İnstagram Takipçi Arttırma Hizmeti İnstaTakipçi Açılıyor

instagram takipçi

Instagram son zamanlarda artan kullanıcı sayısı ile ilgileri üzerine topluyor.Şubat ayında açıkladığı aylık 100 milyon aktif kullanıcı sayısını, 150 milyona çıkararak 6 ay gibi kısa bir sürede %50 lik bir büyüme göstermiş oldu.

Büyüme oranları çok yüksek gözükebilir ancak artan bu ilgiyi  çokta şaşırmamak lazım.Bu nun en başlıca nedenlerinden biri günümüzde akıllı telefonların artan kamera kalitesiyle, çektikleri fotorafları anında çevresindeki tanıdığı ve tanımadıkları insanlarla paylaşmak istemesi.

Instagram sadece bir eğlence uygulaması olarak kullananların dışında bunu ticarete dökmüş kişi ve şirketlerde bulunuyor. Özellikle moda sayfalarına olan büyük ilgi sayesinde sırf instagram sayfalarında yaptığı tanıtımlarla ciddi satışlar yapan butikler ve mağazalar mevcut.

Instagram‘da oluşan bir diğer istek ise ‘takipçi sayısını olabildiğince arttırma’.Buna ulaşmak için güzel fotoraf çekmek ve paylaşmak en önemli unsur olsada, sadece bunla yetinmek takipçi sayısının artmasında yeterli olamıyor. Aktif olmak, diğer kullanıcıların resimlerini beğenmek, yorum yapmak ve resim paylaşırken popüler hastagleri kullanmak büyük fayda sağlıyor.

Biz bu noktada artan instagram takipçi arttırma isteğine daha hızlı bir çözüm bulabilmek için InstaTakipçi sistemini geliştirmeye karar verdik.

InstaTakipçi ile kullanıcılara gerçek ve aktif takipçiler sağlayarak, diğer yöntemlerle ulaşabılabilecek rakamların kat ve kat üzerine anında ulaşma şansı veriyoruz. Bunun yanında artan takipçi sayısı ile Instagram’da paylaşılan etiketlerde de resimlerin üst sıralarda çıkıyor ve görünülürlüğünüz artıyor.

İnstagram Takipçi Arttırma Hizmeti İnstaTakipçi Açılıyor
4.5 (90.6%) 100 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir