Instagram reklam

Instagram Reklamları 30 Saniye Oldu

Instagram güncelleme çıkardıkça bazı politikalarını da değiştirmeye başladı. Değiştirilen politikalarda en göze batanı ise reklam politikası oldu. Zira artık ülkemizde de uygulanmaya başlayacak olan politika kullanıcılara büyük sürprizler getiriyor. İlk olarak şunu söyleyelim yeni politika ülkemiz dahil 30 ülkede yayınlanacak. Yani artık Instagram üzerinden ticari açıdan dünyaya yayılabileceksiniz. Bunun dışında en göze batan yenilik ise reklam süreleri konusunda. Daha önce sadece 15 saniye olan reklam süreleri artık 30 saniye olacak. Büyük bir yenilik olarak gösterilen bu uygulama sayesinde kullanıcılar çok daha uzun süre ürünlerini tanıtabilecek.

Yeni sistemde oldukça etkili olacak olan bu yenilik ile dünya çapında ürün tanıtımı yapma fırsatı bulacaksınız. Özellikle Instagram üzerinden ürün satışı yapan kişiler için yeni reklam politikasının büyük bir artı olduğunu söylemek lazım. 30 saniye süre içerisinde istediğiniz ürünü istediğiniz kriterlere tanıtma şansınız olacak. Bunun dışında Instagram ile iletişime geçerek reklamlarınızın daha birçok hesapta yayınlanmasını da sağlayabiliyorsunuz. 30 Eylül tarihinde uygulanmaya başlayacak reklam politikasıyla ciddi bir kazanç elde etme şansınız da olacak. Tabi her zaman olduğu gibi ne kadar çok takipçiniz var ise şansınız o kadar artmış olacak. Uygulamanın net olarak nasıl kullanılacağı bilinmiyor bunun için mutlaka yeni politikanın uygulamaya geçtiği tarihi beklemek gerekiyor.

Instagram Reklamları 30 Saniye Oldu
4.5 (89.73%) 448 votes

Bir önceki yazımız olan Ersin Korkut Gerçeği Instagram Üzerinden Açıkladı başlıklı makalemizde Ersin Korkut, Ersin Korkut Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Reklamlarına İOS Desteği
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram Reklamları 30 Saniye Oldu” üzerine bir düşünce

  1. Cansu YAPAR

    Bence çok uzun. Bu sıralar devamlı reklamlar çıkıyor. Belirli bir süre izlemek zorunda kalıyoruz. Kesinlikle kullanıcının inisiyatifinde olmalıydı. Her yer reklam doldu artık.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir