Instagram Satın Alma butonu

Instagram Satın Alma Özelliğiyle Geliyor

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram yazın piyasaya sürdüğü son güncellemesiyle beraber yeni bir takım özellikleri de uygulamaya dâhil edeceğini açıklamıştı. Bu bağlamda uygulamanın en dikkat çeken yeniliği ise satın alma butonlarının ekleneceği olmuştu. Bu sayede Instagram kullanıcılarının Instagram dükkânı adı altında açtıkları mağazalarda aktif satışın yani ödeme sisteminin de yer alacağının sinyallerini vermişti. Fakat açıklanan bu haberden sonra bir türlü beklenen yenilikler gelmedi. Uzun süredir beklenen bu haberler ise bir kez daha gün yüzüne çıktı. Fakat bu kez Instagram çok daha kararlı bir açıklama yaptı.

Söz konusu açıklama ise Apple’ın yeni telefonu Iphone 6S ile beraber geldi. 3D buton özelliğini ekleyecek olan Apple sayesinde Instagram’da 3D butonun nimetlerinden yararlanmaya başladı. İlk açıklanan bilgilere göre kullanıcılar bu yeni teknoloji sayesinde beğendikleri ürüne bir nevi sağ tıklayarak satın alma işlemini gerçekleştirebilecek. Bunun yanında uygulamanın ödeme sistemlerini de kendisinin belirleyeceği biliniyor. Daha çok Apple Pay’ın üzerinde durulsa da kullanıcılara yakın zamanda birçok ödeme yöntemi sunulacak gibi. Zira ilk etapta Apple üzerinden başlanması ve sadece 3D buton teknolojisinin kullanılması ödeme yöntemini sınırlı hale getiriyor. Uygulamaya ne zaman geçileceği ya da ödeme sistemlerinin ne kadar çeşitleneceği ise şuan bilinmiyor. Net bilgi için mutlaka Iphone 6S’i beklemek lazım gibi.

Instagram Satın Alma Özelliğiyle Geliyor
4.5 (89.11%) 169 votes

Bir önceki yazımız olan Pamela Anderson Instagram’ı Salladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Pamela Anderson ve Pamela Anderson çıplak hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Fotojenik Görünüm İçin Estetik Yaptırıyorlar
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir