Instagram Sorun Bildirisi Yapma

Instagram Sorun Bildirisi Yapma

Dünya genelinde 200 milyon kullanıcı sayısına ulaşan instagram sorun bildirisi yapma kullanım kolaylığı açısından önemlidir.

Rakamlar ve popülerlik bu denli yüksek olunca Instagram üzerinde bazı sorunlarda yaşanmıyor değil. Özellikle Instagram’ın Facebook tarafından satın alınması ve alt yapının değiştirilmesi bu sorunlardaki başlıca neden. Instagram da oluşan bu sorunların çözümü için ise kullanabileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Instagram sorun bildirmek  çözmek için internetten araştırma yapabilir, bu alanda hizmet veren kişilerden düşünce alabilirsiniz.

instagram sorun bildirisi
instagram sorun bildirisi

Tüm bunların dışında eğer direk olarak çözüme ulaşmak veya sorununuzu yetkili kişilere bildirmek istiyorsanız da yine Instagram’ı kullanmanız gerekmekte. Bu aşamada ilk yapmanız gereken ınstagram hesabınıza giriş yapmak. Sorun bildirmek için Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Hemen sağ üst köşede bulunan üst üste 3 nokta simgesine tıklamalısınız. Ardından karşınıza bir menü gelecek. Karşınıza gelen bu menüden “sorun bildir” seçeneğini seçmeniz gerekli. Bu aşamadan sonra sorununuz neyse bu noktada seçim yapmanız gerekiyor. Eğer bir kişiyi veya kurumu şikayet etmek istiyorsanız “Kötü kullanım bildir” seçeneğini, eğer bir sorununuzu bildirmek istiyorsanız “Sorun bildir” seçeneğini seçmek zorundasınız. Ardından sorununuzu düzgün bir dille anlatarak bir mesaj yollamanız gerekiyor. Tabi bu aşamada İngilizce bir mesaj yazmanızda fayda var. Ardından kısa süre içerisinde sorununuz hakkında size geri dönüş mesajı gönderilecektir. Bu sayede kolayca sorununuzu çözmüş olacaksınız.instagram sorun bildirisi

İlginizi çekebilecek siteler : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Tbt Nedir Ne İşe Yarar Neden Herkes Kullanır

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
5 yorum
  1. Direkt Mesaj kutumu kullanamıyorum. Mesajlar bildirim panelinde gözüküyor ama üzerine basınca yenileniyor/yükleniyor simgesi çıkıyor ve hiçbirşey açılmıyor. Ayrıca önceki mesajlarımda otomatik silinmiş. 1.5 – 2haftadır böyle. 20-25 oldu yazıyorum sorun bildir yerine. Hiçkimse ne cevap verdi ne düzeltti. Elimden gelen herşeyi yaptım. Hala cevap bekliyorum, hatta sonuncuyu ingilizce yazdım. Sizce bakarlar mı? Sorunu çözerler mi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir