Instagram Reklam

Instagram Reklamları İOS Desteği

Son dönemlerde kullanıcı sayılarında ciddi bir artış yaşayan Instagram reklamları sözleşmelerini de değiştirmeye başlamıştı. Anlık görüntüleme ile birçok reklam almaya başlayan Instagram kullanıcıları rahatsız etmeyen bölgesel reklam kullanımı yapmaya başladı. Kısa süre içerisinde reklam modelini oturtmaya başlayan Instagram kullanıcıları rahatsız etmeyen kısa ve bölgesel reklamlarla bile bu alanda adından söz ettirmeyi başardı.  Reklam konusunda geç giriş yapmasına rağmen sektörde büyük başarı elde eden Instagram reklamları modellerinde daha da iyileştirmeye gidiyor.

Söz konusu değişimin nedeni ise Apple’ın girişimleri. Zira Apple yeni telefonu Iphone 6S ile beraber yepyeni teknolojileri getirmeye hazırlanıyor. İşte bu teknolojilerden bir tanesi de 3D tuş desteği. Yani artık telefonla beraber bilgisayarımızda kullandığımız tüm Mouse fonksiyonlarını kullanabileceğiz. Sadece dokunarak yapılacak bu işlemlere Instagram reklamlarını da ekliyor. Yani artık Instagram reklamlarına da 3D teknolojisi ekleniyor. Bunun yanında ödeme sisteminde de değişikliklere giden uygulama daha gelişmiş bir yapıya bürünüyor. Hem bireysel reklam yayınlayan kullanıcılar hem de firmalar için büyük bir ayrıcalık sunmaya hazırlanan Instagram bu iş modeli ile planlamalara göre oldukça büyük bir gelirinde üzerine oturacak. Apple ile bu konuda her hangi bir anlaşma yapılıp yapılmadığı ise merak konusu. Zira tüm bunları öğrenmek için tam uyumlu teknolojinin yayınlanmasını beklemek gerekiyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/igtv/begeni

Instagram Reklamları İOS Desteği
4.5 (89.77%) 88 votes

Bir önceki yazımız olan Letstag ile Instagram Etiket Kullanımı Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Instagram etiket, instagram takipçi ve Letstag hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yayınları Facebook Üzerinde Paylaşılabiliyor (2019)
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir