starwood gibi 10 ünlü markanın reklamlarına yer verilecek.

instagram-reklam-1_gkybj0

Resim ve video olmak üzere iki reklam tipi olacak.Amerika’dan sonra Kanada ve Avrupa ülkelerine girişi ayları bulabilir. Twitter’ın Türkiye’deki reklam politikasını örnek alırsak, Instagram’ın Türkiye’de  reklam verenlerle buluşması bir kaç seneye ulaşabilir.Bu süreçte www.instagramreklam.com üzerinden sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Güncelleme: www.instagramreklam.com aracılığı ile açılan Türkiye bazlı çalışan Instagram Reklam Ajansı www.instareklam.com ‘dan Instagram’a reklam verebilirsiniz.

Instagram Reklam Servisinden İlk Kareler
4.4 (87.5%) 48 votes

Bir önceki yazımız olan İnstagram Takipçi Arttırma Hizmeti İnstaTakipçi Açılıyor başlıklı makalemizde gerçek instagram takipçisi, instagram ve instagram follower hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir