Instagram Takipçi Hilesi Güvenilir mi ?

Instagram Takipçi Hilesi Güvenilir mi ?

Instagram Takipçi Hilesi Tehlikeli Mi ?

Son yılların en gözde sosyal medya uygulaması için internette tehlikeli yazılımlar dolaşıyor. Bunlardan biri de Instagram takipçi hilesi adıyla birçok kullanıcıyı mağdur eden kötü amaçlar için kullanılabilen yazılım.

Sosyal medya uygulamalarının yaygınlaşması ile hem ticari hem de kişisel nedenlerden dolayı insanlar sahip oldukları hesapların daha popüler olmasını istemekteler. Instagram takipçi hilesi gibi kötü niyetli ve size zarar verebilecek programlar da bu istekten ortaya çıktı.

İnternet dünyasının en büyük sorunu yasa dışı yollarla, insanların çok kolay bir şekilde kandırılması. Özellikle konu sosyal medya uygulamaları ve burada bulunan sosyal medya hesapları olunca insanlar için akan sular duruyor. Bu hesaplar aracılığıyla çok daha popüler bir kişi olmayı amaçlayan kullanıcılar genellikle bu kötü niyetli kişilerin hedefinde oluyor.

Takipçi Hileleri Neden Bir Tehdit Olarak Görülüyor ?

instagram-hileleri

Sosyal medya takipçi hileleri genellikle bir yazılım aracı ile birlikte çalışırlar. Daha önce Instagram virüsü olarak bahsettiğimiz kötü amaçlı kullanılabilecek yazılımlar ile takipçi ve beğeni arttırmaya yarayan bu yazılımları kullanmak aslında oldukça tehlikeli. Tehlikeli derken elbette fiziksel bir tehditten bahsetmiyoruz.

Buradaki tehlike dijital bir tehlike. Akıllı telefonlarımızla gün içerisinde onlarca farklı işlem yaptığımızı düşünürsek, bu telefonların aslında bizim sır küplerimiz olduklarını söyleyebiliriz. Sır küpleri bildiğiniz gibi kırılmaması ve çatlamaması gereken güvenilir küpler olmak zorundadır. Ancak bu küpler dışarıdan her ne kadar iyi korunsa da içeriden de aynı derecede korunması gerekmektedir.

Yani eğer küpünüzü çatlatacak bir maddeyi küpün içine koyarsanız, küpü kurtarmak için yapabileceğiniz hiçbir şey kalmaz. Bu örnek gayet açıklayıcı olmuş olmalı ancak ben bir de bunu Instagram takipçi hilesi versiyonu ile anlatayım.

Takipçi Hilelerinin Tehlikeleri Neler ? Nasıl Çalışıyor ?

instagram-takipci-hilesi

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Nasıl Influencer Olunur?

 

Instagram’ın en çok sevilen özellikleri hiç şüphesiz takipçi arttırmak ve beğeni alabilme özellikleridir. Bu özellikler aslında şu an bütün sosyal medya uygulamalarının en fazla kullandığı yöntemlerden bir kaçı.

Bu özellikler insanların sosyal medya uygulamalarında daha fazla vakit geçirmesini sağlarken aynı zamanda bu uygulamaların sahiplerine de bir hayli fazla para kazandırmaktadır. Aynı şekilde bu sosyal medya uygulamalarında popüler olan kişiler ve kurumlar da bu uygulamalar üzerinden oldukça tatmin edici sayıda para kazanmaktadır.

Durum böyle olunca bu sosyal medya uygulamalarına yeni katılanlar daha hızlı takipçi ile beğeni kazanabilmek için denenmemiş ve tavsiye edilmeyen yollara başvurabiliyorlar. Instagram hileleri de bu gibi kullanıcıların zayıf yönlerinden faydalanan bir program ve dolandırıcılık yöntemi.

Takipçi Havuzu Yöntemi

instagram-takipci-hilesi

Bedava takipçi ve beğeni adı altında kullanılan bu programlar ve hile yöntemleri aslında size yardım etmiyor aksine sosyal medya hesaplarınızın sonsuza dek kapanmasına neden olabiliyor. Öncelikle bu  konuda sizleri uyaralım, bu yöntemler bizim tarafımızdan sizlere önerilmemektedir. Ayrıca biz bu tür uygulamalar yapmamaktayız.

Gelelim bu yöntemlerin nasıl çalıştığına. Takipçi hilesi olarak bilinen bir programı telefonunuza indiriyorsunuz ya da çevirim içi olarak çalışan bir hile sitesine “sosyal medya hesabınızın kullanıcı adı ve şifresi” ile üye oluyorsunuz. Daha sonra o sistem sizi bir kullanıcı havuzuna yönlendiriyor.

Bu havuzda toplanan kullanıcılar otomatik olarak takipçi edinebiliyor ya da beğeni alabiliyor. Bu ücretsiz olarak sunulduğu söylenen servis belirli bir kullanımdan sonra ücretli hale gelebiliyor. Hatta sosyal medya hesabınız üye olduğunuz sistem tarafından hacklenerek ele geçirilebiliyor.

Ele Geçirilen Hesabı Geri Almanın Yolu Var Mı ?

Ele geçirilen sosyal medya hesabınızı geri alabilmenin bir yolu maalesef yok. Eğer kullanıcı adını ve şifresini kendi elinizle verdiğiniz sosyal medya hesabınızı geri almak istiyorsanız bu konuda size kimse yardımcı olamayacaktır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Influencer Marketing

Bu nedenle bu gibi sistemlere üye olmadan önce iyice araştırmalısınız. Bir de bu sistemlerin, takipçi satışı yapan sistemlerle karıştırılması durumu var. Takipçi satışı yapan şirketler asla sizden sosyal medya hesabınızın kullanıcı şifresini istemez. Eğer şifrenizi istiyorlarsa o kişilerle alış veriş yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Siz bu gibi durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız ve gerçek Türk takipçi satın almak istiyorsanız bizimle yorumlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Diğer iletişim yöntemlerimize sitemizin ana sayfasından ulaşabilirsiniz.

Instagram takipçi hilesi nedir?

Instagram’da takipçilerinizi hızla ve ücretsiz olarak arttırmaya yarayan takipçi arttırma yöntemidir. Takipçi sayınızı arttırmak için Instagram Takipçi Hilesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Instagram takipçi hilesi güvenilir midir?

Instagram takipçi hilesi çoğu zaman güvenilir bir yöntem olarak görülmemektedir. Güvenilir sitelerden Instagram takipçi hilelerini kullanarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Instagram takipçilerimi nasıl arttırabilirim?

Instagram takipçilerinizi organik olarak arttırmak uzun bir süreçtir. Instagram takipçi sayınızı hızla ve güvenilir olarak arttırmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
4 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir