Instagram Takipçi Kasma & Beğeni 2020 Detaylı Anlatım

Instagram Takipçi Kasma & Beğeni 2020 Detaylı Anlatım

Instagram takipçi kasma ve beğeni olayı için sizlere bu yazımızda pratik bazı yollardan bahsedeceğiz. Öncelikle bu yollar uğraş gerektiren ve elde edeceğiniz takipçi, beğeni miktarının satın alma yollarından çok daha az olacağını bilmenizi istiyoruz. Eğer bu tarz uğraşlara girmek istemiyorsanız instagram takipçi satın alma sitemizden doğrudan faturalı olarak işlem yapabilirsiniz.

Doğal yöntemler ile takipçilerinizin artmasını istiyorsanız aşağıdaki başlıklar üzerinde belirtilen tavsiyeleri uygulayarak takipçilerinizi arttırabilir ve sürekli etkileşim sağlayabilirsiniz. Ancak doğal yöntemler ile takipçilerinizin artmasını beklemek hem uzun bir süreç olacaktır hem de beklediğiniz artış sayısını sizlere sunamayacaktır. Özellikle de bir işletme profiline sahipseniz veya takipçilerinizin artışı ile reklam alarak kazanç sağlamak istiyorsanız, doğal yöntemler sizleri hedefinize götürmeyecektir.

Instagram Takipçi Kasma Taktikleri

Bu yol çok basit. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları sırasıyla izleyiniz.

  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra arama bölümüne giriniz.
  • Ünlü bir hesap ismi arayınız şu an tamamıyla örnek amaçlı ” Acun Ilıcalı ” yazabilirsiniz.
  • Hesaba giriş yaptıktan sonra takip isteği gönderiniz.
  • Ardından ” Acun Ilıcalı ” takip ettiklerine girip mavi tikli tüm herkese takip isteği atınız.
  • Bu işlemi yaptıktan 2-3 saat bile geçmeden takip istekleri gelmeye başlayacaktır.

Instagram takipçi kasma

Beğeni Kasma Yolları Instagram

Yukarıda anlattığım yol ile sadece 3 günde 250 Instagram takipçi kasan hesaplar olmuştur. Bu en basit yoldur. Beğeni kasma işlemi için arkadaşlar gene aynı şekilde sitemiz üzerinden çok uyguna beğeni satın alabilirsiniz. Yok eğer ücretsiz beğeni istiyorum derseniz onun adımları da şu şekildedir;

  1. Hesaba giriş yaptıktan sonra keşfet kısmındaki sayfalara giriş yapınız.
  2. İlgili sayfayı takibe aldıktan sonra yorum olarak sayfama ya da profiliniz var ise aşağıdaki çıktıyı yapıştırınız

” Hemen hesabıma giriş yaparak son gönderiye bakın “

Bu şekilde ilgili kişileri hedeflemiş olacağız. Profil ziyareti arttıkça keşfet şansıda artacaktır. Her paylaştığınız gönderiye mutlaka 5 üzeri yorum gelmesine dikkat ediniz. Bu işlem için yorum satın al sayfamızı kullanmanızı tavsiye ederiz. Servisimiz çok uygun fiyata sizlere bu hizmeti sağlayacaktır. Keşfete düşme şansınızın artması yanında gelen yorumlar profilinize ayrı bir imaj katarak aktif profil görüntüsü verecektir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hesabının Kime Ait Olduğunu Bulma

Instagram takipçi kasma

Gene aynı yol ile takipçide kasabilirsiniz. Başka yol;

Hedefiniz kimler ise örnek veriyorum bir sporcusunuz. Fitness yapıyorsunuz ve bu kişilere ulaşmak istiyorsunuz. Büyük sayfaların gönderilerinin altına yorum yapan veya ilgili gönderiyi beğenen kişilere takip isteği atarak da profilinizi geliştirebilirsiniz.

” Takip eden arkadaşlara geri dönüş yapılacaktır hemen ” tarzı bir yorum bile size çok ciddi bir takipçi kasma şansı sağlayacaktır. Bu dediğim olayları yapan arkadaşlar sonuçlarını yorum olarak paylaşırsa onlara yeni taktikler verilecektir.

Ücretsiz aracımız olan bedava video izlenme test edebilirsiniz. Instagram takipçi kasma ile alakalı olarak sizin bilgi ve tecrübelerinizi de aynı şekilde mail olarak bizlere sunabilirsiniz.

Instagram takipçileri organik olarak nasıl arttırım?

Instagram takipçilerini organik olarak arttırmak için Instagram Takipçi Kasma yazımızı detaylı olarak okuyarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Instagram takipçi satın almak yararlı mı?

Instagram takipçi satın almanın birçok faydası vardır. Bunların en başında takipçi satın almak hesabınıza olumlu bir imaj katacaktır. Kullanıcıların takipçi sayısına önem vermesi yüksek takipçili kullanıcıların içeriklerinde etkileşim olarak geri dönüş alınmaktadır.

Instagram takipçilerini hangi siteden alabilirim?

Instagram takipçilerinizi sektörün lider markası Instatakipci.com sitesinden hızla ve güvenle satın alabilirsiniz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir