Instagram sahte resimler

Instagram Resim Paylaşımı

Günlük 70 milyon gibi Instagram resim paylaşımı yapıldığı, her geçen gün gücüne güç katarak devam eden sosyal medya platformu Instagram. Tabi Instagram’ın bu durumunu gören birçok kullanıcı sürekli yeni paylaşımlar yaparak diğer kullanıcılardan ilgi çekmeye de çalışıyor. Bu kadar ilgi gören bir platformda ünlü olma isteği ya da sadece görüntüsü ile insanları etkileme isteği ise özellikle kadın kullanıcıları epey bir uğraştırıyor. Bu bağlamda sürekli olarak paylaşım yapan genç kızların kusursuz fizikleri epey bir dikkat çekiyor. Ama aslında yapılan bu paylaşımların çoğu sahte. Yani bu şekilde Instagram resim paylaşımı yapan birçok kullanıcı kendi resimlerini epey bir değiştirerek bu resimlere ulaşıyor. İşte bu sahte paylaşımları ortaya çıkaran ise yine bir Instagram hesabına sahip kullanıcı.

Fenomen olma yolunda ilerleyen kullanıcı WePhotoshoppedWhat adı ile yapılan tüm bu sahte paylaşımları gün yüzüne çıkarıyor. Resimlerini oynama ile düzenleye kullanıcılar bu hesaptan nasibini alıyorlar. İyi bir inceleme ile ortaya çıkan gerçekler ise her an açılan bu Instagram sayfesından paylaşılıyor. Bu paylaşımlara göre birçok kullanıcı resimleri üzerinden büyük oynamalar yapıyor. Bu oynamalar ile çok daha düzgün fiziğe ya da çok daha etkileyici resimlere kavuşan kullanıcılar ise durumdan hiç memnun değil. Fakat tüm bunlara rağmen WePhotoshoppedWhat Instagram’ın yeni fenomeni olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor diyebiliriz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/youtube/paylasim-satin-al

Instagram Resim Paylaşımı
4.5 (89.27%) 343 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Yeni Resim Özelliği başlıklı makalemizde Facebook resim özelliği, Instagram resimleri ve Instagramm güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ferzan Özpetek Instagram Hesabından İstanbul’u Tanıttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir