Instagram Resimlerin Hikayesi Özelliği

Instagram Resimlerin Hikayesi Özelliği

Son dönemde en büyük güncellemelerden biri Instagram Resimlerin Hikayesi özelliği oldu. Snapchat tarafından uzun süredir kullanılan resimlerin hikayesi özelliğinin Instagram’a güncelleme olarak getirilmesi ilk etapta eleştirilmişti olsa kısa süre sonra Instagram üzerinden en çok paylaşım yapılan türlerden birisi de resimlerin hikayesi özelliği olmuştu. Snapchat ile Instagram arasındaki yarışının daha da artmasına neden olan yeni güncelleme ile beraber Instagram’ın çok daha işlevsel bir uygulama haline geldiğini de söylemek gerek.

Tüm bunlarla beraber artık Instagram üzerinden en çok paylaşım yapılan türlerden birisi de olan resimlerin hikayesi paylaşımları için birçok yeni özelliğinde kullanıcılara sunulduğunu da söylemek gerek. Bunlardan biriside resimlerin hikayesi paylaşımlarında yer alan paylaşımları tek bir şekilde normal paylaşım olarak yapabilmek. Bunun için ise öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

  • Hikayeleriniz bölümüne girmeniz gerek.
  • Paylaşmak istediğiniz paylaşımınızın yanında yer alan üç nokta işaretine tıklamanız gerekli.
  • Daha sonra “gönderi olarak paylaş” seçeneğini seçmeniz ile beraber paylaşımınızı düzenleyerek tek olarak normal bir şekilde paylaşım yapar gibi paylaşabiliyorsunuz.
  • Böylelikle resimlerin hikayesi özelliğini kullanarak yaptığınız paylaşımlar içerisinden fotoğraf ya da videolarınızı ayrı olarak paylaşabiliyorsunuz.

https://www.instatakipci.com/

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Bugün Aktif Ne Demek?

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
1 Yorum
  1. İnstagram hikayesinde kullanılan resimler benim teleforumda kayıtlı kalıyor. Ancak benim merak ettiğim şu İnstagram resimleri hikaye olunca sistem içinde ne kadar saklanıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir