Instagram Sorun Bildirisi Yapma

Dünya genelinde 200 milyon kullanıcı sayısına ulaşan instagram sorun bildirisi yapma kullanım kolaylığı açısından önemlidir.

Rakamlar ve popülerlik bu denli yüksek olunca Instagram üzerinde bazı sorunlarda yaşanmıyor değil. Özellikle Instagram’ın Facebook tarafından satın alınması ve alt yapının değiştirilmesi bu sorunlardaki başlıca neden. Instagram da oluşan bu sorunların çözümü için ise kullanabileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Instagram sorun bildirmek  çözmek için internetten araştırma yapabilir, bu alanda hizmet veren kişilerden düşünce alabilirsiniz.

instagram sorun bildirisi

instagram sorun bildirisi

Tüm bunların dışında eğer direk olarak çözüme ulaşmak veya sorununuzu yetkili kişilere bildirmek istiyorsanız da yine Instagram’ı kullanmanız gerekmekte. Bu aşamada ilk yapmanız gereken ınstagram hesabınıza giriş yapmak. Sorun bildirmek için Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Hemen sağ üst köşede bulunan üst üste 3 nokta simgesine tıklamalısınız. Ardından karşınıza bir menü gelecek. Karşınıza gelen bu menüden “sorun bildir” seçeneğini seçmeniz gerekli. Bu aşamadan sonra sorununuz neyse bu noktada seçim yapmanız gerekiyor. Eğer bir kişiyi veya kurumu şikayet etmek istiyorsanız “Kötü kullanım bildir” seçeneğini, eğer bir sorununuzu bildirmek istiyorsanız “Sorun bildir” seçeneğini seçmek zorundasınız. Ardından sorununuzu düzgün bir dille anlatarak bir mesaj yollamanız gerekiyor. Tabi bu aşamada İngilizce bir mesaj yazmanızda fayda var. Ardından kısa süre içerisinde sorununuz hakkında size geri dönüş mesajı gönderilecektir. Bu sayede kolayca sorununuzu çözmüş olacaksınız.instagram sorun bildirisi

İlginizi çekebilecek siteler : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Instagram Sorun Bildirisi Yapma
4.5 (89.19%) 161 votes

Bir önceki yazımız olan İnstagram'da Popüler Olma Yöntemleri başlıklı makalemizde instagram begeni arttirma, instagram takipçi al ve instagram takipci arttir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Resim Görüntüleme Hatası Ve Destek Talebi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Instagram Sorun Bildirisi Yapma” üzerine 4 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir