Instagram takipçi kazanma

Instagram Takipçi Kazanmak İçin Püf Noktalar -3-

Her yeni gün yeni bir akımın başladığı bir günde 70 milyonu bulan resim paylaşılan en büyük sosyal medya platformlarından biri Instagram artık bambaşka bir seviyeye geldi. Öyle ki Instagram’ın gücünü bireysel olarak bile kullanmak mümkün olmaya başladı. Yani artık popüler olmak ve popüler olmanın getirdiği kazanca ulaşmak mümkün. Tabi böyle bir sosyal medya uygulamasında popüler olmak içinde epey dikkatli davranmalısınız. Aksi halde hesabınız değer görmeyen ve yükselemeyen bir hesap haline gelebilir.

Bu olumsuzluğu ortadan kaldırmak için mutlaka uygulanması gereken püf noktalar var. Daha önce ki yazılarımızda takipçi kazanmak için hashtag ve kaliteli resim paylaşımından bahsetmiştik. Bu yazımızda ise diğer sosyal medyaları Instagram’da popüler olmak için nasıl kullanacağımızı anlatalım. Öncelikle şunu belirtelim Twitter ve Facebook hesaplarınızda hatırı sayılır takipçiniz varsa işiniz oldukça basit. Tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarına bağlan sekmesinden Instagram hesabınızı diğer sosyal medya hesaplarınızla ilişkilendirmek. Bu aşamadan sonra diğer sosyal medya hesaplarında bulunan takipçilerinizin Instagram hesabınızda da sizi takip etmesini sağlamış olursunuz. Sıfırdan takipçi kazanmaya başlamak yerine bu şekilde bir yol izlemeniz hem hesabınız kalitesini arttıracak hem de daha fazla takipçi çekmenize imkân verecektir. Kısacası bu şekilde bir sosyal medya grubu oluşturmaktan çekinmeyin. Tüm hesaplarınız bir arada kullanmak zarar değil fayda sağlayacaktır.

Instagram Takipçi Kazanmak İçin Püf Noktalar -3-
4.2 (83.33%) 18 votes

Bir önceki yazımız olan 2015 Instagram En Popüler Hashtagler başlıklı makalemizde 2015 Instagram En Popüler Hashtagler, Instagram En Popüler Hashtagler ve Instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir